کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-11 ساعت 12:04)babak_1363 نوشته:  
(2012-09-11 ساعت 11:38)victorygo نوشته:  دوستان گویا لیست کارنتی های اکتبر اومده ولی همون 1900 پایینش هم نوشته ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER که رقمش برای آسیا 2,350 هست. میشه یه نفر توضیح بده این یعنی چی؟ مرسی

سلام دوست عزیز

معناش اینه که تا پایان نوامبر 2012 تا شماره کیس 2350 کیسشون بررسی میشه و مصاحبشون انجام میشهBig Grin
چرا فقط 450 نفر رو اعلام کردن؟؟؟من تو لیست appointment date هایه آنکارا نگاه کردم همه date ها مال 2012 بود هنوز...یعنی پس با کیس شماره 2013as4*** باید حالا حالا ها صبر کرد؟

(2012-09-12 ساعت 08:28)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 08:16)amir0_0amir نوشته:  
(2012-09-12 ساعت 04:43)yasaman1111 نوشته:  سلام
من هرچی دستورالعمل های سفارت انکارا رو می خونم متوجه نمیشم که
هزینه ویزا اگه reduce شده چرا از 330 $ شده 440 $؟چجوری بهتره که
پرداخت بشه؟ نقدی؟ و در همان زمان مصاحبه یا قبل از اون؟Sad از وقتی
مامانم اسمش در اومده بابام هر روز گوشزد میکنه که ما اگه بمون ویزا ندن
تو یه جایی اشتباه کردی. لطفاً یکی کمک کنه من استرسم کم شه.
دوست عزیز در این لینک اگر به قیمتها دقت کنید، قسمت Diversity Visa Program Fee از 440$ به 330$ کاهش پیدا کرده. این پول زمان مصاحبه در سفارت آنکارا بصورت نقدی پرداخت میشود.موفق باشید.
سلام دوست خوبم ، بنده هم به ایشون میگم که اگه خدایی ناکرده اتفاق بدی بیفته ایشون مقصر هستن !!!Tongue چون اصلاً پست ها رو از 2011 تا 2012 نخوندن !! بابا یه کمی هم این ارسالها رو بخونید بخدا ثواب داره والا !!!Big Grin
اااااااااااا خوب اینو ببینید افشین خان:

What's New

Diversity Visa Fee Reduced

February 2, 2012

Effective February 2, 2012, the Diversity Visa fee has been reduced to 330.00 USD. Applicants who are interviewed on or after this date will pay only 440.00 USD for their DV application. There will be no refunds for the applicants who were interviewed before February 2, 2012.
تشکر کنندگان: Solitude
این جدول جدیدترین هزینه ها رو داده: http://turkey.usembassy.gov/wn_040512.html
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، Ali DV-2013 ، Omidooo ، amir0_0amir ، achi686 ، sayeh_m ، r_ent ، afshin4749 ، amir_cool_2001 ، Solitude
من كانفرميشن نامبرم رو نمي دونم جيكار كردم . همه كارامو كردم. فرمها رو فرستادم. عكس. واكسن. ترجمه .... إيميل زدم بهشون خيلي شيك كفتن امسال شركت كنيد. مي خواه بدونم راهي هست كه شمارم رو بيدا كنم و يا اينكه زمان مصاحبه با ايميل مشخص مي شه. اكه بشه كه ديكه كانفرميشن نامبر نمي خوام. نه؟ خواهش كمممممممك
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 12:04)Shbenita نوشته:  من كانفرميشن نامبرم رو نمي دونم جيكار كردم . همه كارامو كردم. فرمها رو فرستادم. عكس. واكسن. ترجمه .... إيميل زدم بهشون خيلي شيك كفتن امسال شركت كنيد. مي خواه بدونم راهي هست كه شمارم رو بيدا كنم و يا اينكه زمان مصاحبه با ايميل مشخص مي شه. اكه بشه كه ديكه كانفرميشن نامبر نمي خوام. نه؟ خواهش كمممممممك

اینکه می تونید شماره کانفرمیشنتون رو پیدا کنید یا نه، من اطلاعی ندارم اما تا به حال هم جایی نخوندم که راهی داشته باشه...فقط برای دوستان 2012 که مشکل پیش اومده بود، براشون ایمیل زده بودند و یه لینک داده بودن که از اون لینک می تونستند کانفرمیشینشون رو پیدا کنند....
باید خدمتتون در مورد ایمیل عرض کنم که ایمیل کی سی سی مبنی بر این هست که شما وضعیت تغییر کرده و برید با شماره کانفرمیشین نامبرتون از تاریخ و ساعت مصاحبتون مطلع بشید و تا اونجا که من میدونم در ایمیل زمان مصاحبه نمیاد...در ضمن فکر کنم این ایمیل برای کسایی میاد که قبول شدند و بعد از قبولی مدارک سری دوم رو تکمیل کردند......
در واقع شما در صورت قبولی ، برای اطلاع دقیق از روز و ساعت مصاحبه احتیاج به کانفرمیشین نامبر حتما خواهید داشت......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: ASALI ، amir0_0amir ، Saeedv13 ، Shbenita ، Ali DV-2013 ، amir_cool_2001 ، Solitude
(2012-09-13 ساعت 12:04)Shbenita نوشته:  من كانفرميشن نامبرم رو نمي دونم جيكار كردم . همه كارامو كردم. فرمها رو فرستادم. عكس. واكسن. ترجمه .... إيميل زدم بهشون خيلي شيك كفتن امسال شركت كنيد. مي خواه بدونم راهي هست كه شمارم رو بيدا كنم و يا اينكه زمان مصاحبه با ايميل مشخص مي شه. اكه بشه كه ديكه كانفرميشن نامبر نمي خوام. نه؟ خواهش كمممممممك

مگه از روی سایت آنکارا نمیتونین ببینین ؟؟؟
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان:
من خيلي ممنونم از جوابتون. ايشالا مي كردم ميا بمش
تشکر کنندگان:

شما کیس نامبرتون رو که دارین. یعنی از روی بولتن میفهمین حدودا کی وقت مصاحبه تون میشه. اون وقت زنگ بزنین و از سفارت بپرسین. یا از kcc بپرسین. فکر میکنم امسال ایمیلی نمی زنن برای مصاحبه. بنابراین چاره ای ندارین جز این که تماس بگیرین و بپرسین.
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان: rezagh ، Solitude
دوستان من سوالی دارم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.نمیدونم تاپیک اینجا به سوال من میاد یا نه ولی جایی در این زمینه براش پیدا نکردم.
من فرمها رو یک ماه پیش فرستادم و منتظر جواب هستم. اما در شرف نامزدی هستم. می خواستم ببینم راه چاره من چیه که بتونم خانومم رو هم با خودم ببرم چون من فرمهارو فقط برای خودم تکمیل کردم. ممنون میشم اگر اینکه کسی کمکم کنه.
سپاس
کیس نامبر : 800
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 20:46)mek نوشته:  دوستان من سوالی دارم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.نمیدونم تاپیک اینجا به سوال من میاد یا نه ولی جایی در این زمینه براش پیدا نکردم.
من فرمها رو یک ماه پیش فرستادم و منتظر جواب هستم. اما در شرف نامزدی هستم. می خواستم ببینم راه چاره من چیه که بتونم خانومم رو هم با خودم ببرم چون من فرمهارو فقط برای خودم تکمیل کردم. ممنون میشم اگر اینکه کسی کمکم کنه.
سپاس
شما با نامزدی نمی تونید همسرتون رو با خودتون ببرید
مگر اینکه اسم ایشون توی شناسنامه شما وارد بشه
در این صورت :
فرمها رو دوباره با مشخصات و وضعیت جدید پر کنید با یک متن که شرایط رو توضیح میدید به kcc بفرستید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Solitude
(2012-09-13 ساعت 20:33)babash نوشته:  

شما کیس نامبرتون رو که دارین. یعنی از روی بولتن میفهمین حدودا کی وقت مصاحبه تون میشه. اون وقت زنگ بزنین و از سفارت بپرسین. یا از kcc بپرسین. فکر میکنم امسال ایمیلی نمی زنن برای مصاحبه. بنابراین چاره ای ندارین جز این که تماس بگیرین و بپرسین.

سلام دوست عزیز
شما اگه نامه برنده شدنتون رو در دستتون دارید. میمونه اینکه وقتی از طرف KCC ویا NVC نوتیفیکیشن دادن ( همون نامه دوم) برای چک کردن زمان و تاریخ مصاحبه تون، بهترین کار اینه که شما برین تو سایت سفارت امریکا در ترکیه ( اگه آنکارا هستین) ، اونجا گزینه دوم (Visa) رو کلیک کرده و صفحۀ دیگری به طور کشویی به سمت پایین باز شده و گزینه Immigrant Visa رو دوباره کلیک کنید، بعد از چند لحظه میرید در یک صفحه جدید، اگه سمت راست این صفحه رو دقت کنین که الان گزینه ای به نام (Diversity Visa (Lottery وجود داره ، اگه این گزینه رو فشار بدین ، وارد یک صفحۀ دیگری میشین که به ترتیب کارنت شدن ، کیس نامبرهای مختلفی که مربوط به سال 2012 هست رو میتونین ببینین. که این صفحه از اول اکتبر 2012 آپگریت میشه برای برندگان سال 2013. از اونجا شما به راحتی میتونین تاریخ و ساعت مصاحبه تون رو بفهمین. اما چون طبق گفته اونها حتماً باید یک کپی از دعوت به مصاحبه تون رو همراه داشته باشین به نظر من از همین صفحه یک کپی بگیرین و اونجا بهشون بگین که من چون کانفرمیشن نامبرم رو گم کرده بودم ، چاره ای جز این کار نداشتم. البته یه مشکل دیگه میمونه اونم اینه که برای مدیکال حتماً باید وقت بگیرین ، شما هر وقت از اون راهی که بهتون گفتم فهمیدین روز مصاحبه تون رو سریع از طریق سایت برین و از دکتر یه وقت اوکی کنین، اگه هم دیدین گفت چرا اینقدر دیر و هر چیز دیگه ، به نظرم میرزه که حتی شده یکی دو هفته زودتر از مصاحبتون برین آنکارا و حضوری و با اصرار مکرر از دکتر و غیره این حق مسلمی که خدا خواسته و بهتون اعطا کرده رو بگیرین. خلاصه که به هیچ وجه تسلیم نشین. ما ها هم دعا میکینم که این مشکلتون سریع حل بشه.
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: 3pideh ، Solitude
(2012-09-13 ساعت 21:27)shimoda نوشته:  
(2012-09-13 ساعت 20:46)mek نوشته:  دوستان من سوالی دارم امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه.نمیدونم تاپیک اینجا به سوال من میاد یا نه ولی جایی در این زمینه براش پیدا نکردم.
سپاس
در این صورت :
فرمها رو دوباره با مشخصات و وضعیت جدید پر کنید با یک متن که شرایط رو توضیح میدید به kcc بفرستید

ممنون از شما. اگر که بعد از مصاحبه اسم ایشون داخل شناسنامه من بشه راهی وجود داره باز؟
کیس نامبر : 800
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 21:46)mek نوشته:  
(2012-09-13 ساعت 21:27)shimoda نوشته:  
سپاس
در این صورت :

ممنون از شما. اگر که بعد از مصاحبه اسم ایشون داخل شناسنامه من بشه راهی وجود داره باز؟
راه که وجود داره اما ایشون نمی تونند همزمان با شما به آمریکا وارد بشند
به نظرم اینجا رو هم بخونید جوابتونو پیدا می کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، hassan1358arab ، amir0_0amir ، Solitude
(2012-09-13 ساعت 13:28)enchantress_boy نوشته:  

نه. نامه دوم رو بايد با اين كانفرميشن نامبر بخونم متاسفانه.
تشکر کنندگان:
(2012-09-13 ساعت 23:23)Shbenita نوشته:  
(2012-09-13 ساعت 13:28)enchantress_boy نوشته:  

نه. نامه دوم رو بايد با اين كانفرميشن نامبر بخونم متاسفانه.

تو نامه دوم تاریخ و زمان مصاحبس... چیز خاصی نیست که اینو هم از لینک بالا میتونید چک کنید ... من فکر نمیکنم برای انجام مصاحبه احتیاجی به پرینت نامه دوم باشه...اگه اشتباه میکنم دوستانی که مصاحبه رفتن اصلاح کنن
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، Saeedv13 ، Solitude
سلام دوستان یه سوال.
من بعد از اینکه 2 تا فرم رو به کی سی سی ایمیل زدم. بعدش باید مدارک رو به سفارت تو آنکارا ارسال کنم یا بمونم وقت مصاحبه با خودم ببرم؟
شماره کیس: **85
کنسولگری:ایروان
تاریخ مصاحبه:12jun
دریافت ویزا:15Aguste
ورود به آمریکا:---
دریافت گرین گرین کارت:---
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان