کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
Case Number 3###
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
دوستان من چند رو پيش به KCC يه ايميل زدم و اونا هم ديشب جوابمو دادن...گفتن كه از اول اكتبر 2012به بعد (دوباره مثل اول مي‌، ساعت 12:00 به وقت اونجا) سري دوم ورودي ها كه قرعه كشي ميشن را اعلام ميكنن..
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
در خصوص تعداد افراد برنده در قرعه کشی اکتبر چیزی نگفتن؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، SHAHINFISHER ، Mitram ، June
(2012-05-21 ساعت 21:25)samijoon نوشته:  دوستان من چند رو پيش به KCC يه ايميل زدم و اونا هم ديشب جوابمو دادن...گفتن كه از اول اكتبر 2012به بعد (دوباره مثل اول مي‌، ساعت 12:00 به وقت اونجا) سري دوم ورودي ها كه قرعه كشي ميشن را اعلام ميكنن..

سلام ،ممنون از اطلاع رسانيتون .مي شه لطف كنين و جواب kcc رو اينجا هم بزارين .ممنون مي شم .در مورد تعداد برندهاي اكتبر جيزي نكفتن ؟
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، SHAHINFISHER
اين بود ايميلشون:
Thank you for your inquiry...DV-2013 EntrantsTonguelease Keep yur Confirmation Number until at least September 2013, and If you are NOT selected on May, 01 ,2012 ;Department of State will select MORE ENTRIES on October 1st 2012 at Noon

Mary
Visa office
Department of state

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
پس اميدوار باشين...اونا زمان دقيق اعلام نتايج دوم رو هم گفتن: دقيقا اول اكتبر 2012 ظهر.....پس ديگه جاي هيچ شك و حرفي نيست.
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
سلام دوستان
من 3 سال پيش براي كانادا اقدام كردم. ديروز مديكالم اومده و احتمالن تا 4 ماه ديگه ويزا هم مي دهند. سوال من اينه كه با توجه به برنده شدن همسرم در لاتاري امسال، اگر ما در زمان مصاحبه ويزاي مهاجرتي كانادا داشته باشيم، مشكلي پيش نمياد. آخه تا حالا كلي براي كانادا هزينه كرديم و مي ترسيم كه آمريكا هم نشه.
ممنون مي شوم اگه راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان:
اینا که همون حرفائیه که تو پرینت ثبت نام نوشته بودن که!!!!!!!
مرض عادی میشه واسه جماعت بیمار..
تشکر کنندگان: smith ، amir0_0amir
دوستان لطفا دقت كنيد: Department of State will select MORE ENTRIES on October 1st 2012 at Noon

پس حتما تعداد بيشتري در اول اكتبر قرعه كشي ميشن
تشکر کنندگان: mortezajn
(2012-05-24 ساعت 15:10)samijoon نوشته:  دوستان لطفا دقت كنيد: Department of State will select MORE ENTRIES on October 1st 2012 at Noon

منم امیدوارم اما هیچی فعلا مشخص نیست..
تشکر کنندگان:
(2012-05-24 ساعت 19:21)mortezajn نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 15:10)samijoon نوشته:  دوستان لطفا دقت كنيد: Department of State will select MORE ENTRIES on October 1st 2012 at Noon

منم امیدوارم اما هیچی فعلا مشخص نیست..

ولي اميدوار باشين..100%...
تشکر کنندگان:
امشب که شب آرزوهاس آرزو می کنم که همه به همه ی آرزوهاشون برسن(!)؛ حالا این آرزو میتونه برنده شدن تو لاتاری باشه.
Smile
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: Omidooo ، mehdiii ، smith ، امیر مهاجر ، saeedmech ، Big apple ، delir ، asal1907 ، sanaz2009 ، barooni_sho
سلام به همه دوستان عزیز
بچه ها یه سوال دارم
من شماره هایی که ثبت نام کردم رو ندارم
آیا امکانش هست طور دیگه ای سرچ کنم برای اینکه بدونم از بستگانم کسی برنده شده یا نه ؟
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 3 سال پيش براي كانادا اقدام كردم. ديروز مديكالم اومده و احتمالن تا 4 ماه ديگه ويزا هم مي دهند. سوال من اينه كه با توجه به برنده شدن همسرم در لاتاري امسال، اگر ما در زمان مصاحبه ويزاي مهاجرتي كانادا داشته باشيم، مشكلي پيش نمياد. آخه تا حالا كلي براي كانادا هزينه كرديم و مي ترسيم كه آمريكا هم نشه.
تشکر کنندگان:
(2012-05-24 ساعت 09:10)pedar نوشته:  سلام دوستان

اگر تو سفارت بگيد كه براي كانادا اقدام كرديد احمالا كيستون رد ميشه. چون من شنيدم دارندگان پاسپورت كانادايي نمي توانند براي اقامت آمريكا اقدام كنند. اگه از من مي شنوي برو كانادا چون چند تا از فاميل هاي ما كانادا هستن ميگن وضعيت اشتغال، آسايش، رفاه و امنيت خيلي از آمريكا بالاتره.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: pedar ، delir ، Mitram ، June
(2012-05-26 ساعت 10:03)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 09:10)pedar نوشته:  سلام دوستان

اگر تو سفارت بگيد كه براي كانادا اقدام كرديد احمالا كيستون رد ميشه. چون من شنيدم دارندگان پاسپورت كانادايي نمي توانند براي اقامت آمريكا اقدام كنند. اگه از من مي شنوي برو كانادا چون چند تا از فاميل هاي ما كانادا هستن ميگن وضعيت اشتغال، آسايش، رفاه و امنيت خيلي از آمريكا بالاتره.

سلام

چون هنوز ویزا براتون صادر نشده، پس قطعیتی وجود نداره که شما اقامت کانادا رو دارین. نتیجتاً هنوز مقیم ایران هستید. نگید که تو کارتون شبهه هم ایجاد نشه. جالبه که کسانی که تو کانادا هستن مدعی ان که اونجا کار مناسب با حقوق درخور پیدا نمیشه و میگن آمریکا موقعیت کاری خیلی بهتره. ما که موندیم کدومش درسته. موفق باشید

با تشکر
علی دانش
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: pedar ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان