کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-26 ساعت 09:18)smith نوشته:  سلام دوباره به بچه های این تاپیک
یه خبر داغ و جدید این که این صفحه

www.travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_5715.html

هم به سایت اضافه شد

موفق باشین

سلام اسميت عزيز ممنون از اطلاع رسانيت
در صورت امكان توضيحات كامل رو قرار بده ببينيم چه اتفاقي افتاده ممنون
(2012-05-26 ساعت 09:23)mahdis نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
بچه ها یه سوال دارم
من شماره هایی که ثبت نام کردم رو ندارم
آیا امکانش هست طور دیگه ای سرچ کنم برای اینکه بدونم از بستگانم کسی برنده شده یا نه ؟

سلام مهديس خانوم
تا جايي كه من اطلاع دارم تصور مي كنم كه متاسفانه راه ديگري به جز كانفرميشن نامبر نيست. اميدورام زودتر موفق بشيد آنها رو پيدا كنيد.
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: smith ، mahdis
(2012-05-26 ساعت 12:21)Alidanesh1358 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:03)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 09:10)pedar نوشته:  سلام دوستان
من 3 سال پيش براي كانادا اقدام كردم. ديروز مديكالم اومده و احتمالن تا 4 ماه ديگه ويزا هم مي دهند. سوال من اينه كه با توجه به برنده شدن همسرم در لاتاري امسال، اگر ما در زمان مصاحبه ويزاي مهاجرتي كانادا داشته باشيم، مشكلي پيش نمياد. آخه تا حالا كلي براي كانادا هزينه كرديم و مي ترسيم كه آمريكا هم نشه.
ممنون مي شوم اگه راهنمايي كنيد.

اگر تو سفارت بگيد كه براي كانادا اقدام كرديد احمالا كيستون رد ميشه. چون من شنيدم دارندگان پاسپورت كانادايي نمي توانند براي اقامت آمريكا اقدام كنند. اگه از من مي شنوي برو كانادا چون چند تا از فاميل هاي ما كانادا هستن ميگن وضعيت اشتغال، آسايش، رفاه و امنيت خيلي از آمريكا بالاتره.

سلام

چون هنوز ویزا براتون صادر نشده، پس قطعیتی وجود نداره که شما اقامت کانادا رو دارین. نتیجتاً هنوز مقیم ایران هستید. نگید که تو کارتون شبهه هم ایجاد نشه. جالبه که کسانی که تو کانادا هستن مدعی ان که اونجا کار مناسب با حقوق درخور پیدا نمیشه و میگن آمریکا موقعیت کاری خیلی بهتره. ما که موندیم کدومش درسته. موفق باشید

با تشکر
علی دانش
سلام دوست من،
من در این مورد مطمئنم: کانادا از این جهات بهتر از آمریکاست:
- امنیت
- زمینه انحراف اخلاقی بین بچه ها خیلی کمتر از آمریکا
- آرامش و کمی استرس
- برخورد مردم (nice بودن و متمدن بودن مردم)
- خلوت بودن
- بیمه خدمات درمانی رایگان یا با قیمت ناچیز حتی زمان بیکاری.

اما مزایای آمریکا:
- پیشتاز علم. سطح علمی دانشگاهها و تعداد دانشگاههای تاپ دنیا
- امکانات، تعداد و تنوع شرکتهای بزرگ چند ملیتی و بین المللی
- پیشتاز هنر
- امکان کار و درآمدهای کلان خیلی بیشتر از کانادا
- ارزان تر بودن شدید خانه نسبت به کانادا
- ارزانی مواد غذایی و کالاهای مصرفی نسبت به کانادا
- اعتبار بیشتر پاسپورت

در مورد بقیه چیزها که در هر دو دیده میشوند: در کل اگر آمریکا و کانادا رو یه کیک در نظر بگیری، کانادا مثل یک اسلایس از اون کیک هست. هر چیزی تو آمریکا میبینی، تو کانادا هم همون رو میبینی. اما کوچکتر، کمتر، خلاصه تر، خلوت تر ...
لازمه بگم من آمریکا نبودم، اما کانادا بودم.
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، mtcanada ، pedar ، aminmasrour ، Omidooo ، delir ، sayeh_m
از دوستان عزيز يك سئوال مهم داشتم لطفا ديدگاهتان را بفرماييد :
به نظر شما اين تعداد برنده هايي كه رسما" توسط سايت اعلام شده اند آمار تعداد برندگان اول مي هستند يا اينكه مجموع اول مي و اول اكتبر ؟
چون به نظر من محال است كه در اول مي بالاي شش هزار نفر از ايران پذيرفته شده باشند ؟!!!!
.
خوشحال ميشم نظراتتون رو بشنوم.
« حرفی بزن! چیزی بگو! از عشق پاییزی بگو! از آتشی که با نگات، بر من می افروزی بگو! از ساختنم؛ با تو همیشه باختنم؛ در عشق تو گداختنم! ناگفته ها را گفته ام؛ حالا پر از شنیدنم! یک حرف تازه تر بزن! خواستی بیا به دیدنم! حرفی بزن! چیزی بگو! کاین بغض در من بشکند !»
تشکر کنندگان: mtcanada ، delir
(2012-05-26 ساعت 14:42)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 12:21)Alidanesh1358 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:03)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 09:10)pedar نوشته:  سلام دوستان
من 3 سال پيش براي كانادا اقدام كردم. ديروز مديكالم اومده و احتمالن تا 4 ماه ديگه ويزا هم مي دهند. سوال من اينه كه با توجه به برنده شدن همسرم در لاتاري امسال، اگر ما در زمان مصاحبه ويزاي مهاجرتي كانادا داشته باشيم، مشكلي پيش نمياد. آخه تا حالا كلي براي كانادا هزينه كرديم و مي ترسيم كه آمريكا هم نشه.
ممنون مي شوم اگه راهنمايي كنيد.

اگر تو سفارت بگيد كه براي كانادا اقدام كرديد احمالا كيستون رد ميشه. چون من شنيدم دارندگان پاسپورت كانادايي نمي توانند براي اقامت آمريكا اقدام كنند. اگه از من مي شنوي برو كانادا چون چند تا از فاميل هاي ما كانادا هستن ميگن وضعيت اشتغال، آسايش، رفاه و امنيت خيلي از آمريكا بالاتره.

سلام

چون هنوز ویزا براتون صادر نشده، پس قطعیتی وجود نداره که شما اقامت کانادا رو دارین. نتیجتاً هنوز مقیم ایران هستید. نگید که تو کارتون شبهه هم ایجاد نشه. جالبه که کسانی که تو کانادا هستن مدعی ان که اونجا کار مناسب با حقوق درخور پیدا نمیشه و میگن آمریکا موقعیت کاری خیلی بهتره. ما که موندیم کدومش درسته. موفق باشید

با تشکر
علی دانش
سلام دوست من،
من در این مورد مطمئنم: کانادا از این جهات بهتر از آمریکاست:
- امنیت
- زمینه انحراف اخلاقی بین بچه ها خیلی کمتر از آمریکا
- آرامش و کمی استرس
- برخورد مردم (nice بودن و متمدن بودن مردم)
- خلوت بودن
- بیمه خدمات درمانی رایگان یا با قیمت ناچیز حتی زمان بیکاری.

اما مزایای آمریکا:
- پیشتاز علم. سطح علمی دانشگاهها و تعداد دانشگاههای تاپ دنیا
- امکانات، تعداد و تنوع شرکتهای بزرگ چند ملیتی و بین المللی
- پیشتاز هنر
- امکان کار و درآمدهای کلان خیلی بیشتر از کانادا
- ارزان تر بودن شدید خانه نسبت به کانادا
- ارزانی مواد غذایی و کالاهای مصرفی نسبت به کانادا
- اعتبار بیشتر پاسپورت

در مورد بقیه چیزها که در هر دو دیده میشوند: در کل اگر آمریکا و کانادا رو یه کیک در نظر بگیری، کانادا مثل یک اسلایس از اون کیک هست. هر چیزی تو آمریکا میبینی، تو کانادا هم همون رو میبینی. اما کوچکتر، کمتر، خلاصه تر، خلوت تر ...
لازمه بگم من آمریکا نبودم، اما کانادا بودم.

ممنون از توضيحاتتون. اگر ما اعلام نكنيم بالاخره توي پروسه بررسي مشخص مي شه. چون احتمالا يكي از اين دو قبل از ديگري ويزاي مهاجرت مي ده....البته كارت اقامت بعد از حضور تو اون كشور بدستمون مي رسه....ولي ما خودمونم مونديم كه كجا بريم....در كل آمريكا از همه نظر بجز مواردي كه مربوط به جرم و تامين اجتماعي مي شه بهتره....ولي كانادا شايد از نظر كار مناسبتر باشه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
سلام لطفا ترجمه این خبر داغ را اعلام کنید سایت باز نشد با تشکر سیاوش.
تشکر کنندگان: smith ، delir
Since it is likely that some of the first *50,000 persons registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013 (October 1, 2012 until September 30, 2013).
تشکر کنندگان: smith ، malaysia
یعنی ایران بالاترین رتبه تو برنده ها رو داشته؟!!
اینجوری که حذف میشیم به زودی که!!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: smith ، delir ، barooni_sho
(2012-05-26 ساعت 19:39)smith نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 19:13)reyhaneh_h نوشته:  یعنی ایران بالاترین رتبه تو برنده ها رو داشته؟!!

ربطی به تعداد برنده ها نداره
نگران نباش
یک دهم هیچوقت نمیدونن اصلا براشون ثبت نامی صورت گرفته Big Grin
3 دهمشون هم قبل از مصاحبه به خراب کاری ثبت نامشون پی میبرن نمیرن مصاحبه
اون شش دهمی هم که میرن مصاحبه خیلیاشون مشکلاتی دارن که ویزا نمیگیرن
و توی حذف شدن یک کشور تعداد ویزا های صادر شده تاثیر داره
اونم تازه ویزا های صادر شده توی همه ی Category ها نه فقط توی لاتری
Big GrinCoolSmile

خب پس اگه بگیم از اون 6 دهم 3 دهمشونم ویزا نمیگیرن،
از اون 3 دهم باقی مونده هم، 2 دهمشون بیان بزرگواری کنن و به نفع دیگران بکشن کنار. Big Grin به خدا راه دوری نمیره! Big Grin Tongue
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: mtcanada ، smith ، امیر مهاجر ، artemis21 ، sanaz2009 ، barooni_sho
سلام

کلا" داشتن اقامت یه کشور دیگه موقع دریافت گرین کارت مشکلی رو ایجاد میکنه؟اگر اینطور بود که نمیگفتن کسانی که تو یه کشور دیگه اند سوئ پیشینه بدن! میگفتن کسانی که الان تو یه کشور دیگه زندگی و اقامت دارن ردن!

لطف" راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
اسمیت جان، تا اونجا که بخاطر دارم توی حذف شدن یک کشور تعداد ویزاهای صادر شده از طریق لاتاری بی تاثیر است.

(2012-05-26 ساعت 19:39)smith نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 19:13)reyhaneh_h نوشته:  یعنی ایران بالاترین رتبه تو برنده ها رو داشته؟!!

ربطی به تعداد برنده ها نداره
نگران نباش
یک دهم هیچوقت نمیدونن اصلا براشون ثبت نامی صورت گرفته Big Grin
3 دهمشون هم قبل از مصاحبه به خراب کاری ثبت نامشون پی میبرن نمیرن مصاحبه
اون شش دهمی هم که میرن مصاحبه خیلیاشون مشکلاتی دارن که ویزا نمیگیرن
و توی حذف شدن یک کشور تعداد ویزا های صادر شده تاثیر داره
اونم تازه ویزا های صادر شده توی همه ی Category ها نه فقط توی لاتری
Big GrinCoolSmile

تشکر کنندگان: smith
(2012-05-26 ساعت 21:58)paykan نوشته:  سلام

کلا" داشتن اقامت یه کشور دیگه موقع دریافت گرین کارت مشکلی رو ایجاد میکنه؟اگر اینطور بود که نمیگفتن کسانی که تو یه کشور دیگه اند سوئ پیشینه بدن! میگفتن کسانی که الان تو یه کشور دیگه زندگی و اقامت دارن ردن!

لطف" راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
لطفا شلوغش نکن اولا لاتاری برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و این افراد باید اقامت کشور های شایسته شرکت در لاتاری رو داشته باشند. مردم برخی از کشور ها مانند بنگلادش و چین و چند کشور دیگه حق شرکت در لاتاری رو ندارند و در صورت شرکت حذف میشن و اگه دورغ گفته باشند که مقیم کشور دیگه ایی هستن هنگام مصاحبه کیسشون رد میشه.
از طرفی در برخی از کشور ها فرد میتونه چند ملیت داشته باشه و در برخی از کشور ها فرد نمی تونه بیش از یک ملیت داشته باشه. تو آمریکا یکم فرق داره افرادی که اقامت آمریکا رو دارند نمی تونند اقامت کانادا رو بگیرن و بلعکس ولی به راحتی میتونن از تمام مرز های عبور کنند و نیاز به دریافت ویزا نیست.مانند اروپا که با داشتن پاسپورت اروپایی یا داشتن ویزای شنگن به تمام کشور های عضو سفر کرد. پس باید دقت کنید و برای یکی شون اقدام کنی چون اقدام برای هریک ممکنه شانس اون یکی رو به خطر بندازه چون کارمند های هر دو سفارت کانادا و آمریکا نسبت به این قضیه حساس هستند.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، babak433 ، Mitram ، June ، alonak
(2012-05-26 ساعت 22:34)amir_cool_2001 نوشته:  

لطف" راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
لطفا شلوغش نکن اولا لاتاری برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و این افراد باید اقامت کشور های شایسته شرکت در لاتاری رو داشته باشند. مردم برخی از کشور ها مانند بنگلادش و چین و چند کشور دیگه حق شرکت در لاتاری رو ندارند و در صورت شرکت حذف میشن و اگه دورغ گفته باشند که مقیم کشور دیگه ایی هستن هنگام مصاحبه کیسشون رد میشه.
از طرفی در برخی از کشور ها فرد میتونه چند ملیت داشته باشه و در برخی از کشور ها فرد نمی تونه بیش از یک ملیت داشته باشه. تو آمریکا یکم فرق داره افرادی که اقامت آمریکا رو دارند نمی تونند اقامت کانادا رو بگیرن و بلعکس ولی به راحتی میتونن از تمام مرز های عبور کنند و نیاز به دریافت ویزا نیست.مانند اروپا که با داشتن پاسپورت اروپایی یا داشتن ویزای شنگن به تمام کشور های عضو سفر کرد. پس باید دقت کنید و برای یکی شون اقدام کنی چون اقدام برای هریک ممکنه شانس اون یکی رو به خطر بندازه چون کارمند های هر دو سفارت کانادا و آمریکا نسبت به این قضیه حساس هستند.
فک کنم تو سایت دیدک که بعضی از دوستان مشترکان هر رو را دارن میرن جلو . خو از کجا معلوم میشه!
اگه یکی مثلا سرمایه گذاری ان تومان پول هم داده باشه کاندا الان لاتریش زده باشه یعنی نره ؟!
فک نکنم اینجوری باشه ها!!!!!!!
معمولا می گن هر دو رو یواش برو جلو تا کسی نفهمه....

تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 23:05)mamad_msp نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 22:34)amir_cool_2001 نوشته:  

لطف" راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
فک کنم تو سایت دیدک که بعضی از دوستان مشترکان هر رو را دارن میرن جلو . خو از کجا معلوم میشه!
اگه یکی مثلا سرمایه گذاری ان تومان پول هم داده باشه کاندا الان لاتریش زده باشه یعنی نره ؟!
فک نکنم اینجوری باشه ها!!!!!!!
معمولا می گن هر دو رو یواش برو جلو تا کسی نفهمه....

من نظرم اینه که اگر از این بابت محدودیتی بود باید تو خود سایت اعلام میکردن.چون خودشون باید بدونن که خیلی از ایرانی ها برای کانادا هم اپلای کردن.ولی نمدونم موازی پیش بردن این پروسه ها میتونه بعدا" مشکل ایجاد کنه یا نه؟
و دیگه اینکه این محدودیت فقط برای ویزای امریکا و کاناداس یا اینکه مثلا" شامل ویزای استرالیا هم میشه؟

تشکر کنندگان:
(2012-05-26 ساعت 14:52)faraz33 نوشته:  از دوستان عزيز يك سئوال مهم داشتم لطفا ديدگاهتان را بفرماييد :
به نظر شما اين تعداد برنده هايي كه رسما" توسط سايت اعلام شده اند آمار تعداد برندگان اول مي هستند يا اينكه مجموع اول مي و اول اكتبر ؟
چون به نظر من محال است كه در اول مي بالاي شش هزار نفر از ايران پذيرفته شده باشند ؟!!!!
.

كسي نظري نداره ؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
(2012-05-27 ساعت 08:58)faraz33 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 14:52)faraz33 نوشته:  از دوستان عزيز يك سئوال مهم داشتم لطفا ديدگاهتان را بفرماييد :
.

كسي نظري نداره ؟
با شما موافقم شواهد نشون میده مجموع دو مرحله قرعه کشی 6000 نفر باشه چون تو سایت رسمی خودشون هم ننوشه که دور اول 6000 نفر برنده داریم نوشته لاتاری 2013 این مقدار برنده داره
تشکر کنندگان: delir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان