کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
كسي ميدونه اخرين مهلت ثبت نام براي 2014 كيه
تشکر کنندگان:
(2012-09-29 ساعت 12:50)iman67 نوشته:  كسي ميدونه اخرين مهلت ثبت نام براي 2014 كيه

DV-2014

Registration for the DV-2014 Program is not yet open. Online registration will begin on Tuesday, October 2, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 3, 2012 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the DV Instructions webpage for the DV 2014 Instructions and any available translations.
تشکر کنندگان:
(2012-09-29 ساعت 12:50)iman67 نوشته:  كسي ميدونه اخرين مهلت ثبت نام براي 2014 كيه

3 نوامبر 2012 مطابق با شنبه 13 آبان 1391 هجری شمسی مطابق با شنبه 18 ذیحجه 1433 هجری قمری
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: ابی22 ، persian_viper
(2012-09-29 ساعت 04:38)persian_viper نوشته:  خدا نکنه که کار به 22octobr بکشه، من دیگه واقعا تحمل انتظار ندارم، بابا این مسخره بعضیا چیه! تا الان منتظر موندیم، حالا باید تا ۲۲دوم هم صبر کنیم. بلاتکلیفم، می‌خوام بدونم اگه قبول نشدم، از یه راه دیگه اقدام کنم. دیگه واقعا کلافه شدم.
لاتاری خیلی‌ جنگ اعصابه، از من به شما نصیحت، اونایی که مثل من هیچ آیندی به جز مهاجرت نمی‌تونن واسه خودشون تصور کنن، و لنگ یه زندگی جدید تو شرایط جدید هستن، اصلا و ابداً فقط به لاتاری بسنده نکنن. وگرنه ممکن آرزوشون رو با خودشون به گور ببرن، من دفعهٔ اولم بود ثبت نام کردم، اما تو طول این مدت با پوستو گوشتم فهمیدم که فقط لاتاری ثبت نام کردن، و منتظر موندن کار کاملا اشتباهیه، ممکن سال، پشت سال همینجوری بگذره و گرد پیری روی چهرمون بشینه اما راه به جای نبریم ، به نظرم این انتظار آدمو مریض می‌کنه، پس بجنبیم، واسه خواستمون تلاش کنیم، و مطمئن باشید که آمریکا رفتن چیز دست نیافتنی نیست و فقط باید با برسی‌ درست روی انواع ویزاها، بهترین رو برای خودمون انتخاب کنیم، و بریم واسه رسیدن بهش تلاش کنیم، حالا در کنارشم لاتاری ثبت نام کنیم، شاید شانسمون گرفت و برنده شدیم. اما مبنای زندگیمون نباید بر پای لاتاری باشه. تنها راه رسیدن به گرین کارت که لاتاری نیست. خدا هم گفته از تو حرکت، از من برکت. بخواهید تا داده شود.

ولی خودمونیم نمی خوام نا امیدتون کنم ولی با این وضع ارز چه خاکی باید تو سرمون بریزیم!! (البته نمیگم غیر ممکنه چون همونطور که به نظر من و خیلیا غیر ممکن بود که دلار 800 تومان بشه 2780 تومان همونطورم ممکنه دلار بیاد پایین یا یه موقعیت خوب برامون پیدا شه که راحت بریم خارج از کشور و یه مهاجرت موفق داشته باشیم) ولی در حال حاضر کلا اگه وضع مالیمون خوبم باشه انقدر دلار و یورو ... گرون شده که اگه بعد از یه مدت تو خارج از کشور شروع به کار نکنیم یا کسی بهمون کمک نکنه. خیلی شیک باید برگردیم ایران.
تشکر کنندگان: pooya.n ، persian_viper ، Seattle2015 ، silia
من چند روز نبودم چی شد یهو؟؟؟ 22 اکتبر چرا؟! :|
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان:
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.
ما که اینجا 22 اکتبری ندیدیم به ما نشون بدید من واسه برادرم چک کردم اینو نوشت
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان: renger008
(2012-09-29 ساعت 18:37)elima1980 نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.
اینجا نوشته شده
http://www.travel.state.gov/visa/immigra..._1322.html
تشکر کنندگان:
(2012-09-29 ساعت 18:37)elima1980 نوشته:  Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

صفحه اول در توضیحات 2013 نوشته 22 اکتبر.یعنی قبله اینکه مشخصات رو وارد کنی.
تشکر کنندگان:
من نميدونم چرا؟؟؟!! انگار خود وزارت خارجه و كي سي سي خود درگيري دارن...تو صفحه قبول نشدگان نوشتن 1 اكتبر...در صفحه ابتدايي نوشتن 22 اكتبر...........عجيبه هاااااااااااااا
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان: pooya.n ، persian_viper
(2012-09-27 ساعت 12:42)farshid.70 نوشته:  بابا یکی جواب مارو نمیدی شماره نامبرمو گم کردم میشه کاری کرد یا نه
اصلا راهی نداره
توکلت بخدا
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-29 ساعت 21:09)samijoon نوشته:  من نميدونم چرا؟؟؟!! انگار خود وزارت خارجه و كي سي سي خود درگيري دارن...تو صفحه قبول نشدگان نوشتن 1 اكتبر...در صفحه ابتدايي نوشتن 22 اكتبر...........عجيبه هاااااااااااااا

یک کم هم مثبت فکر کنیم به نظرم به نفع خودمونه و باعث میشه این 20 روز رو هم مثل چند ماه قبلی بتونیم راحت بگذرونیم تا کمتر اذیت بشیم ...

شاید مثل اون سری خطایی تو سیستم اعلام نتایج پیدا کردند و خواستند بعد از اصلاحش نتایج رو اعلام کنند...مطمئن باشید اینجوری خیلی قابل تحمل تره تا اینکه مثلاً یک اکتبر خودتونو برنده میدیدینو بعد چند روز اعلام میکردند نتایج باطله و دوباره هم برنده نمی شدید...بلایی که سر خیلیها تو 2012 DV اومد...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2012-09-29 ساعت 17:14)feligoli نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 04:38)persian_viper نوشته:  خدا نکنه که کار به 22octobr بکشه، من دیگه واقعا تحمل انتظار ندارم، بابا این مسخره بعضیا چیه! تا الان منتظر موندیم، حالا باید تا ۲۲دوم هم صبر کنیم. بلاتکلیفم، می‌خوام بدونم اگه قبول نشدم، از یه راه دیگه اقدام کنم. دیگه واقعا کلافه شدم.
لاتاری خیلی‌ جنگ اعصابه، از من به شما نصیحت، اونایی که مثل من هیچ آیندی به جز مهاجرت نمی‌تونن واسه خودشون تصور کنن، و لنگ یه زندگی جدید تو شرایط جدید هستن، اصلا و ابداً فقط به لاتاری بسنده نکنن. وگرنه ممکن آرزوشون رو با خودشون به گور ببرن، من دفعهٔ اولم بود ثبت نام کردم، اما تو طول این مدت با پوستو گوشتم فهمیدم که فقط لاتاری ثبت نام کردن، و منتظر موندن کار کاملا اشتباهیه، ممکن سال، پشت سال همینجوری بگذره و گرد پیری روی چهرمون بشینه اما راه به جای نبریم ، به نظرم این انتظار آدمو مریض می‌کنه، پس بجنبیم، واسه خواستمون تلاش کنیم، و مطمئن باشید که آمریکا رفتن چیز دست نیافتنی نیست و فقط باید با برسی‌ درست روی انواع ویزاها، بهترین رو برای خودمون انتخاب کنیم، و بریم واسه رسیدن بهش تلاش کنیم، حالا در کنارشم لاتاری ثبت نام کنیم، شاید شانسمون گرفت و برنده شدیم. اما مبنای زندگیمون نباید بر پای لاتاری باشه. تنها راه رسیدن به گرین کارت که لاتاری نیست. خدا هم گفته از تو حرکت، از من برکت. بخواهید تا داده شود.

ولی خودمونیم نمی خوام نا امیدتون کنم ولی با این وضع ارز چه خاکی باید تو سرمون بریزیم!! (البته نمیگم غیر ممکنه چون همونطور که به نظر من و خیلیا غیر ممکن بود که دلار 800 تومان بشه 2780 تومان همونطورم ممکنه دلار بیاد پایین یا یه موقعیت خوب برامون پیدا شه که راحت بریم خارج از کشور و یه مهاجرت موفق داشته باشیم) ولی در حال حاضر کلا اگه وضع مالیمون خوبم باشه انقدر دلار و یورو ... گرون شده که اگه بعد از یه مدت تو خارج از کشور شروع به کار نکنیم یا کسی بهمون کمک نکنه. خیلی شیک باید برگردیم ایران.

دقیقا همینه، واقعا مسالهٔ دلار شده یه معضل بزرگ، دستو پای هممونو بسته، اما واسه کسی‌ مثل من که واقعا تشنه رفتنه، کار نشد نداره، من همه جور سعی‌ خودمو می‌کنم، باقیش دیگه با خدا. اینم بگم که من شنیدم دلار قراره حتی ۳۰۰۰ تومن و یا بیشتر هم بشه.امیدوارم که روابط بهتر بشه، و وضع بازار ارز هم آروم بگیره.
دیگه هیچوقت جوون تر از لحظه ای که الان توش هستید نخواهید بود.
تشکر کنندگان: feligoli ، pooya.n ، Seattle2015 ، amir_cool_2001 ، silia
(2012-09-29 ساعت 21:20)persian_viper نوشته:  
(2012-09-29 ساعت 17:14)feligoli نوشته:  

دقیقا همینه، واقعا مسالهٔ دلار شده یه معضل بزرگ، دستو پای هممونو بسته، اما واسه کسی‌ مثل من که واقعا تشنه رفتنه، کار نشد نداره، من همه جور سعی‌ خودمو می‌کنم، باقیش دیگه با خدا. اینم بگم که من شنیدم دلار قراره حتی ۳۰۰۰ تومن و یا بیشتر هم بشه.امیدوارم که روابط بهتر بشه، و وضع بازار ارز هم آروم بگیره.
موافقم...منم تمام سعیمو میکنم.
تشکر کنندگان: pooya.n ، persian_viper ، silia
من که چشمم آب نمیخوره اینا دوباره اعلام کنند ....
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم
(2012-09-30 ساعت 13:31)farshid.70 نوشته:  من که چشمم آب نمیخوره اینا دوباره اعلام کنند ....

حتما اعلام میکنن. منتظر باشین. بالاخره 1 یا 22 اکتبر زیاد هم توفیری نداره. هر چند اصلن معلوم نیست که از ایران هم اعلام کنن یا نه. کشورهایی مثل ایران یا نیجریه یا اکراین که سهمیشون بالا بوده اصلا نمیشه در موردشون صحبت کرد. هرچند در مورد هیچ کشوری نمیشه اظهار نظر کرد. ولی بنابر تجربه و اصول زندگانی، منتظر و امیدوار باشید و به خدا توکل کنید.
تشکر کنندگان: lilistar ، Saeedv13 ، sayeh_m ، feligoli ، amir_cool_2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان