کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-08 ساعت 20:57)fire dragon نوشته:  بچه ها برای من یه سوال پیش اومده اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم
من الان مجردم ولی یه ازدواج داشتم که به طلاق منجر شد
حالا چه مدرکی دال بر طلاق باید نشون بدم همون شناسنامه کافیه ؟
چون که طلاقنامه دست همسر سابقم مونده و من الان بهشون دسترسی ندارم
برو همون محضری که طلاق رو صادر کرده، یه گواهی بگیر ازشون. این گواهی رو فقط به شما و همسر سابقتون میدن. گواهی رو ترجمه کن و ضمیمه مدارک کن.

در ضمن توی فرمها نباید بزنی مجرد، باید بزنی مطلقه: Divorced
تشکر کنندگان: fire dragon ، farshadsh
(2012-05-08 ساعت 21:51)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 20:57)fire dragon نوشته:  بچه ها برای من یه سوال پیش اومده اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم
برو همون محضری که طلاق رو صادر کرده، یه گواهی بگیر ازشون. این گواهی رو فقط به شما و همسر سابقتون میدن. گواهی رو ترجمه کن و ضمیمه مدارک کن.

ممنون رفیق
آره فکر کنم همین کار رو باید بکنم
یه چیز دیگه... لازمه عقد نامه هم داشته باشم برای همون ازدواج؟؟
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-05-08 ساعت 22:11)fire dragon نوشته:  

ممنون رفیق

اینجا رو مطالعه کنی به جوابت میرسی.

برداشت من این بود که فقط طلاقنامه رو میخواد.

Marriage Termination Documentation
Applicants who have been previously married must obtain evidence of the termination of EACH prior marriage. Evidence submitted to the U.S. Embassy or Consulate must be in the form of original documents issued by a competent authority, or certified copies bearing the appropriate seal or stamp of the issuing authority, such as:

Final divorce decree
Death certificate
Annulment papers
(2012-05-08 ساعت 22:11)fire dragon نوشته:  

ممنون رفیق

اگه تو تهران تشریف دارید و گواهی طلاق میخواید برو توی لینک زیر:
دفاتر ازدواج و طلاق تهران

لیست دفاتر ازدواج و طلاق در تهران است ( در چها صفحه) ، دفترخانه مورد نظر رو از روی شماره یا آدرس یا اسمش پیدا کن ، بعد ببین روبروش شماره تلفن داره یا نه ، اگه نداشت آدرس و اسم رو یادداشت کن به شماره تلفن 118 زنگ بزن و به اپراتور سلام کن ،اسم و آدرس دفتر خونه رو بده و تلفنش رو بگیر و از اپراتور تشکر و خداحافظی کن، اگر هم که شماره تلفنش رو توی همین سایتی که گذاشتم داشت هم که بهتر اگر در سایت بالا نبود هم میتونی از همون 118 آدرس رو بدی و یا شماره دفتر خونه رو و تلفنش رو بگیری .
فردا صبح در وقت اداری با شماره دفتر خونه تماس بگیر، سلام کن و بگو که ببخشید من در دفتر خونه شما از همسرم جدا شدم و الان ترجیحاً فوری به یک گواهی طلاق نیاز دارم اگر ممکنه لطف کنید ، مدارکی که نیاز دارید و اگر هزینه ای داره و یا تمبر باید باطل بشه بفرمایید که در اسرا وقت خدمت شما برسم . اون آقا یا خانومه هم مدارکت و یا فیش و تمبر اگه لازمه رو میگه، اسمش رو بپرس و خداحافظی و تشکر کن گوشی رو بزار . همون روز یا هر وقت که وقت داشتی سر فرصت و کامل و مطمئن با خیال راحت و بدون استرس ، مدارک رو تهیه کن و به محضر خونه برو ، ترجیحاً برو پیش همون خانومه یا آقاهه ، سلام کن و بگو تماس گرفته بودم بابت گواهی طلاق خدمتتون، مدارکی که خواستید رو آوردم و مدارک رو به خانومه بده و مراحل اداری رو طی کن و به سلامتی گواهی رو بگیر . از خانومه یا آقاه خداحافظی و تشکر کن و بقیه مراحل رو مثل مدارک دیگت انجام بده (ترجمه و مهر و ....) موفق باشید
.
تشکر کنندگان: fire dragon ، farshadsh

سلام
تاریخ ها رو باید اینجوری بنویسیم که اول ماه بعد روز بعد سال باشه؟ یعنی نباید اول روز و بعد ماه و بنوسیم؟
(2012-05-09 ساعت 00:02)مهتاب - 2251 نوشته:  سلام
تاریخ ها رو باید اینجوری بنویسیم که اول ماه بعد روز بعد سال باشه؟ یعنی نباید اول روز و بعد ماه و بنوسیم؟

بله این فرمت تاریح آمریکاییه. اول ماه، بعد روز، بعد سال. دو رقم، دو رقم، چهار رقم.
(2012-05-09 ساعت 00:08)ehsan99 نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 04:17)ehsan99 نوشته:  دوستان خاطرتون هست اون زمانيکه فرم لاتاری رو پر کرديم آيا سوالی در مورد شماره پاسپورت پرسيده شده بود يا نه?

يک سوال ديگه
جايی خوندم که به همراه دو فرمی که بايد بفرستيم ميتونيم کپی مدارکمون رو ..مثل کپی مدارک تحصيلی و ... رو از همين الان بهمراه فرم ها براشون بفرستيم...بنظرتون آيا کار درستيه يا بهتره تو همون سفارت تحويل بديم

در ضمن با يه وکيل صحبت ميکردم ميگفت فرم I-134 احتياج به ثبت و مهر اينها نداره و فقط توسط اسپانسر امضا بشه کافيه..درسته؟

دوستان ممنون ميشم جواب اين سوال ها رو هم بديد

فقط مدارکی را که تو سایت لاتاری نوشته ارسال کنید.
تشکر کنندگان:
بچه ها جواب منو دادن:
Thank you for your inquiry.

This does not affect the processing of your case. You may use the forms on our website with expired dates on them.

Please disregard the expiration dates found on the forms. Complete forms and submit to KCC and they will be processed accordingly.
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، smith ، lotery2013 ، rose_2000
(2012-05-09 ساعت 00:59)امیر مهاجر نوشته:  بچه ها جواب منو دادن:

This does not affect the processing of your case. You may use the forms on our website with expired dates on them.

Please disregard the expiration dates found on the forms. Complete forms and submit to KCC and they will be processed accordingly.

میشه متن ایمیلی که فرستادی بنویسی؟ case number تو ایمیل نوشتی؟چون برامنو جواب ندادن هنوز
تشکر کنندگان:
(2012-05-09 ساعت 00:57)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 18:35)maka2 نوشته:  ١٢ سال ايران پيش دانشگاهيه!!!
ديپلم قبول نيست

دورود...جوابتون كمي گنگ و نامفهومه...كمي توضيح بيشتر لطفا

مدرک تحصیلی مورد نیاز برای مصاحبه 12 سال است که در ایران پیش دانشگاهی است و دیپلم 11 سال است مورد قبول نیست اگه بخوای فقط مدارکه تحصیلی ارائه بدید.
since 2012
(2012-05-09 ساعت 01:15)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 10:41)lilistar نوشته:  با سلام خدمت تمامي دوستان و تبريك به برندگان خوش شانس امسال

من يه سوال داشتم اميدوارم كه بتونيد كمكم كنيد ميخواستم ببينم كسي كه سابقه زنداني بودن در ايران را دارد و مدرك عدم سوء پيشينه را هم نمي گيرد آيا ممكن است كه سفارت آمريكا متوجه اين موضوع شود منظورم اينه كه اونا به اسامي افرادي كه در ايران زنداني شده اند دسترسي دارند يا نه ؟ حالا به هر دليلي كه طرف زنداني شده باشد . يعني بايد در اين مورد در فرم بنويسيم و توضيح دهيم يا اينكه كلا در اين مورد چيزي ننويسيم و اونها هم متوجه نمي شوند؟

با تشكر

دوست من.تا اونجا كه از راهنمايي ديگردوستان متوجه شدم اگر در ايران همه عمرزندگي كرديد نيازي به سوپيشينه نداري.اگر اشتباه ميگم دوستان اعلام كنن...سپاس
بله چون پلیس ایرانو قبول ندارن ...
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، farshadsh
(2012-05-09 ساعت 01:12)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-05-09 ساعت 00:59)امیر مهاجر نوشته:  بچه ها جواب منو دادن.

میشه متن ایمیلی که فرستادی بنویسی؟ case number تو ایمیل نوشتی؟چون برامنو جواب ندادن هنوز

شايد هنوز زوده. من ٣ مي ايميل داده بودم. الان جواب دادن. كيس نامبر و اسم و تاريخ تولد هم داده بودم.
TO WHOM IT MAY CONCERN

I, write this letter to ask you about the availability of the form DS-230 for the DV-2013 program. The form wich is currently available for download has an expiry date of 02/29/2012 mentioned on the top right corner of the first page of the form.

Please provide us with an alternative download link, suitable for the DV-2013 lottery program.

I am looking forward to your kind reply.

Sincerely yours

(2012-05-09 ساعت 01:33)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 00:47)enchantress_boy نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 00:44)2013selectee نوشته:  دوستان سلام.
مشغولی فکرمون روی پر کردن فرمها کم بود این قضیه کارتهای معافی هم اضافه شد!
امروز میگفت که تا اول تیر تمدید شده و دیگه تمدیدش نمیکنن. از طرفی خوندم کسانی بودن که 3-4 ماه پیش اقدام کردن و هنوز دستشون نرسیده. امروز هم میگفت از اول تیر به بعد هبچ خدماتی به کارتهای قدیمی نمیدن! من هم یکی از همین کارتها رو دارم . البته پاسپورتم تا 92/11 اعتبار داره (یعنی ویزا رو راحت میتونم بگیریم چون کیس نامبرم حدود 1000ه). از دوستان کسی تجربه ای داشته؟

من دیروز بردم کارت سربازیو دادم پلیس+10 گفت 50 روز کاری طول میکشه تا بیاد!!!
میترسم دیرتر بیاد!!!!

دوستان آيا تعويض فقط شامل معافي ها ميشه يا كارتهاي پايان خدمت هم بايد تعويض بشن؟براي ترجمه لازمه كه تعويض بشن؟
من امروز رفتم پليس + ١٠ گفت فقط كارتاي معافي. پايان خدمتا فعلا عوض نميشن و معتبرند و قابل ترجمه.
تشکر کنندگان: KOUROSHAVIN ، farshadsh
(2012-05-08 ساعت 18:35)maka2 نوشته:  ١٢ سال ايران پيش دانشگاهيه!!!
ديپلم قبول نيست

سلام دوست عزيز
منظورتون اينه كه ديپلم قديم را قبول ندارند ؟ يعني كسي كه ديپلم قديم داره و ادامه تحصيل هم نداده مدركش به عنوان ديپلم مورد قبول سفارت نيست ؟
با سلام
من و همسرم هر دمون جداگانه ثبت نام كرده بوديم و از بخت خوبمون هردمون برنده شديم، حال سوالي كه داشتم:
1- آيا ما جداگانه اقدام كنيم؟ يا اينكه هر دو با هم؟
2- اگر با هم اقدام كنيم با چه فاصله زماني اي مدارك را ارسال كنيم؟ (منظورم يكبار من main applicant باشم و يك بار همسرم)
متشكرم
تشکر کنندگان: amirhr123 ، farshadsh
با سلام
آيا بين كيس نامبر و تاريخ مصاحبه ارتباطي هست؟ مثلا كسي كه كيسش 500 است اگر دو ماه ديرتر از كسي كه كيسش 5000 است مداركو بفرسته الويت با كيه؟
با سپاس فراوان
(2012-05-09 ساعت 11:42)lotery2013 نوشته:  با سلام
آيا بين كيس نامبر و تاريخ مصاحبه ارتباطي هست؟ مثلا كسي كه كيسش 500 است اگر دو ماه ديرتر از كسي كه كيسش 5000 است مداركو بفرسته الويت با كيه؟
با سپاس فراوان

جفتشون مصاحبشون تو مهرن هیچ فرقی نداره ,
تشکر کنندگان: lotery2013 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان