کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
آقای امیرمهاجر عزیز اگه امکان داشت خیلی خلاصه بفرمایید که ایا از قبل سیاتل را میشناختیدویادرتحقیقات زیادی که کردید متوجه ارجحیت ان شدید؟
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، نیما121
(2012-10-25 ساعت 23:33)mrr777 نوشته:  یکی از دوستان بودن که به علت مشمولیت چند ماهی رو در ترکیه بودن به انتظار کارنت شدن، نمیدونم الان ای دی شون چی بود و الان به سایت سر می زنن یا نه؟
اگه هستن ممنون می شم که به من یه پیام بدن و اگه نیستن کسی از دوستان یادشون میاد ای دی ایشون چی بود؟

سلام دوستم اتفاقا قبل از اینکه تایپیک شما رو بخونم ایشون رو یه جا دیدم الان هر چی گشتم پیداش نکردم نوشته بودن بعد 3 ماه و نیم زندگی در ترکیه من همچنین منتظر کارنت شدنم هستم .......حالا یا ایشون بودن یا یکی شبیه ایشون بودن
تشکر کنندگان: mrr777 ، pooya.n
(2012-10-26 ساعت 00:30)ani_sheiton نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 23:33)mrr777 نوشته:  یکی از دوستان بودن که به ع................چی بود؟

سلام دوستم اتفاقا قبل از اینکه تایپی.............حالا یا ایشون بودن یا یکی شبیه ایشون بودن

با سلام

رامین اینکارو کرد و موفق هم شد
تشکر کنندگان: نیما121
(2012-10-25 ساعت 23:33)mrr777 نوشته:  یکی از دوستان بودن که به علت مشمولیت چند ماهی رو در ترکیه بودن به انتظار کارنت شدن، نمیدونم الان ای دی شون چی بود و الان به سایت سر می زنن یا نه؟
اگه هستن ممنون می شم که به من یه پیام بدن و اگه نیستن کسی از دوستان یادشون میاد ای دی ایشون چی بود؟
escutcheon
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، armin1 ، نیما121 ، pooya.n ، mani.iht
(2012-10-25 ساعت 23:45)پدی نوشته:  آقای امیرمهاجر عزیز اگه امکان داشت خیلی خلاصه بفرمایید که ایا از قبل سیاتل را میشناختیدویادرتحقیقات زیادی که کردید متوجه ارجحیت ان شدید؟

دوست عزیز،
من قبلا سیاتل رو در این حد میشناختم که در سفری که به ونکوور کانادا داشتم در یکی از خیابانهای شهر در امتداد استنلی پارک و نزدیک به داون تاون تابلویی دیدم که نوشته بود: "به سمت سیاتل". اونجا بود که فهمیدم سیاتل نزدیک ونکوور کانادا است و کمتر از 3 ساعت رانندگی است.
بعد همونجا شنیدم که بعضی از سیتیزنهای ساکن ونکوور که ماشین دارند، آخر هفته ها برای خرید به سیاتل میرن (به دلیل ارزانتر بودن اجناس در آمریکا).
همین! تا ماه می امسال که بعد از قبولی شروع به تحقیق کردم و نتیجه تحقیقاتم رو در تاپیک سیاتل که در امضام لینکش هست، در اختیار مهاجرسرا گذاشتم.
در امضای من روی Seattle کلیک کنید و مطالب تاپیک رو بخونید تا اطلاعات کامل تری بدست بیارید.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، parmidashaun ، نیما121 ، bayat_r ، Mehdiest ، pooya.n ، ASALI ، mani.iht ، lilistar ، Saeedv13
(2012-10-25 ساعت 20:30)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 19:32)drkam نوشته:  عزیزان همراه چند تا راهنمایی می خوام (برای همه خوبه بدونن):
1- با چه مرورگری باید چک کنیم ؟
2- این مشخصاتی که خواسته ( کانفیرمیشین نامبر - نام خانوادگی - سال تولد ) این ها باید با حروف بزرگ بنویسیم یا دقیقا مثل فرم تایید ثبت نام ؟
و اگر کسی از فایل پی دی اف کپی - پیست کنه درسته یا نه ؟

سپاس

1- همونطوری که گفته با اینترنت اکسپلورر 7 به بالا. البته بنده با آخرین ورژن گوگل کروم چک میکنم و مشکلی ندارم.

من با فایر فاکس هم وارد میشم اروری نمیده
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
من هم با اکسپلور و هم فایرفاکس که مشخصات رو وارد می کنم این ارور رو میده

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

در صورتی که مو به مو از روی عکسی که گرفتم از صفحه مشخصات رو وارد میکنم سری اول هم با همین چک کردم که مشکلی نداشت ؟؟؟
تشکر کنندگان:
یه سئوال ، من با مرورگر کروم ثبت نام کردم مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 02:19)mahdi1 نوشته:  من هم با اکسپلور و هم فایرفاکس که مشخصات رو وارد می کنم این ارور رو میده

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

در صورتی که مو به مو از روی عکسی که گرفتم از صفحه مشخصات رو وارد میکنم سری اول هم با همین چک کردم که مشکلی نداشت ؟؟؟

صد در صد یه چیزی رو دارید اشتباه تایپ میکنید. شاید هم اشتباه میخونید.
دقت کنید که حرف O و عدد 0 (صفر) رو به جای هم نزنید.
سال تولد رو عینا وارد کنید و فامیل رو هم دقیقا مثل عکسی که گرفتید. اگر فامیل دو قسمتی است و با فاصله وارد شده، با فاصله وارد کنید، در غیر اینصورت بدون فاصله وارد کنید.

(2012-10-26 ساعت 02:23)rohesargardan نوشته:  یه سئوال ، من با مرور گر کروم ثبت نام کردم مشکلی پیش میاد Sad ؟؟؟

خیر، مشکلی نیست! اگر قرار بود مشکل پیش بیاد نمیتونستید ثبت نام کنید و کانفرمیشن نامبر بگیرید.
تشکر کنندگان: rohesargardan ، reza6966
بچه های عزیز مهاجرسرایی من ۴ روز پیش بود که به kcc ایمیل زدم و ازشون درباره قرعه کشی دوم که می خوان اعلام کنند یا نه پرسیدم و امروز یه ایمل با این جواب برای من اومد، گفتم شاید برای شما هم جالب باشه...

Thank you for your inquiry.

The inquiry you are making is regarding a case number and/or program that is closed. KCC cannot provide any further information regarding this matter. For information about future DV programs, refer to www.travel.state.gov.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان: reza6966 ، khabaloo ، نیما121 ، Last chance ، ALI_AGHA ، j@vad
(2012-10-26 ساعت 02:59)RamRain نوشته:  بچه های عزیز مهاجرسرایی من ۴ روز پیش بود که به kcc ایمیل زدم و ازشون درباره قرعه کشی دوم که می خوان اعلام کنند یا نه پرسیدم و امروز یه ایمل با این جواب برای من اومد، گفتم شاید برای شما هم جالب باشه...

The inquiry you are making is regarding a case number and/or program that is closed. KCC cannot provide any further information regarding this matter. For information about future DV programs, refer to www.travel.state.gov.
Diversity Visa Unit
یعنی گفته به ما ربط نداره باید از این آدرس اطلاعات بگیری
www.travel.state.gov
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 11:12)drkam نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 02:59)RamRain نوشته:  بچه های عزیز مهاجرسرایی من ۴ روز پیش بود که به kcc ایمیل زدم و ازشون درباره قرعه کشی دوم که می خوان اعلام کنند یا نه پرسیدم و امروز یه ایمل با این جواب برای من اومد، گفتم شاید برای شما هم جالب باشه...

Diversity Visa Unit
یعنی گفته به ما ربط نداره باید از این آدرس اطلاعات بگیری
www.travel.state.gov

خیر. گفته در این مسئله مورد تقاضای شما که مربوط به کسی نامبر و یا برنامه خاصی می باشد که بسته شده است. و کی سی سی قادر به فراهم آوری اطلاعاتی راجع به این موضوع نیست. برای بدست آوردن اطلاعات برنامه های جدید ویزای گوناگونی به این سایت مراجعه کنید.
برداشت شخصی من " اعلام برندگان 2013 تمام شد و منتظر اعلام 2014 باشید."
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
تشکر کنندگان: j@vad ، Mehdiest ، drkam
(2012-10-26 ساعت 11:47)Last chance نوشته:  خیر. گفته در این مسئله مورد تقاضای شما که مربوط به کسی نامبر و یا برنامه خاصی می باشد که بسته شده است. و کی سی سی قادر به فراهم آوری اطلاعاتی راجع به این موضوع نیست. برای بدست آوردن اطلاعات برنامه های جدید ویزای گوناگونی به این سایت مراجعه کنید.
برداشت شخصی من " اعلام برندگان 2013 تمام شد و منتظر اعلام 2014 باشید."

سلام عزیز

ظاهرا همینطور گفته شده ولی چرا تو سایت گفته اطلاعات تون نگه دارید حداقل تا 30 سپتامبر 2013؟ حتی اگر 1 می انتخاب نشده باشید..

خب میگفت تا اکتبر 2012 نگه دارید که دوباره تعدادی رو اعلام میکنیم!!!

اصلا دلیلی نداره کسی که 1 می قبول نشده بخواد تا 30 سپتامبر سال بعدش منتظر بمونه... من که هنوز میگم دوباره تعدادی رو قبول میکنن..
تشکر کنندگان: drkam ، نیما121 ، ani_sheiton
من که واقعا گیج شدم چرا اینقد صحبتهاشون عوض میشه من نمیخوام تنها برم مامان بابامو می خوام Sad تازه واقعا 2014 رو اینقد علنی کردن که نگو بخدا فکر کنم 5و6 میلیون ثبت نام کنن موبایل بابای من همراه اول هستش براش اس ام اس اومده از طرف این شرکتهای تبلیغاتی ثبت نام لاتاری 2014 و هزار تا آب و تاب داده و تبلیغ کرده کافینتها هم که همشون پارچه های تبلیغاتی زدن بشتابید واسه ثبت نام لاتاری
2014 خیلی سخت میشه ،2013 بهترین موقع بود واسه برنده شدن
تشکر کنندگان: Mehdiest ، نیما121
یکی از دوستان توی KCC کار می کرد لطفا اون اعلام کنه دقیقا چی اتفاقی افتاده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان