کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
حتما یه حکمتی هست شاید اگه دور اول قبول میشدیم بودیم ایروان و جایی از ایروان رو بلد نبودیم . شایدم آفیسر مارو رد میکرد
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 23:48)nora نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 21:27)reyhaneh_h نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

از ته دل امیدوارم شما امسال برنده بشین، حتی اگه خودم برنده نشم؛ جدی میگم (من فعلا جا دارم!).
انشالله همه ی اون هایی که مدت هاست منتظرن، همه ی اون هایی که واقعا احتیاج دارن به رفتن، همه اون هایی که نمیتونن اینجا به هر دلیلی زندگی کنن، همه ی ... اسمشون تو همین دوره دوم 2013 دربیاد.
ریحانه گلم من هر زمانی که ارسال های تورا می بینم چشمام استوپ میشه ولحظاتی درگیر این همه تقلا برای رهایی...من آرزومند قبولی برای تو وتو برای من ...ولی امیدوارم کسانی قبول بشن که میدونن برای چه چیزی دارند میرن.
به نظرم تقریبا همه کسایی که لاتاری شرکت میکنن هدف دارن خیلی کارا هست که میخوان انجام بدن ولی فقط خدا میدونه واقعا چه کسایی آخر کار میتونن به اهدافشون برسن شاید به خاطر همینه که بعضی ها مثل خودم برنده نمیشیم یه چیزی بگم شاید باورتون نشه یکی از اقوام ما به یک بنده خدایی ظلمی کرده بود اون بنده خدا هم نفرینش کرده بود انشااله بیای آمریکا محتاج خودم بشی همون سال برنده لاتاری شد و رفت آمریکا با اینکه طرف چندین سال در انتظار برنده شدن بود فکر کنم این نفرینه باعث شد برنده بشه
تشکر کنندگان:
دوستان و رفقا از صمیم قالب آرزو می‌کنم برای تک به تکتون که هفتهٔ دیگه این موقع لبخند شادی رو چهره تک تکتون نقش به بنده و ما هم از خوشحالی‌ شما رفقا و دوستان بابت قبولی تو لاتاری خوشحال بشیم و کلی‌ صفا کنیم،به امید موفقیت و بهروزی برای تک تک شما عزیزان
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: parsaboj ، BEHNAM1986 ، sharmin66 ، lottery_23 ، nora ، alonak ، amir82 ، feligoli ، Blacking ، kolange_edalat
دوستان آیا لاتاری 2014 نتایجش در دو مرحله اعلام میشه کسی اطلاعی داره؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-16 ساعت 23:20)salva نوشته:  دوستان آیا لاتاری 2014 نتایجش در دو مرحله اعلام میشه کسی اطلاعی داره؟

توی سایتش که نوشته ممکنه تعداد برنده های بیشتری توی اکتبر 2013 اعلام بشه. احتمالا 2014 هم دو مرحله ست.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
کسی تو مرحله دوم از انجمن برنده نشده؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2012-10-17 ساعت 00:18)jahanshahloo نوشته:  کسی تو مرحله دوم از انجمن برنده نشده؟؟؟

هنوز نتایج مرحله دوم رو اعلام نکردند.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

آقا اگه يه نگاه به وضع كلي آدما تو دنيا بندازي متوجه ميشي كه انقدرا هم وضعت بد نبوده كه بابتش بخواي زجر بكشي.
مشكل ما ايرانيها اينه كه خيلي كمال گرا هستيم و هميشه بهترين چيزهارو برا خودمون مي خوايم و به كمترش رضايت نميديم ...
تشکر کنندگان:
(2012-10-17 ساعت 03:01)neverland نوشته:  

آقا اگه يه نگاه به وضع كلي آدما تو دنيا بندازي متوجه ميشي كه انقدرا هم وضعت بد نبوده كه بابتش بخواي زجر بكشي.
مشكل ما ايرانيها اينه كه خيلي كمال گرا هستيم و هميشه بهترين چيزهارو برا خودمون مي خوايم و به كمترش رضايت نميديم ...
کدوم آدما درکجای این کره مد نظر شماست؟ من ایده الیست نیستم ولی تواناییهای خودمو میشناسم ومیدونم چقدر زجر کشیدم وچه سدها شکستم تا به اینجا رسیدم .تازه مگه بده بهترین رو خواستن وبرای رسیدن تلاش کردن؟ اگر راضی باشین که جای رشد ندارین. عصر حجر کمال من نیست.
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، refiusa ، amir_cool_2001
(2012-10-17 ساعت 03:01)neverland نوشته:  

فکر می کنم منظورتون از دنیا سودان و برمه بود. بله خدارو شکر وضعمون از اونا بهتره
تشکر کنندگان: artemis21 ، tenardie2bai ، refiusa ، nora
دوستان تجربه نشون داده هر چه به اعلام نتایج نزدیک میشیم استرس و دلهره بیشتر و بیشتر می‌شه ...ضمن آرزوی موفقیت برای همهٔ مهاجرسرایی ها..چه اونایی‌ که مثل من سالهاست این پروسه رو دنبال میکنند و چه عزیزانی که بار اولشون هست ...از همتون می‌خوام کمی‌ خویشتن دار باشید...توکل کنید به خدای خودتون و به همدیگه مثل اعضای یک خانواده انرژی مثبت بدید و از بحث‌هایی‌ که باعث کدورت و آزردگی بقیه می‌شه جدا خودداری کنید...این کارتون هم کمک به خودتون جهت حفظ روحیه هستش هم به مدیران برای حفظ تاپیک دلگرمی‌ میده...

به امید موفقّیت همهٔ منتظران مهاجرسرا
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: reza6966 ، parsaboj ، lottery_23 ، refiusa ، armin1 ، Blacking ، sayeh_m ، alonak ، kolange_edalat ، hamedk1122 ، amir_cool_2001
عزیزان
اگر کسی مرحله دوم قبول شد لطفا سریعتر اعلام کنه که خیال همه راحتت شه
ارسال فرمها may2012/ شماره کیس کمتر از 5000/ مصاحبه W1 MARCHایروان/ویزای یکضرب/ افراد کیس 01/ ایالت انتخابی اتلانتا
تشکر کنندگان:
من تو این تاپیکا خوندم که بچه ها می گفتن اگه قبولم بشیم تو مرحله دوم معلوم نیست که بهمون ویزا برسه یا نرسه! در واقع 3500 تا بیشتر نمی خوان ویزا بدن، اما تعداد برنده ها بیشتر از این 3500 تاست و این خودش یه ریسکه! چرا باید پول جمع کنی وثیقه بزاری زندگیتو تو دستت بگیری بری مثلا ترکیه واسه مصاحبه و منتظر بشی ببینی که آیا ویزا می گیری یا نه! این خیلی ناراحت کننده ست! بچه ها لطف کنن چیزی که گفتم رو تایید کنن ببینیم حرفم صحت داره یا نه تا خودمم مطمئن بشم.

تَنکس این اِدوَنس
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان:
17-18-19-20-21-22
یعنی 5 روز دیگه اعلام می کنن Rolleyes
همین هیجانش کلی کیف میده، چون من قبولم بشم پول مول ندارم که برم Rolleyes. اما با این حال چون هیجان قبول شدنش کلی آدرنالین میریزه تو خونم هی منتظرم که جوابش بیاد RolleyesBig Grin Cool
یعنی میشه آیا؟ Rolleyes
کاش یکی گیر میومد یه پولی میرسوند اگه یه موقع قبولم شدم می تونستم برم Sad
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 00:32)Karma نوشته:  17-18-19-20-21-22
یعنی 5 روز دیگه اعلام می کنن Rolleyes
همین هیجانش کلی کیف میده، چون من قبولم بشم پول مول ندارم که برم Rolleyes. اما با این حال چون هیجان قبول شدنش کلی آدرنالین میریزه تو خونم هی منتظرم که جوابش بیاد RolleyesBig Grin Cool
یعنی میشه آیا؟ Rolleyes
کاش یکی گیر میومد یه پولی میرسوند اگه یه موقع قبولم شدم می تونستم برم Sad

واسه آدرنالین خون فقط ثبت نام کردی Big Grin
روش های دیگه هم هست واسه این منظور خوب Wink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان