کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-13 ساعت 23:53)leila42 نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 21:13)ali darabi نوشته:  دوستان من یه مورد خیلی مهم برام پیش اومده من دیپلمم را گم کردم فقط مدرک موقت پیش دانشگاهی رو دارم رفتم اموزش پرورش بهم میگه فقط یه تاییده بهم میدن که پیش دانشگاهی رو گذروندید ولی دیپلم المثنی به هیچ وجه نمیدن لطفا کمکم کنید کسی اطلاعات در این باره داره؟ ممنون میشم اگر کسی مورد مشترک داره کمکم کنه

دوست عزیز اون تاییدیه مدرک شما را تایید میکنه و مشکلی نیست .

مرسی از کمکتون
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 01:37)ali darabi نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 21:13)ali darabi نوشته:  دوستان من یه مورد خیلی مهم برام پیش اومده من دیپلمم را گم کردم فقط مدرک موقت پیش دانشگاهی رو دارم رفتم اموزش پرورش بهم میگه فقط یه تاییده بهم میدن که پیش دانشگاهی رو گذروندید ولی دیپلم المثنی به هیچ وجه نمیدن لطفا کمکم کنید کسی اطلاعات در این باره داره؟ ممنون میشم اگر کسی مورد مشترک داره کمکم کنه

مرسی از کمکتون
اگه اسپانسر داری هیچ نگرانی در مورد ویزا نگرفتن نداشته باش مدرک که دیگه چیزی نیست من یکی از آشناهام خودش دیپلم بود زنش دیپلم ردی ولی مثل آب خوردن ویزا گرفت چون یه اسپانسر دکتر داشت تو آمریکا
تشکر کنندگان: delir
سلام دوست عزیز
متن زیر رو لطفا نگاه کن

During the visa interview, principal applicants must provide proof of a high school education or its equivalent, or show two years of work experience in an occupation that requires at least two years of training or experience within the past five years.

میگه طی مصاحبه، شرکت کننده اصلی باید مهیا کند مدرکی مبنی بر تحصیلات دبیرستان یا معادل آن یا نشان دهد دوسال سابقه کار در شغلی که نیازمند حدااقل دوسال تجربه یا تمرین دارد در 5 سال گذشته.
اینم لینکش
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5712.html

یعنی هنرستانی ها می تونند مدرکشون ارائه کنند. به شرطی که تائید کنند معادل دیپلمه.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: Mitram ، June
(2012-05-13 ساعت 22:52)samijoon نوشته:  با تمام اين اوصاف دوستان عزيز آيا ميشه به قرعه كشي دوباره در ماه اكتبر خوشبين بود يا نه؟
خوشبین باش چون شانس میاد سراغ کسایی که امید دارن
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 01:37)ali darabi نوشته:  

مرسی از کمکتون
دوست عزیزم انتخاب عبارت تبریک و تشکر برای همین کار است .
شنيده ام كه در بلاد كفر آدميان ديندارترند.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-05-14 ساعت 12:56)fornima نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 22:52)samijoon نوشته:  با تمام اين اوصاف دوستان عزيز آيا ميشه به قرعه كشي دوباره در ماه اكتبر خوشبين بود يا نه؟
خوشبین باش چون شانس میاد سراغ کسایی که امید دارن

سلام

خوش بینی صفتی بدی نیست در صورتی که باعث نشود در تصمیم گیری های کلان زندگی به ما ضرر روحی یا مادی وارد کند. من ترجیح میدم کفه ترازوی واقع بینی کمی سنگین تر از خوش بینی باشه.

با تشکر
علی دانش
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: delir ، Omidooo ، امیر مهاجر
آقا ما از کجا بفهمیم برنده شدیم...این سایت که یک سری نوشته میاد....هیچی مشخص نیست
2004###Failed
2005###Failed
2006###Failed
2007###Failed
2008###Failed
2009###Failed
2010###Failed
2011###Failed
2012###Failed
2013###Failed
2014###Failed
2015###Failed
2016###Failed
I'm still waiting and look forward 2017
تشکر کنندگان:
(2012-05-14 ساعت 21:23)pagan نوشته:  آقا ما از کجا بفهمیم برنده شدیم...این سایت که یک سری نوشته میاد....هیچی مشخص نیست

کدوم سایت کدوم سری نوشته میاد؟! Big Grin
از اینجا چک کن:
https://www.dvlottery.state.gov/ESC

اگه نشد مرورگرت رو عوض کن. با گوگل کروم یا فایر فاکس حتما باز میشه!

DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: smith ، delir ، امیر مهاجر ، barooni_sho
مرسی امتحان کردم مثل هر سال اومد This entry has not selected مثل همیشه آمریکا ما رو دید انصراف داد.....یا من از رو میرم یا اونا....نهضت ادامه داردBig Grin
2004###Failed
2005###Failed
2006###Failed
2007###Failed
2008###Failed
2009###Failed
2010###Failed
2011###Failed
2012###Failed
2013###Failed
2014###Failed
2015###Failed
2016###Failed
I'm still waiting and look forward 2017
تشکر کنندگان: delir ، storagemeter ، امیر مهاجر
(2012-05-14 ساعت 22:07)pagan نوشته:  مرسی امتحان کردم مثل هر سال اومد This entry has not selected مثل همیشه آمریکا ما رو دید انصراف داد.....یا من از رو میرم یا اونا....نهضت ادامه داردBig Grin

آفرین به روحیت.
منکه بهم ریختم ...
تشکر کنندگان: delir ، fornima ، امیر مهاجر
سلام به همه دوستان اسم من هم جزو برندگان است ولی نمی دونم چیکار کنم
من فقط به خاطر همسرم شرکت کردم و به اصرار اون و از خوش شانسی همسرم یا بد شانسی من برنده شدم من خیلی به خانواده ام وابسته ام و برام دوری ازشون خیلی سخته
تشکر کنندگان: immigrant2us
(2012-05-14 ساعت 23:00)Zahra13134 نوشته:  سلام به همه دوستان اسم من هم جزو برندگان است ولی نمی دونم چیکار کنم
من فقط به خاطر همسرم شرکت کردم و به اصرار اون و از خوش شانسی همسرم یا بد شانسی من برنده شدم من خیلی به خانواده ام وابسته ام و برام دوری ازشون خیلی سخته
خوب ویزا گرفتن که 100 درصد نیست 50 درصده
اگه ویزا گرفتین حتما خواست خداست هرچی به صلاح باشه همون میشه دوری از خانواده دو سال اول سخته
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، immigrant2us
(2012-05-14 ساعت 23:00)Zahra13134 نوشته:  سلام به همه دوستان اسم من هم جزو برندگان است ولی نمی دونم چیکار کنم

اينم يه مورد جالب توجه : كسى كه برنده شدن تو لاتارى رو "بد شانسى" ميدونه...
Sad
تشکر کنندگان: ammar ، mavarfan ، immigrant2us

سلام دوست عزیز

توصیه من به شما اینه که یه خانواده خوب باید توش اتحاد و یکپارچگی باشه نه اینه یکی بره شرق و اون یکی بره غرب. اول از همه شما باید این مشکل رو به طور اساسی حل کنید. به هر حال تو هر خانواده ای یه نفر (چه مرد و یا چه زن) بهتر تصمیم گیری میکنه و آینده نگری داره. اگه تعصب رو بزاریم کنار، باید به تصمیمات اون احترام بزاریم و در راستای رشد و پیشرفت خانواده در اون مسیر حرکت کنیم. اگه غیر از این باشه، خانواده محکوم به شکست خواهد بود. حالا هم یا شما باید بتونی همسرت رو قانع کنی یا اوشون. در غیر این صورت، تا آخر عمر یا شما اوشون رو مقصر میدونی و یا برعکس. سعی کنید محیط خانواده محل امنی باشه واسه تعالی، رشد و شادی، نه تشنج.
Successful people will do what unsuccessful people won’t or can’t do

با تشکر
علی دانش
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: delir ، امیر مهاجر ، immigrant2us
سلام دوستان همسر من از برنده های 2013 است با کیس نامبر دورقمی.

من نمیخوام به برنده ها انرژی منفی بدم یا به بازنده ها تسکین! اما الان دو روزه دارم تاپیک " اولین سفر برای دریافت گرین کارت 2011 " رو میخونم. تعداد زیادی از برنده ها یک سفر رفتن و برگشتن ایران و دیگه هم نرفتن... میخوام بدونم گرین کارتی که ایران قاب کنی به چه درد میخوره؟ توی این ده سال اعتبار گرین کارت، حداقل باید 5 سال به مدت 6 ماه توی امریکا زندگی کنی تا ستیزن بشی!

اونچیزی که مسلمه الان با وضع کار و اقتصاد امریکا باید یا تخصص خیلی خیلی بالا داشته باشی یا حداقل 300-400هزار دلار سرمایه با خودتون ببرید.

در غیر اینصورت مثل این دوستان میرید و گرین رو میگیرید برای قاب کردن فقط 40-50 میلیون هزینه سفر اولیه میشه که با همون میشه برید یک کشور دیگه و فارغ از استرس خوش بگذرونید
اینا رو خطاب به خودمون هم دارم میگما. ما روزی که ثبتنام کردیم راستش مصمم بودیم. الان هم میخوایم بریم ولی یه کم تحقیق بیشتر کردیم می بینم واقعا به این راحتی ها هم نیست. باور کنید توی تاپیک 2010 و 2011 خیلیها برگشتن با ازدست دادن خیلی چیزها. 2012 ها هم که هنوز تاپیکشون رو نخوندم. با این وضع دلار بعید میدونم اوضاعشون بهتر از بقیه باشه. البته استثنا هم وجود داره که شامل همون دوبند پول فراوان و تخصص عالی میشه ها. پس اگه این دوتا گزینه رو دارید آرزوی برنده شدن بکنید. !

حقیقت همینه اگه تلخه ........

تشکر کنندگان: fornima ، mohammad.maleki ، delir ، Ilia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان