کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
من مدارکی از قبیل اصل مدرک دیپلم،اصل مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، شناسنامه،کارت ملی‌،فرم اسپانسر،تمکن مالی‌(بانک ملت) + ترجمه هر یک از مدارک (با مهر دادگستری ) + ۲ کپی‌ از ترجمه هر کدام ارائه دادم . مصاحبه بیشتر از ۵ دقیقه طول نکشید . مصاحبه کننده فقط از من خواست که مدارک رو بذارم زیر شیشهٔ گیشه . بعد هم پرسید این تمکن مالی شما معادل چند $ هست ؟ که من هم با $ ۱۸۰۰ تومان براشون حساب کردم و گفتم . اگه مدارک مشکلی‌ نداشته باشه نگرانی نداره
شماره کیس:***30
کنسولگری:تغییر یافت به Abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:12 August
تاریخ کارنت شدن کیس:feb
تاریخ مصاحبه:April 24
تاریخ دریافت ویزا:26 َApril
تشکر کنندگان: noname12 ، امیر مهاجر ، RunnerNewAge ، rose_2000 ، farshadsh
مدرک تحصیلیم لیسانسه، مدرک موقتم دارم، آیا مورد قبوله؟
ضمنا دیپلم ندارم، چون دانشگاه ازم گرفت. مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: farshadsh
دوستاي عزيز . من يه سوال مهم دارم که لطفا منو راهنمايي کنيد:
مادرمن قبول شده و ميخوام کارهاشو انجام بدم . مسئله اينه که مدرک تحصيلي مادرم ليسانسه ولي من کاملا شک دارم که درفرم اوليه ثبتنام مدرک تحصيلي رو ديپلم زدم يا ليسانس .ميخوام بدونم:
- آيا امکان دسترسي به فرم اوليه ثبتنام هست يا خير

- اگر مدرک رو اشتباه نوشته باشم چکا بايد انجام بدم؟؟

با تشکر
شماره کیس: 2013AS00007xxx
تاریخ رویت قبولی:02-May-2012
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: 12-May-2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها:
با سلام خدمت دوستان مهاحرسرا
من متن زیر رو برای KCC دوبار فرستادم
Case Number: 2013*****4208
Name: MAHMOODI
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir/Madam
In DS-0230 form

1- on the upper right of first page is written "EXPIRES: 02/29/2012"
may I use this form or wait for new version?

2- Part 29, what it's meaning?
Do I have write any places, including places I have traveled to as a
tourist for a short time? or just any changes of my living address?
Please clarify

Sincerely yours
Mahmoodi

اما هر دو دفعه جواب زیر رو برام میفرسته

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.

کسی میدونه ایراد کار کجاست؟
ممنون میشم لطف کنید پاسخ بدبد
با تشکر
محمودی
شماره:2013AS00004XXX رویت قبولی:1 MAY / آنکارا / ارسال فرمها:15MAY / افراد کیس:2 نفر / کارنت شدن:/ هزینه ها: 5،000،000 ریال
سلام دوستان
ضمن تبریک به تمام برندگان 2013 و آرزوی موفقیت برای همگی دو نکته مهم رو که جزء سوالات همیشگی و تکراری برندگان سالهای قبل بوده و البته هنوز هم هر از گاهی هست! خدمتتون عرض میکنم به امید اینکه برای شما از همین ابتدای راه, حل بشه و دیگه جای شک و شبهه نمونه!
1- اصلا و اسلا و اصلن و اسلن Big Grin برای ترجمه هایی که به سفارت میخواین ارائه بدین مهر دادگستری و وزارت خارجه نیازی نیست!!! هزینه اضافی نکنید! اینرو با اطمینان عرض میکنم خدمتتون! پس خیالتون راحت باشه!
2- برای ایرانیهایی که همیشه ساکن ایران بودند به هیییییییییچ عنوان نیاز به سوء پیشینه نییییییست. جز اینکه بیشتر از 6 ماه توی یه کشور دیگه زندگی کرده باشند که در این صورت باید از همون کشور عدم سوء پیشینه بگیرند.
موفق و موید باشید
کیس نامبر;2012as34xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: می 2012
تاریخ ورود به امریکا: سپتامبر 2012
مقصد: کالیفرنیا- لس آنجلس

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kopol ، farshadsh ، حامد
دوستان من موقع ثبت نام یه کاری کردم که خودم فکر میکنم مشکلی نباشه. ولی یه کم به شک افتادم!
اسم و فامیل من و فامیل همسرم دو کلمه ای است و من دو کلمه رو تو فرم ثبت نام اولیه چسبیده به هم نوشتم. اما الان دارم درستشو مینویسم. این کار رو کردم، چون یه بار برای کانادا این مشکل برام پیش اومد که بین دو کلمه برام خط فاصله گذاشته بودن و من چند سال نتونستم استاتوسمو چک کنم.
فکر میکنید مشکلی پیش میاد؟ اگر اینطوره تو چه مرحله ای بهشون اطلاع بدم؟
با سلام و تشکر از دست اندر کاران سایت

در حال حاضر اولين سوالي كه جواب قاطعي براش پيدا نكرده‌ام اينه كه با ديدن جواب در سايت مي‌توان فرمها را پر كرده و مكاتبه با KCC را شروع كرد و يا بايد منتظر نامه كتبي بود. اصولاً تعجيل در ارسال فرمها مزيت و امتيازي خواهد داشت؟

آيا از روي Case No. چيزي ميشه فهميد؟ مال من حدود هشت هزار هستش. برنامه زمانبنده مربوط به وقت سفارت با توجه به اين شماره تنظيم ميشه و يا زمان ارسال فرمها و بررسي درخواست در KCC ؟
شماره کیس : 2013AS85XX ، قبولی : 1 می ، ارسال فرمها: جولای ، هزینه ها تاکنون : 8 م ، 3نفر ، مصاحبه : ابوظبی W2 June ، کلیرینس و نهایتاً 14 اگوست كلير
نامه كتبي نمياد
دوست عزيز شما بايد زودتر مداركت رو بفرستي همونطور كه خودت گفتي برنامه مصاحبه شما با توجه به ارسال مدارك و شماره شما انجام ميشه.
since 2012
من مدارکمون رو فرستادم . متاسفانه آدرس به فارسی روی برچسب رو براشون نفرستادم ...مگه اونها برای ما نامه می فرستند که آدرسمون رو باید به فارسی براشون بفرستیم ؟ تا اونجایی که من می خوندم همه چیز از طریق سایت چک می شده و ایمیل ..و در هر صورت من بارها نامه هایی که از خارج می اومدند رو دیدم و نامه ها در پست ایران ادرسشون به فارسی ترجمه میشه .... یکی منو از نگرانی در بیاره لطفا ..اگه لازم هست تا براشون پست کنم ؟
(2012-05-08 ساعت 16:05)elhamy نوشته:  من مدارکی از قبیل اصل مدرک دیپلم،اصل مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، شناسنامه،کارت ملی‌،فرم اسپانسر،تمکن مالی‌(بانک ملت) + ترجمه هر یک از مدارک (با مهر دادگستری ) + ۲ کپی‌ از ترجمه هر کدام ارائه دادم . مصاحبه بیشتر از ۵ دقیقه طول نکشید . مصاحبه کننده فقط از من خواست که مدارک رو بذارم زیر شیشهٔ گیشه . بعد هم پرسید این تمکن مالی شما معادل چند $ هست ؟ که من هم با $ ۱۸۰۰ تومان براشون حساب کردم و گفتم . اگه مدارک مشکلی‌ نداشته باشه نگرانی نداره

منی که دوره پیش دانشگاهی رفتم باید این مدرکمو ببرم یا دیپلم پایان دبیرستانو؟ چون خوندم از نظر اونا دیپلم باید 12 سال باشه؟
١٢ سال ايران پيش دانشگاهيه!!!
ديپلم قبول نيست
since 2012
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، farshadsh
همراه برنده هم باید مدرک تحصیلی اش رو ترجمه کنه؟
(2012-05-08 ساعت 18:16)امیر مهاجر نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام یه کاری کردم که خودم فکر میکنم مشکلی نباشه. ولی یه کم به شک افتادم!
اسم و فامیل من و فامیل همسرم دو کلمه ای است و من دو کلمه رو تو فرم ثبت نام اولیه چسبیده به هم نوشتم. اما الان دارم درستشو مینویسم. این کار رو کردم، چون یه بار برای کانادا این مشکل برام پیش اومد که بین دو کلمه برام خط فاصله گذاشته بودن و من چند سال نتونستم استاتوسمو چک کنم.
فکر میکنید مشکلی پیش میاد؟ اگر اینطوره تو چه مرحله ای بهشون اطلاع بدم؟

خودم زنگ زدم کنتاکی و به یه خانومه مشکلمو گفتم. اونم گفت نباید اشکالی ایجاد کنه. گفت ما نمیتونیم اطلاعاتی رو که وارد کردی اصلاح کنیم، اما توی فرمهایی که میخوای ارسال کنی اسمها رو همونطوری بنویس که باید باشه. خیلی هم برخوردش خوب بود.
(2012-05-08 ساعت 18:49)M_Ti نوشته:  همراه برنده هم باید مدرک تحصیلی اش رو ترجمه کنه؟

من جای شما بودم این کارو میکردم. به هر حال آمریکا که برید به ترجمه مدرکتون نیاز دارید. ریسک نکنید و ترجمه و اصل مدرکها رو برای مصاحبه با خودتون ببرید.
بچه ها برای من یه سوال پیش اومده اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم
من الان مجردم ولی یه ازدواج داشتم که به طلاق منجر شد
حالا چه مدرکی دال بر طلاق باید نشون بدم همون شناسنامه کافیه ؟
چون که طلاقنامه دست همسر سابقم مونده و من الان بهشون دسترسی ندارم
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
(2012-05-08 ساعت 20:04)smith نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 19:42)امیر مهاجر نوشته:  خودم زنگ زدم کنتاکی و به یه خانومه مشکلمو گفتم. اونم گفت نباید اشکالی ایجاد کنه. گفت ما نمیتونیم اطلاعاتی رو که وارد کردی اصلاح کنیم، اما توی فرمهایی که میخوای ارسال کنی اسمها رو همونطوری بنویس که باید باشه. خیلی هم برخوردش خوب بود.

والا منم 5 یا 6 بار همین رو مطرح کردم
من هم مثل شما زمانی که فرم پر کردم فامیلی پدرم(الان برنده شده) رو با space زدم rahim zadehدر صورتی که در پاسپورت بدون فاصله هست یعنی rahimzadeh و جالب اینه که تو پاس خودم rahim zadeh زده یعنی با فاصله !!!!!!!!
یه کم امیدوارشدم که مشکلی پبش نمیاد به نظر شما باید e-mail بزنیم بهشون بگیم یا نه دیگه نمیخواد
واقعا هر چی چک میکنی موقع ثبت نام آخرش باز یه صوتی می مونه
تشکر کنندگان: smith ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان