کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-15 ساعت 12:20)nana2013 نوشته:  سلام دوستان

می خواستم بدونم اگر کسی مشخصات من رو به همراه کیس نامبرم داشته باشه، چیکار میتونه باهاش بکنه؟ چون توی فرومها خوندم که اصلا نباید کسی اینها رو بدونه. علتش چی هست؟

اگر شما کیس نامبر خودتونو ندونید یا مشخصاتتون رو نمیتونید هیچ کاری رو پیگیری کنید. این یعنی چی؟ یعنی اینکه تنها راه احراز هویت شما به کی سی سی همین کیس نامبر و مشخصاتتون هست. و این یعنی چی؟ یعنی اگر شخصی اینها رو داشته باشه میتونه:
1- خودش رو به جای شما جا بزنه و با کی سی سی مکاتبه کنه یا تماس تلفنی بگیره.
2- محل مصاحبه تون را عوض کنه.
3- فرمها را دوباره پر کنه و بفرسته و هر اطلاعاتی را که خواست تغییر بده.
4- ایمیل خودش و شماره تماس و آدرس خودش را بده و ارتباط احتمالی کی سی سی را با شما قطع کنه.
5- در بدترین حالت اطلاعات غلطی به کی سی سی بده که باعث ریجکت شدن کیس شما بشه. مثلا در فرمها عنوان کنه که من به دلیل قتل محکوم شدم. یا در فلان عملیات تر O ریس T شرکت داشتم. یا مثلا بگه 3 تا بچه دارم به این اسمها و دهها راه دیگه به هدف ریجکت شدن کیس شما.
تشکر کنندگان: 3pideh ، amir0_0amir ، ASALI ، bardia9 ، storagemeter ، Saeedv13 ، Ali DV-2013 ، Omidooo ، achi686 ، HRSH ، roeentan ، سارا2013 ، Solitude
با سلام .
من برنده لاتاری 2013 هستم . و دارم ازدواج می کنم . می خواستم بدانم الان باید با مدارک خودم مشخصات همسرم را بفرستم یا اول خودم مدارکم را بفرستم .بعد مدارک همسرم را؟ اگر لطف کنید یک جواب کامل بدهید ممنون می شوم . با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
(2012-09-15 ساعت 14:20)explod53 نوشته:  با سلام .
من برنده لاتاری 2013 هستم . و دارم ازدواج می کنم . می خواستم بدانم الان باید با مدارک خودم مشخصات همسرم را بفرستم یا اول خودم مدارکم را بفرستم .بعد مدارک همسرم را؟ اگر لطف کنید یک جواب کامل بدهید ممنون می شوم . با سپاس فراوان

دوست عزیز، در ابتدا ازدواجتون رو تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی میکنم. و برای پاسخ به سوالتون باید بگم که اگر ازدواجتون ثبت شده و اسم همسرتون در شناسنامه شما وارد شده. مدارک همسرتون رو به همراه مدارک خودتون بفرستید. اما اگر هنوز ازدواج رسمی و ثبت نشده. در ابتدا مدارک خودتون رو ارسال کنید و بعد که ازدواجتون ثبت شد. مدارک همسرتون رو بفرستید. البته حتمن باید قبل از کارنت شدن باشه.
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، Saeedv13 ، rezagh
البته حتمن باید قبل از کارنت شدن باشه.
[/quote]

نازنین عزیز کی گفته حتما باید قبل از کارنت شدن باشه.
خود سایت هم اعلام کرده 15 روز قبل از مصاحبه اجازه دارین اعلام کنید که ازدواج کردین.
باید قبل از مصاحبه باشه نه قبل از کارنت شدن.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
تشکر کنندگان: r_ent ، rezagh
سلام دوستان
شايد سوالم تكراري باشه ولي جايي نديدم كه در مورد اين موضوع صحبت شده باشه .( البته نمي دونم شايد اشتباه ميكنم ) بهرحال ميخواستم بدونم بچه هايي كه كارنت شده اند و بايد مداركشون را بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه به سفارت امريكا بفرستند چه جوري ميخوان بفرستند چون نميشه روي بسته ها مستقيما اسم سفارت امريكا را نوشت .
با تشكر
تشکر کنندگان: byousefi_p ، Saeedv13 ، roeentan ، صوفیا صوری
(2012-09-15 ساعت 15:30)3pideh نوشته:  البته حتمن باید قبل از کارنت شدن باشه.

نازنین عزیز کی گفته حتما باید قبل از کارنت شدن باشه.
خود سایت هم اعلام کرده 15 روز قبل از مصاحبه اجازه دارین اعلام کنید که ازدواج کردین.
باید قبل از مصاحبه باشه نه قبل از کارنت شدن.
[/quote]

بله شما درست میگین. اشتباه از من بود. باید قبل از مصاحبه باشه. SmileSmileSmile
حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است... برهمانیم که بودیم و همان خواهد بود

CN :2013AS0000023$$*رويت قبولي : 8 May* ارسال فرم‌ها : 21 May*سفارت: ابوظبی*دريافت نامه دوم Sep 22: * تاريخ مصاحبه: ژانویه 2013 (تغییر تاریخ مصاحبه) * ویزا: یکضرب * سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، 3pideh ، sayeh_m ، r_ent ، rezagh ، mortezajn ، Solitude
با سلام خدمت همه دوستان گلم
كتابي پيدا كردم با عنوان Becoming a U.S. Citizen: A Guide to the Law, Exam & Interview از لينك زير مي تونيد دانلودش كنيد (اگر مشكلي تو دانلودش داريد از سايت downloads.ir استفاده كنيد ابتدا upload كنيد تو اين سايت بعد دانلودش كنيد)
http://avaxhome.ws/ebooks/Politics_Socio...8961r.html
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، صوفیا صوری ، Saeedv13 ، r_ent ، payam62 ، mahmoodi.h ، Ali DV-2013 ، Solitude ، Sepasttian
(2012-09-16 ساعت 07:14)mohammad fazli نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان گلم
كتابي پيدا كردم با عنوان Becoming a U.S. Citizen: A Guide to the Law, Exam & Interview از لينك زير مي تونيد دانلودش كنيد (اگر مشكلي تو دانلودش داريد از سايت downloads.ir استفاده كنيد ابتدا upload كنيد تو اين سايت بعد دانلودش كنيد)

دوست خوبم خیلی زحمت کشیدی کاش پستت رو در انتظار برای مصاحبه بذاری همه استفاده کنن.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mahmoodi.h
(2012-09-16 ساعت 09:55)صوفیا صوری نوشته:  

دوست خوبم خیلی زحمت کشیدی کاش پستت رو در انتظار برای مصاحبه بذاری همه استفاده کنن.

دوستان من هم تایید میکنم که این لینک مفیدی هست هر چند که بعدها بیشتر به درد می خوره
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: pooya.n ، Saeedv13 ، rezagh
(2012-09-15 ساعت 16:41)lilistar نوشته:  سلام دوستان
شايد سوالم تكراري باشه ولي جايي نديدم كه در مورد اين موضوع صحبت شده باشه .( البته نمي دونم شايد اشتباه ميكنم ) بهرحال ميخواستم بدونم بچه هايي كه كارنت شده اند و بايد مداركشون را بعد از مشخص شدن زمان مصاحبه به سفارت امريكا بفرستند چه جوري ميخوان بفرستند چون نميشه روي بسته ها مستقيما اسم سفارت امريكا را نوشت .
با تشكر

هیچ مشکلی برای ارسال مدارک به سفارت پیش نمیاد ٫ حداقل سال گذشته همه مدارک صحیح و سالم رسید
موفق باشید[/b]
تشکر کنندگان: lilistar
ممنون از آقای فضلی بابت معرفی این رفرنس ارزشمند. من فکر می کردم اگر کسی اون مدت زمان معین تو خاک ایالات متحده باشه به طور خودکار و با مثلاً پر کردن یه فرم خاص و یک اف.بی.آی چک سیتیزن بشه ولی اینجور که معلومه هنوز این قصه سر دراز داره. باز باید امتحان زبان و آمریکا شناسی بدن و مصاحبه برن کهSad. حالا اومدیم و یکی نمره نیاورد تکلیف چیه؟ ای بابا به نظر این امتحان دادن ها از گهواره تا گور نمی خوان مارو ول کننSad.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، payam62 ، SOROUSHSOFT ، Ali DV-2013 ، achi686 ، roeentan ، shimoda ، Sepasttian
(2012-09-16 ساعت 09:55)صوفیا صوری نوشته:  [quote='mohammad fazli' pid='214219' dateline='1347763491']

===========================================
سلام
تو اون تاپيكم گذاشتم اميدوارم همه موفق بشيم به هدفمون برسيمSmile

(2012-09-16 ساعت 12:02)Saeedv13 نوشته:  [quote='mohammad fazli' pid='214219' dateline='1347763491']
ممنون از آقای فضلی بابت معرفی این رفرنس ارزشمند. من فکر می کردم اگر کسی اون مدت زمان معین تو خاک ایالات متحده باشه به طور خودکار و با مثلاً پر کردن یه فرم خاص و یک اف.بی.آی چک سیتیزن بشه ولی اینجور که معلومه هنوز این قصه سر دراز داره. باز باید امتحان زبان و آمریکا شناسی بدن و مصاحبه برن کهSad. حالا اومدیم و یکی نمره نیاورد تکلیف چیه؟ ای بابا به نظر این امتحان دادن ها از گهواره تا گور نمی خوان مارو ول کننSad.
==========================================
سلام
عمو سعيد از شما بيشتر به ما رسيده ، ما فعلا به خيلي ها تو اين سايت بدهكاريم.Shy
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، r_ent ، rezagh ، Saeedv13
این 2 تا سوالمه :
1- کد پستی ای که پشت کارت ملی من نوشته شده مال خونه قبلیمونه و تغییرش ندادیم، به نظرتون اشکالی داره این کد پستی با کد پستی ای که توی فرمها نوشنتم که مربوط به خونه الانمونه فرق میکنه؟؟؟

2- بنده خیلی ریلکس تو فرم 122 قسمت تحصیل رو برای پیش دانشگاهی، اسم کلاس کنکورم رو نوشتم:دی گیج بودما! آخه من غیرحضوری خونده بودم! حالا که داشتم ترجمه هامو چک میکردم دیدم این مدرسه کجاس؟ بعد یادم افتاد من فقط رفته بودم 1 جا امتحان داده بودم!و مدرکمم از همونجا گرفتم! البته تو همون فرم 122 قسمت مدرک برای پیش دانشگاهی نوشتم N/A اما الان فهمیدم میشد بنویسم پری یونیورسیتی دیپلما!!

الان دقیقا من باید چی کار کنم؟؟؟
کلانتر؟ امیدووو؟؟ یوزر؟ صدرا؟سپهر؟ عمو سعید؟ مامان؟ عسل؟ بیات؟ بقیه علما؟؟
کمکککککک!
مثه اینکه زیادی ریلکس بودم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13
(2012-09-16 ساعت 14:46)r_ent نوشته:  این 2 تا سوالمه :
1- کد پستی ای که پشت کارت ملی من نوشته شده مال خونه قبلیمونه و تغییرش ندادیم، به نظرتون اشکالی داره این کد پستی با کد پستی ای که توی فرمها نوشنتم که مربوط به خونه الانمونه فرق میکنه؟؟؟

2- بنده خیلی ریلکس تو فرم 122 قسمت تحصیل رو برای پیش دانشگاهی، اسم کلاس کنکورم رو نوشتم:دی گیج بودما! آخه من غیرحضوری خونده بودم! حالا که داشتم ترجمه هامو چک میکردم دیدم این مدرسه کجاس؟ بعد یادم افتاد من فقط رفته بودم 1 جا امتحان داده بودم!و مدرکمم از همونجا گرفتم! البته تو همون فرم 122 قسمت مدرک برای پیش دانشگاهی نوشتم N/A اما الان فهمیدم میشد بنویسم پری یونیورسیتی دیپلما!!

کمکککککک!

در مورد اول کاری الان نمیتونی بکنی... چون صدور مجدد کارت ملی زمانبره و با این کیس نامبر شما تا 1 ماه دیگه باید بری مصاحبه و به اصل کارت ملی احتیاج داری... به نظر من اگه پرسیدن توضیح بده و الا چیزی نگو
در مورد سوال دوم هم به KCC ایمیل بزن و مشکلو بگو (هرچند که مشکل بزرگی نیست) من یه جا شنیدم موقعی که میخوای مدارکو واسه آنکارا پست کنی میتونی فرمایی که توش اشتباه داشتیو اصلاح کنی و با مدارکت بفرستی آنکارا...اینو بپرس
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، pooya.n ، r_ent ، Solitude ، byousefi_p
(2012-09-16 ساعت 14:46)r_ent نوشته:  این 2 تا سوالمه :

کمکککککک!
سوال ١ كه مهم نيست و اصلا فكرشو نكن .قبل از مصاحبه درستش كن .
سوال ٢ به نظر من قبل از مصاحبه تصحيحش كن .اگر هم ازت پرسيد بگو اشتباه كردم . حالا ببين دوستان باتجربه تر چي ميگن .

-------------
جواب مامان سابه دقیقا درسته

Omidooo
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Saeedv13 ، Omidooo ، rezagh ، r_ent ، achi686

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان