کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دوستان تا کی وقت داریم این فرم هارو ارسال کنیم کیس نامبر دو رقمیه هست
کسی میدونه؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: batis2010 ، nastaran86
(2012-05-03 ساعت 21:00)SEVIM نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 22:28)@r3N نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 22:21)nmoslemi نوشته:  با سلام
من از فرم ثبت نام لاتاری 2013 یک نسخه داخل کامپیوترم ذخیره کرده ام . حالا که نتایج اعلام شده هر چه مشخصاتم را وارد میکنم میزنه اطلاعات وارد شده صحیح نیست حتی اطلاعات را کپی و پیست هم میکنم باز اطلاعات نادرست است میده .
کمکم کنید از این بلاتکلیفی در بیام . چیکار کنم . کلافه شدم .
پیشاپیش از شما ممنونم.

راهکار من برای شما با فرض دقت در وارد کردن اطلاعات اینه که :
1 - اگه می تونین با برازر دیگه ای هم امتحان کنین.
2 - از کس دیگه ای بخواین که براتون از کامپیوتر خودش مشخصات رو وارد کنه
3 - صبر کنید و فردا هم چک کنید.

اگه هیچ کدوم جواب نداد. یه حدس ( فقط حدس که با احتمال زیاد درست نیست) اینه که یک سری از شرکت کننده ها وارد قرعه کشی نشدن. شاید به خاطر عکس یا هرچیز دیگه که می تونه مشکلات سیستم باشه .
MAN HAM DAGHIGHAN HAMIN MOSHKELO DARAM !!! MOTMAENNAM KE SYSTEME EMSALESHOON HAM BADTAR AZ PARSAL IRAD DARE!!!!

ای بابا این حرف ها رو می زنید ته دل ما رو خالی می کنید که ....
تا میام تو این تاپیک حالم گرفته می شه ..سیستم هاشون هم کاملا درست کار میکنه..حالا پارسال یه اتفاقی افتاد باز که نمی زارن تکرار شه که ...عجبااااااااا
تشکر کنندگان: batis2010 ، امیر مهاجر
سلام دوستان
من يه مشکلي دارم، من موقع ثبت نام از صفحه کانفرميشن پرينت گرفتم. همه چي هم درست بود. الان که اطلاعات اون پرينت رو دقيقا وارد ميکنم همش مينويسه:
که اطلاعات وارد شده درست نيست. من دقيقا اطلاعات رو دارم از رو پي دي اف کپي ميکنم. نميدونم چرا اينطوريه. لطفا اگه کسي مي دونه کمک کنه. مرسي
Sad
تشکر کنندگان: delir ، batis2010
(2012-05-03 ساعت 21:42)iman0101 نوشته:  سلام دوستان
من يه مشکلي دارم، من موقع ثبت نام از صفحه کانفرميشن پرينت گرفتم. همه چي هم درست بود. الان که اطلاعات اون پرينت رو دقيقا وارد ميکنم همش مينويسه:
که اطلاعات وارد شده درست نيست. من دقيقا اطلاعات رو دارم از رو پي دي اف کپي ميکنم. نميدونم چرا اينطوريه. لطفا اگه کسي مي دونه کمک کنه. مرسي
Sad
امسال کلا مشکل تو اعلام نتایج زیاد بوده هر کی 1 مشکلی داره چند بار چک کن مطمئن شو اطلاعاتو درست وارد میکنی هر روز چک کن

(2012-05-03 ساعت 20:51)جمیله نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 05:24)er.nasiri@yahoo.com نوشته:  سلام برای من زده has not been selected یعنی چه؟
یعنی فعلا قبول نشدی باید منتظر 1 اکتبر باشی دوباره قرعه کشی میشه قرعه کشی امسال 2 مرحله ست

بچه ها یک اماری از قبول شدگان 2013 بگیرید ببینیم چند نفر از قدیمی های مهاجرسرا قبول شدند
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-05-03 ساعت 21:00)jahanshahloo نوشته:  دوستان تا کی وقت داریم این فرم هارو ارسال کنیم کیس نامبر دو رقمیه هست
کسی میدونه؟؟

با سلام وعرض تبریک،

دوست عزیز وقتی برای ارسال تعیین نشده شما هر چی زودتر بفرسید کاراتون زودتر انجام میشه.
پایان سپتامبر 2013 کل برنامه تموم میشه و شما باید 3-4 ماه برای کارتون زمان رو لحاظ کنید.

فرم ها رو با دقت و بدون عجله پر کنید و ارسال کنید.
موفق باشید.
since 2012
تشکر کنندگان: shahyad ، delir ، Nightsky007 ، batis2010 ، nastaran86
ای کاش 1 می کارو تمام میکردن و همه اسامی رو اعلام میکردن و کار به 1 اکتبر نمیرسید اخه چقدر انتظار؟
تشکر کنندگان: Taraneh935 ، saraaaaa ، delir ، smith ، drkam ، batis2010 ، RED PRINCE
(2012-05-03 ساعت 21:42)iman0101 نوشته:  سلام دوستان
Sad

سلام
دوست عزیز شما احتمالا جای نام و نام خانوادگی را اشتباهی وارد کردید
حالا هر دو را امتحان کنید یک بار نام با سایر اطلاعات و یه بار نام خانوادکی و سایر اطلاعات ..
موفق باشید
تشکر کنندگان: smith ، shahyad ، batis2010
سلام دوستان Entrant Name من در فرم confirmation به صورت
SEDDIGH, MARZIEH AZIZI
ثبت شده
به نظر شما نام خانوادگي رو در فرم نتايج چطور بايد وارد كنم
(نام خانوادگي من AZIZI SEDDIGH است كه با توجه به توضيحات تكميل فرم به اين صورت ثبت شده) لطفا راهنماييم كنيد
مرسي
(2012-05-03 ساعت 22:52)NOOSHIN-AZIZI نوشته:  سلام دوستان Entrant Name من در فرم confirmation به صورت
SEDDIGH, MARZIEH AZIZI
ثبت شده
به نظر شما نام خانوادگي رو در فرم نتايج چطور بايد وارد كنم
(نام خانوادگي من AZIZI SEDDIGH است كه با توجه به توضيحات تكميل فرم به اين صورت ثبت شده) لطفا راهنماييم كنيد
مرسي
فعلا برای چک کردن نتیجه باید seddigh بزنی بعد اگه قبول شدی باید به kcc ایمیل بزنی و اسمو فامیلتو اصلاح کنی تو فرمها هم درستشو بنویس

تشکر کنندگان: delir ، batis2010
سلام.
قرار بود اولين پستم بعد از برنده بودم باشه كه انگار ...Big Grin

دوستان يه مشكلي كه همه گي دارن توي اينه كه براي چك كردن جوابشون بهشون ارور ميده. مشكل از اينجاست كه توي اونجايي كه ازتون نام فاميلي ميخاد فقط فاميلتونو ميزنين و پسوند فاميلتونو يادتون ميره. حتما پسوند يا پيشوند يا هر چيز ديگه اي هم كه دارين و موقع ثبت نام زدين رو هم بزنين.
مرگ من روزی فرا خواهد رسيد، در بهاری روشن از امواج نور ...

فروغ فرخزاد
تشکر کنندگان: shahyad ، delir ، batis2010
@r3N، Afies، delir، farhadaaj، p00rya، saeedmech، shahyad، 13 چند نفر قبول شدید من که قبول نشدم شما چی؟
تشکر کنندگان: Afies ، batis2010
(2012-05-03 ساعت 23:30)shahyad نوشته:  @r3N، Afies، delir، farhadaaj، p00rya، saeedmech، shahyad، 13 چند نفر قبول شدید من که قبول نشدم شما چی؟

من كه 8 نفر از آشناهامون با خودم رو ثبت نام كرده بودم كه هيچكدوم قبول نشديم.Sad
تشکر کنندگان: shahyad ، batis2010
من سال گذشته همین سوالو داشتم و 1 کیس نامبر الکی زدم که بازم زد has not been select ولی امسال سایتشون قویتر شده دوباره ا کیس الکی زدم زد وجود نداره شاید کساییی که سال قبل چندمین بار متوجه قبولی میشدند به خاطر اشتباه وارد کردن اطلاعاتشون درروزهای اول بوده
تشکر کنندگان: smith ، batis2010
دوستان سلام
من عضو جدیدم
خواهرم لاتاری امسال اسمش در اومده !! Big Grin
گیجیم
نمیدونیم از کجا شروع کنیم
راهنمایی لطفا ...
ممنونتون میشم
تشکر کنندگان: smith ، shahyad ، sanaz2009 ، delir ، apoornaki ، batis2010 ، mohammad.maleki ، azita 33 ، لی لا
سلام دوستان
من که تو این سه .چهار روزه به هیچ عنوان نمیتونم وارد سایت بشم که جواب قبولی یا عدم قبولی ببینم. نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنیین
https://www.dvlottery.state.gov/
https://www.dvlottery.state.gov/ESC
هم با IE و هم با firefox نمیشه که نمیشه میزنه
با سپاس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان