کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-08 ساعت 08:16)mamanraya نوشته:  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
من با کیس نامبر 5XXX P حد اکثر تا چه زمانی برایه تکمیل فرم ها وقت دارم؟

وقتی ندادن ولی گفتن ASAP یعنی هر چی سریع تر بهتر!!!به نظر من حداکثر تا 10 روز دیگه پر کن و بفرست...میگم 10 روز چون باید تو این 10 روز 24 ساعته تو این فروم بچرخی و اطلاعات جمع کنی تا فرمتو بتونی درست و بدون اشتباه پر کنی

تشکر کنندگان: farshadsh ، حامد
(2012-05-07 ساعت 21:31)Hediyeh نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 18:39)byousefi_p نوشته:  

شما که رفتید ابوظبی چه کار کردید؟ چقدر به سفارت دادید؟

سفارت از امسال هزینه رو خیلی کم کرده از 819 دلار به 440 دلار و اخیرا هم به 330 دلار! که این با توجه به اوضاع و احوال ارز خیلی جای شکر داره! هزینه های پزشکی هم 425 درهم بدون واکسن و به ازای هر واکسن 125 درهم! بنابراین بهتره واکسنهاتونو تو ایران بزنید.
موفق باشید
[/quote]

سلام
شما مطمئن هستيد كه هزينه سفارت كم شده ؟ اينو كجا خونديد؟ آيا سفارت آنكارا هم همين هزينه رو داره يا فقط ابوظبي هزينه رو كم كرده؟
آخه شما اولين نفري هستيد كه اينو ميگه اگه راست باشه خيلي عاليه.
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-05-08 ساعت 09:59)hutsa83 نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 21:31)Hediyeh نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 18:39)byousefi_p نوشته:  

شما که رفتید ابوظبی چه کار کردید؟ چقدر به سفارت دادید؟

سفارت از امسال هزینه رو خیلی کم کرده از 819 دلار به 440 دلار و اخیرا هم به 330 دلار! که این با توجه به اوضاع و احوال ارز خیلی جای شکر داره! هزینه های پزشکی هم 425 درهم بدون واکسن و به ازای هر واکسن 125 درهم! بنابراین بهتره واکسنهاتونو تو ایران بزنید.
موفق باشید

سلام
شما مطمئن هستيد كه هزينه سفارت كم شده ؟ اينو كجا خونديد؟ آيا سفارت آنكارا هم همين هزينه رو داره يا فقط ابوظبي هزينه رو كم كرده؟
آخه شما اولين نفري هستيد كه اينو ميگه اگه راست باشه خيلي عاليه.

[/quote]

بله هزينه شده 330 دلار سفارت هم فرقي نميكنه هركجا كه بري توي تاپيك سفر نامه برندگان 2012 ميتوني ببيني
اگه يك روزي به يك ديوار بزرگ رسيدي و ديدي يك درب با قفل خيلي بزرگ داره نااميد نشو
" چون اگه قرار بود درب باز نشه بجاش حتماً ديوار مي گذاشتن "
تشکر کنندگان: hutsa83 ، farshadsh
سلام به همه دوستان و خسته نباشید یه دوستانی که بقیه رو راهنمایی میکنند، به ویژه دوستانی که اسم خودشون در نیومده ولی اینقدر وقت میذارند.

یه جایی تو همین فروم خوندم که مصاحبه ها از سپتامبر شروع میشه یعنی 4 ماه دیگه! و کسانی که مثل من واکسن هپاتیت نزدند، همین الانش اگر اقدام کنند تا 7 ماه دیگه نمیتونند مصاحبه بشند! درسته؟! تازه بعد از 7 ماه اگر مدارک رو بفرستند (مشروط بر اینکه دیر نشه) تازه باید منتظر بشند که وقت مصاحبه تعیین بشه. پس این نکته خیلی مهمه و من فکر میکنم خیلی بهش توجه نمیشه. در واقع وقتگیر ترین کار تو این پروسه گویا واکسن هپاتیت هستش!

حالا یه سؤال: اگر یه گواهی از جای دیگه ای ببریم پاستور، مبنی بر اینکه واکسن هپاتیت یا مثلا واکسن دیگه ای رو زدیم، آیا پاستور قبول میکنه؟ و توی کارت واکسن بین المللی درج میکنه؟
با سلام و تشکر از سايت عالي تون
من 5سوال داشتم
1- پس از تکميل فرمهاي ds230 و dsp122 براي برنده و اعضاي خانواده آيا نياز است عکس اعضاي خانواده نيز ارسال شود و يا فقط عکس فرد برنده کافي است
2- اگر کسي سربازي (ناخواسته و بر اساس شانس) در سپاه بوده باشه چي مشکلي درست ميشه ؟
3- عکس خانم ها اگر با حجاب باشه مشکلي داره يا بايد حتما بدون حجاب باشه
4- تو ايران براي واکسيناسون به کجا بايد مراجعه کرد؟
5- کلا اقدام از آنکارا بهتره يا ابوظبي؟ کدوم راحتتر و بهتره؟
متشکرم
سلام داشتیم برا پست کردن فرمها اقدام می کردیم متوجه شدیم همسرم 1 ماه باردار الان باید چی کار کنیم با توجه به کیس نامبرش که حدود 5000 احتمالا تو آبان نوبتموم بشه ولی نمی تونه پرواز کنه در ضمن واکسن ها رو هم نمی تونه بزنه باید چی کار کنیم اگر دوستان مورد مشابه داشتن ممنون میشم اطلاع بدن
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
(2012-05-08 ساعت 10:41)lilistar نوشته:  با سلام خدمت تمامي دوستان و تبريك به برندگان خوش شانس امسال

من يه سوال داشتم اميدوارم كه بتونيد كمكم كنيد ميخواستم ببينم كسي كه سابقه زنداني بودن در ايران را دارد و مدرك عدم سوء پيشينه را هم نمي گيرد آيا ممكن است كه سفارت آمريكا متوجه اين موضوع شود منظورم اينه كه اونا به اسامي افرادي كه در ايران زنداني شده اند دسترسي دارند يا نه ؟ حالا به هر دليلي كه طرف زنداني شده باشد . يعني بايد در اين مورد در فرم بنويسيم و توضيح دهيم يا اينكه كلا در اين مورد چيزي ننويسيم و اونها هم متوجه نمي شوند؟

با تشكر

مدارک سوء پیشینه ایران مورد قبول نیست. ولی در کل سابقه زندان تاثیر منفی در درخواست ویزا دادن برای تمام کشورها رو داره، ولی باز به دلیل زندانی شدن فرد و جرم آن بستگی داره.

حتی اگر سابقه کیفری در دیتابیسشون موجود نباشه اگر بعدا مشخص بشه که شما این اطلاعات رو از دولت آمریکا مخفی کردید، احتمال تعقیب قضایی بالا می ره چون با امضا کردن فرم دی اس-122 و قسم نامه دی اس-230 شما در اصل دارید به حقانیت اطلاعات ارائه شده صحه می گزارید و در صورت اثبات اینکه این اطلاعات نادرست بودند احتمال تریمینیشن گرین کارت، تعقیب قضایی و ممناعت از ورود به خاک ایالات متحده وجود داره.

تا الان با احتساب هزینه پرینت، حمل و نقل، عکس، گواهی سوء پیشینه، ارسال نامه با FedEx به آمریکا و با DHL به ایران 241 دلار سنگاپور! Big Grin
تشکر کنندگان: lilistar ، farshadsh
(2012-05-08 ساعت 11:54)امير جو نوشته:  سلام داشتیم برا پست کردن فرمها اقدام می کردیم متوجه شدیم همسرم 1 ماه باردار الان باید چی کار کنیم با توجه به کیس نامبرش که حدود 5000 احتمالا تو آبان نوبتموم بشه ولی نمی تونه پرواز کنه در ضمن واکسن ها رو هم نمی تونه بزنه باید چی کار کنیم اگر دوستان مورد مشابه داشتن ممنون میشم اطلاع بدن

سلام دوست من

اول بهتون تبریک میگم که دارید پدر میشید، خدمتتون عرض کنم که اصلا جای نگرانی نداره. شما با یک ایمیل خیلی راحت میتونید تاریخ مصاحبتون رو به عقب بندازید. همین امسال بعضی از بچه ها برای امتحانات و مشکلات کاری و ... زمان مصاحبه رو به عقب انداختن. به دنیا اومدن بچجه که خیلی مهمتره ، مطمعن باشید اونا در این موردها خیلی منعطف عمل میکنند. کافیه بهشون ایمیل بزنید و با ذکر ماجرا یه بازه زمانی رو مشخص کنید برای مصاحبتون. مثلا اگر مصاحبتون توی آبان ماه مشخص شده، شما بهشون میگید که اگه میشه توی بازه زمانی بهمن تا اسفند بهم وقت بدید.
البته اینکه چه متنی رو بفرستی و به کی سی سی ایمیل بزنی یا خود سفارت رو من مطمعن نیستم و امیدوارم بچه هایی که این کارو انجام دادن بهتر راهنماییت کنن

موفق باشید
تشکر کنندگان: امير جو ، farshadsh ، حامد
با سلام خدمت دوستان
میخواستم بپرسم آیا فقط آخرین مدارک کاری و تحصیلی باید ترجمه و ارسال بشه یا همشون از ابتدا تا امروز؟
من سوابق تحصیلی دیپلم و دانشگاهم رو دارم بقیه رو دسترسی ندارم!!!
سوابق کاریم هم یک دوره 4 سالش بین دو تا سابقه کارم رو گم کردم، شرکت هم منحل شده رفته نمیتونم دوباره تهیه کنم (برای 20 سال پیشه) لطفا راهنمایی بفرمایید.
ضمنا وقتی با KCC ایمیل میزنم جواب زیر رو میده، به نظرتون ایراد کجاست

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
خیلی ممنونم
با تشکر
شماره:2013AS00004XXX رویت قبولی:1 MAY / آنکارا / ارسال فرمها:15MAY / افراد کیس:2 نفر / کارنت شدن:/ هزینه ها: 5،000،000 ریال
(2012-05-08 ساعت 12:50)mahmoodi.h نوشته:  با سلام خدمت دوستان
میخواستم بپرسم آیا فقط آخرین مدارک کاری و تحصیلی باید ترجمه و ارسال بشه یا همشون از ابتدا تا امروز؟
من سوابق تحصیلی دیپلم و دانشگاهم رو دارم بقیه رو دسترسی ندارم!!!
سوابق کاریم هم یک دوره 4 سالش بین دو تا سابقه کارم رو گم کردم، شرکت هم منحل شده رفته نمیتونم دوباره تهیه کنم (برای 20 سال پیشه) لطفا راهنمایی بفرمایید.
خیلی ممنونم
با تشکر

شما لیسانس داری و نیازی به سابقه کار نداری.(بنده خدا اسمیت پنج هزار دفعه این رو تکرار کرده) ولی می تونی در فروم دی اس-122 راجب کاری که می کردی توضیحات بدی.
تا الان با احتساب هزینه پرینت، حمل و نقل، عکس، گواهی سوء پیشینه، ارسال نامه با FedEx به آمریکا و با DHL به ایران 241 دلار سنگاپور! Big Grin
با سلام خدمت برندگان 2013. من از برندگان 2012 هستم. 24 april هم ابوظبی بودم برای مصاحبه . اگرکسی سوالی داشته باشه در خدمتم
شماره کیس:***30
کنسولگری:تغییر یافت به Abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:12 August
تاریخ کارنت شدن کیس:feb
تاریخ مصاحبه:April 24
تاریخ دریافت ویزا:26 َApril
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، melina0005 ، farshadsh ، حامد
(2012-05-08 ساعت 14:52)elhamy نوشته:  با سلام خدمت برندگان 2013. من از برندگان 2012 هستم. 24 april هم ابوظبی بودم برای مصاحبه . اگرکسی سوالی داشته باشه در خدمتم
با سلام خدمت برندگان 2013. من از برندگان 2012 هستم. 24 april هم ابوظبی بودم برای مصاحبه . اگرکسی سوالی داشته باشه در خدمتم

میشه از تجربیاتتون بگین کلا ؟
این که مصاحبه چطور بود؟ چه مدارکی بشتر حساسن؟ مجردین یا متاهل ؟ مدارک ساپورتتون چی بود و چقدر؟ هر نکته ای که فکر میکنید کمک کنه رو بگید لطفا!
سلام به همگی...یه سوال داشتم...من مدارکم رو چند روز پیش پست کردم متاسفانه یادم رفت از بارکد پرینت بگیرم و همراه اون 2 تا فرم بفرستم...ولی شماره کیس نامبرم رو بالای همه ی برگه ها نوشتم......الان باید چی کار کنم از اول مدارکو بفرستم.؟؟؟؟در ضمن من با ایمیل همین هارو ازشون پرسیدم ولی جواب ندادن.....لطفا یه نفر راهنمایی کنه ممنون....
(2012-05-08 ساعت 15:15)aminmasrour نوشته:  سلام به همگی...یه سوال داشتم...من مدارکم رو چند روز پیش پست کردم متاسفانه یادم رفت از بارکد پرینت بگیرم و همراه اون 2 تا فرم بفرستم...ولی شماره کیس نامبرم رو بالای همه ی برگه ها نوشتم......الان باید چی کار کنم از اول مدارکو بفرستم.؟؟؟؟در ضمن من با ایمیل همین هارو ازشون پرسیدم ولی جواب ندادن.....لطفا یه نفر راهنمایی کنه ممنون....

جواب میدن ولی چند روزی طول میکشه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: aminmasrour ، j@vad ، farshadsh
(2012-05-08 ساعت 14:52)elhamy نوشته:  با سلام خدمت برندگان 2013. من از برندگان 2012 هستم. 24 april هم ابوظبی بودم برای مصاحبه . اگرکسی سوالی داشته باشه در خدمتم

سلام دوست عزیز، بهتون تبریک میگم.
آیا شما مدارک ترجمه شده رو تأیید دادگستری کرده بودید؟ کسی رو اونجا دیدین که مدارکش تأیید دادگستری نداشته باشه و ازش قبول کنند؟
سؤالاتی که پرسیدند چی بود؟ ممکنه بفرمایید؟
با سپاس.
تشکر کنندگان: melina0005 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان