کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-05 ساعت 10:32)faraz33 نوشته:  بهتره كوتاه بياييد دوستان ...
مهم 1 مي بود كه اگر اسم مان در مي آمد كيس نامبرمان الان زير 10000 بود يعني يك چيزي تو مايه هاي جفت شيش ...
حالا به خاطر اعلام نتايج در 6 ماهه ديگه كه اگر بشه اگر نشه يا اينكه يك 2 روز ديرتر و 3 روز زودتر اعصاب خود را ناراحت نكنيد و به دل نگيريد و خوش باشيد.
ممنون از همه دوستان

یعنی الان احتمال قبولیمون خیلی زیاده مگه نه؟؟؟؟اخه من خیلی نا امید شدم
ادم های بزرگ از خونه های کوچک می ایندCool!
تشکر کنندگان: batis2010
از استادان گرامی کسی هست بدونه دلیلیشون برای دو بار اعلام کردن نتایج چی هست یعنی دلیل واقعی باشه نه حدسی از سایت متوجه شده باشند ؟
سلام دوستان

به این پیام که به صورت پررنگ (Bold) هم در سایت لاتاری گذاشته شده دقت فرمایید:
Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 1, 2012.

فعل کمکی may رو هم به صورت Capital نوشته که جلب توجه کنه.

موفق باشید.

منبع:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html
اين همه صبر كرديم..اين سه چهار ماهم روش...عيب نداره...استرسم به خودتون راه ندين...اگه شد چه بهتر اگرم نشد كه هيچي...ولي من مطمئنم اول اكتبر يه معجزه ميشه در قبولي...مطمئنم..
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: mmm3hd ، delir ، Mehdiest ، golesang ، batis2010
(2012-05-05 ساعت 11:51)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان

به این پیام که به صورت پررنگ (Bold) هم در سایت لاتاری گذاشته شده دقت فرمایید:
Be advised that additional DV 2013 entrants MAY be selected beginning October 1, 2012.

فعل کمکی may رو هم به صورت Capital نوشته که جلب توجه کنه.

موفق باشید.

منبع:http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html

از جناب اسميت و فروزن مايند مي خواهم اگر كه در اين رابطه اطلاعاتي دارند ارائه نمايند ؟
چرا از كلمه may be استفاده شده ؟ معني اين كار چه چيزي مي تواند باشد ؟
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
دوستان عزیز سلام و درود.از همهٔ اعضا خواهش دارم لطفا هر اطلاعاتی در این موارد پیدا کردن بزارن تا بتونیم بهمدیگه کمک کنیم:

۱.جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوط به قرعه کشی اکتبر.

۲.آیا واقعا میخوان دیگه لاتاری رو جم کنن؟

۳.ساله بعد امکان حذف ایران از لیست هست یا برا ۲۰۱۴ هم می‌شه ثبت نام کرد؟

لطفا هرکی‌ میتونه به این سوالات با ذکر منبع جواب بده.

قربون همتون برم.
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، feligoli ، saraaaaa ، batis2010
یکی از دوستان من کانفرمیشن نامبری که داره بجای 16کارکتری که باید یادداشت کنه 15 کارکتر رو یادداشت کرده بنظر شما راه حلش چیه؟ ایا با ایمیل به کی سی سی حل میشه ممنون از پاسختون
(2012-05-03 ساعت 14:44)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:34)Ehsan2013 نوشته:  حرف شما درسته. به این موضوع 7 درصد توجه نداشتم.و این بخاطر مصاحبه سارا گرو (Sarah Grow) با رادیو فردا در مورد اینکه 1000 نفر برنده از ایران هنوز اقدام نکرده اند بود. آخه یجور مصاحبه کرده انگار لاتاری برای ایرانیها مختل شده!
ضمنا پارسال نوشتی: خیلی های دیگه که قرار بود پول نفت را بیارن در خونه و .........
مجید جان دلبدم قرار بود پول نفتو بیارن سر سفره نه در خونه!
دیدی خودتم ممکنه اشتباه کنی و 10 ماه بگذره و اشتباهتو درست نکنی...
متاسفانه هرچی میگذره بیشتر به پر مدعا بودن مدیران اینجا پی میبرم. امیدوارم اینجور نباشه

مجید جان،‌دلبندم، منم هر چی می گذره بیشتر به این نتیجه می رسم که شما اهل مهاجرسرا نیستی و بودنت در اینجا فایده ای نداره. قبلا هم به دفعات از این ادبیات نامناسب استفاده کرده ای و محرومیتهای موقتی نصیبت شده. اما این بار طور دائم محروم می شی.

سلام
من confirmation numbere سال 2012 رو وارد كردم ،جواب :عدم قبولي رو اعلام مي كنه .نمي دونم جرا براي شما اينو مي نويسه .
(2012-05-05 ساعت 09:28)fornima نوشته:  سلام
من confirmation number dv-2012 خودم رو وارد میکنم ولی پیغام میده شماره معتبر نیست پارسال یکی از اقوام برام ثبت نام کرده بود میخوام بدونم کسایی که پارسال شرکت کردن وقتی confirmation number خودشون رو وارد میکنن پیغام میده مشخصات شما معنبر نیست یا نه
پارسال اگه شماره اشتباه هم می زدیم می نوشت اسم شما برای گرین کارت انتخاب نشده ولی امسال سیستم هاشون پیشرفت کرده و شماره اشتباه رو قبول نمیکنه
هرکی که شماره پارسالش رو داره بی زحمت بره وارد کنه ببینه چه پیغامی میده برای من خیلی مهمه که بدونم پارسال قوم من اسمم رو نوشته بوده یا نه از همه ممنونم

تشکر کنندگان: fornima ، batis2010
متن رو عوض کردن باز . این متن با متن قبلی و متنی که دوستمون در بالا داد فرق داره.

Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

کسی از بچه ها می تونه تحلیلی بده.

تشکر کنندگان: delir ، batis2010 ، Dr.Fox
(2012-05-04 ساعت 03:27)shahyad نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 03:03)mar308 نوشته:  
(2012-05-04 ساعت 02:03)shahyad نوشته:  بچه ها تو مهاجرسرا یا فیس بوک واسه kcc نامه با امضا بنویسیم

این کارا چیه دوست من مگه kcc الافه ببینه هر کسی چی میگه و چی میخواد بعد انجام بده, صبر داشته باشید یکم, اونا که نمییان برنامشون و برای من و شما تغییر بدن اینقدر احساساتی با مسایل برخورد نکنین دوستان pls
صبر هم حد و اندازه ایی داره خودشون اعلام کردن 1 می نتایجو اعلام میکنن پارسال هم اون کارو کردن بعد 1 هفته نتایج باطل شد گفتن تو قرعه کشی تقلب شد بچه های خارجی تو فیس بوک و فروم های خارجی نامه نوشتن دادگاه تجدید نظر تشکیل شد و در نهایت مسول kcc تو کلیپ تصویری گفت تقلب شده اما امسال هیچ دلیل رسمی اعلام نکردن باید علتی داشته باشه چرا ما ایرانیها همیشه دست رو دست میذاریم که دیگران واسمون تصمیم بگیرن یا مثل پارسال اروپایی ها زودتر اقدام کنن یکبار هم ما پیش دستی کنیم
ای بابا خوب کشور خودشونه بخوان گرین کارت میدن نخوان نمیدن ,قوانین و زمان اعلام نتایج و هم هر وقت بخوان تغییر میدن ,اونایی هم که شکایت کرده بودن مگه چیزی و تونستن عوض کنن چرا ماها همه چیز و همیشه حق مسلم خودمون میدونیم...
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: mavarfan ، batis2010
(2012-05-05 ساعت 15:29)God.hope نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 14:44)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:34)Ehsan2013 نوشته:  حرف شما درسته. به این موضوع 7 درصد توجه نداشتم.و این بخاطر مصاحبه سارا گرو (Sarah Grow) با رادیو فردا در مورد اینکه 1000 نفر برنده از ایران هنوز اقدام نکرده اند بود. آخه یجور مصاحبه کرده انگار لاتاری برای ایرانیها مختل شده!
ضمنا پارسال نوشتی: خیلی های دیگه که قرار بود پول نفت را بیارن در خونه و .........
مجید جان دلبدم قرار بود پول نفتو بیارن سر سفره نه در خونه!
دیدی خودتم ممکنه اشتباه کنی و 10 ماه بگذره و اشتباهتو درست نکنی...
متاسفانه هرچی میگذره بیشتر به پر مدعا بودن مدیران اینجا پی میبرم. امیدوارم اینجور نباشه

مجید جان،‌دلبندم، منم هر چی می گذره بیشتر به این نتیجه می رسم که شما اهل مهاجرسرا نیستی و بودنت در اینجا فایده ای نداره. قبلا هم به دفعات از این ادبیات نامناسب استفاده کرده ای و محرومیتهای موقتی نصیبت شده. اما این بار طور دائم محروم می شی.

سلام
من confirmation numbere سال 2012 رو وارد كردم ،جواب :عدم قبولي رو اعلام مي كنه .نمي دونم جرا براي شما اينو مي نويسه .
(2012-05-05 ساعت 09:28)fornima نوشته:  سلام
من confirmation number dv-2012 خودم رو وارد میکنم ولی پیغام میده شماره معتبر نیست پارسال یکی از اقوام برام ثبت نام کرده بود میخوام بدونم کسایی که پارسال شرکت کردن وقتی confirmation number خودشون رو وارد میکنن پیغام میده مشخصات شما معنبر نیست یا نه
پارسال اگه شماره اشتباه هم می زدیم می نوشت اسم شما برای گرین کارت انتخاب نشده ولی امسال سیستم هاشون پیشرفت کرده و شماره اشتباه رو قبول نمیکنه
هرکی که شماره پارسالش رو داره بی زحمت بره وارد کنه ببینه چه پیغامی میده برای من خیلی مهمه که بدونم پارسال قوم من اسمم رو نوشته بوده یا نه از همه ممنونم

دوست عزيز اگه پست ها رو خونده پاشي متوجه ميشي كه اين پيغام براي برخي از كاربران نمايش داده ميشه علت هنوز معلوم نيست برخي گفتن اگه به جاي فاميل اسم كوچك رو وارد كنن جواب ميده. براي يكي از دوستام چندبار پيغام داده اطلاعات اشتباهه ولي بعدش درست شد. ولي هنوز برخي مشكل دارند و نمي تونن چك كنند. شماره كانفريميشنت رو نگه دار و هر روز چك كن تا زمانيكه مشخص بشه مشكل از كجاست. من چندين بار گفتم تو اين قرعه كشي يه جاي كار ميلنگه. پس صبور باشيد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: batis2010 ، Mitram ، June
(2012-05-03 ساعت 12:41)frozen mind نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:35)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان عزیز
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.

«معمولا» به افرادی که در لاتاری شرکت کرده اند ویزاهای تحصیلی و توریستی داده نمیشه. چون این افراد با شرکت در لاتاری نشان دادن که تمایل و قصد اقامت دائم در آمریکا را دارن و این با ماهیت ویزاهای تحصیلی و توریستی (اقامت موقت) در تضاد هستش.
متقاضی ویزاهای توریستی و تحصیلی باید ثابت کنه که قصد اقامت دائم را نداره.
البته نقیض عینی این موضوع رو دیدم خواهرزاده بنده چندین بار لاتاری شرکت کردند و البته تا حالا برنده نشدند .پارسال توریستی با همسرش رفتند امریکا حدود 45 روز هم اونجا بودند.
تشکر کنندگان: golesang ، batis2010 ، jayjay ، امیر مهاجر
Sad 
(2012-05-05 ساعت 07:29)samira t نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 03:27)mehr.mahya نوشته:  سلام دوستای عزیز مهاجرسرایی ام:
بچه ها من یکم ماه می رفتم سایت لاتاری ودیدم که هنوز مال dv2013 فعال نشده و چندین بار هم اون روز رفتم وقلبم هم همچین تاپ تاپ میزد که خودم هم باور کنید که داشتم میشنیدم .............خلاصه اون روز رو هی چند بار تا نصفه شب همینجوری رفتم ودیدم که هنوز dv2013 باز نشده و دیگه بیخیال شدم و ساعتای تقریباً 3/30نصفه شب خوابیدم وتا صبح اصلاً خوابم نبرد و فرادش جهارشبنه یعنی دوم ماه می ساعتای تقریباً 9/30بود که رفتم تو سایت وباز دیدم که هنوز قسمت کنترل وضعیت مربوط به dv-2013بازم فعال نیست وسریع اومدم تو مهاجرسرا یه سروگوشی آب بدم ببینم چه خبره ودیدم یکی ازدوستای گلمون گفته که از توی همون قسمت dv-2012 باید برید ونتایج رو ببینید ومنم رفتم !!!!!!!!!!!!!!!
چشمتون روز بدنبینه انشالله!!!!!! الان که دارم تایپ میکنم اشک توی چشام جمع شده............................ دیدم نوشته Based on the information provided,.....................دیگه بقیه ش رونمی نویسم چون میدونم خودتون میدونید ولی بعدش دیدم نوشته که More entries will be selected in early October2012,so please keep your confirmation information until at least that time.

بچه ها این یعنی چی آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بلاخره ما انتخاب نشدیم یا نه باید دوباره تا اکتبر یا حالا هروقت دیگه صبر کنیم !!!!!
بچه ها توروبه خدا یکی که اطلاعات دراین مورد داره با من درمیون بذاره بخدا دیگه مُردم.......................
مرسیSadSad
توی خیلی‌ پست‌های دیگه همه نوشتند که امسال ۲ بار قرعه کشی‌ میشه تعدادی رو الان اعلام کردند و تعدادی رو هم اکتبر اعلام میکنند پس conf number رو نگاه دارید 
آخ یعنی دوست عزیز هنوز نتیجه انتخاب شدن یا نشدن ما باتوجه به متنی که فرستادند مشخص نیستش؟ وما تا ماه اکتبر صبر کنیم؟ چطوریاس؟
لطفاً بیشتر توضیح بدید...........

مرسی من خیلی نگرانم و دپرس...........Sad
تشکر کنندگان: golesang ، delir ، batis2010
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.
ترجمه در گوگل ترانسلیت:
بر اساس اطلاعات ارائه شده، ورود برای پردازش بیشتر برای شرکت در برنامه ویزای تنوع فرهنگی الکترونیکی در این زمان بوده است انتخاب نشده است.لطفا توجه داشته باشید که بیشتر ورودی ممکن است در اکتبر 1، 2012 در ظهر (به وقت شرق آمریکا) انتخاب شده، و ما شما را تشویق به نگه داشتن اطلاعات تایید خود را دوباره چک کنید که در آن زمان اگر شما انتخاب شده اند.
تشکر کنندگان: batis2010 ، delir
دوستان عزیز من هم از شرکت کنندگان لاتاری امسال بودم و فعلا برنده نشدم . این مساله که امسال لاتاری دو مرحله ایی شده برای تمام ما یک امتیاز است زیرا یک فرصت دیگه به ما داده شده اما این همه استرس و نگرانی که اکثر دوستان دارند بی مورد هست لطفا آرامش خودتون رو حفظ کنید و بجای اینکه اینقدر برای زمان قرعه کشی مجدد و معنی تک تک کلمات استرس داشته باشید اوایل اکتبر مجددا سایت رو چک کنید .
پیگیری و پشت کار داشتن خوبه ولی وابسته کردن خودتون و استرس داشتن برای موضوعی که احتمال اون زیر یک درصد هست بنظر من کار بیهوده ایی هست بجای این اگه واقعا می خواید مهاجرت کنید دنبال راههای مطمئن تری باشید (گرچه که در این دنیا هیچ چیز قطعی نیست) و بفکر دوران بعد از مهاجرت باشید با یادگیری زبان و مهارت هایی که در کشور های دیگه بدردتون بخوره .
امیدوارم موفق باشید
تشکر کنندگان: ParsTrader ، saraaaaa ، farzad24 ، batis2010 ، smith ، delir ، jayjay ، majidsat ، A_M_R ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان