کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-05 ساعت 03:27)mehr.mahya نوشته:  سلام دوستای عزیز مهاجرسرایی ام:
بچه ها من یکم ماه می رفتم سایت لاتاری ودیدم که هنوز مال dv2013 فعال نشده و چندین بار هم اون روز رفتم وقلبم هم همچین تاپ تاپ میزد که خودم هم باور کنید که داشتم میشنیدم .............خلاصه اون روز رو هی چند بار تا نصفه شب همینجوری رفتم ودیدم که هنوز dv2013 باز نشده و دیگه بیخیال شدم و ساعتای تقریباً 3/30نصفه شب خوابیدم وتا صبح اصلاً خوابم نبرد و فرادش جهارشبنه یعنی دوم ماه می ساعتای تقریباً 9/30بود که رفتم تو سایت وباز دیدم که هنوز قسمت کنترل وضعیت مربوط به dv-2013بازم فعال نیست وسریع اومدم تو مهاجرسرا یه سروگوشی آب بدم ببینم چه خبره ودیدم یکی ازدوستای گلمون گفته که از توی همون قسمت dv-2012 باید برید ونتایج رو ببینید ومنم رفتم !!!!!!!!!!!!!!!
چشمتون روز بدنبینه انشالله!!!!!! الان که دارم تایپ میکنم اشک توی چشام جمع شده............................ دیدم نوشته Based on the information provided,.....................دیگه بقیه ش رونمی نویسم چون میدونم خودتون میدونید ولی بعدش دیدم نوشته که More entries will be selected in early October2012,so please keep your confirmation information until at least that time.

بچه ها این یعنی چی آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلاخره ما انتخاب نشدیم یا نه باید دوباره تا اکتبر یا حالا هروقت دیگه صبر کنیم !!!!!
بچه ها توروبه خدا یکی که اطلاعات دراین مورد داره با من درمیون بذاره بخدا دیگه مُردم.......................
مرسیSadSad
توی خیلی‌ پست‌های دیگه همه نوشتند که امسال ۲ بار قرعه کشی‌ میشه تعدادی رو الان اعلام کردند و تعدادی رو هم اکتبر اعلام میکنند پس conf number رو نگاه دارید 
ARRIVAL DATE: JAN 14
CATEGORY: DV LOTTERY
تشکر کنندگان: delir
(2012-05-04 ساعت 22:11)delir نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 20:13)smith نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 19:19)mohammad.maleki نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 19:03)smith نوشته:  6 ماه باید صبر کنیم
OMG

6 ماه بدون اینکه بدونیم باید چیکار کنیم،حداقل من واقعا الان گیجم که جریان چطوریاست (خیلی گنگ توضیح دادن)
جواب ایمیل شما رو ندادن جناب smith؟

نه ندادن متاسفانه
آقا یه چیز جالب یاد گرفتم امروز
من یه چند سالی هست زبان درس میدم
اما نمیدونستم early October 2012 دقیقا یعنی چی
امروز فهمیدم یعنی اوایل اکتبر 2012
یعنی به اول اکتبر 2012 هم نباید دل ببندیم

احترام شما بر ما واجب هست ولی من فکر میکنم early oct 2012 یعنی اکتبر پیش رو. درسته؟

سلام
لطفاً علمادر این مورد جدال نکنند. با توجه به دیگشنری Collins، میگه که:
Early means near the beginning of a day, week, year, or other period of time.
پس احتمالاً اوایل اکتبر قبل از هفته اول مد نظرشون هست.
با تشکر
تشکر کنندگان: delir ، امیر مهاجر
(2012-05-04 ساعت 20:39)vhr نوشته:  دوستان من برای خودم و همسرم ثبت نام کردم دقیقا هم یادم هست که در First Name , LastName دقیقا اطلاعات را به صورت صحیح وارد کردم و هر دو صفحه را ذخیره کردم الان هم دارم کپی و پیست می کنم ولی در قسمت LastName الان که فامیلم را میزنم میگه اطلاعات شما اشتباه است ولی اسمم را که میزنم وارد می شه میخواستم ببینم دوستان در صفحه ورود اطلاعات برای دیدن نتیجه چی میزنن ؟ اسمشون یا فامیلشون را؟
در قسمت LastName باید فقط فامیلیتون رو بزنید .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

اگه کسی e-mail مربوط به امورات لاتاری KCC رو میدونه اینجا اعلام کنه.

ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-05-04 ساعت 12:22)smith نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 12:03)armin1 نوشته:  سلام به همهٔ دوستای گلم ،من دیپلمه فنی‌ حرفه‌ای از هنرستان گرفتم بد رفتم دانشگاه فوق دیپلم گرفتم می‌خواستم بدونم فوق دیپلم فقط باید ترجمه کنم یا سفارت هم دیپلم هم فوق دیپلمو از من می‌خواد ؟بد دیپلم حتما باید پیش دانشگاهی داشته باشه و ۱۲ساله باشه من چون هنرستانی بودم اصلا پیش دانشگاهی نداشتم 3ساله هنرستانو تموم کردم دیپلم گرفتم رفتم دانشگاه مدرک فوق دیپلم گرفتم اگه براتون ممکنه منو راهنمایی کنید و بگید من کدوم مدرکو باید ترجمه کنم هر ۲تا رو یا فقط مدرک فوق دیپلممو مرسی‌Sad

کسی که اطلاعات داره جواب این دوست رو بده لطفا
دوست عزيز هر كدام از كارمند هاي سفارت راجع به قوانين توجيه هستن و طبق آن عمل ميكنند ولي خودشون اجازه تصميم گيري هم دارند. و قانون ميگه بايد برندگان ديپلم داشته باشند. شما بايد بريد دانشگاه خودتون يا سازمان سنجش يا (سازمان مركزي در صورتيكه فوق ديپلم دانشگاه آزاد داريد) آيين نامه مربوط به اجازه شركت نمودن دارندگان ديپلم هنرستان در رشته دانشگاهي مربوطه رو بگيريد. بعدش ترجمه كنيد و به تائيد دانشگاه و سازمان سنجش و امورخارجه برسونيد. مدرك هنرستان و فوق ديپلم تون رو هم ترجمه كنيد وبه تائيد وزارت علوم و وزارت خارجه هم برسونيد. و با خود ببريد.
اين طوري مي تونيد افسر سفارت و رو توجيه كنيد كه مداركتون مشكلي نداره. تصميم گيري در سفارت بر اساس مدارك صورت مي گيره ولي برخورد مناسب در مصاحبه حرف اول رو ميزنه چون افسر تصميم ميگيره. پس با خونسردي مداركتون رو ارائه و مصاحبه كنيد. در پايان نتيجه رو اطلاع بده تا ديگر دوستان هم كه مشكلات مشابه دارن بدونن چه كارهايي بايد انجام بدن.
در ضمن تائيد وزرات خارجه و دادگستري رو دارالترجمه براتون ميگيره فقط زحمت وزارت علوم و سازمان سنجش باشماست. تائيد وزارت علوم براي فوق ديپلم كافيه ولي از آنجايي كه افسر سفارت روتين كار ميكنه نبايد دستش گزك بديد.
موفق باشيد و خرسند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: feligoli ، delir ، Mitram ، June
(2012-05-04 ساعت 14:13)mehdi47 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا.
تبریک خیلی خیلی زیاد به برنده های 2013، فقط یه توصیه کوچیک میخوام به دوستانی که تازه برنده شدن بکنم. من برنده 2011 هستم. به نظر من حتی وقتی که مصاحبه رفتین و ویزا گرفتین هم به کسی نگین لاتاری برنده شدین،یعنی از لاتاری می خواین برین. الان هم به غیر از خانوادتون(پدر،مادر،خواهر،برادر) به هیچ کسی نگین برنده شدین. موفق باشید.

سلام دوست عزيز
ببخشيد چرا ؟؟!
(2012-05-04 ساعت 17:03)Afies نوشته:  دوستان يه سوال داشتم. البته قبلش از همه عزرخواهي ميكنم به خصوص از مديران . چون نميدونستم اين سوالمو كجا بايد مطرح كنم. جاي به خصوصي هم پيدا نكردم.

من شنيده كه كشور هاي ديگه مثل بعضي از كشور هاي اروپايي هم لاتاري دارن و يه چيزي مثل همين لاتاري آمريكاي خودمونهSmile. حتي شنيدم بعضي از كشور ها قرعه كشيشون هفتگي و يا ماهانس.
ميخاستم ببينم كسي اينجا اطلاعي در اين مورد داره؟

با سلام و احترام
اين سئوال رو بنده هم دارم ، از يكي از دوستان شنيدم كه در كشور انگلستان هم يك چيزي مشابه لاتاري هست خيلي دوست دارم بدونم آيا اين موضوع صحت داره يا اينكه نه ..
ممنون ميشم در صورت اطلاع راهنمايي بفرماييد.
با سپاس
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان:
با درورد به دوستان
برای یازدهمین سال متوالی هم نشدیم .. می خواستم بدونم اگه مثلا یکی از اطلاعاتمون از قبل مشکل داشته باشه ، مثله عکس که با توجه به اون شرایط سفت و سختی که گفته بودن نباشه ، این پیغامی که میاد باز هم همینه ؟ یعنی می نویسه شما انتخاب نشدید ؟ یا پیغام دیگه ای میده ... گفتم شاید قبل از مرحله انجام قرعه کشی رد کنن ..
تشکر کنندگان: delir

من که اینکارو میکنم،به دوستانم پیشنهاد میکنم اینکارو انجام بدن ضرر که نداره،من دوس ندارم امسال برنده شم می که نشدم ایشالا اکتبر هم نشم چون اصلا شرایطش رو ندارم،دوستان حتما در فاصله های زمانی مشخص به سایت اصلی سر بزنید چون پارسال هم اشتباه کردن و امکان اینکه امسال هم سیستمشون ریب بزنه وجود داره.
[/quote]

دوست عزيز شما كه علاقه نداريد كه قبول بشيد و مهاجرت كنيد آخه چرا شركت مي كنيد ؟ مگه اجباري در اين كار هست ؟ كاش يك نگاهي به تاپيك روزشمار تا اعلام نتايج 2013 مي انداختي و از دوستاني كه قبولي يا عدم قبولي براشون مثل مرگ و زندگي بود خجالت مي كشيدي ..
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: arefsteps ، delir ، God.hope ، mavarfan ، batis2010 ، ghorbat ، Raha joon ، alirezah52 ، امیر مهاجر
(2012-05-05 ساعت 08:48)faraz33 نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 14:13)mehdi47 نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا.
تبریک خیلی خیلی زیاد به برنده های 2013، فقط یه توصیه کوچیک میخوام به دوستانی که تازه برنده شدن بکنم. من برنده 2011 هستم. به نظر من حتی وقتی که مصاحبه رفتین و ویزا گرفتین هم به کسی نگین لاتاری برنده شدین،یعنی از لاتاری می خواین برین. الان هم به غیر از خانوادتون(پدر،مادر،خواهر،برادر) به هیچ کسی نگین برنده شدین. موفق باشید.

سلام دوست عزيز
ببخشيد چرا ؟؟!
(2012-05-04 ساعت 17:03)Afies نوشته:  دوستان يه سوال داشتم. البته قبلش از همه عزرخواهي ميكنم به خصوص از مديران . چون نميدونستم اين سوالمو كجا بايد مطرح كنم. جاي به خصوصي هم پيدا نكردم.

من شنيده كه كشور هاي ديگه مثل بعضي از كشور هاي اروپايي هم لاتاري دارن و يه چيزي مثل همين لاتاري آمريكاي خودمونهSmile. حتي شنيدم بعضي از كشور ها قرعه كشيشون هفتگي و يا ماهانس.
ميخاستم ببينم كسي اينجا اطلاعي در اين مورد داره؟

با سلام و احترام
اين سئوال رو بنده هم دارم ، از يكي از دوستان شنيدم كه در كشور انگلستان هم يك چيزي مشابه لاتاري هست خيلي دوست دارم بدونم آيا اين موضوع صحت داره يا اينكه نه ..
ممنون ميشم در صورت اطلاع راهنمايي بفرماييد.
با سپاس

سلام دوست عزيز شما درست شنيده ايد ولي داستان داره. كشور هاي عضو اتحاديه اروپا هم مي خواهند لاتاري داشته باشند و از اين طريق اقدام به جذب نيروي كار نمايند تا از مهاجرت غير قانوني جلوگيري نموده و به اوضاع مهاجران سر و سامان دهند. اقامت ارائه شده همانند مزيت هاي اقامت آمريكا (گرين كارت) را دارند ولي با نام (بلو كارت) ناميده ميشود. تاكنون اين قانون و لاتاري انجام نشده ولي كارشناسان اميدوارند با توافقات صورت گرفته تا پايان سال جاري ميلادي مقدمات اجراي اين قرعه كشي انجام شود. ولي مشكل اصلي يونان و اسپانيا و فرانسه هستند كه قوانين وضع شده براي اين كشور ها ازسوي اتحاديه اروپا كار را دشوار و ناممكن مي سازد. و اين كشور ها خواستار لغو محروميت هاي مهاجرتي جهت تائيد اين قانون مي باشند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: faraz33 ، Mehdiest ، delir ، Ilia ، batis2010 ، Mitram ، June
(2012-05-02 ساعت 14:26)shkhmo نوشته:  سلام و تبریک به همه دوستان
دوستانی که قبول شدند کیا شیرازی هستند؟
یک آمار بگیرید چندتا شیرازی خوش شانس در شهرمان داریم
ما شیرازی هستیم
قبولی امان از آنکارا پست شده
می خواهیم برویم ابوظبی
بنظر شما مشکلی نیست؟

شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان: batis2010
سلام
من confirmation number dv-2012 خودم رو وارد میکنم ولی پیغام میده شماره معتبر نیست پارسال یکی از اقوام برام ثبت نام کرده بود میخوام بدونم کسایی که پارسال شرکت کردن وقتی confirmation number خودشون رو وارد میکنن پیغام میده مشخصات شما معنبر نیست یا نه
پارسال اگه شماره اشتباه هم می زدیم می نوشت اسم شما برای گرین کارت انتخاب نشده ولی امسال سیستم هاشون پیشرفت کرده و شماره اشتباه رو قبول نمیکنه
هرکی که شماره پارسالش رو داره بی زحمت بره وارد کنه ببینه چه پیغامی میده برای من خیلی مهمه که بدونم پارسال قوم من اسمم رو نوشته بوده یا نه از همه ممنونم
(2012-05-05 ساعت 09:10)smith نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 08:02)Alidanesh1358 نوشته:  سلام
با تشکر

احترام به دیگران خیلی خوبه

سلام

قصد بر بی احترامی نیست و معمولاً از این عبارت به عنوان مزاح و شوخی استفاده میشود.

با تشکر
تشکر کنندگان: delir ، batis2010 ، امیر مهاجر
(2012-05-05 ساعت 10:09)smith نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 09:51)Alidanesh1358 نوشته:  
با تشکر

سلام

قصد بر بی احترامی نیست و معمولاً از این عبارت به عنوان مزاح و شوخی استفاده میشود.

با تشکر

توی این انجمن ما با کسی شوخی نداریم
اهداف انجمن رو فراموش کردین انگار

بهتره كوتاه بياييد دوستان ...
مهم 1 مي بود كه اگر اسم مان در مي آمد كيس نامبرمان الان زير 10000 بود يعني يك چيزي تو مايه هاي جفت شيش ...
حالا به خاطر اعلام نتايج در 6 ماهه ديگه كه اگر بشه اگر نشه يا اينكه يك 2 روز ديرتر و 3 روز زودتر اعصاب خود را ناراحت نكنيد و به دل نگيريد و خوش باشيد.
ممنون از همه دوستان
تشکر کنندگان: ghazal1 ، frozen mind ، delir ، smith ، saeedmech ، saraaaaa ، mavarfan ، batis2010 ، persian_viper ، A_M_R ، امیر مهاجر
واااااااااای خدااااا رو شکر لااقل گفتن که دقیقا کی هست!!!

===================== 1 اکتبر =====================
(2012-05-05 ساعت 10:09)smith نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 09:51)Alidanesh1358 نوشته:  
با تشکر

سلام

با تشکر

توی این انجمن ما با کسی شوخی نداریم
اهداف انجمن رو فراموش کردین انگار

سلام

از این حرفا گذشته معنی درست early October میشه اوایل اکتبر.
موفق باشید
تشکر کنندگان: batis2010 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان