کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
من فکر کردم از اینکه تو تصویرم می بینید گفته شده که تا حداقل سپتامبر کانفیرماتونو نگه دارید ، یعنی احتمال داره نتایج تو سپتامبر اعلام بشه براتون جالب و شنیدنی باشه ، اینکه قبلا این خبر من رو کسی دیگه هم اعلام کرده بود شرمنده من در جریانش نبودم Wink
تشکر کنندگان: ASALI
(2012-08-23 ساعت 22:36)mtcanada نوشته:  من فکر کردم از اینکه تو تصویرم می بینید گفته شده که تا حداقل سپتامبر کانفیرماتونو نگه دارید ، یعنی احتمال داره نتایج تو سپتامبر اعلام بشه براتون جالب و شنیدنی باشه ، اینکه قبلا این خبر من رو کسی دیگه هم اعلام کرده بود شرمنده من در جریانش نبودم Wink

سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: zina s ، amir0_0amir ، farmiz ، homayoon13 ، lilistar
(2012-08-23 ساعت 20:43)mohammad_mstr نوشته:  سلام دوستان دوتا مشکل دارم خواهش میکنم راهنمایی کنید....

اول اینکه تمام مدارک تحصیلیم گم شده و توی فرمهایی که ارسال کردم قسمت مدرک تحصیلیمو پر کرده بودم (دیپلمم) الان مدارکام به طرز عجیبی
گم شده حالا چی میشه؟ البته من یه دیپلم آرایشگریم هم دارم که اونم توی فرما اعلام کرده بودم که خوشبختانه اینو دارم گم نشده. و سابقه کارمم دارم... حالا اینکه مدارک تحصیلی دبیرستانمو گم کردم چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟

دوم: وقتی توی لاتاری ثبت نام کردم قسمت middle name رو هم به اشتباه پر کردم و نام پدرمو نوشتم ولی توی فرمای بعد از برنده شدنم که پر کردمو فرستادم دیگه middle name رو پر نکردم. حالا ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
خواهش میکنم کمک کنید.مرسی

سلام دوست عزیز
مدرک تحصیلی فکر کنم منظورتون دیپلم باشه که برای گرفتن المثنی به آموزش و پرورش منطقه خودتون مراجعه کنید و براتون دوباره صادر میکنند.
حتما با کی سی سی تماس بگیرید و توضیح بدید که اشتباه شما سهوا بوده و براشون با ایمیل توضیح بدید، چون ثبت نام اولیه شما با middle name بوده
موفق باشید.
2013AS6xxx /٢ نفر مادر و پدرم
کنسولگری: تغيير از آنكارا به ايروان March10 تاييد دريافت March1
كلييرنس ٤٣ روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، amir0_0amir ، homayoon13 ، mohammad_mstr
(2012-08-23 ساعت 21:45)mtcanada نوشته:  اخبار جدید لاتاری 2013

منبع : DVlottery.us

لطف کنید آدرس پیجشو بزارید
تشکر کنندگان:
(2012-08-22 ساعت 01:10)nora نوشته:  سال هاست که دارم شرکت میکنم ان قدر سوال و حواب کردم که به اندازه یک وکیل مجرب از پروسه مهاجرت و انواع ویزا های آمریکا مطلعم . وهنوز اندر خم یک کوچه ام . وچشم به نتایج اول اکتبر...

امیدوارم برنده بشید.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
تشکر کنندگان: armin1 ، sh_aytak ، homayoon13
انشاله این دفعه برنده میشید

تشکر کنندگان: armin1 ، nora ، achi686 ، homayoon13 ، lilistar
(2012-08-24 ساعت 10:37)mmm3hd نوشته:  
(2012-08-23 ساعت 21:45)mtcanada نوشته:  اخبار جدید لاتاری 2013

منبع : DVlottery.us

لطف کنید آدرس پیجشو بزارید

اینم منبع خبر
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html

(2012-08-24 ساعت 14:58)nora نوشته:  
(2012-08-24 ساعت 11:42)saeid-ss نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 01:10)nora نوشته:  سال هاست که دارم شرکت میکنم ان قدر سوال و حواب کردم که به اندازه یک وکیل مجرب از پروسه مهاجرت و انواع ویزا های آمریکا مطلعم . وهنوز اندر خم یک کوچه ام . وچشم به نتایج اول اکتبر...

امیدوارم برنده بشید.

تشکر از همدلی شما.
همونجور که از اسمش پیداست لاتاریست دیگه.. یکی برنده و یکی هم رد شده امیدوارم بزودی بتونی برنده بشی برا منم دعا کن.
تشکر کنندگان: homayoon13 ، lilistar
سلام ببخشید اینجا این سوال زو میپرسم ماشالله از بس مطلب داخل فروم هست که اگه از اول عمرم هم وقت میزاشتم تا الان نمیتونستم همش رو بخونم حالا سوالم اینه که ما از کجا باید بفهمیم که تاریخ مصاحبمون کی هست و کیس نامبرمونم کارنت شده یا نه راستش یکی از دوستان زحمت کشید و ادرس یکی از صفحات رو واسه من گذاشن که توی اون نوشته بود ASIA 1,900 حالا کیس نامبر من از این بزرگتر هست طرفای 5000 خوردهی حالا نمیدونم من چطوری باید بفهمم که ایا کیس نامبر منم کارنت شده یا نه؟ اصلا کی ممکنه کارنت بشه؟ ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-08-24 ساعت 17:38)QQQ نوشته:  سلام ببخشید اینجا این سوال زو میپرسم ماشالله از بس مطلب داخل فروم هست که اگه از اول عمرم هم وقت میزاشتم تا الان نمیتونستم همش رو بخونم حالا سوالم اینه که ما از کجا باید بفهمیم که تاریخ مصاحبمون کی هست و کیس نامبرمونم کارنت شده یا نه راستش یکی از دوستان زحمت کشید و ادرس یکی از صفحات رو واسه من گذاشن که توی اون نوشته بود ASIA 1,900 حالا کیس نامبر من از این بزرگتر هست طرفای 5000 خوردهی حالا نمیدونم من چطوری باید بفهمم که ایا کیس نامبر منم کارنت شده یا نه؟ اصلا کی ممکنه کارنت بشه؟ ممنون

سلام دوست عزیز
15 هرماه میلادی از طریق سایت Visa Bulletin میتونی چک کنی که کارنت شدی یا خیر. از طریق تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها هم میتونی متوجه بشی، چون دوستان دائماً در حال صحبت در خصوص همین موضوع هستند.
موفق باشبد
تشکر کنندگان: homayoon13 ، امیر مهاجر ، ابی22 ، zina s ، amir0_0amir ، lilistar ، kia_0950 ، amir_cool_2001 ، QQQ ، j@vad ، Tomas

من خيلي سالِ كه شركت كردم و قبول نشدم و رفتم جزء قذورات.
بعد ده سال آخرين بار بود كه شركت ميكردم.
استاد بيخيال بشي بهتره.
با اميدواري دادن و ايشاالله مشالله گفتن ديگران خودتو سركار نذار، از ما گفتن ...
تشکر کنندگان: Last chance
(2012-05-09 ساعت 16:26)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-05-09 ساعت 15:33)lilistar نوشته:  سلام دوستان عزيز
خواهشمندم اگه كسي در مورد سوال قبلي من اطلاعاتي داره به من بگه . خيلي مهمه . سوال اين بود كه آيا سفارت مدرك ديپلم قديم را قبول داره يا نه ؟ چون بعضي از دوستان ميگن كه 11 سال ميشه و قبول نمي كنه .
با تشكر

سلام دوست عزيز نمي خواهم اميدت رو از دست بدي ولي اگر سابقه كار و بيمه نداشته باشيد به احتمال 50 درصد كيستون رد ميشه. چون طبق قوانين فدرال يا بايد تحصيلات (آكادميك) ديپلم 12 ساله يا كالج يا تحصيلات دانشگاهي داشته باشي يا سابقه كار داشته باشي. البته تو سفارت افسر ها برداشت مختلفي از اين تحصيلات آكادميك دارند بعضي هاشون مدرك فني و حرفه ايي رو قبول ميكنند و بعضي ديگه ديپلم 11 ساله و هنرستان رو قبول نمي كنند. بستگي داره به پست كدومشون بخوريد. البته ريسكش زياده چون بايد كلي هزينه كنيد بعدش هم معلوم نيست چي ميشه. ولي پيشنهاد من به دوستاني با شرايط شما اينه كه بريد آموزش و پرورش منطقه خودتون آيين نامه ايي كه ميگه شما با گذراندن 11 سال گواهينامه پايان تحصيلات متوسطه رو خواهيد داشت رو بگيريد و بعدش ترجمه رسمي كنيد و تائيد دادگستري و امور خارجه و وزارت آموزش و پرورش رو بگيريد. و با خودتون ببريد. هرچه مداركتون كامل تر باشه شانس بيشتري داريد. اگر نتيجه گرفتيد به من هم اطلاع دهيد.
موفق باشيد و پيروز

سلام دوستان
من به اداره آموزش و پرورش مراجعه کردم این فایل رو به من دادند.
حالا لطفاً دوستان بگن که برای ترجمه از کجای آن استفاده کنیم.
این فایل مربوط به آیین نامه های جدید نظام آموزشی میشه.
آیین نامه سه سال متوسطه
اگر روزی دشمن پیدا کردی،بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیتت کردند،بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی،بدان قیمتت بالاست.
سفرنامه

CN: AS 51XX → FIRST LETTER: MAY 3 → DS-260: May 26 →‎ SECOND LETTER: MARCH 28 → PERSON: 1 → Embassy: ANKARA Changed to Yerevan, Armenia → CURRENT: FEBRUARY 9 → INTERVIEW: MAY 18 → VISA ISSUANCE:  MAY 18
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در آنکارا_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
کلیپ آشنایی با نحوه مصاحبه در ایروان_ این کلیپ در یوتیوب آپلود شده است
تشکر کنندگان: HRSH ، armin1
(2012-08-26 ساعت 10:10)alonak نوشته:  
خواهشمندم اگه كسي در مورد سوال قبلي من اطلاعاتي داره به من بگه . خيلي مهمه . سوال اين بود كه آيا سفارت مدرك ديپلم قديم را قبول داره يا نه ؟ چون بعضي از دوستان ميگن كه 11 سال ميشه و قبول نمي كنه .
با تشكر

سلام دوست عزيز نمي خواهم اميدت رو از دست بدي ولي اگر سابقه كار و بيمه نداشته باشيد به احتمال 50 درصد كيستون رد ميشه. چون طبق قوانين فدرال يا بايد تحصيلات (آكادميك) ديپلم 12 ساله يا كالج يا تحصيلات دانشگاهي داشته باشي يا سابقه كار داشته باشي. البته تو سفارت افسر ها برداشت مختلفي از اين تحصيلات آكادميك دارند بعضي هاشون مدرك فني و حرفه ايي رو قبول ميكنند و بعضي ديگه ديپلم 11 ساله و هنرستان رو قبول نمي كنند. بستگي داره به پست كدومشون بخوريد. البته ريسكش زياده چون بايد كلي هزينه كنيد بعدش هم معلوم نيست چي ميشه. ولي پيشنهاد من به دوستاني با شرايط شما اينه كه بريد آموزش و پرورش منطقه خودتون آيين نامه ايي كه ميگه شما با گذراندن 11 سال گواهينامه پايان تحصيلات متوسطه رو خواهيد داشت رو بگيريد و بعدش ترجمه رسمي كنيد و تائيد دادگستري و امور خارجه و وزارت آموزش و پرورش رو بگيريد. و با خودتون ببريد. هرچه مداركتون كامل تر باشه شانس بيشتري داريد. اگر نتيجه گرفتيد به من هم اطلاع دهيد.
موفق باشيد و پيروز

سلام دوستان
آیین نامه سه سال متوسطه

موارد بسیاری در سالهای گذشته بوده که دوستان برای مصاحبه مراجعه کردن و به علت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی کیشون رد شده. پیشنهاد میکنم که بخشی که مربوط میشه به اتمام دوره متوسطه برای کار و دانش و فنی و حرفه ایی ماده 93 رو ترجمه کنی بعد برای سفارت ایمیل بزنی و از خودشون استعلام کنی ببینی چی میگن تا هم کیست به خطر نیافته هم بیخودی هزینه نکرده باشی. پیشنهاد میکنم بری قسمت آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش منطقه خودتون یه گواهی یا چیزی هم جور کنی و براشون ایمیل کنی اگه قبول کردن که خیلی خوبه ولی اگه قبول نکردن باید یه دوره فشرده برای پیش دانشگاهی بگذرونی.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: lilistar ، Tomas
دوستان ببخشيد اگه اين سوالي كه دارم الا ميپرسم قبلا مطرح شده بوده. ولي گيج شدم.

سوالم اينه كه اونجور كه ديديم تمامي برنده ها كانفيگريشنشون زير 10000 بودن از ايران. ميخاستم ببيم برده هاي خارج از ايران هم همگي زير 10000 بود؟
يعني از 10000 تا 50000 رو 1 اكتبر اعلام ميكد؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-26 ساعت 14:14)amir_cool_2001 نوشته:  
(2012-08-26 ساعت 10:10)alonak نوشته:  
با تشكر

موفق باشيد و پيروز

سلام دوستان
آیین نامه سه سال متوسطه

موارد بسیاری در سالهای گذشته بوده که دوستان برای مصاحبه مراجعه کردن و به علت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی کیشون رد شده. پیشنهاد میکنم که بخشی که مربوط میشه به اتمام دوره متوسطه برای کار و دانش و فنی و حرفه ایی ماده 93 رو ترجمه کنی بعد برای سفارت ایمیل بزنی و از خودشون استعلام کنی ببینی چی میگن تا هم کیست به خطر نیافته هم بیخودی هزینه نکرده باشی. پیشنهاد میکنم بری قسمت آموزش متوسطه ی آموزش و پرورش منطقه خودتون یه گواهی یا چیزی هم جور کنی و براشون ایمیل کنی اگه قبول کردن که خیلی خوبه ولی اگه قبول نکردن باید یه دوره فشرده برای پیش دانشگاهی بگذرونی.

اما ایشون میگن دیپلم نظام قدیم. مگه دیپلم نظام قدیم 12 سال نیست!
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 05:24)er.nasiri@yahoo.com نوشته:  سلام برای من زده has not been selected یعنی چه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان