کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-10-20 ساعت 15:58)elnaz_joon نوشته:  من تو لیست مدرک زده بودم تعدادی درئس دانشگاهی
چون 2 واحد پیش نیازم مونده بود و با اینکه پایان نامه رو هم ارائه دادم اما مدرک لیسانس بهم ندادن
حالا باید دیپلم رو ترجمه کنم یا همون ریز نمرات نمی دونم چه مدرکی باید ببرم

همسرم هم باید مدارک تحصیلیش رو جدا جدا ترجمه کنه چون فوق دیپلم بوده و الا ن لیسانس یا آخریش رو؟؟
تمکن مالی یعنی چی باید از حساب بانکی مون پرینت بگیریم؟؟
ما در حال حاضر خونه نداریم اما اگر بخریم دیگه پول نقدی برامون نمی مونه؟؟

من شاغل نیستم بیمه و سابق کار و مدارک سربازی همسرم هم باید باشه
یا فقط همه مدارک شخص برنده؟؟
مدرک تحصیلی فقط از شخص برنده مورد نیاز است.هر مدرکی که از شما خواستند ارسال کنید.مدارک خودتون هم هر چی از دیپلم به بالا دارید را ترجمه کنید و همراه خود ببرید.توی ایمیلی که قبل از مصاحبه می فرستند مینویسند چه مدارکی بفرستید.موفق باشید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: el333 ، mohajer13 ، AsemanAbee
http://mohajersara.com/thread-5223.html
اینجا نوشته شده بود که کسانی کخ قبول شدن تا روز سی ام سپتامبر وقت
دارند که اقدام بکنند وگرنه دیگه نمیتونند، حالا این سی ام سپتامبر سال 2012 هست یا 2013 ?
آخه من تازه چند روز پیش مدارکم اولیه رو فرستادم
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 15:49)kavirr نوشته:  http://mohajersara.com/thread-5223.html
اینجا نوشته شده بود که کسانی کخ قبول شدن تا روز سی ام سپتامبر وقت
دارند که اقدام بکنند وگرنه دیگه نمیتونند، حالا این سی ام سپتامبر سال 2012 هست یا 2013 ?
آخه من تازه چند روز پیش مدارکم اولیه رو فرستادم

دير نشده ...مشكلي نيست.چند روز ديگه هم ايميل بزنيد چك كنيد كه حتما رسيده باشه فرمهاتون.جاي هيچ گونه نگراني هم نيست.اگر تا سي سپتامبر 2013 ويزا تو پاس نخورده باشه ديگه نميخوره.تا اون موقع هم خيلي موندهSmile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: kavirr ، reza6966
(2012-10-23 ساعت 17:52)hoseyn نوشته:  
(2012-10-23 ساعت 17:02)studpk نوشته:  دوستان كسي بوده كه مداركش براي سفارت كمتر از 15 روز مونده به مصاحبه رسيده باشه؟؟؟چي ميشه؟ آخه تركيه كه اين هفته تعطيله..
هيچ اتفاقي نمي افته. اصلن نگران نباشيد. تقريبا ميشه گفت نگاهي هم بهش نمي اندازند. به ما كه چندتا چيز را گفتند نفرستادي ولي توي پاكته بود و نديده بودند.
حتي افرادي همون روز تحويل دادند كه بهشون برگه مي دادند براي روز بعد بيايند مصاحبه.
زيادي هم زود نفرستيد كه ممكنه گم و گور كنند. سيستم اداريشون باگ داره!!!Big Grin

حسين جان من مداركم رو حدودا يك ماه زودتر پست كردم چون تا جاييكه من متوجه شدم در فايل پي دي اف سفارت نوشته كه حداقل 15 روز مانده به مصاحبه پست كنيد يعني از 15 روز ديرتر نشه، زودتر باشه ايرادي ندارهBig Grin
و ضمنا به خاطر شرايط فعلي اگر پست رو خداي ناكرده تحريم كنند اونوقت.........Sad
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، pooya.n ، rezagh
آخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهی ریاضی است ولی زمانی که ثبت نام میکردم آخرین مدرک تحصیلی رو دیپلم ریاضی زدم وقتی هم که فرم هارو (۲۳۰و۱۲۲) پر میکردم برای اینکه تغییر داده نشه همون دیپلم زدم، حالا به نظر شما الان دویاره ایمیل بزنم و درستش کنم و فرم هارو دوباره بفرستم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
(2012-10-24 ساعت 21:37)kavirr نوشته:  آخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهی ریاضی است ولی زمانی که ثبت نام میکردم آخرین مدرک تحصیلی رو دیپلم ریاضی زدم وقتی هم که فرم هارو (۲۳۰و۱۲۲) پر میکردم برای اینکه تغییر داده نشه همون دیپلم زدم، حالا به نظر شما الان دویاره ایمیل بزنم و درستش کنم و فرم هارو دوباره بفرستم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟

شما مطمئنی واسه لاتاری ثبت نام میکردی!!! ثبت نام لاتاری هیچ جاش مدرک دیپلم ریاضی نداره!!!
چیزی که تو ثبت نام لاتاری هستش برای دیپلم High School degree
اگه اینو زده باشی که درست زدی ولی تو فرمای 230 و 122 اشتباه کردی و باید نشون میدادی که پیش دانشگاهی هم خوندی که دیپلمت 12 ساله باشه.
به نظر من ایمیل بزن به KCC و بگو فرماتو برات اصلاح کنن. یا میکنن یا میگن دوباره فرمارو بفرست.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: loveusa ، rezaahmadi ، roeentan ، kavirr ، Saeedv13
(2012-10-24 ساعت 12:56)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 09:20)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 02:45)samankhan1 نوشته:  سلام سایز عکس برای انکارا چنده؟تعداد؟وقد و زن را به سانتیمتر وکیلو میخواهند اکر جز این است بر حسب چه واحدی است و چگونه تبدیلش کنیم؟

سلام
سايز عكس همون 5*5 ارسالي براي سفارت و قد سانتيمتر و وزن كيلو.

سلام بچه ها
اين جريان قد و وزن چيه؟؟؟؟
كجا همچين چيزي ازمون ميخان؟
لطفا" راهنمايي كنيد
سلام
برای مدیکال لازمه. اگر ندونید 50 دلار هزینه اندازه گیریشونه Sad
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: mooj ، ani_sheiton ، Szsanazsz ، rezagh ، achi686
وا نشنیده ودم تاحالا!!!!قد و وزن؟خوب معمولا همه حدودی میگن اومدیمو یکم بالا پایین گفتیم نگن دروغ گفتینBig Grin
تشکر کنندگان:
وقت به خیر دوستان عزیز

من چند مدتی‌ سایت نبودم ، می‌خواستم ببینم جریان این ایروان چی‌ هستش؟ موقعی که فرمها رو پر میکردیم فقط اسم آنکارا و ابوظبی بود آخه ! من گیج شدم الان ! لطفا راهنماییم کنید
با سپاس فراوان
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 02:53)rose_2000 نوشته:  وقت به خیر دوستان عزیز

من چند مدتی‌ سایت نبودم ، می‌خواستم ببینم جریان این ایروان چی‌ هستش؟ موقعی که فرمها رو پر میکردیم فقط اسم آنکارا و ابوظبی بود آخه ! من گیج شدم الان ! لطفا راهنماییم کنید
با سپاس فراوان

برای بعضی از دوستان محل مصاحبه تغییر پیدا کرده به ایروان این کاررو خود کی سی سی ترتیب داده تا به امور کیسها سریعتر رسیدگی بشه و این تغییر تو نامه مصاحبه مشخص میشه.
کیس نامبر:2013AS00000XXX -کنسولگری:آنکارا - افراد کیس:3 -مصاحبه:NOV,دریافت برگه آبی و فرم 9 سئوالی -20 DEC کلیر شدیمBig Grin
تشکر کنندگان: rose_2000 ، Ali DV-2013 ، roeentan ، Saeedv13
ممنونم از پاسختون دوست عزیز Smile
شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان:
(2012-10-25 ساعت 01:28)ani_sheiton نوشته:  وا نشنیده ودم تاحالا!!!!قد و وزن؟خوب معمولا همه حدودی میگن اومدیمو یکم بالا پایین گفتیم نگن دروغ گفتینBig Grin

نه مهم نیست یک کمی بالا پایین بگین ، اینا سوالای روتین که ازتون می پرسن فقط اگه بگی نمیدونم باید بابتش پول بدین .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، rezagh ، AsemanAbee ، achi686
(2012-10-25 ساعت 00:24)enchantress_boy نوشته:  
(2012-10-24 ساعت 21:37)kavirr نوشته:  آخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهی ریاضی است ولی زمانی که ثبت نام میکردم آخرین مدرک تحصیلی رو دیپلم ریاضی زدم وقتی هم که فرم هارو (۲۳۰و۱۲۲) پر میکردم برای اینکه تغییر داده نشه همون دیپلم زدم، حالا به نظر شما الان دویاره ایمیل بزنم و درستش کنم و فرم هارو دوباره بفرستم یا اینکه مشکلی پیش نمیاد ؟

شما مطمئنی واسه لاتاری ثبت نام میکردی!!! ثبت نام لاتاری هیچ جاش مدرک دیپلم ریاضی نداره!!!
چیزی که تو ثبت نام لاتاری هستش برای دیپلم High School degree
اگه اینو زده باشی که درست زدی ولی تو فرمای 230 و 122 اشتباه کردی و باید نشون میدادی که پیش دانشگاهی هم خوندی که دیپلمت 12 ساله باشه.
به نظر من ایمیل بزن به KCC و بگو فرماتو برات اصلاح کنن. یا میکنن یا میگن دوباره فرمارو بفرست.

خوب من توی قرم ها زدم High School Diploma، میتونم فرم هامو تغییر ندم و فقط ۱ سال بهش اضافه کنم چون نمیخوام حساس بشه و وقتی خواستم مدارک رو بفرستم پیش دانشگاهی هم بفرستم، چون از دید اونا دیپلم + پیش دانشگاهی ایران میشه دیپلم دبیرستان
تشکر کنندگان: achi686
سلام

من اول که ثبت نام کردم مجرد بودم بعد از نامه اول ازدواج کردم و اطلاع دادم و یه ماه پیش همه مدارک Update شده رو دوباره به کی سی سی فرستادم اونا هم گفتن رسید و به حسابش میاریم حالا که نامه دوم اومده و زمان مصاحبه مشخص شده اسم همسرم به عنوان همراه تو نامه نیست . حالا باید چیکار کنم این روند نرماله؟
تشکر کنندگان:
سلام
من یه سوال داشتم
خوشحال می شم دوستان کمکم کنند..
تمکن مالی مدت اعتبارش چقدره؟ یعنی باید چند وقت قبل از رفتن به مصاحبه باید فاصله داشته باشه؟
من 2 ماه پیش گرفتم..آیا مشکل سازه؟
و این فقط گردش مالیه یا ریز حساب هم هست؟
ممنون می شم کمکم کنید..
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان