کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-18 ساعت 11:32)fornima نوشته:  
(2012-05-17 ساعت 23:20)shahyad نوشته:  
(2012-05-17 ساعت 22:57)Ilia نوشته:  [quote='shahyad' pid='174078' dateline='1337271007']
احتمال اینکه امسال سه مرحله ای بشه هست
ولی سایت رسمی لاتاری اعلام کرده که سال 2014 هم قرعه کشی خواهد بود ولی هنوز از حذف کشور هایی مثل ایران خبری منتشر نشده

دوست گرامی لطف کنید و لینک و منبع سه مرحله ای شدن امسال رو بذارید
ممنون
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: batis2010 ، tao ، امیر مهاجر
(2012-05-18 ساعت 11:35)omidooo نوشته:  
(2012-05-17 ساعت 22:57)Ilia نوشته:  [quote='shahyad' pid='174078' dateline='1337271007']
ولی سایت رسمی لاتاری اعلام کرده که سال 2014 هم قرعه کشی خواهد بود ولی هنوز از حذف کشور هایی مثل ایران خبری منتشر نشده

ممنون
لینکی موجود نیست فقط یه حدس و گمانه حالا چه سه مرحله بشه چه نه مهم نیستش که حالا اکتبر برسه ببینیم نتایج چی میشه اگه مرحله سومی وجود داشته باشه خودشون همون موقع میگن بعدش هم خیلی نباید به گرین کارت دل بست برای شانس یک درصد که اصلا اینقدر استرس و نگرانی نمی خواد یا اینقدر فکر و خیال که سه مرحله ای بشه چی میشه اگه ایران رو حذف کنن چی میشه که لازم نیست اگه یکی برنده شد مبارکش باشه هرکی هم برنده نشد بیخیال حتما قسمت نبوده
تشکر کنندگان: tao ، shahyad
جایی این آمار رو گذاشتن که تو 4 سال گذشته چند نفر از ایران وارد امریکا شدند؟
فقط زمانی ایران حذف میشه که تو 5 سال گذشته اش، بیش از 50000 نفر از راههای مختلف وارد امریکا شده باشند.
تشکر کنندگان: fornima ، delir ، mavarfan
(2012-05-18 ساعت 12:05)fornima نوشته:  
(2012-05-18 ساعت 11:35)omidooo نوشته:  

ممنون
لینکی موجود نیست فقط یه حدس و گمانه حالا چه سه مرحله بشه چه نه مهم نیستش که حالا اکتبر برسه ببینیم نتایج چی میشه اگه مرحله سومی وجود داشته باشه خودشون همون موقع میگن بعدش هم خیلی نباید به گرین کارت دل بست برای شانس یک درصد که اصلا اینقدر استرس و نگرانی نمی خواد یا اینقدر فکر و خیال که سه مرحله ای بشه چی میشه اگه ایران رو حذف کنن چی میشه که لازم نیست اگه یکی برنده شد مبارکش باشه هرکی هم برنده نشد بیخیال حتما قسمت نبوده

پس دوست من لطف کنید و اگه مطلبی میذارید که برداشت شخصی خودتونه از عباراتی چون " به نظر من " یا " من فکر میکنم " یا ... استفاده کنید.
ممنونم دوست خوبم
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
تشکر کنندگان: vroom ، fornima ، frozen mind ، Alidanesh1358 ، kavoshgarnet ، delir ، امیر مهاجر
(2012-05-14 ساعت 23:00)Zahra13134 نوشته:  سلام به همه دوستان اسم من هم جزو برندگان است ولی نمی دونم چیکار کنم
من فقط به خاطر همسرم شرکت کردم و به اصرار اون و از خوش شانسی همسرم یا بد شانسی من برنده شدم من خیلی به خانواده ام وابسته ام و برام دوری ازشون خیلی سخته

شما هم یکی مثل منی، با شرایط مشابه، ولی به نظر من برو جلو ببین چی میشه. خداوند تو قرآن میگه: خیر تو چیزی هست که اتفاق میفته
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
سلام بچه ها میخواستم بپرسم با این بلاتکلیفی و انتظار واسه قبولی تو لاتاری چکار کنیم به نظرتون ارزش داره منتظر بمونیم یا نه؟ به نظرتون ارزش داره از خیلی از دلخوشیها و شانسهای زندگی بگذریم به امید قبولی تو لاتاری ؟
تشکر کنندگان: delir ، babak_LosAngeles
(2012-05-19 ساعت 15:32)payam62 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 07:54)ninaa نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 07:31)ashkan.b10 نوشته:  یه سوال که ذهن منو 2سال درگیر خودش کرده اینه که چرا هر کس که قبول میشه کیس نامبرش به این صورت هست 2013ASبعد 2013 یه حرف مثل a,s,... دقیقا مثل سال قبل،اما من حداقل تو این 2سال که واسه 10 نفری ثبت نام کردم کیس نامبراش به این صورت هست 20132P که بعد از 2013 یک عدد وجود داره(که هیچ کدوم هم قبول نشده)...کسی توضیحی داره واسش؟ یا مثال نقضی داشته باشه واسش؟

سلام دوست عزيز
اين براي من هم سواله ؟؟ چرا مال منم مثل شماس ! چرا مال مال ما2013AS نيست! معني خاصي داره؟

دوستان عزیز ، شماره هایی که به صورت 20132P و... هستند مربوط به کد رهگیری یا همون کانفرمیشن هستند که مربوط به زمان ثبت نام هست . ولی کیس نامبر ( کسانی که تو قرعه کشی قبول شدن ) به صورت 2013AS هست .
در تکمیل جواب اقا پیام AS مخفف اسیا هست

تشکر کنندگان: Omidooo ، babak_LosAngeles
سلام دوستان. کی میدونه که کیس نامبرهایی که کارنت میشن کجا اعلام می کنند؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
Question 
(2012-05-19 ساعت 15:49)Hesam s نوشته:  سلام دوستان. کی میدونه که کیس نامبرهایی که کارنت میشن کجا اعلام می کنند؟
اينجا اعلام ميشه .

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html
تشکر کنندگان: frozen mind ، kavoshgarnet ، babak_LosAngeles
(2012-05-19 ساعت 16:44)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 16:11)babak 1234 نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 15:49)Hesam s نوشته:  سلام دوستان. کی میدونه که کیس نامبرهایی که کارنت میشن کجا اعلام می کنند؟
اينجا اعلام ميشه .

http://travel.state.gov/visa/bulletin/bu..._1360.html

سلام
من الان لینک رو چک کردم، به نظر لینک درست نیست، ممکنه مجددا چک کنید.
مرسی

لینک درسته شما باید بروی اینجا بعد قسمت های
Upcoming month's visa bulletin:

This month's visa bulletin:

که تمام کارهایی که این ماه و آینده قراره در رابطه با ویزا انجام بشه نوشته بعد در هر کدام می توانی قسمت مربوط به گرین کارت را ببینی و ببینی چه شماره هایی کارنت می شوند الان برای 2012 همه کارنت شده اند .

(2012-05-19 ساعت 17:50)melina0005 نوشته:  
(2012-05-19 ساعت 15:30)shahyad نوشته:  سلام بچه ها میخواستم بپرسم با این بلاتکلیفی و انتظار واسه قبولی تو لاتاری چکار کنیم به نظرتون ارزش داره منتظر بمونیم یا نه؟ به نظرتون ارزش داره از خیلی از دلخوشیها و شانسهای زندگی بگذریم به امید قبولی تو لاتاری ؟

سلام دوست عزیز بنظر من این یه شرط بندیه برد و باخت داره و نباید به خاطر اون از شانسهای دیگه زندگیت بزنی تو توی کار خودت باش و بسپار به شانست نباید فقط به این زوم کنی و معطل بشی من اصلا زیاد به این لاتاری امیدوار نبودم کارامم انجام میدادم که امسال قبول شدم حالا ببینیم چی میشه
موفق باشی
ببین فقط یک درصد شانس برنده شدن تو لاتاری برای هرکسی وجود داره امید داشتن برای برنده شدن خوبه ولی یقینا شانس های دیگه زندگیت احتمال موفقیت درش بیشتره پس فقط همون یکی دو درصد برنامه زندگیت رو به لاتاری اختصاص بده
چه بر ما گذشت تو اين چند سال ...

يادش به خير وقتي كه تازه فارغ التحصيل شده بودم با اتفاقات ناخوشايندي كه در اطرافم رخ داد به فكر مهاجرت افتادم .. روزي كه براي مهاجرت به استراليا به دفتر وكيل مهاجرتي رفتم با ديدن رزومه ام از تعجب چشم هاش گرد شد گفت آخه تو الان اينجا چه كار مي كني امتيازات خيلي بالا هست فقط يك تصميم بگيري تمومه .. دو ماه بعد اين اتفاق براي مهاجرت به كانادا هم پيش اومد ..
اما از آنجايي كه هميشه آدم ايده آل گرايي بودم با خودم مي گفتم اگر هم قراره كه آدم همه چيزش رو رها كنه و بلند بشه بره بايد جايي بره كه ارزشش رو داشته باشه و فقط و فقط آمريكا با معيارهايي كه داشتم جور در مي اومد اين بود كه دست نگه داشتم تا به امروز كه اينجا و در خدمت شما هستم ..
.
اما چند روز پيش در يك جمع دوستانه وقتي كه يكي از دوستان صحبت از مهاجرت به دبي مي كرد بهش گفتم خوش به حالت ...... !!!
.
خلاصه : راست مي گن كه سنگ بزرگ علامت نزدنه آرزوهاتون رو زياد دست بالا نگيريد تا محال به نظر بيان و هيچ وقت موقعيت هاي ديگه رو از دست ندين .
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: frozen mind ، mohammad.maleki ، delir ، Ilia ، saraaaaa ، babak_LosAngeles
(2012-05-20 ساعت 09:13)faraz33 نوشته:  چه بر ما گذشت تو اين چند سال ...

يادش به خير وقتي كه تازه فارغ التحصيل شده بودم با اتفاقات ناخوشايندي كه در اطرافم رخ داد به فكر مهاجرت افتادم .. روزي كه براي مهاجرت به استراليا به دفتر وكيل مهاجرتي رفتم با ديدن رزومه ام از تعجب چشم هاش گرد شد گفت آخه تو الان اينجا چه كار مي كني امتيازات خيلي بالا هست فقط يك تصميم بگيري تمومه .. دو ماه بعد اين اتفاق براي مهاجرت به كانادا هم پيش اومد ..
اما از آنجايي كه هميشه آدم ايده آل گرايي بودم با خودم مي گفتم اگر هم قراره كه آدم همه چيزش رو رها كنه و بلند بشه بره بايد جايي بره كه ارزشش رو داشته باشه و فقط و فقط آمريكا با معيارهايي كه داشتم جور در مي اومد اين بود كه دست نگه داشتم تا به امروز كه اينجا و در خدمت شما هستم ..
.
اما چند روز پيش در يك جمع دوستانه وقتي كه يكي از دوستان صحبت از مهاجرت به دبي مي كرد بهش گفتم خوش به حالت ...... !!!
.
خلاصه : راست مي گن كه سنگ بزرگ علامت نزدنه آرزوهاتون رو زياد دست بالا نگيريد تا محال به نظر بيان و هيچ وقت موقعيت هاي ديگه رو از دست ندين .

سلام دوست من

فقط یه چیز میخواستم بگم و اون نقل قولی از Napoleon Hill هست که میگه :
Success comes to those who have burning desire, definiteness of purpose and persistency.
.

اگه واقعاً target خودت رو U.S.A گذاشتید، باید تمام توان، ذهن و هر آنچه را داری رو در این راه بذاری بدون اینکه هیچ گونه شک و شبهه ای به دلت راه بدی. یادته وقتی بچه بودیم و یه چیزی رو خیلی خیلی میخواستیم(مثل دوچرخه یا تفنگ بادی و غیره)، در نهایت بدست می آوردیم. نمیخوام بگی آمریکا رفتن در حد دوچرفه و اینا نیست. چرا هست. بدست آوردن این چیزا هم تو اون سن واسه ما غیر ممکن به نظر میرسید ولی به دست می آوردیم. میدونی چرا؟ چون واقعاً و از ته دل میخواستیم و به بدست آوردنش هم ایمان داشتیم. فقط همین.

یه چیز دیگه: لطفاً دیگه هم هیچ وقت نگو "سنگ بزرگ......". این جمله کاملاً از هر نظر اشتباهه که تو فرهنگ ما جا افتاده و باعث ایجاد سد های ذهنی واسه خیلی از ما ها میشه. اگه راه رو واسه رسیدن به اهدافمون نمیدونیم یا واسش انگیزه کافی نداریم یا هدفمون رو درست اتخاب نمیکنیم یا تداوم تا رسیدن به نتیجه مطلوب نداریم، دلیل بر توجیه با این قبیل ضرب المثل های پوسیده و بی پایه نیست.

با تشکر
علی دانش
Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، Ilia ، persian_viper ، babak_LosAngeles
(2012-05-20 ساعت 11:17)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-05-20 ساعت 10:47)Alidanesh1358 نوشته:  

.
.

سلام دوست من

فقط یه چیز میخواستم بگم و اون نقل قولی از Napoleon Hill هست که میگه :
Success comes to those who have burning desire, definiteness of purpose and persistency.
.

اگه واقعاً target خودت رو U.S.A گذاشتید، باید تمام توان، ذهن و هر آنچه را داری رو در این راه بذاری بدون اینکه هیچ گونه شک و شبهه ای به دلت راه بدی. یادته وقتی بچه بودیم و یه چیزی رو خیلی خیلی میخواستیم(مثل دوچرخه یا تفنگ بادی و غیره)، در نهایت بدست می آوردیم. نمیخوام بگی آمریکا رفتن در حد دوچرفه و اینا نیست. چرا هست. بدست آوردن این چیزا هم تو اون سن واسه ما غیر ممکن به نظر میرسید ولی به دست می آوردیم. میدونی چرا؟ چون واقعاً و از ته دل میخواستیم و به بدست آوردنش هم ایمان داشتیم. فقط همین.

یه چیز دیگه: لطفاً دیگه هم هیچ وقت نگو "سنگ بزرگ......". این جمله کاملاً از هر نظر اشتباهه که تو فرهنگ ما جا افتاده و باعث ایجاد سد های ذهنی واسه خیلی از ما ها میشه. اگه راه رو واسه رسیدن به اهدافمون نمیدونیم یا واسش انگیزه کافی نداریم یا هدفمون رو درست اتخاب نمیکنیم یا تداوم تا رسیدن به نتیجه مطلوب نداریم، دلیل بر توجیه با این قبیل ضرب المثل های پوسیده و بی پایه نیست.

با تشکر
علی دانش

مرسی از متن جالبی که گذاشتی، کاملا باهات موافقم علی آقا

قبلا از این پست نامربوط در این تاپیک عذر خواهی میکنم ولی خدا شاهده دلم نیومد نگم :
هوشنگ ابتهاج بزرگ ( هـ الف سایه ) در وصف حال ما شعری گفته که به حق کامله . من یک قسمتشو میذارم . ما بقیش رو هم میتونید تو اینترنت سرچ کنید

جهان چو آبگینه‌ی شکسته‌ای ست
که سرو راست هم در او شکسته می‌نمایدت
چنان نشسته کوه در کمین دره های این غروب تنگ
که راه بسته مینمایدت

بازم عذر خواهی میکنم از دوستان گلم

.
.

دوست عزيز در صورت امكان يكم توضيح بيشتر بدين والا من كه هيچ چيز از حرفتون رو متوجه نشدم
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان