کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-06-06 ساعت 16:00)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:56)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-06-06 ساعت 15:44)RunnerNewAge نوشته:  من فکر می کنم که امسال از 6,029 برنده ایران تو این مرحله یعنی ماه می حدود 1500 تا 2000 تا رو اعلام کردن چرا؟ نمیدونم از مطالعاتم حتما!!! و تا ماه اکتبر منتظرن ببینن که چند درصد اینا مدارکشو نو میفرستن تا او نا حساب کار دسشو ن بیا د تا بدونن دوباره اکتبر برای تعداد برنده های اعلامی دوبارشون تصمیم بگیرن.
چون پارسال از 4500 برنده ایران 1000 تا اصلا مدرک نفرستادن و بخاطر همین سهمیه ایران 1000 تاش اصلا استفاده نشد بخاطر همین امسال چند نکته به نظر من میرسه :
1-روند کارنت شدن شماره ها امسال مانند سال قبل شاید با یکسر ی تغییرات کوچیک تو این ماه یعنی جون http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
350 نفر مصاحبه میشن پس اگه بگیم تو ماه شلوغشون 450 تا رو مصاحبه کنن پس چیز عجیبی نیس تو ماه اکتبر زیر 8000 رو مسه سالای قبل مصاحبه کنن . حالا نه 8000 بگو 6000!
2- تو ماه اکتبر مطمینا دیگه شماره های اعلام شده زیر 10,000 نیست و یکنواختی شماره ها بعد از اکتبر مثه سالای قبل میشه دوباره و روند اعلام کارنت شدن ها هم مثه باز مثه سالای قبله !
3- اینم باید در نظر داش که ازین 6024 تا کلا 3500 تا سهمیه ویزا دارن پس اصولا ممکنه اسامی کل 6024 تا اعلام نشه که این بستگی داره که تا ماه اکتبر چند نفر مدارکشونو بفرستن. شاید اگه همه بفرستن باز 4500 تا کلا اعلام کنن یا نهایت 5000 تا شو !
4- دعا کنید روند اعلام اسامی مسه سالای قبل باشه تا ماه اول نوبت من باشه البته نوبت بشترامون!Big Grin

من هم كما بيش با نظر شما موافقم ولي نميدونم تكليف اين 1000 نفري كه پارسال برنده شدن و اقدام نكردن چي ميشه آيا به ظرفيت امسال اضافه مي كنند يا قصد ديگري دارند. به هر حال با توجه به اينكه هر سال دوبرابر ظرفيت برنده اعلام مي كنند امسال نيز قصد پذيرش 3500 نفر رو دارند ولي تكليف 1000 نفر سال قبل مشخص نيست و معلوم نيست امسال هم چند نفر اقدام نكنند. خلاصه مسئله خيلي گنگه. من بازم ميگم يه جاي كار مشكل داره.

این 1000 نفر مدارک نفرستادن و ربطی به امسال نداره و کلا قانونه لاتاری می که هیچ کشوری بیش از 7 % نمیتونه ویزا بگیره یعنی 3500 تا .پس امسال دو مرحله ای کردن ویکم بیشتر اعلام کردن تا مطمین شن سهمیه کشورهایی مثه ایران زمین نمونه!Big Grin

من فكر نمي كنم اينقدر ناراحت افراد برنده و پيگير نشده در سال گذشته باشند، و از پيگيري نكردن كيسشون اونقدر غمگين و ناراحت باشند كه بخواهند به همين خاطر ظرفيت برنده هاي امسال رو تغيير بدن. يعني وجدانشون اينقدر بدرد اومده و اينقدر به اين افراد احتياج داشتن كه همچنين قانوني رو اعمال كردند؟!! من كه بعيد ميدونم. احتمالا قضيه چيز ديگري است.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، sayeh_m ، Mitram ، June
شما چرا اینقدر قضیه رو پیچیده و سخت کردید تو سایتشون اعلام کردن که نتایج جدید 1 اکتبر اعلام میشه دیگه این اینهمه سوال جواب و استرس نداره که این همه بزرگش کردید
تشکر کنندگان: BEHNAM1986 ، ASALI ، mavarfan ، delir
به امید قبولی همه بچه های مهاجرسرا در 1 اکتبر که بی صبرانه منتظر دیدن قبولی و کیس نامبر خوب هستند امیدوارم هر کس واقعا با این قبولی نیاز داره اسمشو 1 اکتبر تو برنده ها ببینه
تشکر کنندگان: lilistar ، mmm3hd ، Big apple ، reza12 ، sayeh_m ، rose_2000
(2012-06-02 ساعت 10:23)storagemeter نوشته:  سلام، سهمیه اروپا برای هیچکس دردسری نداره. چیزی که می تونه دردسر ایجاد کنه اینه که شهر/کشور محل تولدتونو یا کشور واجد شرایط برای قرعه کشی رو به اشتباه یک کشور اروپایی زده باشید. اگه یک همچین اشتباهی دارید بدون شک رد هستید. توجه کنید که داشتن تابعیت اروپایی مجوز استفاده از سهمیه اروپا نیست. برای اطلاعات بیشتر صفحه "شرایط مورد نیاز برای شرکت در قرعه کشی ویزای گوناگونی" در ویکی مهاجرسرا را بخوانید.

(2012-06-02 ساعت 02:41)khabaloo نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 01:18)deineath نوشته:  سلام

کیس من 2013EU0002****

امکانش هست سهمیه اروپا دردسر داشته باشه یا مشکلاتی همراه داشته باشه برای ما ایرنیا ؟

و اینکه من ایران زندگی می کنم امکان عوض کردن به سهمیه آسیا هست یا لزومی نیست ؟

شما در صورتیکه در اروپا متولد شده یا تابعیت اروپایی داشته باشین میتونین از سهمیه اروپا استفاده کنین (دقت داشته باشید که اگه به اشتباه مکان تولد تا تابعیت خودتون رو وارد کرده باشید دردسر ساز میشه)
غیر از این صورت خیر مشکلی نداره، شما سهمیه رو نمیتونین عوض کنین اما سفارت محل مصاحبه رو میتونین به نزدیک ترین سفارت به محل زندگیتون تغییر بدین

مرسی دوستان

من متولد استانبول هستم و تابعیت ایرانی دارم .

یعنی ایجا زندگی کردم کلا و شناسنامه ایرانی دارم و محل تولد استانبول ترکیه درج شده . ولی تابعیت ایرانی در موقع ثبت نام ذکر کردم .

و یه چیز دیگه که منوجه شدم

کیس نامبر بچه هایی که نوشته بودن همه زیر 10000 هستش در آسیا و ماله من 21000 هستش ! کسی در این مورد چیزی می دونه ؟

فرم هارو هم 3 هفته میشه که فرستادم ولی خبری فعلا که نشده .

مرسی
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: delir
(2012-06-07 ساعت 16:14)deineath نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 10:23)storagemeter نوشته:  سلام، سهمیه اروپا برای هیچکس دردسری نداره. چیزی که می تونه دردسر ایجاد کنه اینه که شهر/کشور محل تولدتونو یا کشور واجد شرایط برای قرعه کشی رو به اشتباه یک کشور اروپایی زده باشید. اگه یک همچین اشتباهی دارید بدون شک رد هستید. توجه کنید که داشتن تابعیت اروپایی مجوز استفاده از سهمیه اروپا نیست. برای اطلاعات بیشتر صفحه "شرایط مورد نیاز برای شرکت در قرعه کشی ویزای گوناگونی" در ویکی مهاجرسرا را بخوانید.

کیس من 2013EU0002****

امکانش هست سهمیه اروپا دردسر داشته باشه یا مشکلاتی همراه داشته باشه برای ما ایرنیا ؟

شما در صورتیکه در اروپا متولد شده یا تابعیت اروپایی داشته باشین میتونین از سهمیه اروپا استفاده کنین (دقت داشته باشید که اگه به اشتباه مکان تولد تا تابعیت خودتون رو وارد کرده باشید دردسر ساز میشه)
غیر از این صورت خیر مشکلی نداره، شما سهمیه رو نمیتونین عوض کنین اما سفارت محل مصاحبه رو میتونین به نزدیک ترین سفارت به محل زندگیتون تغییر بدین

مرسی دوستان

یعنی ایجا زندگی کردم کلا و شناسنامه ایرانی دارم و محل تولد استانبول ترکیه درج شده . ولی تابعیت ایرانی در موقع ثبت نام ذکر کردم .

کیس نامبر بچه هایی که نوشته بودن همه زیر 10000 هستش در آسیا و ماله من 21000 هستش ! کسی در این مورد چیزی می دونه ؟

مرسی

کیس نامبرتون چیه؟ EU یا AS؟
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان:
(2012-06-07 ساعت 16:16)RunnerNewAge نوشته:  

کیس من 2013EU0002****

مرسی دوستان

مرسی

EU هستش . حدود 21000
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: delir ، sayeh_m
(2012-06-07 ساعت 16:22)deineath نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:16)RunnerNewAge نوشته:  

(2012-06-02 ساعت 02:41)khabaloo نوشته:  شما در صورتیکه در اروپا متولد شده یا تابعیت اروپایی داشته باشین میتونین از سهمیه اروپا استفاده کنین (دقت داشته باشید که اگه به اشتباه مکان تولد تا تابعیت خودتون رو وارد کرده باشید دردسر ساز میشه)

مرسی دوستان

مرسی

EU هستش . حدود 21000

Foreign State Chargeability برای شما چه کشوریو زده ؟
دریافت تاییدیه دریافت:
تشکر کنندگان:
(2012-06-07 ساعت 16:25)RunnerNewAge نوشته:  Foreign State Chargeability برای شما چه کشوریو زده ؟

Turkey
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان:
(2012-06-07 ساعت 16:29)deineath نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:25)RunnerNewAge نوشته:  Foreign State Chargeability برای شما چه کشوریو زده ؟

Turkey

شما سهمیت هیچ ربطی به ایران نداره و کلا از سهمیه ترکیه برنده شدی و به نظر من شانس شما برای ویزای یکضرب اگه مصاحبت تو آنکارا باشه 99%.کلا شانس ویزای یک ضربت خیلی بالاتره نسبت به ما!!!
دریافت تاییدیه دریافت:
تشکر کنندگان: delir ، sayeh_m
(2012-06-07 ساعت 16:31)RunnerNewAge نوشته:  

Turkey

شما سهمیت هیچ ربطی به ایران نداره و کلا از سهمیه ترکیه برنده شدی و به نظر من شانس شما برای ویزای یکضرب اگه مصاحبت تو آنکارا باشه 99%.کلا شانس ویزای یک ضربت خیلی بالاتره نسبت به ما!!!

جدا ؟ من ناامیدم فعلا .
مشکلی در جا به جایی اسم کوچک و فامیل در حین ثبت نام داشتم که بر عکس شده جاهاشون . خیلی نگرانم کرده . زنگ زدم پرسیدم گفتن که فرم هارو بصورت صیحیح پر کن و بعدا ما review می کنیم . متوجه نشدم چی میشه بعدش ..
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: sayeh_m
(2012-06-07 ساعت 16:35)deineath نوشته:  

Turkey

جدا ؟ من ناامیدم فعلا .
مشکلی در جا به جایی اسم کوچک و فامیل در حین ثبت نام داشتم که بر عکس شده جاهاشون . خیلی نگرانم کرده . زنگ زدم پرسیدم گفتن که فرم هارو بصورت صیحیح پر کن و بعدا ما review می کنیم . متوجه نشدم چی میشه بعدش ..

از این موارد زیاده ! اگه پست های اشکالات رو بخونی خیلیا این مشکلاتو داشتن ! فقط به KCC ایمیل بزن یا فرم UPDATE شدت رو دوباره بفرس!
دریافت تاییدیه دریافت:
تشکر کنندگان: deineath ، delir
(2012-06-07 ساعت 16:38)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:35)deineath نوشته:  

Turkey

جدا ؟ من ناامیدم فعلا .

از این موارد زیاده ! اگه پست های اشکالات رو بخونی خیلیا این مشکلاتو داشتن ! فقط به KCC ایمیل بزن یا فرم UPDATE شدت رو دوباره بفرس!

ممنون از راهنمایی و دل داری .
به امید موفقیت .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، mehdiii ، shani89
با سلام- يه سوال كوچيك داشتم و اون اينكه من وقتي مشخصاتم و زدم توي سايت نتايج، اعلام كرد كه انتخاب نشده ايد، امروز يك ايميل اومده برام كه يك فايل pdf پيوستشه و اعلام كرده كه شما در قرعه كشي لاتاري برنده شديد،‌مي خواستم بدونم اعلام نتايج با ايميل هم هست، و يا احيانا كلاه برداريه؟
تشکر کنندگان: Omidooo ، امیر مهاجر
(2012-06-08 ساعت 10:19)shabzadeh2 نوشته:  با سلام- يه سوال كوچيك داشتم و اون اينكه من وقتي مشخصاتم و زدم توي سايت نتايج، اعلام كرد كه انتخاب نشده ايد، امروز يك ايميل اومده برام كه يك فايل pdf پيوستشه و اعلام كرده كه شما در قرعه كشي لاتاري برنده شديد،‌مي خواستم بدونم اعلام نتايج با ايميل هم هست، و يا احيانا كلاه برداريه؟

دوست گرامی
به احتمال 99 درصد ایمیل جعلی است به دلایل زیر:
1- اینکه اصلا ایمیلی نمیاد و شما نتیچه قرعه کشی رو فقط باید از سایت مرتبط پیگیری کنید .
2- ایمیل های سفارت با پسوند gov هستند.
3- در ایمیل های جعلی از شما پولی درخواست خواهند کرد.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
تشکر کنندگان: shabzadeh2 ، امیر مهاجر ، mohammad.maleki ، RunnerNewAge ، shahyad
(2012-06-08 ساعت 10:19)shabzadeh2 نوشته:  با سلام- يه سوال كوچيك داشتم و اون اينكه من وقتي مشخصاتم و زدم توي سايت نتايج، اعلام كرد كه انتخاب نشده ايد، امروز يك ايميل اومده برام كه يك فايل pdf پيوستشه و اعلام كرده كه شما در قرعه كشي لاتاري برنده شديد،‌مي خواستم بدونم اعلام نتايج با ايميل هم هست، و يا احيانا كلاه برداريه؟

سلام دوست عزیز
اعلام نتایج صرفا از طریق سایت اعلام میشود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: shabzadeh2 ، hassanes ، hamedhamed ، امیر مهاجر ، sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان