کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-02 ساعت 23:36)samijoon نوشته:  حتما حتما هر هفته يا هر چند روز درميان، باز هم به سايت لاتاري سربزنيد و باز چك كنيد( حتي اگر جواب Your Entry HAs Not een Selectedرو گرفتين)ممكنه اشتباه صورت بگيره...

من که اینکارو میکنم،به دوستانم پیشنهاد میکنم اینکارو انجام بدن ضرر که نداره،من دوس ندارم امسال برنده شم می که نشدم ایشالا اکتبر هم نشم چون اصلا شرایطش رو ندارم،دوستان حتما در فاصله های زمانی مشخص به سایت اصلی سر بزنید چون پارسال هم اشتباه کردن و امکان اینکه امسال هم سیستمشون ریب بزنه وجود داره.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: jayjay ، delir
(2012-05-04 ساعت 14:54)zaherbin نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 14:14)feligoli نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 13:19)immigration نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 19:07)ماندانا نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 15:42)armin1 نوشته:  سلام به همهٔ دوستای گلم،، می‌خواستم ببینم تو مرحله اولی‌ چه مدارکی رو باید پست کنم ؟ من مدرک تحصیلیم فوق دیپلم هست از هنرستان رفتم دانشگاه آیا من فقط فوق دیپلمو ترجمه کنم کافی‌ هست ؟ تو یه سایت نوشته بود باید دیپلم هم ترجمه کنی‌ ؟ آخه من مدرک دیپلمم دستم نیست که رفتم دانشگاه تموم کردم به من فوق دیپلم دادن ! :-( می‌خواستم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید و بگید این موضوع تا چقدر درسته ؟ همین فوق دیپلمو بدم ترجمه کنم کافی‌ هست یا نه؟[/b]
سلام دوست عزیز
تبریک بابت قبولیتون
اینهایی که الان براتون مینویسم برای اینه که شما و بچهای که تازه قبول شده اند اگاه بشن
و به فکر چاره باشن نمیخوام بترسونمتون
خیلی از بچهای امسال و پارسال با مدرک فوق دیپلم و دیپلم 11 ساله هنرستان رفتند مصاحبه
و بهشون گفته بودند تو که 11 سال درس خوندی چیجوری رفتی دانشگاه ؟؟
یعنی کلا اونا دیپلم 11 ساله و فوق دیپلم رو قبول ندارند
حتما برو دنبال پیش دانشگاهی یا سابقه کار جور کن
اگه به صفحه های اخر سفرنامه انکارا 2011 نگاه کنی یکی از بچها مشکل شما رو داشت
امیدوارم موفق باشی در این راه دراز
اگه کسی با همین شرایط بره لیسانس هم بگیره باز لازمه که بره دنبال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی؟

سلام دوست عزیز ,من خودمم دیپلم هنرستان دارم و تا جایی که من تو این چند ساله برای ادامه تحصیل تو آمریکا تحقیق کردم,می دونم که شما باید 12 سال تحصیلی را تکمیل کرده باشین (یعنی پیش دانشگاهی داشته باشین ),ولی انگار اگه فوق دیپلم داشته باشین میتونه جای پیش دانشگاهی محسوب شه. (من کاملا مطمئنم که این مطلب را چند جا خواندم ولی خوب شاید منبعش قابل اعتماد نبوده).من فکر می کنم اگه شما تو این موارد مهم از یه وکیل سوال کنین بهتره. چون کمتر از این موارد برای دوستان پیش میاد که بتونن اطلاعات کاملی به شما بدن.
دوستان خواهر بنده فوق دیپلم علمی و کاربردی هست و دیپلم ریاضی داره و برنده شده .با این اوصاف در مصاحبه چه مشکلاتی خواهد داشت؟ً!!
کسی هم بسادگی پیش دانشگاهی نمیگیره که راحت میگید
با سلام قبلن هم همچین بحثایی بوده که گویا به این نتیجه رسیدن که فوق دیپلم میتونه جای پیش رو هم بر کنه حالا اونایی که رفتن سفارت بهتر میدونن چه جوراس ولی دیگه اوصولن لیسانس باید کاملن مشکل رو حل کنه اگرم لازم شد پیش داشته باشیم راحت نیس قبول دارم ولی خوب غیرممکنم نیس مگه اینکه دیبلم نظری نداشته باشیم .من هر دو رو دارم(نظری و کاردانش) اوصولن باید بتونم برم شبانه واسه دوره پیش اما 90 % میگم لیسانس کافیه .این وسط من شانس قبولی نداشتم ولی خوب گویند پرسیدن عیب نیست گفتیم سوال کنیم
آرزوی زندگی بهتر برای همه رو در هر جایی دارم
تشکر کنندگان:
(2012-05-04 ساعت 04:11)shahrzad_a نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 14:18)jayjay نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.

دوست گرامی من اگر از چیزی اطلاع قطعی و درست ندارین پس لزومی نداره اطلاعات غلط بدی
خواهر من 5 سال در لاتاری شرکت میکرد و برنده هم نمیشد و چند ماه پیش با ویزای تحصیلی رفت امریکا
دوست نزدیک خود من بعد شاید بگم 7 بار که هیچ وقت هم اسمش در نیومد ژانویه گذشته رفت سیاتل واسه ارشد معماری تازه بدون فاند

این موضوع حقیقت داره که برای ویزای کار و تحصیل باید ثابت کرد که قصد موندن نداریم اما ظاهرا دیتا بیس ها به هم لینک نیستن . من هم 10 سال لاتاری شرکت نکردم از ترس همین موضوع . اما بالاخره شرکت کردم و سال بعدش هم ویزای توریستی گرفتم.

من دوست دارم بدونم برای تصحیح کردن نظرات دیگران می شه از کلام ملایم تری استفاده کرد ؟

کلام من ملایم و محترمانه بود خواهر من برداشت شما یک جور دیگست و این به شما مربوطه
گرامی شواهد نشون میده دیتا بیسها لینک هستن
من خواهر خودم حتی افیسر ازش پرسیده بوده که تا حالا لاتاری شرکت کردی و اونم گفته بوده بعله و جالبه یکی از بچه های پلی تکنیک میگفت اگر ازتون پرسیدن که تا حالا توی لاتاری شرکت کردین حتما راستش رو بگین و ایشون بخاطر دورغی که گفته بود که من شرکت نکردم ریجکت شده بود و حتی افیسر در جوابش گفته بود چرا شما حقیقت را به ما نگفتی و شما شرکت کرده بودی و من نمیتونم شما را واجد دریافت ویزا بدونم.
پس زود میفهمن که شما راست میگین یا دروغ پس اگر دیتا بیس هاشون لینک نبوده که نمیفهمیدن اما جواب راست گفتن و دروغ نگفتن خیلی خیلی مهمه
شما که خودتون راه رو رفتین میدونین من چی میگم
در ضمن در مورد ویزای دانشجویی و ویزیتوری هم که کاملا مشخصه و شما باید افیسر را قانع کنید که قصد ماندن ندارید
بببخشید نمیخواستم کشش بدم اما این توضیحات لازم بود. پس با خیال راحت هر سال شرکت کنین
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: nastaran86 ، delir ، shaahinh66 ، امیر مهاجر
من فکر میکنم حدود 10000 یا حداکثر 20000 نفر رو برنده اعلام کردن چون هرکی که اومده کیس نامبر رواعلام کرده چه تو این فروم چه تو فروم های دیگه همشون زیر 10000 بودن و احتمال این که همه ی این افراد در روز اول لاتاری ثبت نام کرده باشن کمه مثلا یکی از دوستای من که برنده شده و کیسش هم حدود 6000 هست دقیقا روز آخر لاتاری ثبت نام کرد
من فکر میکنم که احتمالا تعداد نفراتی که مونده تا به 55000 برسه رو اکتبر اعلام میکنن که خودش حدود 30000 نفر میشن
اگر اشتباه میگم دوستان تصحیح کند
تشکر کنندگان: jayjay ، delir
(2012-05-04 ساعت 18:44)Pedro Pablo نوشته:  من فکر میکنم حدود 10000 یا حداکثر 20000 نفر رو برنده اعلام کردن چون هرکی که اومده کیس نامبر رواعلام کرده چه تو این فروم چه تو فروم های دیگه همشون زیر 10000 بودن و احتمال این که همه ی این افراد در روز ادل لاتاری ثبت نام کرده باشن کمه مثلا یکی از دوستای من که برنده شده و کیسش هم حدود 6000 هست دقیقا روز آخر لاتاری ثبت نام کرد
من فکر میکنم که احتمالا تعداد نفراتی که مونده تا به 55000 برسه رو اکتبر اعلام میکنن که خودش حدود 30000 نفر میشن
اگر اشتباه میگم دوستان تصحیح کند

نکته جالبیه اکثرا روز اخر ثبت نام کردن
نکنه بازم مثل پارسال یه خبرایی هست ولی امسال...
البته ظاهرا کیس نامبر های اروپا بیشتر از 20000 شروع میشه ولی قدر مسلم خیلی ها هنوز برنده نشدن و این را از تعداد برندگان به تعداد ثبت نامی ها در ههمین مهاجر سرای خودمان هم میتوان دید

پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، Pedro Pablo
(2012-05-04 ساعت 14:26)shahyad نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 14:13)mehdi47 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا.
تبریک خیلی خیلی زیاد به برنده های 2013، فقط یه توصیه کوچیک میخوام به دوستانی که تازه برنده شدن بکنم. من برنده 2011 هستم. به نظر من حتی وقتی که مصاحبه رفتین و ویزا گرفتین هم به کسی نگین لاتاری برنده شدین،یعنی از لاتاری می خواین برین. الان هم به غیر از خانوادتون(پدر،مادر،خواهر،برادر) به هیچ کسی نگین برنده شدین. موفق باشید.
چرا میشه دلیلش هم بگی؟

من هم برنده 2011 بودم اما متاسفانه بدون آنکه علت آن را درک کنیم کلیر نشده و نرفتیم
حتی الامکان به هیچ کس چیزی نگید - ما که از دنیای اطرافیانمون خبر نداریم
بنده خدا یکی از اقوام که رفته بود کربلا زیارت بعداً به من گفت ساعتها ضریح رو گرفتم و دعا کردم که کارتون جور نشه!! و نرید مملکت غریب
البته اون بنده خدا به ما علاقه داره شاید هم به خاطر خودخواهی خودش این کار و کرد- البته من هنوز هم به این چیزها اعتقاد ندارم
اما خیلی ها میگن انرژی منفی بی تاثیر نیست.
پس جهت اطمینان هم که شده به کسی چیزی نگیدTongue
كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند. (آبراهام لينكلن)
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، jayjay ، smith ، mavarfan ، delir ، farhad_vakili ، امیر مهاجر ، nahid.t
(2012-05-04 ساعت 19:03)smith نوشته:  6 ماه باید صبر کنیم
OMG

6 ماه بدون اینکه بدونیم باید چیکار کنیم،حداقل من واقعا الان گیجم که جریان چطوریاست (خیلی گنگ توضیح دادن)
جواب ایمیل شما رو ندادن جناب smith؟
تشکر کنندگان: delir ، 2013
(2012-05-04 ساعت 13:19)immigration نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 19:07)ماندانا نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 15:42)armin1 نوشته:  سلام به همهٔ دوستای گلم،، می‌خواستم ببینم تو مرحله اولی‌ چه مدارکی رو باید پست کنم ؟ من مدرک تحصیلیم فوق دیپلم هست از هنرستان رفتم دانشگاه آیا من فقط فوق دیپلمو ترجمه کنم کافی‌ هست ؟ تو یه سایت نوشته بود باید دیپلم هم ترجمه کنی‌ ؟ آخه من مدرک دیپلمم دستم نیست که رفتم دانشگاه تموم کردم به من فوق دیپلم دادن ! :-( می‌خواستم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید و بگید این موضوع تا چقدر درسته ؟ همین فوق دیپلمو بدم ترجمه کنم کافی‌ هست یا نه؟[/b]
سلام دوست عزیز
تبریک بابت قبولیتون
اینهایی که الان براتون مینویسم برای اینه که شما و بچهای که تازه قبول شده اند اگاه بشن
و به فکر چاره باشن نمیخوام بترسونمتون
خیلی از بچهای امسال و پارسال با مدرک فوق دیپلم و دیپلم 11 ساله هنرستان رفتند مصاحبه
و بهشون گفته بودند تو که 11 سال درس خوندی چیجوری رفتی دانشگاه ؟؟
یعنی کلا اونا دیپلم 11 ساله و فوق دیپلم رو قبول ندارند
حتما برو دنبال پیش دانشگاهی یا سابقه کار جور کن
اگه به صفحه های اخر سفرنامه انکارا 2011 نگاه کنی یکی از بچها مشکل شما رو داشت
امیدوارم موفق باشی در این راه دراز
اگه کسی با همین شرایط بره لیسانس هم بگیره باز لازمه که بره دنبال گرفتن مدرک پیش دانشگاهی؟
اینو نمیدونم ولی شوهر منم دیپلم فنی و حرفه ای هست ولی لیسانس داره ما احتمالا دو ماه دیگه مصاحبه داریم
حتما نتیجه رو تو سفرنامه های 2012 براتون میذارم اونجا پیگیر باشید

دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-05-04 ساعت 01:11)ehsan104 نوشته:  سلام دوستان
من که تو این سه .چهار روزه به هیچ عنوان نمیتونم وارد سایت بشم که جواب قبولی یا عدم قبولی ببینم. نمیدونم چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنیین
https://www.dvlottery.state.gov/
https://www.dvlottery.state.gov/ESC
هم با IE و هم با firefox نمیشه که نمیشه میزنه
با سپاس
سلام
دوستانی که مثل من نمیتونستن وارد سایت لاتاری بشن از مرورگر Comodo Dragon استفاده کنن 100 % مشکلشون حل میشهTongue

تشکر کنندگان: delir
دوستان من برای خودم و همسرم ثبت نام کردم دقیقا هم یادم هست که در First Name , LastName دقیقا اطلاعات را به صورت صحیح وارد کردم و هر دو صفحه را ذخیره کردم الان هم دارم کپی و پیست می کنم ولی در قسمت LastName الان که فامیلم را میزنم میگه اطلاعات شما اشتباه است ولی اسمم را که میزنم وارد می شه میخواستم ببینم دوستان در صفحه ورود اطلاعات برای دیدن نتیجه چی میزنن ؟ اسمشون یا فامیلشون را؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-04 ساعت 20:13)smith نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 19:19)mohammad.maleki نوشته:  
OMG

6 ماه بدون اینکه بدونیم باید چیکار کنیم،حداقل من واقعا الان گیجم که جریان چطوریاست (خیلی گنگ توضیح دادن)

نه ندادن متاسفانه
آقا یه چیز جالب یاد گرفتم امروز
من یه چند سالی هست زبان درس میدم
اما نمیدونستم early October 2012 دقیقا یعنی چی
امروز فهمیدم یعنی اوایل اکتبر 2012
یعنی به اول اکتبر 2012 هم نباید دل ببندیم

احترام شما بر ما واجب هست ولی من فکر میکنم early oct 2012 یعنی اکتبر پیش رو. درسته؟
تشکر کنندگان: persian_viper
(2012-05-04 ساعت 22:11)delir نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 20:13)smith نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 19:19)mohammad.maleki نوشته:  
OMG

نه ندادن متاسفانه
آقا یه چیز جالب یاد گرفتم امروز
من یه چند سالی هست زبان درس میدم
اما نمیدونستم early October 2012 دقیقا یعنی چی
امروز فهمیدم یعنی اوایل اکتبر 2012
یعنی به اول اکتبر 2012 هم نباید دل ببندیم

احترام شما بر ما واجب هست ولی من فکر میکنم early oct 2012 یعنی اکتبر پیش رو. درسته؟

احترام شما هم بر ما واجب است ولی مگه در سال 2012 چندتا اکتبر وجود داره که منظور اکتبر پیش رو باشد.منظور اوایل اکتبر هستش
(2012-05-04 ساعت 20:39)vhr نوشته:  دوستان من برای خودم و همسرم ثبت نام کردم دقیقا هم یادم هست که در First Name , LastName دقیقا اطلاعات را به صورت صحیح وارد کردم و هر دو صفحه را ذخیره کردم الان هم دارم کپی و پیست می کنم ولی در قسمت LastName الان که فامیلم را میزنم میگه اطلاعات شما اشتباه است ولی اسمم را که میزنم وارد می شه میخواستم ببینم دوستان در صفحه ورود اطلاعات برای دیدن نتیجه چی میزنن ؟ اسمشون یا فامیلشون را؟

فامیل رو باید بزنیم.مطمئن هستید که اسم و فامیلتون را جا به جا ننوشتید؟!!
تشکر کنندگان: delir ، smith ، امیر مهاجر
(2012-05-04 ساعت 17:03)Afies نوشته:  دوستان يه سوال داشتم. البته قبلش از همه عزرخواهي ميكنم به خصوص از مديران . چون نميدونستم اين سوالمو كجا بايد مطرح كنم. جاي به خصوصي هم پيدا نكردم.

من شنيده كه كشور هاي ديگه مثل بعضي از كشور هاي اروپايي هم لاتاري دارن و يه چيزي مثل همين لاتاري آمريكاي خودمونهSmile. حتي شنيدم بعضي از كشور ها قرعه كشيشون هفتگي و يا ماهانس.
ميخاستم ببينم كسي اينجا اطلاعي در اين مورد داره؟

كسي نيست جوابمونو بده؟
تشکر کنندگان:
Sad 
سلام دوستای عزیز مهاجرسرایی ام:
بچه ها من یکم ماه می رفتم سایت لاتاری ودیدم که هنوز مال dv2013 فعال نشده و چندین بار هم اون روز رفتم وقلبم هم همچین تاپ تاپ میزد که خودم هم باور کنید که داشتم میشنیدم .............خلاصه اون روز رو هی چند بار تا نصفه شب همینجوری رفتم ودیدم که هنوز dv2013 باز نشده و دیگه بیخیال شدم و ساعتای تقریباً 3/30نصفه شب خوابیدم وتا صبح اصلاً خوابم نبرد و فرادش جهارشبنه یعنی دوم ماه می ساعتای تقریباً 9/30بود که رفتم تو سایت وباز دیدم که هنوز قسمت کنترل وضعیت مربوط به dv-2013بازم فعال نیست وسریع اومدم تو مهاجرسرا یه سروگوشی آب بدم ببینم چه خبره ودیدم یکی ازدوستای گلمون گفته که از توی همون قسمت dv-2012 باید برید ونتایج رو ببینید ومنم رفتم !!!!!!!!!!!!!!!
چشمتون روز بدنبینه انشالله!!!!!! الان که دارم تایپ میکنم اشک توی چشام جمع شده............................ دیدم نوشته Based on the information provided,.....................دیگه بقیه ش رونمی نویسم چون میدونم خودتون میدونید ولی بعدش دیدم نوشته که More entries will be selected in early October2012,so please keep your confirmation information until at least that time.

بچه ها این یعنی چی آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلاخره ما انتخاب نشدیم یا نه باید دوباره تا اکتبر یا حالا هروقت دیگه صبر کنیم !!!!!
بچه ها توروبه خدا یکی که اطلاعات دراین مورد داره با من درمیون بذاره بخدا دیگه مُردم.......................
مرسیSadSad
تشکر کنندگان: soniarazmi ، delir
(2012-05-02 ساعت 09:53)farzad-it نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 05:24)er.nasiri@yahoo.com نوشته:  سلام برای من زده has not been selected یعنی چه؟

يعني قبول نشدي دوست عزيزSad
(2012-05-02 ساعت 07:14)pooyar نوشته:  یکی از دوستانم کیس نامبرش 3000 هست. این یعنی خوبه یا بده؟ آنکارا هم افتاده.

خيلي عاليه .
سريع بهش بگو فرمها را پر کنه و بفرسته.
احتمالا جزء اولين افراديه که ميره واسه مصاحبه

میتونم بپرسم چرا میگی سریع بفرسته؟
مگه دیرتر بشه چی میشه؟
میدونم چون شمارش کمه پس زودتر تو نوبت بررسی قرار میگیره و زودترم کارنت میشه.
اما اگه فرمهاش نباشه که حذف نمیشه اسمش و بلکه ایشون میتونه تا اونجا که من فهمیدم حداکثر تا سپتامبر سال آینده هر موقه فرمهاشو بفرسته و مشکلی پیش نمیاد و پروندش بررسی میشه و باهاش قرار مصاحبه میذارن.
البته بهتره زیاد دیر نکنه که به انتهای لیستم نخوره.
و البته هرچی زودتر پیگیری کنه کارشم زودتر راه میفته.
اگه درست نمیگم شما تصحیح کنید که خدای نکرده باعث اشتباه عزیزان نشه...

ممنونم
تشکر کنندگان: delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان