کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-29 ساعت 21:17)mortezajn نوشته:  
(2012-09-27 ساعت 12:42)farshid.70 نوشته:  بابا یکی جواب مارو نمیدی شماره نامبرمو گم کردم میشه کاری کرد یا نه
اصلا راهی نداره
توکلت بخدا
سلام دوست عزيز
اگه مي تونيد تو قسمت برندگان سال 2012 يه سر بزنيد يكي از فروم ها اين است : راه های باز آوری (Recovery) کانفرمیشن نامبر های از دست رفته (صفحات: 1 2 3 )
از روشهايي كه دوستان پيشنهاد كردند استفاده كنيد انشاالله بتونيد confirmation number خودتان را پيدا كنيد .
موفق باشيد .
تشکر کنندگان: pooya.n ، sayeh_m ، feligoli
من براي 2014 كي ثبت نام كنم. روز هاي اول يا روزهاي پاياني؟
تشکر کنندگان: pooya.n
1 دلار = 30,000 ریال
!!!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: pooya.n ، bat ، mortezajn ، storagemeter ، mag2013 ، mohammad.maleki ، barooni_sho
(2012-09-30 ساعت 17:25)June نوشته:  من براي 2014 كي ثبت نام كنم. روز هاي اول يا روزهاي پاياني؟

هیچ قاعده ای نداره دوست عزیز
من یک ساعت مونده به پایان مهلت ثبت نام اینکار رو کردم
و دوستم یک ساعت بعد از شروع ثبت نام
هر دو برنده شدیم!!!
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، lilistar ، sayeh_m ، June ، bardia9
امروز ۱ اکتبر، اونوقت چرا انقدر اینجا خلوته؟
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان:
(2012-09-30 ساعت 22:58)pooya.n نوشته:  
(2012-09-30 ساعت 17:25)June نوشته:  من براي 2014 كي ثبت نام كنم. روز هاي اول يا روزهاي پاياني؟

هیچ قاعده ای نداره دوست عزیز
من یک ساعت مونده به پایان مهلت ثبت نام اینکار رو کردم
و دوستم یک ساعت بعد از شروع ثبت نام
هر دو برنده شدیم!!!

من هم ساعتهاي آخر ثبت نام كردم و برنده شدم، اميدوارم هر زمان ثبت نام كردي برنده بشي دوست عزيز
تشکر کنندگان: June ، silia ، lilistar
حالا اینکه جواب ها رو اول یا بیست و دوم اعلام کنن ، سئوال مهم اینه که چند نفر ممکنه از ایران قبول بشن؟ مگه قبلا ۶۰۰۰ نفر قبول نکردن؟ فکر نمی کنم بنا به اصول و قواعد خودشون اصلا بتونن چیز بیشتری اعلام کنن! من البته از حساب و کتاب هاش اونطور که دوستان توی تاپیک های مختلف نقل فرمودند ، سر در نمی آورم ، اما فکر هم نکنم این دور دوم ، چیز جدی باشه! بیشتر شاید نوعی مانور برای بازگذاشتن دست خودشون برای مسائل اداری یا مسائل دیگر باشه!!!
کیس نامبر: جون مادر اوباما یه دونشم به من نرسید!
تشکر کنندگان:
ظاهراً فعلاً خبری نیستش Sad
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 15:40)mehran61 نوشته:  ظاهراً فعلاً خبری نیستش Sad

مرحله دوم ٢٢ اكتبر اعلام ميشه .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: mehran61 ، EElnaz
من مشخصات عكس رو درست كردم همون سايتي كه امير مهاجر گفته بود رفتم و با نرم افزار خود سايت عكسم رو اصلاح كردم خيلي راحت بود. گذر نامه هم گرفتم. ديپلم پيش دانشگاهي12 ساله هم دارم ولي آخرين مدركم فوق ديپلمه حالا بايد كار ديگه ايي هم انجام بدم يا مداركم تكميله؟مقطع دانشگاهي من كارشناسي بود ولي انصراف دادم و تو مدركم نوشته ارزش مدرك تحصيلي نامبرده فوق ديپلم ميباشد. تو انتخاب ميزان تحصيلات بايد چي بزنم لطفا راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان:
(2012-10-01 ساعت 15:30)Sunday نوشته:  حالا اینکه جواب ها رو اول یا بیست و دوم اعلام کنن ، سئوال مهم اینه که چند نفر ممکنه از ایران قبول بشن؟ مگه قبلا ۶۰۰۰ نفر قبول نکردن؟ فکر نمی کنم بنا به اصول و قواعد خودشون اصلا بتونن چیز بیشتری اعلام کنن! من البته از حساب و کتاب هاش اونطور که دوستان توی تاپیک های مختلف نقل فرمودند ، سر در نمی آورم ، اما فکر هم نکنم این دور دوم ، چیز جدی باشه! بیشتر شاید نوعی مانور برای بازگذاشتن دست خودشون برای مسائل اداری یا مسائل دیگر باشه!!!

شاید همه 6000 نفر رو تو مرحله اول اعلام نکرده باشن شاید هم یه تعداد از برنده ها اقدام نکرده باشن بخوان جایگزین کنن
تشکر کنندگان: feligoli ، persian_viper
(2012-09-26 ساعت 15:43)b.m.1.o.2013 نوشته:  همه چی دست خودته خداجون امضای مارو هم بزن بریم ، بنای مصلحت رو به رفتن همه ی اونایی که تو زندگیشون برنامه و هدف های مثبت دارن بزار . نسل من سختی زیاد کشیده میدونم اونجام سختی هست ولی میدونی آخرش آرامشه
دوست دار تو ایمان.
RolleyesRolleyes
از کجا مطمئنی که آخرش خیره اصلا هیچ تضمینی وجود نداره
بزار یک مثال بزنم خیلی ها برنامه ریزی کردن برن مسافرت برای گردش و تفریح نیتشون هم خیر بوده ولی رفتن و تو جاده تصادف کردن و .... پس مصلحت ربطی به هدف مثبت نداره همش بستگی به انتخابهایی داره که در نهایت میکنیم و فقط خدا میدونه که در آینده چه انتخابی میکنیم ایا واقعا راه درست انتخاب میکنیم یا اشتباه و بر این اساس مصلحت رو مینویسه اینو میگم چون من خیلی ها رو دیدم که اینجا مومن بودن خیلی ادعا میکردن ولی بعد چند سال که اومدن ایران یه جورایی کافر شدن و فقط از نظر موقعیت مالی پیشرفت کردن
تشکر کنندگان:
خدایا الان دلار شد 3325 اخه به کی بگم که تو این خراب شده باید چه کار کرد..........

لعنت به این لاتاری که گند زد به زندگی .... منم نمیدونم خدایا اونی که باید بره و برای اینده برنامه ریزی کرده اینجا در جا میزنه .... اونی که تو زندگی جز خوش گذشتن چیزی نمیدونه میره اونجا و اصلا هم براش مهم نیست... موندم تو این چه حکمتی هستش که همه چی بر عکسه...
تشکر کنندگان: silia ، lilistar ، l3ahar ، persian_viper ، M_star1316 ، NarcisJ
اگه یه دفعه به این فکرکنم که نشستم تو یه قایق داغون وبا100 تا دیگه مسافردارم ازاندونزی قاچاقی میرم استرالیا کمپ پناهنده ها تازه اگه زنده به مقصد
برسم.فکرگرونی دلارفراموش میکنم وبه این فکرمیکنم که فقط ویزامو بگیرم برم حالا باهرمقداردلاروبا هرنرخ.ویزاخودش 300000دلارکم کمش ارزش داره که
چرخی به روزگارخورده قرعه به نامم افتاده.....
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: lilistar ، storagemeter ، amir_cool_2001 ، amir82 ، bahram_fadakar
(2012-09-30 ساعت 22:38)reyhaneh_h نوشته:  1 دلار = 30,000 ریال
!!!

3000 تومان که خوبه
من امروز 1524 دلار خریدم 5 میلیون!!!!!!!
تشکر کنندگان: storagemeter ، bahram_fadakar ، Afies

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان