کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
(2012-10-21 ساعت 12:19)siavash64 نوشته:  فردا ساعت چند اعلام می شه؟ با تشکر.

ساعت 12 ظهر به وقت -4 EDT که میشه 7:30 عصر به ساعت ما.

البته قبلا گفته بودن در ظهر 22 اکتبر (یعنی 7:30 22 اکتبر به وقت ما) که بعد 4-5 روز جمله "ظهر 22 اکتبر" رو به "در همین اکتبر" عوض کردن. من خیلی مطمئن نیستم که 22 اکتبر یعنی فردا اعلام بشه.
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان:
فقط خواستم بگم امید و توکلتون به خدا رو فراموش نکنید؛ توی این شب آخر!
همین Smile
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: lilistar ، alonak ، butterfly1987 ، barooni_sho
آخه از کجا معلوم که فردا میدن 1 اکتبر شد 22 اکتبر الان هم نوشته نزدیکی های اکتبر آخه یعنی چی فردا هم میگن دیگه ویزاها پر شد نتایج اعلام نمیشه اگر دوست عزیزی اطلاعی داره لطفا اینجا اعلام کنه با منبع
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان:
بچه ها كم كم پرچم ها رو ببرين بالا.شايد اين دفعه نوبت منو و شما باشه كه آمريكا و لاتاري بهمون لبخند بزنن.پررررررررررررررررررررررچم بااااااالللللللللللللللللللللللللللللللللللا
از ميان كساني كه براي دعاي باران به بيايان ميروند،تنها كساني به كار خود ايمان دارند كه با خود چتر ميبرند
لازم است گاهی از خود بیرون آمده و از فاصله ای دورتر به خودت بنگری واز خود بپرسی که سالها سپری شد تا آن بشوم که اکنون هستم. آیا
ارزشش را داشت ...؟
تشکر کنندگان:
خدایا خودت یه لطفی در حق ما بکن . البته هر چی خودت صلاح دونستی.
با امید قبولی همه
تشکر کنندگان: mashmoji ، itsmasoud ، Mehdiest ، حامد ، butterfly1987
ایشالا این فردی که این همه برای من و دوستان دیگم زحمت کشیده هم به آرزو هاش برسه Wink
تشکر کنندگان: mashmoji
میخوام 100 سال سیاه برنده نشم ، گور بابای آمریکا ...

پ.ن : دوستان پیشنهاد دادن اگه بیخیال باشید راحتتر برنده میشید Smile
ولی فکر کنم یکم زیاده روی کردم نه !
شماره کیس :2014
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: حامد ، amir82 ، butterfly1987 ، kolange_edalat
خدایا می شه بچه های مهاجرسرا رو امتحان کنی ببینی ظرفیت آمریکا زندگی کردنو دارن یا نه D:
تشکر کنندگان: faridl14 ، Big apple ، butterfly1987
با سلام
من در ثبت نام لاتاری 2013 جای اسم و فامیلم رو متاسفانه جابجا وارد کردم. اگه خدا خواست و قبول شدم برام مشکل ساز میشه؟
از مدیران و دوستان سایت ممنون میشم جواب بدن. سپاس
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 20:11)mashmoji نوشته:  با سلام
من در ثبت نام لاتاری 2013 جای اسم و فامیلم رو متاسفانه جابجا وارد کردم. اگه خدا خواست و قبول شدم برام مشکل ساز میشه؟
از مدیران سایت ممنون میشم جواب بدن. سپاس

خسته نباشیSmile منم بار اولی که شرکت کردم تاریخ تولد واقعیم رو زده بودم به جای تاریخ تولد شناسنامه ایم تا جایی که من اطلاع دارم، اسپل اشتباه اسم و فامیل در مقایسه با اسپل مشخصات پاسپورت میتونه مشکل ساز باشه، و یک جا هم از یک نفر شنیدم که به خاطر این قضیه تو مصاحبه رد شده.
حالا جا به جا نوشتن اسم و فامیل که دیگه...
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool

من یادمه تو همین مهاجرسرا خوندم یه نفر تو سال های قبل همین مشکل شما رو داشته، بعد قبولی یه ایمیل به کی سی سی زده و مشکل رو توضیح داده و اون ها هم قبول کردن. دیگه نمیدونم تا چه حد درسته!
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mashmoji ، butterfly1987 ، barooni_sho
ای کاش یک روز زودتر نتایج رو می دادن آخه من امروز رفتم تور دبی رو گرفتم چون دارم میرم کنسرت انریکه اونم یک نفری که انقدر گرون شد یعنی اگه یک ذره دیگه روش بذاریم بلیط آمریکا میشه!یادش بخیر ارزونی.چون اگه قبول نمیشدم که هیچی ولی اگه قبول بشم که میخواستم پول رو نگه دارم واسه مراحل بعدی.
از همه دنیا می گذرم میام و پیدات میکنم یک عمــــــر تماشات می کنم.
تشکر کنندگان: butterfly1987
(2012-10-21 ساعت 20:52)reyhaneh_h نوشته:  

من یادمه تو همین مهاجرسرا خوندم یه نفر تو سال های قبل همین مشکل شما رو داشته، بعد قبولی یه ایمیل به کی سی سی زده و مشکل رو توضیح داده و اون ها هم قبول کردن. دیگه نمیدونم تا چه حد درسته!

دوست من اگر اسم و فامیل رو جابجا بنویسی و یا اسپلینگ اسم و یا فامیل رو اشتباه تایپ کنی بعد از قبولی میتوانید با ایمیل حقیقت رو به کی سی سی بگید و در فرمهای ارسالی درستش رو تایپ کنید و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد / ولی اونها به تاریخ تولد حساس هستند اگر اشتباه کنید امکان رد شدن کیستون وجود داره / موفق باشید

ishala moredi pish nemiyad.ishala barande mishin u ham
سلام دوست خوبم.من تو ثبت نامم تاریخ تولد رو به جای 1985 زدم 1958.آیا مشکلی پیش میاد؟میشه بعدا تصحیحش کرد؟
(2012-10-21 ساعت 21:29)Old_Spider نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 20:52)reyhaneh_h نوشته:  

دوست من اگر اسم و فامیل رو جابجا بنویسی و یا اسپلینگ اسم و یا فامیل رو اشتباه تایپ کنی بعد از قبولی میتوانید با ایمیل حقیقت رو به کی سی سی بگید و در فرمهای ارسالی درستش رو تایپ کنید و هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد / ولی اونها به تاریخ تولد حساس هستند اگر اشتباه کنید امکان رد شدن کیستون وجود داره / موفق باشید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان