کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
سلام دوستان
به نظر شما الان برای 2014 ثبت نام کنم یا تا 22 اکتبر صبر کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 01:04)Taraneh935 نوشته:  سلام دوستان
به نظر شما الان برای 2014 ثبت نام کنم یا تا 22 اکتبر صبر کنیم؟

فکر می کنم اگر ثبت کنید بهتره Shy حداقل با خیال راحت یا آماده میشید واسه رفتن به سفارت یا ثبت نام می کنید واسه 2014
تشکر کنندگان: Taraneh935
(2012-10-18 ساعت 00:16)Karma نوشته:  من تو این تاپیکا خوندم که بچه ها می گفتن اگه قبولم بشیم تو مرحله دوم معلوم نیست که بهمون ویزا برسه یا نرسه! در واقع 3500 تا بیشتر نمی خوان ویزا بدن، اما تعداد برنده ها بیشتر از این 3500 تاست و این خودش یه ریسکه! چرا باید پول جمع کنی وثیقه بزاری زندگیتو تو دستت بگیری بری مثلا ترکیه واسه مصاحبه و منتظر بشی ببینی که آیا ویزا می گیری یا نه! این خیلی ناراحت کننده ست! بچه ها لطف کنن چیزی که گفتم رو تایید کنن ببینیم حرفم صحت داره یا نه تا خودمم مطمئن بشم.

تَنکس این اِدوَنس
همیشه مهاجرت ترسناک بوده ولی آدم های شجاع اقدام کردن با اینکه شانس ویزا گرفتن خیلی کمتر از 50 درصد بوده و هزینه های هنگفتی داشته و در نهایت خیلی ها موفق هم شدن ولی اینکه لاتاریه شانس ویزا گرفتن بالای 50 درصده و کمترین هزینه ممکن رو دربر داره قطعا از 6000 نفری که امسال برنده شدن حدود 5000 نفر اقدام خواهند کرد ، انشالله کسایی لایق ترن ویزا بگیرن
تشکر کنندگان: rezaahmadi ، nora
(2012-10-18 ساعت 00:51)reza6966 نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 00:32)Karma نوشته:  17-18-19-20-21-22
یعنی 5 روز دیگه اعلام می کنن Rolleyes
همین هیجانش کلی کیف میده، چون من قبولم بشم پول مول ندارم که برم Rolleyes. اما با این حال چون هیجان قبول شدنش کلی آدرنالین میریزه تو خونم هی منتظرم که جوابش بیاد
یعنی میشه آیا؟ Rolleyes
کاش یکی گیر میومد یه پولی میرسوند اگه یه موقع قبولم شدم می تونستم برم Sad

واسه آدرنالین خون فقط ثبت نام کردی Big Grin
روش های دیگه هم هست واسه این منظور خوب Wink

فقط آدرنالینش مهم که نیست، مهم اینه که اون آدرنالین از چه روشایی به وجود میاد! یکی میره بانجی جامپینگ، یکی میره درس می خونه و .... خلاصه اینکه اون آدرنالینی که از طریق لاتری احساسش می کنم واسه من لذت بخش ترهBig Grin
البته ناگفته نماند که اون اوایل فکر می کردم که یکی پیدا میشه با خودم میبرم اینطوری پولش جور میشه، اما الان زیاد امیدی به این روش ندارم، چون یه پروسۀ بسیار سخت و داغونیه Sad

(2012-10-18 ساعت 07:45)parsaboj نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 00:16)Karma نوشته:  من تو این تاپیکا خوندم که بچه ها می گفتن اگه قبولم بشیم تو مرحله دوم معلوم نیست که بهمون ویزا برسه یا نرسه! در واقع 3500 تا بیشتر نمی خوان ویزا بدن، اما تعداد برنده ها بیشتر از این 3500 تاست و این خودش یه ریسکه! چرا باید پول جمع کنی وثیقه بزاری زندگیتو تو دستت بگیری بری مثلا ترکیه واسه مصاحبه و منتظر بشی ببینی که آیا ویزا می گیری یا نه! این خیلی ناراحت کننده ست! بچه ها لطف کنن چیزی که گفتم رو تایید کنن ببینیم حرفم صحت داره یا نه تا خودمم مطمئن بشم.

تَنکس این اِدوَنس
همیشه مهاجرت ترسناک بوده ولی آدم های شجاع اقدام کردن با اینکه شانس ویزا گرفتن خیلی کمتر از 50 درصد بوده و هزینه های هنگفتی داشته و در نهایت خیلی ها موفق هم شدن ولی اینکه لاتاریه شانس ویزا گرفتن بالای 50 درصده و کمترین هزینه ممکن رو دربر داره قطعا از 6000 نفری که امسال برنده شدن حدود 5000 نفر اقدام خواهند کرد ، انشالله کسایی لایق ترن ویزا بگیرن

پس خود برنده شدن توی لاتری گرین کارت صرفا برای مهاجرت کافی نیست بلکه تو یه لاتری دیگه به نام ویزا گرفتن هم می بایست برنده شد وگرنه اینکه من تصور کنم که چون برنده شدم، حتما ویزا می گیرم و میرم خیالی باطل بیش نیست! حالا میشه توضیح بدید که چه دلایلی باعث میشه که به یک شخص ویزا ندن؟ منظورم اینه که چه عواملی موجب میشه تا یک شخص موفق نشه ویزا بگیره! اصلا دلایل مشخصی داره؟ یا اینکه کسی دقیقا نمیدونه؟
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان:
خدا کنه اسممون در بیاد.من یکی خیلی خسته شدم.کاش عشق خارج رفتن تو کلم نبود.واقا اذیت میشم .خودشم آمریکا.سرور کشورها
تشکر کنندگان: ali9645 ، persian_viper
بعد از 11 سال ثبت نام خدایا خودت رو سفیدم کن خسته شدم . 5- 6 بار اول شرایطش رو به طور کامل نداشتم اما الان چند ساله که حرکت کردم وقتشه که اون برکت خوشکله رو برسونی
تشکر کنندگان: mortezajn ، rezaahmadi ، amir_cool_2001
(2012-10-15 ساعت 00:06)مهاجران نوشته:  نمیدونم چرا من هم مثل بیشتر منتظران 22 اکتبر احساس می کنم ایندفعه برنده میشم.آنقدر امسال بعد از قبول شدن 2 سال پیش برادرم برام جدی شده که همکارام میگن امسال دیگه قبولی.راستش سالهاست که مثل یک شهروند آمریکایی! رفتار میکنم تاجایی که احساس میکنم اینجا غریبم.راستش انگار همه چیز دست به دست هم داده مه من رفتنی هستم.دیگه به دلایلی که ناجوانمردانه اند دارم از کارم هم بیکار میشم.
اما خیالی نیست من که دارم دوباره متولد میشم.در آخر اینو مینویسم که خدا اگه سالهاست درد دل من رو نمیدونه یا اعتنا نمیکنه اینبار تو اینترنت بخونه و به درد دل من پاسخ بده.

بابا بیخیال...!!! تمام تخم مرغها رو تو یه سبد نذار !!!
تشکر کنندگان: rezaahmadi ، Mehrafarin ، hamedk1122
(2012-10-18 ساعت 15:04)ZZR نوشته:  بعد از 11 سال ثبت نام خدایا خودت رو سفیدم کن خسته شدم . 5- 6 بار اول شرایطش رو به طور کامل نداشتم اما الان چند ساله که حرکت کردم وقتشه که اون برکت خوشکله رو برسونی

11 سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعد از 11 سال می خوای کجا بری مَشتی؟ وایییی خدای من!!!! آقا انشاالله که در بیای! Sad
تشکر کنندگان: mani.iht
(2012-10-18 ساعت 13:04)elman1998 نوشته:  خدا کنه اسممون در بیاد.من یکی خیلی خسته شدم.کاش عشق خارج رفتن تو کلم نبود.واقا اذیت میشم .خودشم آمریکا.سرور کشورها

برادر عزیز گلم، شما سنت رو به 2 تقسیم کنن، 2 رقمی میشه آیا؟ از الان به فکر رفتنی؟ آخه آمریکا کجاش سرور کشورهاست؟ Big Grin آمریکا مثل جنگل میمونه پسر... اگه درس نخونی و تخصص نداشته باشی مثل یه خرگوش خورده میشی! کاملا قوانین جنگل اونجا حاکمه، اگه نخوری، خورده میشی!Wink به درد من می خوره که معتاد آدرنالینم Rolleyes تنهایی، بی پولی، بدبختی، همش کلی هیجان داره Shy
تشکر کنندگان: rezaahmadi
(2012-10-18 ساعت 16:56)Karma نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 13:04)elman1998 نوشته:  خدا کنه اسممون در بیاد.من یکی خیلی خسته شدم.کاش عشق خارج رفتن تو کلم نبود.واقا اذیت میشم .خودشم آمریکا.سرور کشورها

برادر عزیز گلم، شما سنت رو به 2 تقسیم کنن، 2 رقمی میشه آیا؟ از الان به فکر رفتنی؟ آخه آمریکا کجاش سرور کشورهاست؟ Big Grin آمریکا مثل جنگل میمونه پسر... اگه درس نخونی و تخصص نداشته باشی مثل یه خرگوش خورده میشی! کاملا قوانین جنگل اونجا حاکمه، اگه نخوری، خورده میشی!Wink به درد من می خوره که معتاد آدرنالینم Rolleyes تنهایی، بی پولی، بدبختی، همش کلی هیجان داره Shy

خوب درستش همینه
کسی که درس نخونده و تخصص نداره چرا باید انتظار کار های خفن هم داشته باشه ؟؟؟ این کجاش قانون جنگل هست ؟؟؟
مثل ایران خوبه که ملاک استخدام پارتی و ... هست ؟؟؟Sad

اون دوستمون هم اگر موجب پیشرفت و موفقیتش میشه امیدوارم برنده بشه
اما همانطور که می دونید اونجا تخصص می خوان , اینجور نیس که راحت بری , فرش قرمز بندازن بگن اینم کار واسه شما
تشکر کنندگان: manila ، mavarfan ، nora
(2012-10-18 ساعت 16:56)Karma نوشته:  

هر کسی‌ رویایی واسه خودش و دلیلی‌ واسه مهاجرت داره..هیچ کس هم حق نداره که اون رویا و اون دلیل رو زیر سوال ببره یا مسخره کنه 
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: manila ، nora ، reyhaneh_h ، mavarfan ، lilistar ، masi
سلام خدمت همه دوستان
خیلی وقته که اینجا پست ندادم. خدمت همه دوستان گلم عرض کنم که بنده کوچکتر از اونی هستم که بخوام کسی رو نصیحت کنم، اما میخوام یه چیزی رو بگم اونم اینه که سعی کنید همه فکر و ذکرتون رو روی اینکه توی این بخت آزمایی برنده بشین نذارین. میخوام بگم که سعی کنید روال عادی زندگیتون رو حفظ کنین و البته خودتون رو آماده کنین که اگر برنده شدین شرایطتون مهیا باشه (منظورم زبان و پول و اینجور چیزاست). اما کلا زندگیه خودتون رو تعطیل نکنین اونم فقط برای رسیدن یک لحظه که ممکنه پیامش برای شما Selected یا Not Selected باشه. اگر واقعاً میخواین همه تلاشتون رو برای رفتن به یه کشور دیگه صرف کنید بهترین راه اینه که از طریق تحصیل، تخصص یا اگر تواناییشو دارین سرمایه گذاری اقدام کنین. باور داشته باشین که اینجوری حتماً جواب میگیرین. اما اینکه چندین سال اونم هر سال فقط منتظر یک لحظه باشیم و همه تمرکزمون رو بزاریم روی اون و بعد آخرش بشه یا نشه واقعاً منطقی نیست. شرکت کنین اما دیگه هر چی خدا خواست. شد شد، نشد هم زندگی ادامه داره.
اما در مورد اینکه چه کسایی اونجا میتونن موفق باشن باید بگم که چون خودم چند وقتی هست که دنبال راههای دیگه برای رفتن هستم و یه مقدار تحقیق کردم، کسایی میتونن موفق باشن که یا کار بلد باشن، یا اینکه استعداد داشته باشن و زرنگ باشن و بتونن سریع یه کاری رو یاد بگیرن، ضمنا باید مهارت اجتماعی هم داشته باشن، منظورم اینه که خوب بتونن با دیگران ارتباط برقرار کنن چون از نظر اونا یکی از شرطهای موفقیت در کاره. پس با زبان ضعیف موفقیت خیلی مشکله. زبانتون رو قبل از اینکه برین قوی کنین تا اگر رفتین سریع اونجا جا بیوفتین.
موفق باشین
(2012-10-17 ساعت 20:23)BEHNAM1986 نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 03:01)neverland نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

آقا اگه يه نگاه به وضع كلي آدما تو دنيا بندازي متوجه ميشي كه انقدرا هم وضعت بد نبوده كه بابتش بخواي زجر بكشي.
مشكل ما ايرانيها اينه كه خيلي كمال گرا هستيم و هميشه بهترين چيزهارو برا خودمون مي خوايم و به كمترش رضايت نميديم ...

فکر می کنم منظورتون از دنیا سودان و برمه بود. بله خدارو شکر وضعمون از اونا بهتره

یکی دیگه از مشکلاتمون قضاوت سریع و جبهه گیری است!
منظور من از دنیا اکثر کشورهاست که طبق آخرین آمارها نزدیک به یک میلیارد نفر گرسنه هستند و با روزی کمتر از 1.25 دلار زندگی می کنند.
FAO: 925 million hungry people in 2010
The World Bank has estimated that there were an estimated 1,345 million poor people in developing countries who live on $1.25 a day or less
http://www.worldhunger.org/articles/Lear..._the_world
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من پست هاي شماها رو تا امروز ميخوندم و كلي فيض بردم،
به اميد ٢٢ اكتبر كه خيليهامون واسه برنده شدن اينجا كامنت ميزاريم:-)
راستي اين ٣٥٠٠ نفر ظرفيت كه ميگن واسه بار دوم ٢٠١٣ اعلام ميكنن ايا فقط از ايرانه يا؟
تشکر کنندگان: persian_viper ، lilistar
سلام دوستان توجه فرمایید گفته ممکن است که تعداد بیشتری ۲۲ اکتبر اعلام بشه.

The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT

امسال به دلیل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سرشون شلوغ بوده به جای ۱ اکتبر شده ۲۲.
تشکر کنندگان: neverland ، lilistar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان