کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دوستان به نظر من به اول اكتبر هم اميد نبنديد باور كنيد سركاري هستش ..
آخه وقتي كه الان بالاي 6000 نفر از ايران قبول شدن مطمئن باشيد كه خيلي بيشتر از ظرفيت هم اعلام شده .. شك نكنيد.
به نظر من خودتون رو سركار نگذاريد ، عمرتون رو روي شانس نبندين بريد دنبال زندگيتون ..
اگر هم واقعا هدف داريد و يك تخصصي هم داريد از راههاي ديگر اقدام كنيد و از خيال بافي بياين بيرون .
.
اگر كه ما شانس داشتيم الان اينجا و توي اين تاپيك نبوديم ...
.
وقتی برات نخواد خدا ، پشت هم مياد درد و بلا. پيش قدرتش چون و چرا فايده نداره. اگه بري به آسمون ، اگه بسازي رنگين كمون. وقتي شد بختت نامهربون ، حال تو زاره ...
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: smith ، delir ، Raha joon ، sazami
(2012-05-12 ساعت 17:33)faraz33 نوشته:  دوستان به نظر من به اول اكتبر هم اميد نبنديد باور كنيد سركاري هستش ..
آخه وقتي كه الان بالاي 6000 نفر از ايران قبول شدن مطمئن باشيد كه خيلي بيشتر از ظرفيت هم اعلام شده .. شك نكنيد.
به نظر من خودتون رو سركار نگذاريد ، عمرتون رو روي شانس نبندين بريد دنبال زندگيتون ..
اگر هم واقعا هدف داريد و يك تخصصي هم داريد از راههاي ديگر اقدام كنيد و از خيال بافي بياين بيرون .
.
اگر كه ما شانس داشتيم الان اينجا و توي اين تاپيك نبوديم ...
.
وقتی برات نخواد خدا ، پشت هم مياد درد و بلا. پيش قدرتش چون و چرا فايده نداره. اگه بري به آسمون ، اگه بسازي رنگين كمون. وقتي شد بختت نامهربون ، حال تو زاره ...
بیخیال ، با ناامیدی چیزی درست نمیشه ولی با امید چرا
تشکر کنندگان: persian_viper
(2012-05-12 ساعت 17:34)smith نوشته:  
(2012-05-12 ساعت 14:43)persian_viper نوشته:  خواهشا دیگه این بحث فرسایشی راجب هم وطنانی که قبول شدن اما حتی چک نکردن و نمیدونن که لاتاری چی هست تموم کنید. تو چند تا تاپیک به اندازه کافی در این مورد بحث شده. من هر چند روز یه بار میام اینجا که یه مطلب جدید دستگیرم بشه اما با خوندن اینجور بحثای بی فاید فقط انرژیم گرفته میشه.
این که بعضی ها قبول میشن اما از این موقیعت استفاده نمیکنن درسته دردناکه اما از کنترل ما خارجه پس بحث راجبش بی فایدست. پس بهتر زیاد خودمون رو اذیت نکنیم و به مسال مهمتر بپردازیم.
سوالی که واسه من پیش اومده اینکه همه اید 6029 نفر آیا همشون در 1 می نتیجه قبولیشون اومده؟ یه بخشی از اینا در اکتبر اعلام قبولی میشن؟؟
گرچه من به این آمار 6029 شک دارم.

با چشم بستن به روی روی واقعیت های تلخ زندگی ، هیچ اتفاقی نمیوفته
پس چشم پوشی بی فایده هستش. فکر کنم نزدیک نیم قرنه که نسل های گذشتمون روی فرهنگ سازی چشم پوشی کردن
اگر یک نفر هم از این حرفهایی که زدیم اخلاقش رو عوض کنه و سعی کنه توی زندگیش حق کسی رو ضایع نکنه دیگه واقعا هنر کردیم

آیا حرف من این معنی رو میداد که چشم به روی واقعیت های تلخ زندگی ببندید؟؟
من نه این حرف رو زدم نه مخالف فرهنگ سازی هستم .بازم میگم از تاپیک شمارش معکوس تا الان ده ها و شایدم صدها پست راجب این به قول شما واقعیت تلخ زندگی زده شده و این موضوع تبدیل به یه بحث فرسایشی شده چون تا الان هممون چند بار این مطلب رو خوندیم و اگه قرار رو کسی تاثیر بذاره تا الان گذاشته و به نظر من از الان به بد دیگه اسپم حساب میشه. اگه میخواید فرهنگ سازی کنید پس یه تاپیک مخصوص این موضوع درست کنید تا کسای که تو تاپیک ''گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي لاتاري 2013'' و *مهم *کانفرمیشن کد خود را تا اکتبر نگه دارید* یا گزارش آماری نتایج لاتاری 2013 تا یه مطلب جدید دستگیرش بشه مدام با ای بحثای فرسایشی و تکراری مواجه نشه.
پس شاید این پیشنهاد تاپیک جدید مفید باشه چون این بحث تو اغلب تاپیکا,موضع تاپیک رو از مسیر اصلی منحرف کرده.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: delir ، Mohimani
چرا این بحث ها تو همه ی تایپیک ها هست آخه؟!
هرجا میریم بحث و بگومگو!
مگه نمیگین فرسایشی؛ پس کش دادنش دیگه فوق فرسایشیه!
بیخیال شید! Wink
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: delir ، smith ، امیر مهاجر ، barooni_sho
خوب ریحانه جان منم که دارم همین رو میگم منم دارم میگم بحث کردن رو تموم کنید اما گویا دوستان قصد فرهنگسازی دارن اما به نظر من جاش اینجا نیست
, تو هر تاپیکی که مربوط به2013 هست میریم پر از بحث و کشمکشه و بیشترشم مربوط به بحث تکراری و اعصاب خورد کنه این ایرانیا قبول شدن و نرفتن یا اینکه چندتا چندتا واسه فامیلاشون ثبت نام میکنن... 100 دفعه اینارو شنیدیم بخدا و صد دفعه هم بحثای دو طرف مخالف و موافق رو خوندیم که میگن لاتاری و شرکت کردن در اون حق همه مردم و اینکه بعد از قبولی بره آمریکا یا نه تصمیمه شخصیه طرف با توجه به شرایطشه..... بسه دیگه خواهشا این بحث رو کش ندین و اگر مایل به ادامه دادن هستید یه تاپیک مجزا ایجاد کنید
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: delir
من هم با دو دوست اخیر موافقم
اینقدر بررسی و کنکاش در این باره نیز بی مورد است
من در سال 2011 برنده شدم و رفتم سفارت تو ابوظبی- چندین ماه هم علاف یانکی ها بودم . بعدش هم کلیر نشدم چون سربازی ام تو سپاه بوده
اگر ویزا میدادند میرفتم اما حالا دیگه برای سایر موارد مهم زندگی ام برنامه ریزی می کنم
برای همین از دوستان جوانتر می خواهم منطقی تر باشند اما اگه برنده شدید دریغ نکنید.
كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند. (آبراهام لينكلن)
تشکر کنندگان: delir ، persian_viper ، babak433
(2012-05-12 ساعت 22:16)mehdi.pazoki نوشته:  آقا سلام
یعنی من که سرباز سپاه بودم reject میشم ؟
باورم نمیشه !!!!
سلامSmile

نه مهدی جان این چه حرفیه
دیگه فکر کنم تمام عالم و آدم بدونن که سربازی تو ایران اجباریه نه اختیاری
سربازی سپاه هم هیچ مشکلی نداره فقط شاید fbi check بخورید
همین امسال دوستانی بودن با سربازی سپاه و حتی شغل دولتی الان هم ویزاشون رو گرفتن
اصلاً خودتون رو نگران این مسائل نکنید
فعلاً فقط درباره ی پروسه ی لاتری تحقیق کنید و سعی کنید مدارکتون رو کامل کنید
موفق باشیدWink

تشکر کنندگان: Mehdiest ، امیر مهاجر ، mehdiii ، SadMan
دوستان من می خواستم بدونم در مهر ماه هم برندگان جدیدی رو اعلام میکنن یا اینکه نه فقط همین برندگانی که در می اعلام شدند رو بهشون جواب میدن ؟
یعنی امکان برنده شدن دوباره در مهر برای کسی که در اردیبهشت برنده نشده هست یا خیر ؟
تشکر کنندگان: delir
(2012-05-13 ساعت 00:11)alibati نوشته:  دوستان من می خواستم بدونم در مهر ماه هم برندگان جدیدی رو اعلام میکنن یا اینکه نه فقط همین برندگانی که در می اعلام شدند رو بهشون جواب میدن ؟
یعنی امکان برنده شدن دوباره در مهر برای کسی که در اردیبهشت برنده نشده هست یا خیر ؟

کسی دقیقا نمیدونه ولی احتمال اینکه مهر ماه اسامی بیشتری اعلام بشه هست چون خودشون میگن 6000 نفر از ایران برنده شدن ولی به نظر میرسه تعداد برنده های اعلام شده کمتر از این تعداد هستش
تشکر کنندگان: alibati
(2012-05-12 ساعت 22:40)vroom نوشته:  
(2012-05-12 ساعت 22:16)mehdi.pazoki نوشته:  آقا سلام
یعنی من که سرباز سپاه بودم reject میشم ؟
باورم نمیشه !!!!
سلامSmile

نه مهدی جان این چه حرفیه
دیگه فکر کنم تمام عالم و آدم بدونن که سربازی تو ایران اجباریه نه اختیاری
سربازی سپاه هم هیچ مشکلی نداره فقط شاید fbi check بخورید
همین امسال دوستانی بودن با سربازی سپاه و حتی شغل دولتی الان هم ویزاشون رو گرفتن
اصلاً خودتون رو نگران این مسائل نکنید
فعلاً فقط درباره ی پروسه ی لاتری تحقیق کنید و سعی کنید مدارکتون رو کامل کنید
موفق باشیدWink

مرسی از لطفت
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، alibati
(2012-05-13 ساعت 09:02)fornima نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 00:11)alibati نوشته:  دوستان من می خواستم بدونم در مهر ماه هم برندگان جدیدی رو اعلام میکنن یا اینکه نه فقط همین برندگانی که در می اعلام شدند رو بهشون جواب میدن ؟

کسی دقیقا نمیدونه ولی احتمال اینکه مهر ماه اسامی بیشتری اعلام بشه هست چون خودشون میگن 6000 نفر از ایران برنده شدن ولی به نظر میرسه تعداد برنده های اعلام شده کمتر از این تعداد هستش

با سلام
شواهد نشون میده که قرعه کشی انجام شده و احتمالا 6026 برنده که میگن از ایران هستند همشون رو اعلام نکردن .برندها مشخص شدن ولی به احتمال زیاد همه برنده ها رو اعلام نکردن. فکر کنم که درصورتیکه تعدادی از این برنده ها اقدام نکردن تعداد دیگری رو به عنوان برنده رزرو اعلام کنند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، delir ، Afies ، Mitram ، June
(2012-05-13 ساعت 11:18)amir_cool_2001 نوشته:  

با سلام
شواهد نشون میده که قرعه کشی انجام شده و احتمالا 6026 برنده که میگن از ایران هستند همشون رو اعلام نکردن .برندها مشخص شدن ولی به احتمال زیاد همه برنده ها رو اعلام نکردن. فکر کنم که درصورتیکه تعدادی از این برنده ها اقدام نکردن تعداد دیگری رو به عنوان برنده رزرو اعلام کنند.

اگه همه رو الان اعلام میکزدن بعد به تعداد کسایی که اقدام نکرده بودن دوباره قرعه کشی میکردن معقولانه تر بود احتمالا دلیل دیگه ای هم داره
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، amir_cool_2001 ، delir
(2012-05-13 ساعت 12:03)fornima نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 11:18)amir_cool_2001 نوشته:  

با سلام

اگه همه رو الان اعلام میکزدن بعد به تعداد کسایی که اقدام نکرده بودن دوباره قرعه کشی میکردن معقولانه تر بود احتمالا دلیل دیگه ای هم داره

شاید هم اینطوری که شما میگید باشه. به هر حال باید صبر کرد.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Mitram ، June
سلام من تازه عضو شدم
من نمیتونم سایتشو باز کنم
لطفا میشه یک نفر لینک سایتو به من بده
تشکر کنندگان:
(2012-05-13 ساعت 13:57)mamad dadash نوشته:  سلام من تازه عضو شدم
من نمیتونم سایتشو باز کنم
لطفا میشه یک نفر لینک سایتو به من بده

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
DV-2013
DV-2014