کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-04 ساعت 12:49)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

پرسشي از دوستان خوبم دارم، آيا وقتي مداركمون به سفارت در آنكارا ميرسه، ايميلي از طرف سفارت برامون مياد يا نه؟ آيا نيازي هست كه ما ايميل بزنيم و تائيديه رسيدن مدارك رو از سفارت بخواهيم يا اينكه خود سفارت بهمون ايميل ميزنه و ميگه چه مداركي رو روز مصاحبه بايستي به همراه داشته باشيم؟

از بزرگواري دوستان صميمانه سپاسگزارم

سلام دوست عزيز

من دقيقا روزي كه tnt نوشت كه مداركم رسيده ايميل زدم به سفارت و خواستم كه تاييد كنن. فرداش ايميل اومد كه تحويل گرفتن و پس فرداش هم ايميل براي اينكه چه مداركي روز مصاحبه لازمه به دستم رسيد.

ايميل دوم احتمالا بدون اينكه من بخوام هم مي رسيد اما اولي براي تاييد دريافت، خير.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: peyman1355 ، armin1 ، AsemanAbee
(2012-11-04 ساعت 13:33)studpk نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 12:49)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

پرسشي از دوستان خوبم دارم، آيا وقتي مداركمون به سفارت در آنكارا ميرسه، ايميلي از طرف سفارت برامون مياد يا نه؟ آيا نيازي هست كه ما ايميل بزنيم و تائيديه رسيدن مدارك رو از سفارت بخواهيم يا اينكه خود سفارت بهمون ايميل ميزنه و ميگه چه مداركي رو روز مصاحبه بايستي به همراه داشته باشيم؟

از بزرگواري دوستان صميمانه سپاسگزارم

سلام دوست عزيز

من دقيقا روزي كه tnt نوشت كه مداركم رسيده ايميل زدم به سفارت و خواستم كه تاييد كنن. فرداش ايميل اومد كه تحويل گرفتن و پس فرداش هم ايميل براي اينكه چه مداركي روز مصاحبه لازمه به دستم رسيد.

ايميل دوم احتمالا بدون اينكه من بخوام هم مي رسيد اما اولي براي تاييد دريافت، خير.

دوست گرامي از راهنمايي هاي شما صميمانه سپاسگزارم اما پرسش ديگه اي برام پيش اومده، آيا شما با TNT مداركتون رو براي سفارت ارسال كرديد؟ من كه با اين شركت پستي حدودا 15 روز پيش تماس گرفتم و بهم گفتند كه هيچ بسته پستي براي سفارتها و يا كنسولگري هاي آ.م.ر.ي.ك.ا ارسال نمي كنند، از اينرو من با پست Aramex مداركم رو براي آنكارا پست كردم.
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان:
ببخشید میشه این سوال منو هم جواب بدین شاید تکراریه ولی لطفا جواب بدید
دقیقا چه مدارکی رو باید به سفارت آنکارا بفرستیم ؟من بعد قبولی ازدواج هم کردم لطفا راهنماییم کنید
مرسی
تشکر کنندگان:
يه سوال

آقا اين تمكن مالي كه ما بايد يه مبلغي رو تو بانك بذاريم و از بانك يه موجودي حساب بگيريم تاريخش مهمه؟
بايد نزديكاي مصاحبه باشه؟
چون من الان موجودي دارم ولي چون واسه كارم خرجش خواهم كرد مي ترسم در آينده اين مقدار تو حسابم نباشه
چه جورياست؟
تشکر کنندگان:
من صفارتم برای مصاحبه ارمنستان ایروان انتخاب شده چطوری میتونم تغییرش بدمو بندازمش ترکیه؟
کیس :25**
تشکر کنندگان:
سلام
سوال
اونايي كه سربازن، تو دوره سربازيشون چند بار مي تونن از ايران خارج بشن؟
مثلا فرض كنيم 1بار واسه مصاحبه رفتن، دفعه بعد كه كليرنس خوردن و 2ماه بعد مجبور شدن كه برن ويزاشونو بگيرن باز مجبورن از كشور خارج بشن. آيا 2 يا 3 بار مي تونن خارج بشن؟ منع قانوني نداره؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 17:48)mohammad_mstr نوشته:  من صفارتم برای مصاحبه ارمنستان ایروان انتخاب شده چطوری میتونم تغییرش بدمو بندازمش ترکیه؟

بعد از اینکه سفارتتون انتخاب شد شما دیگه با KCC نباید واسه تغییر سفارت مکاتبه کنید بلکه به خود سفارت باید ایمیل بزنید و از اونها درخواست کنید که سفارتتون رو تغییر بده چون مدارکتون به سفارت مذکور ارسال میشه. البته من احتمالشو کم میدم که سفارت قبول کنه مدارک شما رو به سفارت ترکیه بفرسته.
حالا چرا تغییر بدین ؟؟ بیشتر دوست دارن به جای ترکیه برن ارمنستان (یکیش خودم). به نظر من سعی کنید به این سفر بیشتر به عنوان سفر کاری نگاه کنید تا سفر سیاحتی تفریحی .
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، پدی ، امیر مهاجر ، roeentan ، studpk
(2012-11-04 ساعت 17:48)mohammad_mstr نوشته:  من صفارتم برای مصاحبه ارمنستان ایروان انتخاب شده چطوری میتونم تغییرش بدمو بندازمش ترکیه؟
از شماره کیس شما معلوم نمیشه که کارنت شدین یا نه؟ اگر کارنت شدین یعنی کیس نامبر شما زیر 2700 هست باید به سفارت ارمنستان ایمیل بزنین و پرونده شما دیگه در KCC نیست. ولی اگر هنوز تا کارنت شدن فاصله دارید باید به KCC ایمیل بزنید و تقاضای تغییر محل مصاحبه رو بدین. در حالت اول مصاحبه شما احتمالاً با مقداری تاخیر انجام خواهد شد. مصاحبه در ارمنستان قطعاً کم هزینه تر از آنکارا خواهد بود. بعضی دوستان مثل امیر مهاجر کار برعکس شما رو انجام دادن. میشه بفرمایین چرا خلاف رویه اکثریت عمل می کنید؟
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، امیر مهاجر ، roeentan
(2012-11-04 ساعت 14:38)sepid_a نوشته:  ببخشید میشه این سوال منو هم جواب بدین شاید تکراریه ولی لطفا جواب بدید
دقیقا چه مدارکی رو باید به سفارت آنکارا بفرستیم ؟من بعد قبولی ازدواج هم کردم لطفا راهنماییم کنید
مرسی
فایل زیرو دانلود کن و صفحات 1 تا 3 رو بخون.
به موضوع "ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری" مراجعه کن جوابتو میگیری. اگه جوابتو نگرفتی به موضوع مشابه واسه سالهای 2012 تا 2010 مراجعه کن حتماً جوابت هست.
سفرنامه
تشکر کنندگان: mahmoodi.h ، Saeedv13 ، Szsanazsz ، Judy Abbott 13 ، امیر مهاجر ، studpk
من خدمتم نیرو انتظامی بوده .استوار یک بودم .11 ماه خدمت کردم بعد کسری سه برادری خوردم .توی فرم باید چی بنویسم
تشکر کنندگان:
دوستان برای پر کردن فرم dsp-122 قسمت سفارتی که مایل هستید برای مصاحبه. انکارا رو باید به چه صورت نوشت؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:

(2012-11-04 ساعت 18:51)m2m2m22 نوشته:  من خدمتم نیرو انتظامی بوده .استوار یک بودم .11 ماه خدمت کردم بعد کسری سه برادری خوردم .توی فرم باید چی بنویسم

بستگی به کارتی داره که بهتون دادند. اگه پایان خدمت دارید باید اعلام کنید سربازی رفتید ولی اگه معافیت دادن بهتون جواب منفی بدین.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، امیر مهاجر ، roeentan ، studpk
(2012-11-04 ساعت 19:16)beelzebub نوشته:  دوستان برای پر کردن فرم dsp-122 قسمت سفارتی که مایل هستید برای مصاحبه. انکارا رو باید به چه صورت نوشت؟

Ankara
سفرنامه
تشکر کنندگان: beelzebub ، امیر مهاجر
(2012-11-04 ساعت 19:30)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:16)beelzebub نوشته:  دوستان برای پر کردن فرم dsp-122 قسمت سفارتی که مایل هستید برای مصاحبه. انکارا رو باید به چه صورت نوشت؟

Ankara

ممنون. یعنی فقط بنویسم ANKARA . نوشتن ترکیه لازم نیست؟Big Grin

بعد برای تایپ کردن داخل فرم ها از حروف بزرگ استفاده کنم یا فرقی نمیکند؟ من برای امتحان فقط حرف اول هر کلمه رو بزرگ نوشتم
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 19:32)beelzebub نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:30)enchantress_boy نوشته:  

Ankara

ممنون. یعنی فقط بنویسم ANKARA . نوشتن ترکیه لازم نیست؟Big Grin

بعد برای تایپ کردن داخل فرم ها از حروف بزرگ استفاده کنم یا فرقی نمیکند؟ من برای امتحان فقط حرف اول هر کلمه رو بزرگ نوشتم
فرقی نمیکنه. فقط بنویسید Ankara
بعدش شما که به امید خدا کیس نامبرت با 2014 شروع میشه از الان لازم نیست این فرمارو بفرستیا!
سفرنامه
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، امیر مهاجر ، lilac ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان