کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-26 ساعت 13:10)parmidashaun نوشته:  من که واقعا گیج شدم چرا اینقد صحبتهاشون عوض میشه من نمیخوام تنها برم مامان بابامو می خوام Sad تازه واقعا 2014 رو اینقد علنی کردن که نگو بخدا فکر کنم 5و6 میلیون ثبت نام کنن موبایل بابای من همراه اول هستش براش اس ام اس اومده از طرف این شرکتهای تبلیغاتی ثبت نام لاتاری 2014 و هزار تا آب و تاب داده و تبلیغ کرده کافینتها هم که همشون پارچه های تبلیغاتی زدن بشتابید واسه ثبت نام لاتاری
2014 خیلی سخت میشه ،2013 بهترین موقع بود واسه برنده شدن

اگر می خواید با مامان باباتون برید , باید اولا سنتون زیر 21 باشه و دوم برنده یا پدر و یا مادر شما باشد
قانونشون هم که عوض نشده ... لا اقل من چیزی ندیدم
اگر خدا بخاد بازم از بین 10 میلیون نفر هم کاری میکنه شما برنده باشید
توجه کنید که بیش از نیمی از این کسایی که ثبت نام می کنند اصلا شرایط مهاجرت رو ندارن و اطلاعاتی هم راجب لاتاری ندارن
فکر می کنن تا ثبت نام کردن و اسمشون بیرون اومد , گرین کارت واسشون پست میشه و دیگه می تونن هر وقت دلشون خواست ازش استفاده کنن و درک درستی ندارن از مهاجرت
تشکر کنندگان: Mehdiest ، امیر مهاجر ، Seattle2015 ، pooya.n ، نیما121 ، nora ، saher
يعني امسال كلي green cardإز اسيا و ايران اضافه مياد.به قول يكي إز بجه هاي سايت هاي ديكه كاركر بيتزا فروشي هم اومده ثبت نام كرده بهش ميكن مكه هزينهشو داري ميكه نه خودشون ميدن بهمون!!

دوستان اين فرم هاي لازم قابل ويرايش با تاريخ جديدشو ميتونه كسي بزاره؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: Mehdiest ، امیر مهاجر ، ani_sheiton ، drkam
مدیر عزیزم رسمش اینکه اگه پستی رو پاک کنید یه پیامی اینجا یا خصوصی بدید که کاربر شما به این دلیل پستت پاک میشه...

واقعا اینطوری درسته؟؟

مرسی
تشکر کنندگان:
سلام دوباره به همه ی مهاجرسرایی های عزیز، من خواستم یه نظری در مورد این همه بحث و ناراحتی شما برای ثبت نام های بیهوده و دور دوم قرعه ک بدم...
عزیزان طبق علم آمار اگر یک شانسی یا درصد شانسی از ۱۰۰٪ بگذرد دیگر ۴۰۰٪ یا ۱۰۰۰٪ اش هم دیگه فرقی نمیکنه، ۲ سال پیش با یکی از دوستام داشتیم درباره شانس موفقیت در لاتاری صحبت می کردیم که به این نتیجه رسیدیم که تقریبا از بین نصف یک استادیوم فوتبال یک نفر برنده می شه... یعنی احتمال زیر 0/000001 درصد هست، ولی عزیزان من به سرنوشت اعتقاد دارم، ببنید روزگار عمری چندین میلیون ساله داره و شما نمی تونید باهاش بجنگید بلکه باید با سیاست باهاش برخورد کنید و همیشه قوی، سربلند و با روحیه باشید شما نمی تونید با این سایت مهاجر سرا این همه آدم میلیونی که لاتاری ۲۰۱۴ ثبت نام کردنو از این کار منصرف کنید، پس اینو بدونید اگه سرنوشت اینکه شما به آمریکا مهاجرت کنید شک نکنید که همینم می شه اگرم نه حتی اگه برنده هم بشید خدایی ناکرده و زبونم لال امکان رد شدن در حین مصاحبه با کیس آفیسر هم هست، پس سعی کنید با داشته هاتون زندگی کنید باز تکرار می کنم با داشته هاتون زندگی کنید و برای نداشته هاتون برنامه ریزی کرده و براشون انرژی بزارید، برای تک تک شما عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم و همیشه از خدا می خوام که هوای ما جونارو داشته باشه که دیگه کسی جز اون نیست که دلش برای ما می سوزه. از مدیران ارجمند سایت تقاضا دارم که این تاپیک رو بسته و یک تاپیکی جدید برای ۲۰۱۴ باز کنند و شما عزیزان مهاجرسرایی، بیایید به ۲۰۱۴ فکر کنیم و امیدوار باشیم، که همین امید هست که مارو سرپا نگه داشته.
تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، نیما121 ، DIVE
(2012-10-26 ساعت 16:24)Mehdiest نوشته:  مدیر عزیزم رسمش اینکه اگه پستی رو پاک کنید یه پیامی اینجا یا خصوصی بدید که کاربر شما به این دلیل پستت پاک میشه...

واقعا اینطوری درسته؟؟

مرسی

آقا مهدی متأسفانه اینطوری که شما میگی نیست و قوانین مهاجرسرا چیز دیگری میگه: مدیران لازم نیست هیچ توضیحی در خصوص پاک کردن پستها به کاربران بدهند.
به همین دلیل من پاسخت رو میدم. پستی که شما گذاشتی جمله آخرش موردی داشت که میتونست احساسات خیلی ها رو بر علیه شما تحریک کنه. و این اتفاق هم افتاد از قضا. در چنین مواردی مدیران برای جلوگیری از شروع یک بحث فرسایشی و در نهایت محروم شدن یک یا چند کاربر بلافاصله جلو بحث رو میگیرند و برای اینکار لازمه که پستهای تنش زا عدم نمایش بشه.
دقت کن که قصد من تأیید یا رد پست شما نبود. فقط خواستم دلیل پاک شدنش رو با اجازه مدیران گرامی توضیح بدم.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Mehdiest ، ASALI ، mrr777 ، Saeedv13
(2012-10-26 ساعت 16:24)Mehdiest نوشته:  مدیر عزیزم رسمش اینکه اگه پستی رو پاک کنید یه پیامی اینجا یا خصوصی بدید که کاربر شما به این دلیل پستت پاک میشه...

واقعا اینطوری درسته؟؟

مرسی
دوست عزيز ، اگر قرار بود براي هر پستي كه اينجا عدم تاييد ميشه توضيح بديم كه تمام ساعات روز رو هم توضيح بديم باز هم وقت كم مياد Smileدر ضمن شما خودتون هم ذكر كرده بودين كه دارين تند صحبت مي كنيد Wink پس واقعاً نيازي به توضيح و تذكر مديران نبوده .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، RamRain ، ASALI ، Mehdiest ، Saeedv13
(2012-10-26 ساعت 16:30)RamRain نوشته:  ... از مدیران ارجمند سایت تقاضا دارم که این تاپیک رو بسته و یک تاپیکی جدید برای ۲۰۱۴ باز کنند و شما عزیزان مهاجرسرایی، بیایید به ۲۰۱۴ فکر کنیم و امیدوار باشیم، که همین امید هست که مارو سرپا نگه داشته.

دوست عزیز شخصا با بستن این تاپیک مخالفم، چون هنوز تکلیف کاملا روشن نشده که آیا باز هم مرحله بعدی اعلام برنده ها وجود داره یا نه. پس هنوز این تاپیک میتونه مورد استفاده واقع بشه و باز بودنش توجیه داشته باشه.

اما در مورد ایجاد تاپیک مشابه برای 2014 با شما موافقم. اگر چه به نظرم الان وقتش نیست. زمانش حدودا 1 می 2013 است، زمانیکه نتایج 2014 اعلام میشه.

موفق باشید.
تشکر کنندگان: RamRain ، sayeh_m ، reza6966 ، Mehdiest ، ASALI ، نیما121 ، persian_viper ، مهتاب - 2251 ، lilistar ، Saeedv13 ، my hope
امیر جان نظر شما رو کاملا قبول دارم ولی در مورد ایجاد تاپیک جدید برای ۲۰۱۴ اینو خواستم بگم که همه ی اون چیزی که عزیزان می دونند، شرایط مهاجرت از طریق لاتاری چه در خود kcc ( دو مرحله ای و یا به قول شما چند مرحله ای شدن قرعه کشی ) و چه با شرایط های داخل ایران ( بالا رفتن قیمت دلار و به تبعات آن بالا رفتن هزینه های جاری اش ) بهتر است این تاپیک زودتر از موعوداش ایجاد گردد تا این سایت بسیار پربار شما بیشتر و بیشتر بتونه به عزیزان کمک کنه، و نیز در آخر از تمام شما مدیران و پیشکسوت های عزیز سایت مهاجر سرا کمال تشکر رو دارم ( رامین ).
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، Mehdiest ، ani_sheiton ، نیما121 ، bambo_26
(2012-10-26 ساعت 16:33)امیر مهاجر نوشته:  آقا مهدی متأسفانه اینطوری که شما میگی نیست و قوانین مهاجرسرا چیز دیگری میگه: مدیران لازم نیست هیچ توضیحی در خصوص پاک کردن پستها به کاربران بدهند.
به همین دلیل من پاسخت رو میدم. پستی که شما گذاشتی جمله آخرش موردی داشت که میتونست احساسات خیلی ها رو بر علیه شما تحریک کنه. و این اتفاق هم افتاد از قضا. در چنین مواردی مدیران برای جلوگیری از شروع یک بحث فرسایشی و در نهایت محروم شدن یک یا چند کاربر بلافاصله جلو بحث رو میگیرند و برای اینکار لازمه که پستهای تنش زا عدم نمایش بشه.
دقت کن که قصد من تأیید یا رد پست شما نبود. فقط خواستم دلیل پاک شدنش رو با اجازه مدیران گرامی توضیح بدم.

مرسی امیرجان

راستش یخورده عجیب و بدون مراعات کردن حقوق کاربری هست من سالها مدیریت در فروم های مختلف داشتم ولی حتی بخودم اجازه ندادم بدون مطلع کردن کاربر ،پستی که زده رو به تاپیکی خاص جابجا کنم... بهر حال هرجا قوانین خودش داره

در خصوص صحبتمم من معذرت میخوام اگه باعث دلخوری شخصی شدم من فقط منظورمو کلی بیان کردم.. امیدوارم دوستان بنده رو ببخشن ولی صحبتام یه جورایی به واقعیت امر نزدیک بود.

ممنون امیرجان
تشکر کنندگان: reza6966 ، امیر مهاجر ، lilistar
به نظرم بعید نیست که بازم یه تعداد انگشت شمار برنده اعلام کنن چون هستن یه تعدادی که با این وضع قیمت ارز از مهاجرت پشیمون میشن مخصوصا خانواده دارها و میانسالها، الانم که هنوز پیگیر کاراشون هستن به امید کاهش قیمتها دارن پیگیری میکنن به نظرم وقتش که برسه از ترس از دست دادن همین زندگی فعلیشون از مهاجرت پشیمون میشن الانم همین تعداد کمی که اعلام کردن حتما به این خاطر بوده که یه تعداد اصلا برنده شدنشون رو چک نکردن بزارید وقت مصاحبه معلوم میشه چند نفر اصلا زحمت رفتن به سفارت رو به خودشون ندادن اون موقع ممکنه بازم یه تعداد رو اعلام کنن اینا که تا اینجا نشون دادن اصلا کاراشون حساب کتاب نداره پس یه کوچولو امیدوار باشید
تشکر کنندگان: RamRain ، امیر مهاجر ، Mehdiest ، نیما121 ، mani.iht
(2012-10-26 ساعت 17:00)parsaboj نوشته:  به نظرم بعید نیست که بازم یه تعداد انگشت شمار برنده اعلام کنن چون هستن یه تعدادی که با این وضع قیمت ارز از مهاجرت پشیمون میشن مخصوصا خانواده دارها و میانسالها، الانم که هنوز پیگیر کاراشون هستن به امید کاهش قیمتها دارن پیگیری میکنن به نظرم وقتش که برسه از ترس از دست دادن همین زندگی فعلیشون از مهاجرت پشیمون میشن الانم همین تعداد کمی که اعلام کردن حتما به این خاطر بوده که یه تعداد اصلا برنده شدنشون رو چک نکردن بزارید وقت مصاحبه معلوم میشه چند نفر اصلا زحمت رفتن به سفارت رو به خودشون ندادن اون موقع ممکنه بازم یه تعداد رو اعلام کنن اینا که تا اینجا نشون دادن اصلا کاراشون حساب کتاب نداره پس یه کوچولو امیدوار باشید

دوست عزیز، داشتن امید دوباره چه برای قرعه کشی های مجدد و چه برای سال بعد خیلی خوبه، ولی به شرطی که به ادامه زندگی و داشتن روحیه و ... لطمه ای نزنه، همه اینو قبول دارند که تمام این بحث ها فقط حدس و گمانه زنی است و در نهایت تصمیم گیری به عهده خود  kcc هستش، پس عزیزان به شرطی که بحث های فرسایشی و ترولی پیش نیاد خیلی خوبه که این بحث ادامه داشته باشه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، parsaboj ، Mehdiest ، ani_sheiton ، نیما121
(2012-10-26 ساعت 17:18)RamRain نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 17:00)parsaboj نوشته:  به نظرم بعید نیست که بازم یه تعداد انگشت شمار برنده اعلام کنن چون هستن یه تعدادی که با این وضع قیمت ارز از مهاجرت پشیمون میشن مخصوصا خانواده دارها و میانسالها، الانم که هنوز پیگیر کاراشون هستن به امید کاهش قیمتها دارن پیگیری میکنن به نظرم وقتش که برسه از ترس از دست دادن همین زندگی فعلیشون از مهاجرت پشیمون میشن الانم همین تعداد کمی که اعلام کردن حتما به این خاطر بوده که یه تعداد اصلا برنده شدنشون رو چک نکردن بزارید وقت مصاحبه معلوم میشه چند نفر اصلا زحمت رفتن به سفارت رو به خودشون ندادن اون موقع ممکنه بازم یه تعداد رو اعلام کنن اینا که تا اینجا نشون دادن اصلا کاراشون حساب کتاب نداره پس یه کوچولو امیدوار باشید

دوست عزیز، داشتن امید دوباره چه برای قرعه کشی های مجدد و چه برای سال بعد خیلی خوبه، ولی به شرطی که به ادامه زندگی و داشتن روحیه و ... لطمه ای نزنه، همه اینو قبول دارند که تمام این بحث ها فقط حدس و گمانه زنی است و در نهایت تصمیم گیری به عهده خود  kcc هستش، پس عزیزان به شرطی که بحث های فرسایشی و ترولی پیش نیاد خیلی خوبه که این بحث ادامه داشته باشه.
آره من هم با شما موافقم اصلا نباید تا این حد شدید در انتظار برنده شدن تو لاتاری بود که به روحیه آدم لطمه ای وارد بشه پارسال از همین ایران خودمون بالای 900 هزار نفر شرکت کردن که 6000 نفرشون برنده شدن یعنی حدود 0.7 درصد پس باید اسم نوشت و فراموشش کرد و فقط موقع اعلام نتایج خبرش رو گرفت کسی برنده هم نشد اصلا مهم نیست چون از اولش شانس زیادی نبوده به نظر من فقط کسایی برنده میشن که خدا بخواد خدا هم براساس مصلحت آرزویی رو برآورده میکنه پس در کل همه برنده ان چون اگه کسی به صلاحش نباشه و برنده بشه که فقط بدبخت شده
تشکر کنندگان: RamRain ، امیر مهاجر ، Mehdiest ، نیما121

سلام
درست میگی ولی کاش اولا اون هایی که شرایطش را نداشتن اصلا ثبت نام نمی کردن ,دوما حالا هم برندگان نگن سنگ مفت ... و برن ویزا بگیرن و هیچ استفاده ای از اون نکنن و فقط باعث بشن ویزابه اون هایی که واقعن شرایط شو دارن نرسه, کاش الان بررسی های لازم برای همه جوانب امر را بکنن و بعد برن سفارت من فقط یک گوشه ای از جنبه مالیش که خودم بهش فکر کردم را میگم ( برای یک خانواده متوسط 3 نفره با دلار 3500):
1 - مخارج تا مرحله قبل از سفارت از قبیل واکسن ها , پست , ترجمه مدارک , عکس و.... حدودا 600 تا 700 هزار
2 - مخارج تا مرحله قبل از گرفتن ویزا از قبیل بلیط آنکارا (2 میلیون) , اقامت (حداقل یک هفته) 900 دلار= 3 ملیون, مدیکال 600 دلار =2 میلیون , سفارت 1000 دلار =3.5 میلیون , متفرقه شامل تاکسی , خوراک, خرید مختصر 600 دلار= 2 میلیون مجموعا 12.5 میلیون
3- هزینه مراجعه مجدد برای گرفتن ویزا بعد از کیلیرنس:
بلیط+ اقامت 3 روزه = 1 میلیون
4- هزینه رفتن به آمریکا : بلیط 4.5 میلیون + اضافه بار 1 میلیون+ هتل چند روز اول900 دلار= 3 میلیون جمعا 8.5 میلیون
5- حداقل هزینه زندگی 3 نفر ماهیانه 2000 دلار که دست کم باید برای 6 ماه حساب کرد( تازه 6 ماه را کم گفتم, کم کسی هست که 6 ماهه کا ری پیدا کنه که بتونه از پس هزینه 1 خانواده 3 نفره بر بیاد بهتره یک سال حساب کنین) 12000$ = 42 میلیون
6- 99% ماها باید تو این 6 ماه کلاس زبان و سایر کلاسها رو بریم , بچه ها باید مدرسه یا مهد کودک برن ,پول اجاره خومونو باید جلو بدیم مثلا برای یک سال این مخارج را 5000$ =17.5 میلیون در نظر گرفتم
7- برای موارد پیش بینی نشده مثل مریضی خود یا بچه, فوت عزیزان تو ایران و تهیه بلیط برگشت فوری و .... هر کسی بر آورد خودشو داره ولی من حداقل 15000$ در نظر گرفتم که میشه 50 میلیون (آخه یکی از اقوام که تازه رفته بود می گفت شوهرش مشکل پیدا کرده بود برده بودنش اورژانس بیمارستان و یک ساعت بعد بدون مصرف هیچ داروئی مرخص شده بود و 1500دلار =5 میلیون داده بود تازه اگه مجبور به بستری و یا .... بشه که هیچ)
این حساب و کتاب من تقریبا42000 دلار= 150 میلیون تومان میشه (اگه دلار بالا تر نره) ,البته برای خانواده سه نفری ( یک نفر بیش از یک سوم اون میشه)، تازه من محتاط تر هستم و شانس آوردم با دلار متوسط 2000 معادل 100000 دلار کنار گذاشتم.
میدونم حساب و کتاب من ممکنه به درد بقیه نخوره ولی بهتره هر کی واقها برای کیس خودش حساب کنه. تازه این جنبه مالی قضیه هست جنبه هاب عاطفی , ریسک از دست دادن کار و موقعیت فعلی در ایران و سایر ریسکها, .... را کلا بهتره تجزیه و تحلیل کنه و با چشم باز تصمیم بگیره نه اینکه صرفا تحت شرایط جو ایجاد شده پول و وقت و موقعیت خودشو که خراب کنه هیچ این شانس را هم از بقیه بگیره
شماره کیس:***2013AS00008
تاریخ رویت قبولی: 15 May
تاریخ ارسال مدارک: 20 May
کنسولگری:ابوظبی
تعداد افراد کیس: 3نفر
مصاحبه : 12 June
برگه سفید
تشکر کنندگان: ASALI ، reza6966 ، lilac ، parto ، Mehdiest ، faridl14 ، ani_sheiton ، feligoli ، نیما121 ، parsaboj ، kasrafo ، RamRain ، nora ، far-dv2013 ، Alidanesh1358 ، jazirehh
سلام تو سایت نوشته بود که نتایج 22 اکتبر اعلام میشه اما الان چتد روزه که گذشته هرچی چک می کنم میزنه به زودی در اوایل اکتبر اعلام میشه از طرفی هم تا چند روز دیگه اکتبر تموم میشه.منو کلافه کردن کی نتایج اعلام میشه؟؟2 روز پیش به کنتاکی هم ایمیل زدم فعلا جواب ندادن.لطفا اگه کسی اطلاع داره خبر بده.من که تا آخر اکتبر صبر می کنم اگه خبری نشد بعدش دوباره برای 2014 ثبت نام می کنم احتمالا.بار اولمه لاتاری شرکت کردم.چون ندیدم کسی هم تو قرعه کشی دوم بگه برنده شدم پس هنوز نتایج رو اعلام نکردن.لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه.کلافم کردن.ممنون.
تشکر کنندگان:
GOD KNOWS!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان