کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-10-26 ساعت 12:59)mohsen-usa نوشته:  با عرض سلام

من هفته پيش تو ايروان مصاحبه داشتم و به كليرنس يكي دو ماهه خوردم.يكي از چيزهائي كه ازم خواستن آدرس در آمريكاست.به سفارت تو ايروان ايميل زدم پرسيدم اين آدرس براي ارسال گرين كارته يا براي زندگي كه جواب دادن هر دو آدرس را ميخوان!!!!

حالا من براي ارسال گرين كارت ميتونم آدرس يك دوستي را بدم اما هنوز كه معلوم نيست كجا ميرم و آدرسم چيه چطوري آدرس محل زندگي بدم؟ شنيدم ميشه آدرس زندگي را در بدو ورود به آمريكا در فرودگاه داد.اين درسته؟؟؟

سوال بعدي من در مورد قوانين رسمي گرين كارته.مثلا اينكه پس از اولين ورود و گرفتن گرين كارت براي چه مدت ميشه خارج از امريكا ماند و سوالات مشابه

ممنون از دوستاني كه بتونن من را راهنمائي كنن.مرسي
دوست عزیز سلام ،
مطالعه فرومهای گذشته ، کمک شایانی به شما خواهد کرد . سوالات تکراری موجب میشه که شما پاسخی دریافت نکنید !!! . اما بنده به شما عرض میکنم .
اولاً شما باید یه آدرس برای گرین کارت داشته باشید . اما آدرس محل زندگی اجباری نیست !! . اما حالا که سفارت از شما هر دو آدرس رو خواسته ، زحمت بکشید و همون آدرس گرین کارت رو بعنوان آدرس زندگی انتخاب کنید و هیچ اشکالی هم نخواهد داشت .
دوماً شما با داشتن گرین کارت فقط میتونید حدود شش ماه از آمریکا خارج شوید . تاکید میکنم ، حدود شش ماه . در غیر اینصورت گرین کارت شما باطل خواهد شد . اگر به دلایلی قادر به زندگی در آمریکا برای مدت معینی نیستید ، میتونید به محض ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت و با ارائه مدارک مثبته ، درخواست پاس سفید کنید . مثلاً شما دانشجو باشید و یکسال و نیم از درستون باقی مونده باشه . توجه داشته باشید که پاس سفید فقط در حدود 2 سال اعتبار داره . موفق باشید .
سلام دوستان بعد از مصاحبه چطور میشود فهمید نتیجه چه بوده؟
نتیجه را از کجا پیگیری کنیم. سپاس
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 19:06)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان بعد از مصاحبه چطور میشود فهمید نتیجه چه بوده؟

جانم ؟؟؟؟؟؟

دوست گرامی نتیجه را آفیسر همان لحظه پایان به شما خواهد گفت.
انشالله یا قبول یک ضرب هستید یا قبولید و پروسه کلیرنس را طی خواهید کرد و یا خدای ناکرده کیستان رد خواهد شد.
لطفا قبل از طرح سوال بیشتر به تاپیک ها سرک بکشید.
موفق باشید.
کیس نامبر : **11 2013AS / ورود به آمریکا : هفته دوم مارچ - Los Angeles
سفر نامه
تشکر کنندگان: afs ، maneia
(2012-10-26 ساعت 12:36)mgolchin13 نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 00:48)Man نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 14:25)raam12000 نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 14:12)ALI_AGHA نوشته:  
(2012-10-25 ساعت 13:44)mrr777 نوشته:  نامه دوم بر اساس اطلاعات موقع ثبت نام تنظيم مي شه، نگران نباشيد.

دوست عزیز
به نظر من حتما پیگیری کنید . هم با ای میل و هم تلفنی مورد را کاملا شرح .....
بله
با email جواب دادن
Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.

دوست عزیز به نظر من هم حتما از طریق KCC و سفارت پیگیری کنید. من هم موقع ثبت نام مجرد بودم ولی‌ بعد که ازدواج کردم اسم همسرم هم توی نامه دوم بود. نامه دوم بر اساس فرمهی که به kcc فرستادید تنظیم می‌شه نه اطلاعات موقع ثبت نام. این نشون میده که اونها هنوز اطلاعات شما رو آپدیت نکردن. البته لازم نیست زیاد نگران باشید ولی‌ سریعا پیگیری کنید. تا جایی که من میدونم برای اینکه خانمت هم بتونه ویزا بگیره باید مصاحبه بشه. و همونطور که علی‌ آقا گفت حتما همه نامها رو همراهت داشته باش. اگه هم تلفنی صحبت کردی روز و ساعت تلفن و اسم اپراتور رو یاداشت کن.

روز مصاحبه هم از ما خیلی‌ دربارهٔ ازدواج سوال پرسید. اینکه چطوری آشنا شدید. چرا زودتر ازدواج نکردی؟ خانواده مخالف ازدواج بودن ؟ و.......... آمادگی این سوال‌ها رو داشته باش.
من هم با نظر سایر دوستان راجع به پیگیری موافقم فقط یک نکته رو خواستم گوشزد کنم: بعد از آمدن نامه دوم کیس شما از دست kcc خارج میشه و به سفارتی که قراره مصاحبه بشید ارسال میشه و از اون به بعد هرگونه مکاتبه و تماس برای پیگیری پرونده باید با اون سفارت انجام بشه.

به سفارت امریکا تو ارمنستان میل زدم
اینم جواب سفارت
Dear inquirer,

Please be advised that we don’t have your case at post yet.

ممکنه چون تاریخ مصاحبه برا دسامبره تا الان نرسیده و بعدا برسه؟
........................................................................
کیس نامبر: **000024- سفارت انتخابی: آنکارا- تعداد نفرات: 2 نفر -کنسولگری: ایروان - مصاحبه:هفته دوم دسامبر
تشکر کنندگان: ani_sheiton
سلام دوستان
از کجا میشه فهمید تعداد کیس نامبر آسیا 2013 چقدره یعنی امسال از آسیا چند نفر انتخاب کردن آخه به نظر میاد خیلی کمتر از سالهای قبله. از جایی میشه آماری بدست بیاریم؟ آخه کیس من 9000 هست یعنی به ما مصاحبه میرسه؟
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوال دارم
بعد از اینکه فرمها رو ارسال کردم ایمیل زدم که مدارکم رسیده یا نه،ولی نگفتن که رسیده یا نه گفتن که ۶،۸هفته طول میکشه که بررسی کنن و از این حرفا کسی تا حالا ایمیل برا رسیدن مدارکش زده؟ چی جواب دادن؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 19:28)ALI_AGHA نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 19:06)samankhan1 نوشته:  سلام دوستان بعد از مصاحبه چطور میشود فهمید نتیجه چه بوده؟

جانم ؟؟؟؟؟؟

انشالله یا قبول یک ضرب هستید یا قبولید و پروسه کلیرنس را طی خواهید کرد و یا خدای ناکرده کیستان رد خواهد شد.
موفق باشید.

سوال من برای زمانیکه درگیر پروسه کلیرنس شویم میباشد. سپاسگزارم.
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام دوستان عزیز. اسپانسر من فراموش کرده که قسمت 11 فرم 134 رو تیک بزنه. و در نهایت فرم را نوترایز و ارسال کرده. حالا به من گفته که از جانب من خودت تیک بزن. لازمه بگم فرمها تایپ شده و اگر من تیک بزنم باید با خودکار این کار رو انجام بدم. به نظر شما این کار رو انجام بدم؟ از نظر سفارت مشکلی پیش نمیاد ؟ و یا آفیسر ایراد نمیگیره؟ (بعنوان تقلب). امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم. ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 23:20)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
از کجا میشه فهمید تعداد کیس نامبر آسیا 2013 چقدره یعنی امسال از آسیا چند نفر انتخاب کردن آخه به نظر میاد خیلی کمتر از سالهای قبله. از جایی میشه آماری بدست بیاریم؟ آخه کیس من 9000 هست یعنی به ما مصاحبه میرسه؟

دوست من تاحالا نشده که به کسی مصاحبه نرسه. حداقل در مورد ایران که این اتفاق تاحالا نیفتاده و همه کارنت شدن.

پارسال کیس نامبرهای بالای 70000 فکر میکردن که بهشون مصاحبه نمیرسه، نه تنها بهشون مصاحبه رسید بلکه KCC به همه کسایی که ثبت نام کرده بود دوباره ایمیل زد تا اگه کسی از برنده شدنش مطلع نشده خبردار بشه و خوشبختانه یکسری از دوستان که نمیدونستن برنده شدن در ماههای آخر متوجه شدن و دقیقه 90 ویزا گرفتن. نمونش دوستمون با یوزر axes
تشکر کنندگان: amir82 ، Shezem ، کیانا ، lilistar ، roeentan ، farshadsh
دوستان سلام 1نفر از usa گفت گرین کارتی که میدن 1ساله است و بعد اون چه بخواهیم وچه نخواهیم مارا برمیگردونن البته گفت جدیدا این جوری شده کسی خبر داره ؟میخوام راست و دروغش بدونم؟ سپاسگزارم
تشکر کنندگان:
(2012-10-29 ساعت 05:28)samankhan1 نوشته:  دوستان سلام 1نفر از usa گفت گرین کارتی که میدن 1ساله است و بعد اون چه بخواهیم وچه نخواهیم مارا برمیگردونن البته گفت جدیدا این جوری شده کسی خبر داره ؟میخوام راست و دروغش بدونم؟ سپاسگزارم

من برنده سال ۲۰۱۲ هستم، و ۴ ماه میشه که آمده‌ام به آمریکا. روی گرین کارت من تاریخ انقضا را زده ۲۰۲۲، یعنی ۱۰ سال بعد. اون یارو دوست شما، حتما در آمریکا نبوده، و از گرین کارت هم هیچ اطلاعی نداره !!
خیلی خودمونی بهت بگم، الکی یه چیزی پَرُونده !!
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: 3rip ، کیانا ، lilistar ، AsemanAbee ، aziking ، mdna ، peyman1355 ، afs ، amir82 ، Ali DV-2013 ، roeentan ، payam62 ، farshadsh ، Saeedv13
(2012-10-27 ساعت 01:32)samankhan1 نوشته:  
(2012-10-26 ساعت 19:28)ALI_AGHA نوشته:  
جانم ؟؟؟؟؟؟
موفق باشید.
سوال من برای زمانیکه درگیر پروسه کلیرنس شویم میباشد. سپاسگزارم.
بفرمایید دوست عزیز این آدرس سایت
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
هروقت کیس نامبرتون را در این لیست مشاهده کردین کلیر شدین و میتونین به سفارت مراجعه کنید .
موفق باشید
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: AsemanAbee ، roeentan
دوستان برای گرفتن نامه موجودی بانکی از بانک ملت سوال کردم میگن نامه رو به لاتین میدن ولی نرخ ارز رو درج نمی کنند. یعنی موجودی فقط به ریال !! حتی نرخ ارز مرجع هم نوشته نمیشه. کسانی که گرفتن میشه بگن چطوری بوده؟
راجع به بانک سپه چطور؟ کسی اطلاع داره؟
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2012-10-26 ساعت 23:20)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان

سلام دوست خوبم
اينجوري که به نظر مياد تعداد کيس هاي اعلام شده براي آسيا 10000 هست. و اين هم به اين علته که شماره کيس ها براي قاره هاي مختلف مجزا شده نه اينکه کمتر از سالهاي قبل باشه.
تا حالا هيچ وقت اتفاق نيافتاده که کيسي کارنت نشه، پس شما هم نگران نباشيد.
اميدوار باشيد، انشالله ويزاتونو مي گيريد Smile
كيس نامبر: 2013AS76XX رؤيت قبولي: 2 مي-ارسال مدارك: 12 مي-تعداد افراد کیس: 1 نفر-مصاحبه: 7می ایروان- کلییر: 3 آگوست
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan
(2012-10-29 ساعت 09:35)mohajer13 نوشته:  دوستان برای گرفتن نامه موجودی بانکی از بانک ملت سوال کردم میگن نامه رو به لاتین میدن ولی نرخ ارز رو درج نمی کنند. یعنی موجودی فقط به ریال !! حتی نرخ ارز مرجع هم نوشته نمیشه. کسانی که گرفتن میشه بگن چطوری بوده؟
راجع به بانک سپه چطور؟ کسی اطلاع داره؟

دوست عزيز ميتونيد به بانك پاسارگاد مراجعه كنيد و سوال كنيد آنها موجودي ريالي و تبديل را به نرخ 1226 تومان زدند (حداقل سه چهار هفته پيش كه اينطوري بود)-موفق باشيد
2013AS00000XXXقبولی: 2012 1 May،ايروان،3 نفر،ارسال فرم: 2012 30May با دی.اچ.ال،کارنتی:2012 August ،مصاحبه:W3 October تاريخ كليرنس: xxتاريخ عزيمت به آمريكا: xx مقصد احتمالي:هيوستن
تشکر کنندگان: mohajer13 ، roeentan ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان