کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام
از ادمین های محترم خواهشمندم به من بگویند من چطوری در (برندگان گرین کارت لاتاری 2013 ) یک تاپیک بزنم
متشکرم
تشکر کنندگان: batis2010
بچه هابه نظرتون میشه 1 ایمیل یا نامه دسته جمعی به kcc زد و ازشون بخواییم نتایجو زودتر اعلام کنن اخه این چه مسخره بازیه
تشکر کنندگان: delir ، farnaz82 ، batis2010 ، saraaaaa ، amirhoseain ، ehsan104 ، azita 33
اخه این نمیشه همه رو بلاتکلیف نگه داشتن شاید کسی برنامه ریزی کرده مثلا اگه لاتاری 1 می قبول نمیشد بره کشور دیگه با این کار تمام کاسه کوزه ها رو بهم ریختن اگه منظورشون از این کار کاهش ازدحام و ترکم پرونده ها بود میتونستن لااقل برنده ها رو کامل اعلام کنن (قرعه کشی کامل انجام میشد) بعد وقت میدادن به هر تعداد کیس نامبر وقت جدا میدادن یا کشور یا قاره به قاره اعلام میکردن واسه مصاحبه 1000 تا کاره دیگه میشد انجام داد ولی حداقل نتایجو کامل اعلام میکردن
تشکر کنندگان: batis2010 ، ehsan104 ، azita 33
دوستان کمک!
من پارسال برای همه خونواده ثبت نام کردم، کانفرمیشن نامبرها که اومد، پرینت اسکرین کردم و به عنوان عکس سیوشون کردم تو لپ تاپم، اما متاسفانه چند ماه پیش کلا 1بلایی سر لپ تاپم اومد که همه چی پاک شدSad
خلاصه من ریکاوری کردم اما فقط فایل عکسا برگشته و وقتی باز میکنم هیچی نشون نمیدهSad در ضمن حجم فایلارو هم 0 بایت نشون میده Sad
هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
بچه ها تو مهاجرسرا یا فیس بوک واسه kcc نامه با امضا بنویسیم
تشکر کنندگان: batis2010 ، ehsan104
(2012-05-04 ساعت 02:00)r_ent نوشته:  دوستان کمک!
من پارسال برای همه خونواده ثبت نام کردم، کانفرمیشن نامبرها که اومد، پرینت اسکرین کردم و به عنوان عکس سیوشون کردم تو لپ تاپم، اما متاسفانه چند ماه پیش کلا 1بلایی سر لپ تاپم اومد که همه چی پاک شدSad
خلاصه من ریکاوری کردم اما فقط فایل عکسا برگشته و وقتی باز میکنم هیچی نشون نمیدهSad در ضمن حجم فایلارو هم 0 بایت نشون میده Sad
هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟

ببر بده کامپیوتری ها اونا با برنامه قوی ریکاوری می کنن بر می گرده
سلام
[/code][/quote]ضمن تبریک به تمام عزیزان خوش شانس 2013، سوالم اینه که آیا میشه فرمهای DSP-122 و DS-230 را بجای پست کردن از طریق E-Mail فرستاد. اگه میشه لطفا راهش را هم بگید.
تشکر کنندگان: batis2010 ، nastaran86
(2012-05-04 ساعت 02:03)shahyad نوشته:  بچه ها تو مهاجرسرا یا فیس بوک واسه kcc نامه با امضا بنویسیم

این کارا چیه دوست من مگه kcc الافه ببینه هر کسی چی میگه و چی میخواد بعد انجام بده, صبر داشته باشید یکم, اونا که نمییان برنامشون و برای من و شما تغییر بدن اینقدر احساساتی با مسایل برخورد نکنین دوستان pls
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: delir ، batis2010 ، Seattle2015 ، RED PRINCE
(2012-05-04 ساعت 03:03)mar308 نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 02:03)shahyad نوشته:  بچه ها تو مهاجرسرا یا فیس بوک واسه kcc نامه با امضا بنویسیم

این کارا چیه دوست من مگه kcc الافه ببینه هر کسی چی میگه و چی میخواد بعد انجام بده, صبر داشته باشید یکم, اونا که نمییان برنامشون و برای من و شما تغییر بدن اینقدر احساساتی با مسایل برخورد نکنین دوستان pls
صبر هم حد و اندازه ایی داره خودشون اعلام کردن 1 می نتایجو اعلام میکنن پارسال هم اون کارو کردن بعد 1 هفته نتایج باطل شد گفتن تو قرعه کشی تقلب شد بچه های خارجی تو فیس بوک و فروم های خارجی نامه نوشتن دادگاه تجدید نظر تشکیل شد و در نهایت مسول kcc تو کلیپ تصویری گفت تقلب شده اما امسال هیچ دلیل رسمی اعلام نکردن باید علتی داشته باشه چرا ما ایرانیها همیشه دست رو دست میذاریم که دیگران واسمون تصمیم بگیرن یا مثل پارسال اروپایی ها زودتر اقدام کنن یکبار هم ما پیش دستی کنیم
تشکر کنندگان: delir ، batis2010 ، ehsan104
(2012-05-03 ساعت 14:18)jayjay نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.

دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند

این موضوع حقیقت داره که برای ویزای کار و تحصیل باید ثابت کرد که قصد موندن نداریم اما ظاهرا دیتا بیس ها به هم لینک نیستن . من هم 10 سال لاتاری شرکت نکردم از ترس همین موضوع . اما بالاخره شرکت کردم و سال بعدش هم ویزای توریستی گرفتم.

من دوست دارم بدونم برای تصحیح کردن نظرات دیگران می شه از کلام ملایم تری استفاده کرد ؟
(2012-05-04 ساعت 04:11)shahrzad_a نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 14:18)jayjay نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.

دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند

این موضوع حقیقت داره که برای ویزای کار و تحصیل باید ثابت کرد که قصد موندن نداریم اما ظاهرا دیتا بیس ها به هم لینک نیستن . من هم 10 سال لاتاری شرکت نکردم از ترس همین موضوع . اما بالاخره شرکت کردم و سال بعدش هم ویزای توریستی گرفتم.

من دوست دارم بدونم برای تصحیح کردن نظرات دیگران می شه از کلام ملایم تری استفاده کرد ؟

تو فرم های ویزا بصورت مستقیم سوالی در مورد اینکه لاتاری شرکت کرده باشید وجود ندارد. سوالی که تو فرم هست اینه که آیا برای اقامت دایم در آمریکا تا به حال اقدام کرده اید؟ که بین علما بر سر اینکه شرکت در لاتاری اقدام محسوب می شه یا نه اختلافه.... ولی بصورت ثابت شده رابطه ای بین شرکت در لاتاری و عدم دریافت ویزای تحصیلی یا توریستی وجود نداره و در جواب اون سوال شما می تونید بگید نه تا به حال اقدام نکرده اید.
تشکر کنندگان: batis2010 ، saraaaaa ، nastaran86 ، امیر مهاجر
(2012-05-03 ساعت 23:30)shahyad نوشته:  @r3N، Afies، delir، farhadaaj، p00rya، saeedmech، shahyad، 13 چند نفر قبول شدید من که قبول نشدم شما چی؟

منم که قبول نشدم.
تشکر کنندگان: batis2010 ، shahyad
نقل قول:دوستان کمک!
هیچ کاری نمیشه کرد؟؟؟؟
دوست عزیز به نظرم ببرید پیش کسی که کارش ریکاوری هست اگر واقعا براتون مهمه نتایج لاتری ..
در کل باید مدارک رو حداقل 3 جا نگه داری کنید . کامپیوتر . فلش و پرینت بگیرید اون هم مدرکی مثل این .. یه رونوشت هم باید بزاری تو ایمیلتون برای خودتون سند کنید که اونجا هم داشته باشید .. موقعیت ها دیر به دست میاد زود از دست میره مراقب باشید ! انشالله مشکلتون حل بشه .
تشکر کنندگان: batis2010 ، delir ، shahyad ، shaahinh66
(2012-05-04 ساعت 08:58)smith نوشته:  اونا کافیه اسمت رو تایپ کنن بهشون نشون میده که 20 سال گذشته چی کار کردی؟
لاتری شرکت کردی یا نه؟
اینقدر راجع به این موضوع توی این تاپیک بحث نکنین چون جاش اینجا نیست
همون سالی که برای هر ویزایی اقدام میکنی فقط همون سال نباید لاتری شرکت کرده باشی
تازه اونم خود افسر سفارت در موردش تصمیم میگیره که بده یا نده
ولی 90 درصد نمیده
سعی کنین بحث رو همینجا تموم کنین تا پست ها تون پاک نشه و نهایتا تاپیک بسته نشه

من قصد ادامه این بحث رو ندارم ولی به هیچ عنوان 90 درصدی وجود نداره. فقط و فقط بسته به این هست که اگر (که خیلی کم پیش می یاد بپرسه) پرسید پس چرا شرکت کردی در جواب چی بهش بگی که قانعش کنی و این هم هزار جور راه فرار داره. اینو از خودم نمی گم نتیجه 3 سال تحقیق برای پروسه اپلای هست که دارم می گم. پس حتی 1 سال هم از شرکت در لاتاری دریغ نکنین و شانستونو از دست ندین
تشکر کنندگان: delir ، jayjay
سلام خدمت همگی عزیزان
من هر چی اطلاعاتم رو وارد میکنم این پیغام رو میده :

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

با وجودیکه من اطلاعاتم رو از روی فرم تائید خود لاتاری که بعد از اتمام ثبت نام برایم ارسال کرد . کپی و پیست میکنم . یعنی مطمئنم که اطلاعات را درست وارد میکنم .
خوهشا اگر راهکاری دارید کمکم کنید از این کلافگی در بیام

با تشکر

--------------------------------------------------------------------------------

تشکر کنندگان: delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان