کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-10-21 ساعت 13:33)soroush253 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 13:06)soroush253 نوشته:  دوستان یه سوال مهم و حیاتی ....
اگه فرض و بر این بذاریم که من ویزای یک ضرب می گیرم .. اگه از همینجا بلیطم رو برای آمریکا بگیرم که دیگه بر نگردم , توی فرودگاه به مشکل بر می خورم ؟ به عنوان مثال طرف نمیگه تو فرودگاه ایران, تو ادامه مسیرت چطور برای آمریکاست در صورتی که ویزای آمریکا نداری هنوز ؟

نه سروش جان همچين حرفي بهت نميزنه به شرطي كه ادامه مسيرت به سمت آمريكا 7-8 روز بعد از arrival اوليه باشه و بلافاصله نباشه
اگر هم گير داد بهش بگو شما منو فقط تا مسير اول كه آنكارا ميشه چك كن
متصديان كانتر چكين در صورتي مسئوليت گردنشون هست كه شما رو تا مسير نهايي كه آمريكا ميشه بدون ويزا چك كنن.

مرسی از جوابت سروش عزیز ... من این سوال رو از هر جا میپرسم یه جواب متفاوت میگیرم ... دفتر ترکیش همین حرف شمارو میزنه ولی آژانس های مسافرتی می گن تو فرودگاه بهت گیر میدن و نمیذارن سوار شی .. خلاصه که این داستان معضلی شده برای من
[/quote]

سروش جان ها!! ممكنه ايرلايني پيدا بشه كه با ٦-٧ روز فاصله كانكشن بليط مستقيم براي امريكا بده؟ تو سايتشون كه همچين امكاني نيست.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13
من امشب فرم های مرحله اول بهمراه barcode sheet و عکس رو ایمیل کردم ولی autoreply هم جواب نیومد، کی جواب میدن که به دستشون رسیده و اوکی هست یا مشکلی داره؟ یا خودم باید زنگ بزنم ؟
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 17:45)kavirr نوشته:  من امشب فرم های مرحله اول بهمراه barcode sheet و عکس رو ایمیل کردم ولی autoreply هم جواب نیومد، کی جواب میدن که به دستشون رسیده و اوکی هست یا مشکلی داره؟ یا خودم باید زنگ بزنم ؟
وقتي فرمها رو ميفرستين اونها جوابي به شما نميدن . شما يكهفته ديگه براشون ايميل بدين كه بدستشون رسيده و مورد قبول هست يا نه، اونها هم بهتون جواب ميدن . تلفن هم ميتونين بزنين . ايميل اتوماتيك هم كلاً ديگه نمياد .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: pooya.n ، kavirr ، Saeedv13 ، Ali DV-2013
سلام دوستان من از صحبتهای شما چند تا سوال برام پیش اومد
ما وقتی میریم مصاحبه ومثلا ترکیه اگر ویزای یک ضرب بگیریم باید از همونجا بریم آمریکا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 19:30)my2220 نوشته:  سلام دوستان من از صحبتهای شما چند تا سوال برام پیش اومد
ما وقتی میریم مصاحبه ومثلا ترکیه اگر ویزای یک ضرب بگیریم باید از همونجا بریم آمریکا؟؟؟؟؟

دوست عزیز باید نداره ؛ می تونید از همونجا برید یا برگردید ایران و تا قبل انقضای مدیکالتون (6 ماه از روز مدیکال) وارد امریکا بشید.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: my2220 ، rezagh ، mohajer13
(2012-10-16 ساعت 11:33)refiusa نوشته:  سلام دوستان
من هم امسال برنده شدم و مدارکم هم فرستادم و منتظر کارنت شدن هستم
موقع ثبت نام مجرد زدم ولی الان نامزد کردم . نمی دونستم میشه عقد کرد و به kcc اعلام کرد به تازکی فهمیدم ولی الان نمیدونم زمان مناسبی هست ؟
با توجه به کیس نامبرم که حدود 5000 هست و اینکه اگر تا سپتامبر ویزا نگیر م شانسم ر و از دست خواهم داد از نظر دوستان با سابقه و مدیران محتر م آیا کار درستی هست؟
لطفا هر کدام از دوستان که اطلاعات دارن هرچه سریعتر کمک کنند چون برای من یک روز هم تاثیر داره چون اگر این کار رو بکنم کلی طول میکشه که مدارکم رو آماده کنم و تازه باید دوباره بفرستم و پروندم دوباره از اول بررسی بشه!
با تشکر
سلام دوست عزیز من هم وضعیتم تقریبا مشابه شماست. شما برای اینکه همسرتون هم ببرید باید حتما عقد کنید و بلافاصله بعد از اینکه عقد کردید به kcc ایمیل بزنید و بگید که ازدواج کردید و اونها از شما می خوان که فرمها را به اصافه ی چندتا عکس واسشون بفرستید حالا یا ایمیل یا پست یا فکس. ولی بودن بچه هایی که ایمیل کرده بودند. به نظره من با توجه به کیس نامبرتون شما هنوز فرصت دارید چون تا 15 روز قبل از تاریخ مصاحبه باید همه اینکارارو انجام بدی. حالا تا محرم و صفر نیومده عقد کنید سریعا ایمیل بزن و کاراشو انجام بده و روز مصاحبه هم که به امید خدا با همسرتون با هم برید به اندازه کافی از مراسم عقد عروسی و نامزدی و خواستگاری و بله برون و شیرینی خورون و آشنایی و همه اینا عکس و فیلم با خودت ببر تا بهشون ثابت بشه واسه سورزی نیست. و مطمئن باش مشکلی پیش نمی یاد و شما کیستون و رو از دست نمی دید. اما اگر سریعتر اقدام کنید. ایشالا موفق باشید
تشکر کنندگان: 3pideh ، roeentan ، 3rip ، rezagh ، refiusa
(2012-10-21 ساعت 03:22)reza6966 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 03:07)sph نوشته:  
(2012-10-20 ساعت 21:08)Saeedv13 نوشته:  آمار خط فقر برای 48 ایالت پیوسته: خانواده 2 نفره: 15130 دلار، 3 نفره: 19090 دلار، 4 نفره: 23050 دلار . باید در آمد سالانه شما بالاتر از این مقدار باشه. برای احتیاط نرخ برابری ارز رو در بازار آزاد ملاک قرار بدین. هر چند بانک نرخ دولتی رو داخل گواهیش درج می کنه. همونطور که قابل مشاهده است اینطوری نیست که برای هر نفر 20000 تا باشه و برای دو نفر دو برابر بشه.

سعید جان میشه راهنمایی بفرمائید که کدوم بانک نرخ ارز رو تو نامه تکمن مالیش قید میکنه ؟ من از بانک ملت پرسیدم و گفتن اینکارو نمی کنن .

پارسیان - پاسارگاد - ملی این هارو 100 % می دونم که تمکن مالی انگلیش میده بهتون با نرخ ا ر ز د و ل ت ی
سپه - تجارت هم میدان
Case No.2013AS000007xx، روئیت قبولی:1May2012، تعداد افراد کیس:1 نفر، ارسال فرمهای اولیه:28May 2012 با DHL، دریافت فرمها توسط کی سی سی:1Jun2012، تاریخ کارنت شدن: Aug2013، سفارت: ابوظبی، تاریخ مصاحبه: هفته اول نوامبر، تاریخ اخذ ویزا:؟، تاریخ ورود به آمریکا:؟
تشکر کنندگان:
سلام
اگه کسی کاردولتی داشته باشه ودرسپاه هم خدمت کرده باشه امکان قبولیش کم.
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 22:42)gholamreza_fe نوشته:  سلام
اگه کسی کاردولتی داشته باشه ودرسپاه هم خدمت کرده باشه امکان قبولیش کم.

خیر.... احتمالا مدت زمان کلیرنس طولانی تری خواهد داشت.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان,
کساني که در لاتاري پارسال برنده شدند و در حال حاضر منتظر کارنت شدن هستند,آيا اجازه دارند در قرعه کشي امسال هم ثبت نام کنند???????
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 00:10)shadi20 نوشته:  سلام دوستان,
کساني که در لاتاري پارسال برنده شدند و در حال حاضر منتظر کارنت شدن هستند,آيا اجازه دارند در قرعه کشي امسال هم ثبت نام کنند???????

دوست عزیز تا زمانی‌ که گرین کارت دریافت نکرده باشید میتونید ثبت نام مجدد کنید
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: shadi20 ، rezagh
مرسي .با ثبت نام کردن ,مشکلي براي گرفتن ويزامون پيش نمياد???
تشکر کنندگان:
(2012-10-22 ساعت 00:25)shadi20 نوشته:  مرسي .با ثبت نام کردن ,مشکلي براي گرفتن ويزامون پيش نمياد???

مادامی که گرین کارت دریافت نکرده باشید میتوانید شرکت کنید،در ضمن احتیاجی به ثبت نام نیست چون به امید خدا و با کمی‌ صبر امسال ویزا تونو‌ خواهید گرفت موفق باشید،
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: shadi20 ، ani_sheiton ، rezagh
دوست عزیزم
آنی جان
معلوم سرکلاس آمار هم شیطون بودی! طیق فرمایشات پیر دیر عمو سعید برای یک نفر هر مبلغی باشه برای خانواده ضریبی از مبلغ اول اضافه میشه نه اینکه دو برابر بشه.یه خونواده چهار نفره اجاره ای چها برابر یک نفر نمی دن. پول آب و برق چهار برابر نمیدن و چهار تا خودرو نمیخرن..پس هزینه ها چهار برابر نیست...
اما نکته مهم تر نحوه بیان نظراتمونه. من نمی دونم چرا اما ندیده پویا (Pooya.n) رو دوست دارم و می بینم که ابراز نظرش رو با سئوال میپرسه و نه با اطمینان و محکم. میدونی ماها هیچ کدوممون وکیل درجه یک مهاجرت نیستیم پس باید در ابراز نظر برای کسایی که بر اساس نظرات ما تصمیم گیری میکنن یک کم محتاط باشیم.
4 تا 18000 دلار رو فراهم کردن برای تمکن مالی خیلی خیلی سخت تره تا 25000 دلار برای یک خانواده 4 نفره.
موفق و پیروز باشی
[/quote]
بابا بیات جون مرسی از نصیححتون منو به بزرگیه خودتون ببخشید آخه من توی یکی از این تایپیک ها این رقم رو خواندم و بیان کردم و الان هرچی گشتم پیداش نکردم .بله استاد عزیز من شیطونم درس گوش نمیدم.
تشکر کنندگان: bayat_r
(2012-10-21 ساعت 20:59)azaddk نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 03:22)reza6966 نوشته:  
(2012-10-21 ساعت 03:07)sph نوشته:  [quote='Saeedv13' pid='226854' dateline='1350751134']
آمار خط فقر برای 48 ایالت پیوسته: خانواده 2 نفره: 15130 دلار، 3 نفره: 19090 دلار، 4 نفره: 23050 دلار . باید در آمد سالانه شما بالاتر از این مقدار باشه. برای احتیاط نرخ برابری ارز رو در بازار آزاد ملاک قرار بدین. هر چند بانک نرخ دولتی رو داخل گواهیش درج می کنه. همونطور که قابل مشاهده است اینطوری نیست که برای هر نفر 20000 تا باشه و برای دو نفر دو برابر بشه.

سعید جان میشه راهنمایی بفرمائید که کدوم بانک نرخ ارز رو تو نامه تکمن مالیش قید میکنه ؟ من از بانک ملت پرسیدم و گفتن اینکارو نمی کنن .

پارسیان - پاسارگاد - ملی این هارو 100 % می دونم که تمکن مالی انگلیش میده بهتون با نرخ ا ر ز د و ل ت ی
سپه - تجارت هم میدان

دوست گرامي

من خودم از بانك ملت تمكن مالي گرفتم به زبان انگليسي و زيرش هم نرخ برابري رو به لاتين نوشتند، اما شعبه بانكي كه توش حساب داشتم يك نامه به زبان فارسي به بنده داد كه اون نامه رو سر بسته بردم بخش بين الملل بانك در خيابان طالقاني و اونجا بود كه نامه انگليسي بهم دادند و زيرش هم نرخ برابري رو نوشتند، ضمنا اگر اينكارو ميكنيد به نظر بنده دو نسخه همون اول به كارمند مربوطه بگيد براتون تهيه كنه كه يكي رو براي سفارت پست كنيد و يكي ديگه رو هم روز مصاحبه به همراه داشته باشيد ( البته اگر مصاحبه شما آنكارا باشه و نياز به ارسال مدارك قبل از مصاحبه داشته باشيد )

شاد و سربلند باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، kasrafo ، bayat_r

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان