کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
از دوستان عذر می خوام که حرفم کمی تا قسمتی خارج از موضوعه،‌ اما داستان اون همه انرژی مثبت و راز و این چیزا چی شد؟
آیا کسی می تونه همین جا آماری ارائه بده که چند نفر از معتقدان به انرژی مثبت در مرحله اول برنده شدن؟
به نظرتون ایراد کار کجاست؟
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
(2012-05-03 ساعت 12:04)ParsTrader نوشته:  سلام
متاسفانه همانطور که من پارسال هم در تاپیک سنگ صبور گفتم
ایرانی ها عادت کرده اند بدون مطالعه شروع به صحبت در مورد مساله ایی کنند .
عده ایی امسال هم مثل سالهای گذشته می گویند فقط ایرانی ها هستند که در لاتاری شرکت می کنند و بعد به امریکا نمی روند در حالیکه اگر کمی سایتهای اماری مهاجرت دولت امریکا را بررسی کنیم متوجه می شویم که اتفاقن ایرانی ها به نسبت کشورهای دیگر در وضعیت بسیار مناسبی از این نظر هستند و فقط کشور ازبکستان از این نظر بهتر از ایران قرار دارد
طبق قوانین لاتاری هر کشوری تنها می تواند 7% از کل ویزاها را دریافت کند که با توجه به اینکه تعداد کل افرادی که می توانند ویزا دریافت کنند 50000 نفر می باشد .
ایرانیها حداکثر می توانند 3500 ویزا دریافت کنند و با توجه به 4453 نفر برنده از ایران عدم حضور ان تعداد , " تقریبا "مانع از رسیدن ایرانی ها به حداکثر ظرفیت ممکن نمی شود .
پیشنهادم این است که , پست بنده در تاپیک سنگ صبور را که در سال گذشته نوشتم را یکبار دیگر , دوستان تازه وارد بخوانند تا متوجه موضوع بشوند .
با ارزوی موفقیت برای همه

حرف شما درسته. به این موضوع 7 درصد توجه نداشتم.و این بخاطر مصاحبه سارا گرو (Sarah Grow) با رادیو فردا در مورد اینکه 1000 نفر برنده از ایران هنوز اقدام نکرده اند بود. آخه یجور مصاحبه کرده انگار لاتاری برای ایرانیها مختل شده!
ضمنا پارسال نوشتی: خیلی های دیگه که قرار بود پول نفت را بیارن در خونه و .........
مجید جان دلبدم قرار بود پول نفتو بیارن سر سفره نه در خونه!
دیدی خودتم ممکنه اشتباه کنی و 10 ماه بگذره و اشتباهتو درست نکنی...
متاسفانه هرچی میگذره بیشتر به پر مدعا بودن مدیران اینجا پی میبرم. امیدوارم اینجور نباشه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.
تشکر کنندگان:
مدیر عزیز نمی دونم چند تا از بچه ها قبول شدن ولی من که نشدم البته من یه پست هم نذاشتم و فقط فقط خواننده بودم .
پارسال خیلی بیشتر گیر این موضوع بودم ولی امسال خیلی راحت تر برخورد کردم.
به نظر من انرژی مثبت اینه که دست ما نیست . شاید یکی جواب بگیره بعد بگه برای انرژی مثبت بوده ولی اگه 99در صد جواب نگیرن ضربه چند روزه تا چند ماهه بدی می خورن.
به نظر من ادم باید تا اونجا که می تونه سعی کنه و بعدش که دیگه دست خودش نیست فقط نظارهگر باشه.
یه استاد دانشگاه هم یادمه می گفت همه جون نکنین خودتون به در دیوار نزنین 2 دقیقه فکر کنین اگه دست شما نیست دیگه پس دست شما نیست پس بشین حالشو ببر چرا درو دیوار می زنی خودتو.
ببین ثبت نام لاتری دست همه هست ولی اعلام نتایج اصلا.
یکی از اشنایان که برد امسال من خودم براش ثبت نام کردم. شاید بگم چند بار نزدیک بود پیچش بدم ولی خیلی پی گیری کرد دیگه منو به زور نشوند گفت صبت نام کن. حتی موقع اعلام نتیاج هم من بعید می دونستم گیر باشه ولی خیلی گیر امد و گفت اینا رو چک کن. و حالا برده.
و از این قبیل ماجرا ها من خیلی دیدم. پس باید سعی کرد سعی کرد سعی
امید وارم 1 اکتبر ما هم ببریمBig Grin

تشکر کنندگان: frozen mind ، RED PRINCE ، feligoli ، jake ، Ehsan2013 ، Taraneh935 ، Mehdiest ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-03 ساعت 12:20)frozen mind نوشته:  از دوستان عذر می خوام که حرفم کمی تا قسمتی خارج از موضوعه،‌ اما داستان اون همه انرژی مثبت و راز و این چیزا چی شد؟
آیا کسی می تونه همین جا آماری ارائه بده که چند نفر از معتقدان به انرژی مثبت در مرحله اول برنده شدن؟

من هم هیچ اعتقادی به فیلم راز و انرژی مثبت و ... اینا ندارم. شانسو خدا به آدم میده نه انرژی مثبت.
اما شما خوشت میاد یکی ازت بپرسه تو که این همه نذر و دعا کردی چرا اسمت در نیومد؟
اگه برنده نشدی چون برای شما خیر نبوده اونکه از انرژی مثبت حرف میزده هم الان ادعا میکنه براش خیر نبوده و برنده نشده
تشکر کنندگان: persian_viper ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.

ممنون از پاسختون. چه جوری باید ثابت کنه؟

تشکر کنندگان:
من یه پسر 19 ساله هستم که قبول شدم پیش دانشگاهیمو هنوز نگرفتم سربازی هم نرفتم . آیا میتونم گذرنامه بگیرم ؟ اگه میتونم چجوری ؟ و با دیپلم سوم دبیرستان می تونم برم سفارت ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: delir ، sanaz2009
(2012-05-03 ساعت 12:20)frozen mind نوشته:  از دوستان عذر می خوام که حرفم کمی تا قسمتی خارج از موضوعه،‌ اما داستان اون همه انرژی مثبت و راز و این چیزا چی شد؟

سلام
احتمالا انرژیشون مثبتشون چینی بوده! Big Grin
در ضمن انرژی + و ... از روی حرف نیست، اینها تکنیک های ذهن خلاق هست و با حرف زدن انرژی به وجود نمیاد.
و بیشتر این انرژی مثبت دادن ها برای اینه که طرف نمی خواد قبول کنه بازنده خواهد بود پس الکی به خودش تلقین میکنه که من منتخب خواهم بود و فقط حرف از اعتقاد به انرژی + میزنه! در صورتی که واقعا همچین چیزی وجود داره اما به سادگی حرف زدن های ما نیست
موفق باشید
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: frozen mind ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.

دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: ali234 ، nastaran86 ، frozen mind ، persian_viper ، delir ، eagla ، mavarfan ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
بچه ها یه چیز جالب!!!! من الان کانفرمیشن نامبر سال 2012 رو هم میزنم میگه قبول نشدی اما کانفرمیشن نامبرتو نگه دار تا 1 اکتبر!!!!
اگه کسی هست که شماره پارسالشو داره الان بره چک کنه!!!!
تشکر کنندگان: tao ، jayjay ، delir
(2012-05-03 ساعت 14:24)atefe777 نوشته:  بچه ها یه چیز جالب!!!! من الان کانفرمیشن نامبر سال 2012 رو هم میزنم میگه قبول نشدی اما کانفرمیشن نامبرتو نگه دار تا 1 اکتبر!!!!

بله منم با کانفرمیشن سال 2012 چک کردم همین پیغام را میده !!!!

حالا جریان چیه الله اعلم !!؟؟
در سقوط هم می توان سهمگین،باشکوه،با صلابت و زیبا بود این را آبشار به من آموخت...
تشکر کنندگان:
به من هم همین پیغام رو میده . فکر کنم این یه برنامه است که میره برندگان 2012 و 2013 رو چک میکنه و در صورتیکه برنده نشده باشن با توجه به یکسان بودن صفحه برنده نشدن برای هر دو سال یک پیغام رو نشون میده. اینها همه نشون میده خیلی سریع و آبکی نتایج رو اعلام کردن و اصلا به این مسایل توجه نداشتن. هرچه دوستان بیشتر اطلاع میدن متوجه میشم قرعه کشی امسال هم مثل پارسال یه مشکلی داشته و ممکنه باطل بشه. من بازم میگم تو این جریان یه مشکلی وجود داره و طبیعی به نظر نمی رسه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: saraaaaa ، delir ، امیر مهاجر ، Mitram ، June
(2012-05-03 ساعت 14:35)tao نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 14:24)atefe777 نوشته:  بچه ها یه چیز جالب!!!! من الان کانفرمیشن نامبر سال 2012 رو هم میزنم میگه قبول نشدی اما کانفرمیشن نامبرتو نگه دار تا 1 اکتبر!!!!

بله منم با کانفرمیشن سال 2012 چک کردم همین پیغام را میده !!!!

حالا جریان چیه الله اعلم !!؟؟

بله من هم الان چک کردم همینو گفت
نکنه امسال سال اخر باشه و مهر ماها به دل اوباما افتاده گفته بزار یک حال اساسی به این ملت بدمBig Grin
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-03 ساعت 12:34)Ehsan2013 نوشته:  حرف شما درسته. به این موضوع 7 درصد توجه نداشتم.و این بخاطر مصاحبه سارا گرو (Sarah Grow) با رادیو فردا در مورد اینکه 1000 نفر برنده از ایران هنوز اقدام نکرده اند بود. آخه یجور مصاحبه کرده انگار لاتاری برای ایرانیها مختل شده!
ضمنا پارسال نوشتی: خیلی های دیگه که قرار بود پول نفت را بیارن در خونه و .........
مجید جان دلبدم قرار بود پول نفتو بیارن سر سفره نه در خونه!
دیدی خودتم ممکنه اشتباه کنی و 10 ماه بگذره و اشتباهتو درست نکنی...
متاسفانه هرچی میگذره بیشتر به پر مدعا بودن مدیران اینجا پی میبرم. امیدوارم اینجور نباشه

مجید جان،‌دلبندم، منم هر چی می گذره بیشتر به این نتیجه می رسم که شما اهل مهاجرسرا نیستی و بودنت در اینجا فایده ای نداره. قبلا هم به دفعات از این ادبیات نامناسب استفاده کرده ای و محرومیتهای موقتی نصیبت شده. اما این بار طور دائم محروم می شی.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: smith ، mohammad.maleki ، Seattle2015 ، امیر مهاجر
من احساس میکنم نتایج باطل میشه!!!! آخه مگه میشه همه ایزانیا کیس نامبرشون زیر 10000 باشه؟؟؟؟ تازه من کیس 9000 هم ندیدم!!! در صورتی که تو کشورای دیگه کیس بالای 20000 هم داشتن .پس این معنی نداره بگیم که فعلا تا 10000 اعلام کردن!!!! به نظر من این دور هم باطل میشه که اینقدر تاکید دارن که تا اکتبر صبر کنید!!!! پارسال هم همه کیس ها زیر 10000 و همه سفارت آنکارا بودن! چی شد این همه اعلام کردن ایران باید همه کیس هاش زیر 10000 باشه کشورای دیگه 20000 به بالا!!!! ورچین که نبوده!!! اگر هم خواستن زیر 10000 رو این دوره فقط اعلام کنن پس یعنی همه رو قرعه کشی کردن و کیس های بالاتر هم داشتیم اما فقط زیر 10000 رو اعلام کردن!!! که اینم غیر منطقیه!!!
به نظرم اونایی که بردن نباید سریع اقدام کنن!پارسال 2 هفته بعد نتایج رو باطل اعلام کردن
تشکر کنندگان: delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان