کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
منم یکی از محدود دفعاتی هست که اینجا پست می زنم. فکر کنم ششم یا هفتمین دوره هست که شرکت می کنم و از خدا می خوام که هر کسی که لیاقتش و داره و حقش هست اسمش در بیاد. و امیدوارم خودم هم قبول بشم چون خیلی دیگه اینجا برام سخته موندن.
تشکر کنندگان: reza6966 ، reyhaneh_h ، kia_0950 ، saljoogh ، parsaboj
(2012-10-18 ساعت 23:38)neverland نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 20:23)BEHNAM1986 نوشته:  
(2012-10-17 ساعت 03:01)neverland نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 20:12)nora نوشته:  تنها چیزی که میدونم اینه که مثل روح سرگردان تو مهاجر سرا از این تاپیک به اون تاپیک می رم اما نمیدونم حکمت این همه تحمل انتظار و زجر در طی 15سال چی میتونه باشه؟

آقا اگه يه نگاه به وضع كلي آدما تو دنيا بندازي متوجه ميشي كه انقدرا هم وضعت بد نبوده كه بابتش بخواي زجر بكشي.
مشكل ما ايرانيها اينه كه خيلي كمال گرا هستيم و هميشه بهترين چيزهارو برا خودمون مي خوايم و به كمترش رضايت نميديم ...

فکر می کنم منظورتون از دنیا سودان و برمه بود. بله خدارو شکر وضعمون از اونا بهتره

یکی دیگه از مشکلاتمون قضاوت سریع و جبهه گیری است!
منظور من از دنیا اکثر کشورهاست که طبق آخرین آمارها نزدیک به یک میلیارد نفر گرسنه هستند و با روزی کمتر از 1.25 دلار زندگی می کنند.
FAO: 925 million hungry people in 2010
The World Bank has estimated that there were an estimated 1,345 million poor people in developing countries who live on $1.25 a day or less
http://www.worldhunger.org/articles/Lear..._the_world

من قصدم از رفتن تعالی وجودم هست نه مشکل شکم و...
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Mehrafarin
سلام ، من هم منتظر 22 اکتبر هستمSmile
تشکر کنندگان:
(2012-10-19 ساعت 17:40)siavash64 نوشته:  سلام دوستان توجه فرمایید گفته ممکن است که تعداد بیشتری ۲۲ اکتبر اعلام بشه.

The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT

امسال به دلیل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سرشون شلوغ بوده به جای ۱ اکتبر شده ۲۲.

سلام ، ببخشید این جمله ی انگلیسی بالا رو از کجای سایت دیدی؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 13:26)rahath نوشته:  
(2012-10-19 ساعت 17:40)siavash64 نوشته:  سلام دوستان توجه فرمایید گفته ممکن است که تعداد بیشتری ۲۲ اکتبر اعلام بشه.

The Department of State may select more DV 2013 entries on October 22, 2012 at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT

امسال به دلیل انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سرشون شلوغ بوده به جای ۱ اکتبر شده ۲۲.

سلام ، ببخشید این جمله ی انگلیسی بالا رو از کجای سایت دیدی؟

این جمله رو توی این لینک می تونی ببینی
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
این لینک سایت خود dv lottery هست!

دینگ! دینگ!
2 روز دیگر تا اعلام نتایج Cool
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: sayeh_m ، kasrafo
سلام ، ببخشید یک سوال داشتم ،‌اگه کسی کار دولتی داشته یاشه و تو لاتاری برنده بشه ، برای ویزا دادن کارش سخت تر میشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-20 ساعت 16:14)mahpishooni نوشته:  سلام ، ببخشید یک سوال داشتم ،‌اگه کسی کار دولتی داشته یاشه و تو لاتاری برنده بشه ، برای ویزا دادن کارش سخت تر میشه؟

سلام. اگه کسی کار دولتی داشته باشه به احتمال زیاد ویزای یکضرب نمیگیره اما اینطور نیست که کسی رو به خاطر کار دولتی رد کنن. یه کم طولانی تر میشه پروسه ی ویزا اما در نهایت مشکلی برای ویزا گرفتن نیست.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: lilistar ، amir_cool_2001
با سلام
همه چیز به آفیسر بستگی داره

(2012-10-18 ساعت 07:45)parsaboj نوشته:  
(2012-10-18 ساعت 00:16)Karma نوشته:  من تو این تاپیکا خوندم که بچه ها می گفتن اگه قبولم بشیم تو مرحله دوم معلوم نیست که بهمون ویزا برسه یا نرسه! در واقع 3500 تا بیشتر نمی خوان ویزا بدن، اما تعداد برنده ها بیشتر از این 3500 تاست و این خودش یه ریسکه! چرا باید پول جمع کنی وثیقه بزاری زندگیتو تو دستت بگیری بری مثلا ترکیه واسه مصاحبه و منتظر بشی ببینی که آیا ویزا می گیری یا نه! این خیلی ناراحت کننده ست! بچه ها لطف کنن چیزی که گفتم رو تایید کنن ببینیم حرفم صحت داره یا نه تا خودمم مطمئن بشم.

تَنکس این اِدوَنس
همیشه مهاجرت ترسناک بوده ولی آدم های شجاع اقدام کردن با اینکه شانس ویزا گرفتن خیلی کمتر از 50 درصد بوده و هزینه های هنگفتی داشته و در نهایت خیلی ها موفق هم شدن ولی اینکه لاتاریه شانس ویزا گرفتن بالای 50 درصده و کمترین هزینه ممکن رو دربر داره قطعا از 6000 نفری که امسال برنده شدن حدود 5000 نفر اقدام خواهند کرد ، انشالله کسایی لایق ترن ویزا بگیرن

دوست عزیز تو زندگی هر چیزی قیمتی داره و هر کس با در نظ گرفتن شرایط میتونه بهای هر چیزی رو بپردازه
مهاجرت از طریق لاتاری هم یک سری ریسکها و هزینه هایی داره برای رسیدن به هدف باید خرج کرد و تلاش کرد بقیه اش رو باید به خدا بسپاریم
من برای همه آرزوی بهترینها رو دارم
تشکر کنندگان: artemis21 ، حامد ، amir_cool_2001 ، butterfly1987
همیشه یه سوالی تو ذهنمه که چرا ایرانیها مثل هندیها و باکستانیها به همدیگه کمک نمی کنند ؟!! چرا دست همو نمی گیرن ؟!! وقتی از دوستام که آمریکا هستند می شنوم که چقدر هندیها وقتی وارد آمریکا میشن همدیگه رو سابورت می کنن دلم به حال خودمون میسوزه . این فکر هم مربوط به العان و یا نزدیک شدن به اعلام نتایج دوره 2 نیست بلکه همیشه این موضوع یه جورایی منو ناراحت میکنه . ای کاش میشد حداقل بچه های مهاجرسرا باهم یکدست تر می شدند تا اونهایی که برنده شدن ، کمک و حمایتی برای افرادی که دیگه اینجا امکان ادامه راه و زندگی رو ندارند و برنده هم نشدند خیلی خوب میشد . اخه ما که بجز هم کسی رو نداریم . اگه ایرانی به ایرانی کمک نکنه بس باید منتظر کمک از کی باشیم ؟!!!! نباید بزاریم هم زبونمون له بشه . شاید یه کمک کوچیک یه زندگی رو نجات بده . البته این کار نیاز به همکاری هر چه بیشتر ادمینهای گرامی رو داره
خب اينم از 21 اكتبر.ديگه دوستان ميتونن به جاي روز شماري عمليات ساعت شماري رو دنبال كنن.آقا به وقت ايران ساعت چند اعلام ميشه؟
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان: persian_viper
(2012-10-20 ساعت 20:09)God.hope نوشته:  همیشه یه سوالی تو ذهنمه که چرا ایرانیها مثل هندیها و باکستانیها به همدیگه کمک نمی کنند ؟!! چرا دست همو نمی گیرن ؟!! وقتی از دوستام که آمریکا هستند می شنوم که چقدر هندیها وقتی وارد آمریکا میشن همدیگه رو سابورت می کنن دلم به حال خودمون میسوزه . این فکر هم مربوط به العان و یا نزدیک شدن به اعلام نتایج دوره 2 نیست بلکه همیشه این موضوع یه جورایی منو ناراحت میکنه . ای کاش میشد حداقل بچه های مهاجرسرا باهم یکدست تر می شدند تا اونهایی که برنده شدن ، کمک و حمایتی برای افرادی که دیگه اینجا امکان ادامه راه و زندگی رو ندارند و برنده هم نشدند خیلی خوب میشد . اخه ما که بجز هم کسی رو نداریم . اگه ایرانی به ایرانی کمک نکنه بس باید منتظر کمک از کی باشیم ؟!!!! نباید بزاریم هم زبونمون له بشه . شاید یه کمک کوچیک یه زندگی رو نجات بده . البته این کار نیاز به همکاری هر چه بیشتر ادمینهای گرامی رو داره
مردمی که دروغ رو هنر بدونه و فریبکاری رو زرنگی از این بیشتر نباید ازش انتظاری داشت
تشکر کنندگان: neverland ، Seattle2015
سلام دوستان به وقت ایران فردا ساعت چند نتایج اعلام می شه ؟ با تشکر.
تشکر کنندگان:
فردا خدا اینجاست، با ما...
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان: pooya.n ، f.az ، kasrafo ، estaji.mehdi ، butterfly1987
من توی یک سایت دیگه خوندم علت اینکه از آسیا کم کارنت میکنن واسه مصاحبه اینکه خیلیها از آسیا الکی ثبت نام کرده بودن و اصلا دنبال کار قبولیشونو نگرفتن! الان از اروپا و جاهای دیگه بیشتر کارنت میشه.
این یعنی اینکه شانس دوباره واسه آسیاییها زیاده.
تشکر کنندگان: new
اندکی صبر سحر نزدیک است
شماره کیس: 2013AS000003xxx، تاریخ رویت قبولی: 10 may، کنسولگری: Ankara، تعداد افراد کیس: 4، ، مصاحبه:21 فوریه صورتی
تشکر کنندگان: kasrafo ، f.az ، Kurosh_Salehi ، butterfly1987

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان