کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-03 ساعت 12:47)Ehsan2013 نوشته:  من هم هیچ اعتقادی به فیلم راز و انرژی مثبت و ... اینا ندارم. شانسو خدا به آدم میده نه انرژی مثبت.
اما شما خوشت میاد یکی ازت بپرسه تو که این همه نذر و دعا کردی چرا اسمت در نیومد؟
اگه برنده نشدی چون برای شما خیر نبوده اونکه از انرژی مثبت حرف میزده هم الان ادعا میکنه براش خیر نبوده و برنده نشده

مجید جان، دلبندم، من هیچ نذر و نیازی نکردم، چون در لاتاری شرکت نکرده بودم، چون اصلا نیازی به لاتاری نداشتم ... Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
اینکه وقتی 2012 رو می زنید و اون پیغام رو می ده دلیلش اینه که سیستم داغونه همین. اصلا یه چیزی، یعنی اگه کسی هنوز فرم های 2012 رو پر نکرده باشه و تازه متوجه شه که تو 2012 برنده شده می تونه اقدام کنه ؟؟!!!! اینا برای اینه که هنوز 2012 رو از سایت بر نداشتن ؟؟ سالای قبل که برمیداشتن ؟؟ همین سوال آدم رو به فکر می ندازه که شاید بخوان از 2012 هم بردارن ؟؟؟؟ !!!
کلا خیلی باحالن Smile
تشکر کنندگان: delir ، batis2010 ، shaahinh66
با سلام به دوستان مهاجر سرا منم جزو برنده ها هستم كيس نامبر رو زده 2103EU00011XXX ميخواستم راهنماييم كنين من از ايران شركت كردم ولي جزو برنده هاي اروپا زده و سوال ديگه اينكه حالا كه با دقت مشخصاتم رو چك ميكنم متوجه شدم تاريخ تولدم رو اشتباه وارد كردم احتمال داره اينا برام مشكل ايجاد كنه يا اينكه در كل بايد منصرف بشم .
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
تشکر کنندگان: Taraneh935 ، sanaz2009 ، batis2010
آخه حساب کنید توی این سایت فقط 5 6 نفر بودن که کیس 2 یا 3 رقمی داشتن!پس تعداد زیادی با این کیس های پایین هستند!!! مگه میشه بگن از 1 تا 10000 واسه ایران بعد فقط از بین ایرانیا انتخاب کنن؟؟!!!! کسی هست بدونه سیستم قرعه کشیش چطوره؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-05-03 ساعت 14:18)jayjay نوشته:  دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند

من معمولا رو در گیومه گذاشتم تا تاکید کنم که همچین چیزی قطعی نیست. خودم یک مورد رو سراغ دارم که به این دلیل نتونست ویزا بگیره.

اما از شما ممنونم که دو مورد عینی نقیض حرف منو آوردین تا حقیقت مشخص بشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
(2012-05-03 ساعت 15:03)renger008 نوشته:  با سلام به دوستان مهاجر سرا منم جزو برنده ها هستم كيس نامبر رو زده 2103EU00011XXX ميخواستم راهنماييم كنين من از ايران شركت كردم ولي جزو برنده هاي اروپا زده و سوال ديگه اينكه حالا كه با دقت مشخصاتم رو چك ميكنم متوجه شدم تاريخ تولدم رو اشتباه وارد كردم احتمال داره اينا برام مشكل ايجاد كنه يا اينكه در كل بايد منصرف بشم .

دوست عزیز اولا تبریک میگم
اما یکی دیگه از بچه ها هم کیس نامبرش مال یه بابایی از روسیه بود البته اسم و مشخصاتش هم ماله اون روسه بوده و فردا که دوباره چک کرده بود اینبار خودش بوده و نه روسه
شما اسم و مشخصاتت ماله خودته و فقط شماره کیس نامبرت ماله اروپا هست یا نه؟
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: feligoli ، batis2010
(2012-05-03 ساعت 15:03)renger008 نوشته:  با سلام به دوستان مهاجر سرا منم جزو برنده ها هستم كيس نامبر رو زده 2103EU00011XXX ميخواستم راهنماييم كنين من از ايران شركت كردم ولي جزو برنده هاي اروپا زده و سوال ديگه اينكه حالا كه با دقت مشخصاتم رو چك ميكنم متوجه شدم تاريخ تولدم رو اشتباه وارد كردم احتمال داره اينا برام مشكل ايجاد كنه يا اينكه در كل بايد منصرف بشم .

یکی دوبار دیگه چک کنید. از هر چند ساعت یک بار چک کنید.
یکی از دوستان هم این مشکل داشت ولی حتی اسم اون هم اشتباه بود. به نظر من شما هم اسمتون رو چک کنید . فکر کنم درست شه .
در غیر این صورت دو تا احتمال هست .
اول اینکه اونا اشتباه کردن و باید با ایمیل یا تماس تلفنی مشکل رو رفع کنید.
دوم اینکه ممکنه شما فرم ثبت نام رو طوری پر کردید که زده از اروپا هستین.
در هر حال تبریک.
(2012-05-03 ساعت 15:08)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 14:18)jayjay نوشته:  دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند

من معمولا رو در گیومه گذاشتم تا تاکید کنم که همچین چیزی قطعی نیست. خودم یک مورد رو سراغ دارم که به این دلیل نتونست ویزا بگیره.

اما از شما ممنونم که دو مورد عینی نقیض حرف منو آوردین تا حقیقت مشخص بشه.

فروزن مایند جان یعنی چجوری نگرفته؟
یعنی افیسر بهش گفته شما در لاتاری شرکت کردین و مشخصه که قصد اقامت دائم دارید و بهش ویزا ندادن؟
نوع ویزاش چی بوده؟
ممنون اگر توضیح بدی
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
(2012-05-03 ساعت 12:20)frozen mind نوشته:  از دوستان عذر می خوام که حرفم کمی تا قسمتی خارج از موضوعه،‌ اما داستان اون همه انرژی مثبت و راز و این چیزا چی شد؟
آیا کسی می تونه همین جا آماری ارائه بده که چند نفر از معتقدان به انرژی مثبت در مرحله اول برنده شدن؟
به نظرتون ایراد کار کجاست؟

سئوال خيلي خوبي را مطرح نموديد
در كتابي از وين داير با عنوان باور كنيد تا ببينيد مي خواندم كه ايشون گفته بودند مهمترين چيز ايمان هست ايمان به اينكه درخواستي كه از صميم قلب به خداوند ابراز داشتيم مستجاب خواهد داشت ، به نظر من كسي كه با ايمان و از ته قلب درخواستي داشته باشه در همون لحظه به دلش مي افته كه درخواستش برآورده شده و ديگه اون فكر رو رها مي كنه و شروع به شكر گذاري مي كنه
در كتاب چهار اثر از فلورانس اسكاول شين نظريه جالبي رو مطرح كردند كه مي گوند هر گاه كه حاجتي از خداوند خواستي همان موقع اون حاجت رو برآورده شده احساس كن و از اون به بعد وقتي به يادش افتادي بگو خدايا شكرت كه درخواستمو مستجاب كردي ...
اين نگرش در برخورد به مسائل واقعا معجزه مي كنه فقط كافيه كه ايمان داشته باشيم..
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: feligoli ، Dr.Fox ، persian_viper ، delir ، sanaz2009 ، batis2010 ، امیر مهاجر
من که ندیدم کسی از کشور دیگه کیس زیر 10000 باشه!!! این دوستمون که اشتباه زده اروپا 11000 هست!!!! اگر هم اونطوری که شما میگید باشه پس باید بین کیس های ایران کیس های 10000 با بالا هم وجود داشته باشه!!!!شما کسی رو دیدید با کیس بالای 10000؟؟؟؟؟؟
(2012-05-03 ساعت 15:09)jayjay نوشته:  

دوست عزیز اولا تبریک میگم
اما یکی دیگه از بچه ها هم کیس نامبرش مال یه بابایی از روسیه بود البته اسم و مشخصاتش هم ماله اون روسه بوده و فردا که دوباره چک کرده بود اینبار خودش بوده و نه روسه
شما اسم و مشخصاتت ماله خودته و فقط شماره کیس نامبرت ماله اروپا هست یا نه؟

اسم و آدرس رو درست زده و قسمت foreign state chargeability رو زده تركيه و قسمت preference category هم زده DV DIVERSITY
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
سلام به همهٔ دوستای گلم،، می‌خواستم ببینم تو مرحله اولی‌ چه مدارکی رو باید پست کنم ؟ من مدرک تحصیلیم فوق دیپلم هست از هنرستان رفتم دانشگاه آیا من فقط فوق دیپلمو ترجمه کنم کافی‌ هست ؟ تو یه سایت نوشته بود باید دیپلم هم ترجمه کنی‌ ؟ آخه من مدرک دیپلمم دستم نیست که رفتم دانشگاه تموم کردم به من فوق دیپلم دادن ! :-( می‌خواستم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید و بگید این موضوع تا چقدر درسته ؟ همین فوق دیپلمو بدم ترجمه کنم کافی‌ هست یا نه؟[/b]
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

خیلی عجیبه که سازمان مهاجرت، امنیت ملی ، امورخارجه، رادیو فردا، و صدای آمریکا هیچکدوم شون راجع به قضیه لاتاری امسال توضیح ندادن تاحالا با اینکه همشون یه جور سکوت اختیار کردن و از دادن هرگونه آمار و توضیح تو وبسایت شون پرهیز می کنن. کامنت های دوستان نشون میده اونهایی که دیر تر ثبت نام کردن برنده شدن فکر کنم یه بلایی سر بانک اطلاعاتشون اومده. من بازم میگم بنظر من قضیه بو داره.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: saraaaaa ، Mehdiest ، Taraneh935 ، delir ، batis2010 ، Mitram ، June
(2012-05-03 ساعت 12:20)frozen mind نوشته:  از دوستان عذر می خوام که حرفم کمی تا قسمتی خارج از موضوعه،‌ اما داستان اون همه انرژی مثبت و راز و این چیزا چی شد؟
آیا کسی می تونه همین جا آماری ارائه بده که چند نفر از معتقدان به انرژی مثبت در مرحله اول برنده شدن؟
به نظرتون ایراد کار کجاست؟
چی بگم ذهن منجمد عزیز !Cool
من به این که به یه چیز زیاد فکر کنی (نه به جنبه های منفی) بهش نزدیک میشی شاید هم برسی ، اما نه بخاطر اینکه داری انرژی مثبت (+) تولید میکنی
من دو سال پیش به خودم گفتم باید دانشگاه ازاد قزوین Big Grin قبول شم !!! و قبول شدم نفر 7 بودم که اونجا قبول شدم ولی من اگه درس نمیخوندم و فقط انرژی + تولید میکردم قبول میشدم؟خیر قبول نمیشدم ، پس نمیشه گفت که انرژی + تو پیروزی یا عدم پیروژی در یه چیزی (مثل لاتاری) دخیل بوده،اما تاثیر گذاره
متاسفانه یا خوشبختانه ملت شریف ایران یا اون افرادی که تو این انجمن هستن (منظور توهین به شخص یا افرادی خاص یا عام نیست) زود جو گیر میشن ، و با خودشون میگن تمومه دیگه ما انرژی + داریم رو ... پس قبولیم و این جور میشه که یکی افسردگی میگره یکی خودش رو ... مهم نیست
اشکال کار هم درجایی نیست ، چون 100% ما در نتیجه لاتاری یا هر چیز دیگه که رندوم باشه دخیل نیستیم و نبوده ایم،پس نباید امید واهی داشته باشیم
البته پیروزی ما نه به رندوم بودن ربط داره نه به انرژی مثبت فقط و فقط به خواست خداست،ولی باز نه اینکه ما عمری رو بی یاد خدا (خدا به معنی به خود امدن است)باشیم و دقیقه 90 براش نامه بنویسیم و ... یا به وجود یا عدم وجود او ن شک کنیم چون برنده نشدیم
فکر کنم کافی باشه

تشکر کنندگان: nastaran86 ، frozen mind ، delir ، sanaz2009 ، batis2010 ، shaahinh66 ، امیر مهاجر ، 2013
(2012-05-03 ساعت 15:42)armin1 نوشته:  سلام به همهٔ دوستای گلم،، می‌خواستم ببینم تو مرحله اولی‌ چه مدارکی رو باید پست کنم ؟ من مدرک تحصیلیم فوق دیپلم هست از هنرستان رفتم دانشگاه آیا من فقط فوق دیپلمو ترجمه کنم کافی‌ هست ؟ تو یه سایت نوشته بود باید دیپلم هم ترجمه کنی‌ ؟ آخه من مدرک دیپلمم دستم نیست که رفتم دانشگاه تموم کردم به من فوق دیپلم دادن ! :-( می‌خواستم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید و بگید این موضوع تا چقدر درسته ؟ همین فوق دیپلمو بدم ترجمه کنم کافی‌ هست یا نه؟[/b]

شما میتونی بری دانشگاه و مدرک دیپلمت رو درخواست بدی و بگیری ازشون . من بعد از فارغ التحصیلی مدرک دیپلمم رو هم ازشون همراه با مدرک فوق دیپلم گرفتم..

امیر خان ، من همون یکی دوروز اول ثبت نام کردم.

شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: delir ، batis2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان