کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
انقدر تشويش و استرس ايجاد نكنين دوستاي گلم...مطمئن باشين اونا كارشون از ماه 100% دقيق تره..وقتي ميگن دو مرحله اي هست پس هستش ديگه..بيخيال...به اميد اول اكتبر...هووووووراااااااااااااا
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: Dr.Fox ، 3rip ، mehrdad288 ، amir_cool_2001 ، delir ، mtcanada ، shahyad ، reza12 ، sayeh_m ، rose_2000
(2012-06-08 ساعت 21:55)samijoon نوشته:  انقدر تشويش و استرس ايجاد نكنين دوستاي گلم...مطمئن باشين اونا كارشون از ماه 100% دقيق تره..وقتي ميگن دو مرحله اي هست پس هستش ديگه..بيخيال...به اميد اول اكتبر...هووووووراااااااااااااا

بيصبرانه منتظر اول اكتبر هستم ( 10 مهر ماه ) به اميد قبولي دوستاني كه واقعاً همه جوره آماده مهاجرت هستن و استحقاقش را دارند
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: shani89 ، amir_cool_2001 ، sh_aytak ، karpenter ، mtcanada ، shahyad ، mehdiii ، sayeh_m
(2012-06-07 ساعت 16:43)deineath نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:38)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:35)deineath نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:31)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-06-07 ساعت 16:29)deineath نوشته:  Turkey

شما سهمیت هیچ ربطی به ایران نداره و کلا از سهمیه ترکیه برنده شدی و به نظر من شانس شما برای ویزای یکضرب اگه مصاحبت تو آنکارا باشه 99%.کلا شانس ویزای یک ضربت خیلی بالاتره نسبت به ما!!!

جدا ؟ من ناامیدم فعلا .
مشکلی در جا به جایی اسم کوچک و فامیل در حین ثبت نام داشتم که بر عکس شده جاهاشون . خیلی نگرانم کرده . زنگ زدم پرسیدم گفتن که فرم هارو بصورت صیحیح پر کن و بعدا ما review می کنیم . متوجه نشدم چی میشه بعدش ..

از این موارد زیاده ! اگه پست های اشکالات رو بخونی خیلیا این مشکلاتو داشتن ! فقط به KCC ایمیل بزن یا فرم UPDATE شدت رو دوباره بفرس!

ممنون از راهنمایی و دل داری .
به امید موفقیت .

این که چیزی نیست من هم اسم و فامیل رو جابجا نوشتم موقع ثبت نام اگه موارد دیگری رو اشتباه ننوشته باشی اشکال نداره باید دقت کنی فرمها رو بدون کوچکترین اشتباه پر کنی .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: mehdiii ، sayeh_m
(2012-06-08 ساعت 10:26)omidooo نوشته:  
(2012-06-08 ساعت 10:19)shabzadeh2 نوشته:  با سلام- يه سوال كوچيك داشتم و اون اينكه من وقتي مشخصاتم و زدم توي سايت نتايج، اعلام كرد كه انتخاب نشده ايد، امروز يك ايميل اومده برام كه يك فايل pdf پيوستشه و اعلام كرده كه شما در قرعه كشي لاتاري برنده شديد،‌مي خواستم بدونم اعلام نتايج با ايميل هم هست، و يا احيانا كلاه برداريه؟

دوست گرامی
به احتمال 99 درصد ایمیل جعلی است به دلایل زیر:
1- اینکه اصلا ایمیلی نمیاد و شما نتیچه قرعه کشی رو فقط باید از سایت مرتبط پیگیری کنید .
2- ایمیل های سفارت با پسوند gov هستند.
3- در ایمیل های جعلی از شما پولی درخواست خواهند کرد.
موفق باشید.

با سلام
به احتمال زياد ايميل ارسال شده به شما جعلي است چون سازمان مهاجرت در سايت رسمي خود اكيدا اعلام كرده هيچ گونه ايميل اي جهت اطلاع از وضعيت برنده شدن شما ارسال نميكنه. شما ميتونيد با مراجعه به سايتهاي زير مراجعه نموده و از ارسال كننده ايميل به FBI و ‌سازمان جرايم اينترنتي بين المللي شكايت نمائيد و خواستار پيگيري حقوق از دست رفته خود بشويد.

http://www.ic3.gov/default.aspx
http://www.econsumer.gov/english/
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1749.html
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، frozen mind ، mavarfan ، 3rip ، shahyad ، mehdiii ، sayeh_m ، Mitram ، June
سلام دوستان مسولان لاتاری چندین بار اعلام کردن اعلام نتایج صرفا از طریق سایت رسمی لاتاری هست و هیچگونه ایمیلی جهت اعلام قبولی ارسال نمیشه پس ذهن خودتونو درگیر این مسائل نکنید و فقط منتظر 1 اکتبر باشید به امید قبولی همه منتظران واقعی و کسانی که واقعا نیت مهاجرت دارند در روز 1 اکتبر
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، sayeh_m
بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد که کلیه مهاجرینی که از قبل وارد امریکا شدن همراه خانواده یا غیر قانونی اگه تحصیل کرده باشن و مشکل امنیتی نداشته باشند اجازه کار و تابعیت امریکا میگیرن به نظرتون این نمیتوته خبر خوبی باشه برای اعلام نتایج لاتاری که با دبد باز نگاه کنن و سخت گیری کمتری کنند واحتمالا افراد بیشتری رو قبول کنند؟ ایا به نظرتون این میتونه به معنی سیاست بازه دولت ایالات متحده برای جذب مهاجر باشه به خصوص نزدیک انتخابات ریاست جمهوری امریکا که تقریبا همزمان شده با اعلام نتایج دور دوم لاتاری در 1 اکتبر لطفا نظر بدید
تشکر کنندگان: pr.kia ، reza12 ، امیر مهاجر ، sayeh_m ، rose_2000
(2012-06-17 ساعت 22:25)shahyad نوشته:  بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد که کلیه مهاجرینی که از قبل وارد امریکا شدن همراه خانواده یا غیر قانونی اگه تحصیل کرده باشن و مشکل امنیتی نداشته باشند اجازه کار و تابعیت امریکا میگیرن
سلام دوست عزیز
چند وقت دارن تلاش میکنند این قانون رو تصویب کنند الان هم فقط بخاطر نزدیکی انتخابات خودشون و ارتباطی به نتایج لاتاری نیست.
موفق باشید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m
(2012-06-17 ساعت 22:36)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 22:25)shahyad نوشته:  بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد که کلیه مهاجرینی که از قبل وارد امریکا شدن همراه خانواده یا غیر قانونی اگه تحصیل کرده باشن و مشکل امنیتی نداشته باشند اجازه کار و تابعیت امریکا میگیرن
سلام دوست عزیز
چند وقت دارن تلاش میکنند این قانون رو تصویب کنند الان هم فقط بخاطر نزدیکی انتخابات خودشون و ارتباطی به نتایج لاتاری نیست.
موفق باشید
اما دیروز تصویب شد رسما اعلام شد و اجرایی شد مجلس هم موافقت کرد

تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، sayeh_m
من حدس میزنم با توجه به اینکه نتایج امسال 2 مرحله ایی شد و برنامه لاتاری نوعی برنامه جذب مهاجر هست و سیاست دولت امریکا هم جذب مهاجر هست به خصوص با این قانونی که تصویب کردن و نزدیک انتخابات امریکا هم هست و برای افزایش محبوبیت پرزیدنت اوباما همه اینها شاید به نوعی بهم مربوط باشن و روی نتایج لاتاری تاثیر بذاره بهر حال این یک حدسه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-06-17 ساعت 22:50)shahyad نوشته:  من حدس میزنم با توجه به اینکه نتایج امسال 2 مرحله ایی شد و برنامه لاتاری نوعی برنامه جذب مهاجر هست و سیاست دولت امریکا هم جذب مهاجر هست به خصوص با این قانونی که تصویب کردن و نزدیک انتخابات امریکا هم هست و برای افزایش محبوبیت پرزیدنت اوباما همه اینها شاید به نوعی بهم مربوط باشن و روی نتایج لاتاری تاثیر بذاره بهر حال این یک حدسه
امیدوارم همینطور باشه ، بخصوص از ایران دوستان زیادی داریم که هدفشون مهاجرته.
بهتر برای ما
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، sayeh_m
(2012-06-17 ساعت 22:25)shahyad نوشته:  بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد که کلیه مهاجرینی که از قبل وارد امریکا شدن همراه خانواده یا غیر قانونی اگه تحصیل کرده باشن و مشکل امنیتی نداشته باشند اجازه کار و تابعیت امریکا میگیرن به نظرتون این نمیتوته خبر خوبی باشه برای اعلام نتایج لاتاری که با دبد باز نگاه کنن و سخت گیری کمتری کنند واحتمالا افراد بیشتری رو قبول کنند؟ ایا به نظرتون این میتونه به معنی سیاست بازه دولت ایالات متحده برای جذب مهاجر باشه به خصوص نزدیک انتخابات ریاست جمهوری امریکا که تقریبا همزمان شده با اعلام نتایج دور دوم لاتاری در 1 اکتبر لطفا نظر بدید

لاتاری یه قانون تصویب شده داره که چندین ساله داره اجرا میشه و ربطی به این مسایل نداره ! الکی ذهنتونو درگیر نکنید!!!
(2012-06-17 ساعت 22:50)shahyad نوشته:  من حدس میزنم با توجه به اینکه نتایج امسال 2 مرحله ایی شد و برنامه لاتاری نوعی برنامه جذب مهاجر هست و سیاست دولت امریکا هم جذب مهاجر هست به خصوص با این قانونی که تصویب کردن و نزدیک انتخابات امریکا هم هست و برای افزایش محبوبیت پرزیدنت اوباما همه اینها شاید به نوعی بهم مربوط باشن و روی نتایج لاتاری تاثیر بذاره بهر حال این یک حدسه

لاتاری چه ربطی به افزایش محبوبیت پرزیدنت اوباما داره ! مسایلو قاطی نکنید!!
(2012-06-08 ساعت 10:19)shabzadeh2 نوشته:  با سلام- يه سوال كوچيك داشتم و اون اينكه من وقتي مشخصاتم و زدم توي سايت نتايج، اعلام كرد كه انتخاب نشده ايد، امروز يك ايميل اومده برام كه يك فايل pdf پيوستشه و اعلام كرده كه شما در قرعه كشي لاتاري برنده شديد،‌مي خواستم بدونم اعلام نتايج با ايميل هم هست، و يا احيانا كلاه برداريه؟

100% کلابرداریه ! شک نکن!!!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، sayeh_m ، babak433
(2012-06-17 ساعت 22:25)shahyad نوشته:  بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد که کلیه مهاجرینی که از قبل وارد امریکا شدن همراه خانواده یا غیر قانونی اگه تحصیل کرده باشن و مشکل امنیتی نداشته باشند اجازه کار و تابعیت امریکا میگیرن به نظرتون این نمیتوته خبر خوبی باشه برای اعلام نتایج لاتاری که با دبد باز نگاه کنن و سخت گیری کمتری کنند واحتمالا افراد بیشتری رو قبول کنند؟ ایا به نظرتون این میتونه به معنی سیاست بازه دولت ایالات متحده برای جذب مهاجر باشه به خصوص نزدیک انتخابات ریاست جمهوری امریکا که تقریبا همزمان شده با اعلام نتایج دور دوم لاتاری در 1 اکتبر لطفا نظر بدید
بنده تصور میکنم این مسائل بیشتر بهانه‌های بشر دوستانه داره تا سیاستهای مهاجرتی. که البته دلیلش تابلوه و به خاطر کسب محبوبیت هرچه بیشتر در آستانه انتخاباته.
تشکر کنندگان: mehdiii ، sayeh_m
(2012-06-17 ساعت 23:14)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 22:25)shahyad نوشته:  بچه ها دیروز شبکه بی بی سی تو اخبارش اعلام کرد دولت اقای اوباما تصویب کرد
بنده تصور میکنم این مسائل بیشتر بهانه‌های بشر دوستانه داره تا سیاستهای مهاجرتی. که البته دلیلش تابلوه و به خاطر کسب محبوبیت هرچه بیشتر در آستانه انتخاباته.
من هم همین نظر رو دارم، این موضوع به لاتاری ارتباطی نداره.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، sayeh_m
با سلام به همه دوستان

بچه ها میشه یه خلاصه و جمع بندی از این تاپیک بگید.

ممنون از همه عزیزان که نظر داده اند

موفق باشید
تشکر کنندگان: ASALI ، امیر مهاجر ، sayeh_m
(2012-06-17 ساعت 23:07)RunnerNewAge نوشته:  

لاتاری یه قانون تصویب شده داره که چندین ساله داره اجرا میشه و ربطی به این مسایل نداره ! الکی ذهنتونو درگیر نکنید!!!

لاتاری چه ربطی به افزایش محبوبیت پرزیدنت اوباما داره ! مسایلو قاطی نکنید!!

100% کلابرداریه ! شک نکن!!!
بعضی وقتها برخی از قانونها تحت تاثیر شرایط مختلف تغییر میکنند هیچ قانونی مادام العمر نیست بهر حال لاتاری یک برنامه مهاجرتیه و این قوانین هم که تصویب شدن سیاست مهاجرتی هستن و شاید یجورایی به هم مربوط باشن در مورد بحث محبوبیت من بیشتر منظورم مسئله مهاجرت و جلب نظر و جلوه بهتر نزد افکار عمومی هست کما اینکه همون خبر بی بی سی اعلام کرد بیشترین کسانی که به پرزیدنت اوباما در 4 سال پیش رای دادند و امسال هم رای خواهند داد مهاجرین و کسانی هستند که تابعیت امریکا گرفتند( به خصوص مهاجرین امریکای جنوبی) به هر حال من اول و اخر حرفام گفته بودم همه اینها حدس و گمانه و 100 در 100 نیست
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، delir ، sayeh_m ، hana_fd

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان