کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-04 ساعت 19:42)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:32)beelzebub نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:30)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:16)beelzebub نوشته:  دوستان برای پر کردن فرم dsp-122 قسمت سفارتی که مایل هستید برای مصاحبه. انکارا رو باید به چه صورت نوشت؟

Ankara

ممنون. یعنی فقط بنویسم ANKARA . نوشتن ترکیه لازم نیست؟Big Grin

بعد برای تایپ کردن داخل فرم ها از حروف بزرگ استفاده کنم یا فرقی نمیکند؟ من برای امتحان فقط حرف اول هر کلمه رو بزرگ نوشتم
فرقی نمیکنه. فقط بنویسید Ankara
بعدش شما که به امید خدا کیس نامبرت با 2014 شروع میشه از الان لازم نیست این فرمارو بفرستیا!

ممنون. این فرم ها برای خودم نیست برای کسی دیگه هستBig GrinBig Grin

پس کوچکی و بزرگی هم فرقی نداره؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: enchantress_boy
(2012-11-04 ساعت 19:44)beelzebub نوشته:  

نه عزیزم فرقی نداره. انقدر سخت نگیر. سعی کن اطلاعات دیگه مثل سال تولد یا مدارک تحصیلی و .... رو اشتباه وارد نکنی.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: beelzebub ، امیر مهاجر ، roeentan ، lilac
(2012-11-04 ساعت 19:53)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 19:44)beelzebub نوشته:  

نه عزیزم فرقی نداره. [undefined=undefined]انقدر سخت نگیر[/undefined]. سعی کن اطلاعات دیگه مثل سال تولد یا مدارک تحصیلی و .... رو اشتباه وارد نکنی.

چون برای کسی دیگه هست اینکارو میکنم که شرمندش نشمBig Grin

اون قسمت فرم که جای الصاق عکس هست میشه عکس رو بهش منگنه کرد یا لازم نیست و فقط میشه عکس رو تو پاکت گذاشت؟ چون خوندم که بعضی دوستان با گیره عکس رو وصل کردن به فرم DS-230
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 19:16)beelzebub نوشته:  دوستان برای پر کردن فرم dsp-122 قسمت سفارتی که مایل هستید برای مصاحبه. انکارا رو باید به چه صورت نوشت؟

EMBASSY OF THE UNITED STATES OF AMERICA , ANKARA, TURKEY
تشکر کنندگان: beelzebub
[quote='peymandv' pid='232101' dateline='1352035937']
سلام
سوال
اونايي كه سربازن، تو دوره سربازيشون چند بار مي تونن از ايران خارج بشن؟
مثلا فرض كنيم 1بار واسه مصاحبه رفتن، دفعه بعد كه كليرنس خوردن و 2ماه بعد مجبور شدن كه برن ويزاشونو بگيرن باز مجبورن از كشور خارج بشن. آيا 2 يا 3 بار مي تونن خارج بشن؟ منع قانوني نداره؟
[......

اگه منظورتون از سرباز همون مشموله و دانشجو هستید به دفعات میتونین خارج بشین با گرفتن گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه و ارائه به نظام وظیفه جهت اجازه گرفتن پاس .... البته باضافه گذاشتن وثیقه هم که از همه مهم تره...!
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 20:11)beelzebub نوشته:  چون برای کسی دیگه هست اینکارو میکنم که شرمندش نشمBig Grin

اون قسمت فرم که جای الصاق عکس هست میشه عکس رو بهش منگنه کرد یا لازم نیست و فقط میشه عکس رو تو پاکت گذاشت؟ چون خوندم که بعضی دوستان با گیره عکس رو وصل کردن به فرم DS-230
ایشالا خودتم قبول شی Smile
نه نباید منگنه کنی. عکس ها رو با گیره وصل کن یا بزار داخل پاکت.
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، beelzebub
(2012-11-04 ساعت 22:06)enchantress_boy نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 20:11)beelzebub نوشته:  چون برای کسی دیگه هست اینکارو میکنم که شرمندش نشمBig Grin

ممنون.Wink یعنی اون دو تا عکس که میگن برای همینه یا علاوه بر دوتا عکس اینم بزارم تو پاکت؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 22:22)beelzebub نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 22:06)enchantress_boy نوشته:  

ممنون.Wink یعنی اون دو تا عکس که میگن برای همینه یا علاوه بر دوتا عکس اینم بزارم تو پاکت؟

نه. کلاً 2 تا عکس شما باید بفرستی که این 2 تا عکسو من خودم با گیره به فرمام وصل کردم که گم نشه. نه تنها عکس بلکه فرمارو هم نباید منگنه کنید.
سفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، lilac ، امیر مهاجر
(2012-11-04 ساعت 14:35)peyman1355 نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 13:33)studpk نوشته:  
(2012-11-04 ساعت 12:49)peyman1355 نوشته:  درود بر دوستان گرامي

پرسشي از دوستان خوبم دارم، آيا وقتي مداركمون به سفارت در آنكارا ميرسه، ايميلي از طرف سفارت برامون مياد يا نه؟ آيا نيازي هست كه ما ايميل بزنيم و تائيديه رسيدن مدارك رو از سفارت بخواهيم يا اينكه خود سفارت بهمون ايميل ميزنه و ميگه چه مداركي رو روز مصاحبه بايستي به همراه داشته باشيم؟

از بزرگواري دوستان صميمانه سپاسگزارم

سلام دوست عزيز

من دقيقا روزي كه tnt نوشت كه مداركم رسيده ايميل زدم به سفارت و خواستم كه تاييد كنن. فرداش ايميل اومد كه تحويل گرفتن و پس فرداش هم ايميل براي اينكه چه مداركي روز مصاحبه لازمه به دستم رسيد.

ايميل دوم احتمالا بدون اينكه من بخوام هم مي رسيد اما اولي براي تاييد دريافت، خير.

دوست گرامي از راهنمايي هاي شما صميمانه سپاسگزارم اما پرسش ديگه اي برام پيش اومده، آيا شما با TNT مداركتون رو براي سفارت ارسال كرديد؟ من كه با اين شركت پستي حدودا 15 روز پيش تماس گرفتم و بهم گفتند كه هيچ بسته پستي براي سفارتها و يا كنسولگري هاي آ.م.ر.ي.ك.ا ارسال نمي كنند، از اينرو من با پست Aramex مداركم رو براي آنكارا پست كردم.

من با TNT از هلند ارسال كرده بودم.
ازدواجي F2a همسرم-->ارسال مدارك: 4سپتامبر2013،رسيد نامبر:12 سپتامبر، اپروو:21 نوامبر
كيس نامبر خودم:***2013AS، آنكارا،يكضرب،ورود به آمريكا:دسامبر 2012
تشکر کنندگان: peyman1355
سلام با عرض پوزش...شاید سوالم تکراری باشه ولی من چون دیر فهمیدم باید هرچه زودتر فرمام رو بفرستم...در رابطه با عکسی که باید بفرستیم :
آیا مشخصات آن باید مثل زمان ثبت نام باشه؟؟؟ یا باید مانند عکس پاس پورتمون باشه؟؟ بی حجاب یا با حجاب؟؟ لطفا راهنماییم کنید
شماره کیس:2013AS000075xx/ کنسولگری:ابوظبی/ تاریخ مصاحبه:هفته دوم may/ تعداد افراد منظور در کیس : 1/ دریافت ویزا : یک ضرب
Never laugh at anyone's dreams . People who don't have dreams don't have much .
تشکر کنندگان:
سلام
من 2014 ثبت نام کردم ولی پیش دانشگاهی ندارم دیپلم دبیرستان دارم
ولی الان دانشجوی کاردانی علمی کاربردی ام
اگه قبول بشم باید نامه از دانشگاه ببرم یا باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشم؟
خواهشا دوستان با تجربه پاسخ بدن
تشکر کنندگان:
(2012-11-05 ساعت 12:37)erfanslash نوشته:  سلام
دوست عزیز
جواب سوالت این تاپیکه .این جا تو همون چند صفحه اول پیدا میکنی .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: erfanslash ، mahmoodi.h ، roeentan ، امیر مهاجر
سلام
به نظرشما انتخاب سفارتمونو ایروان انتخاب کنیم یا آنکارا بهتره؟؟؟کدومش آسانگیرتر هستن؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-11-05 ساعت 13:37)گل نهال نوشته:  سلام
به نظرشما انتخاب سفارتمونو ایروان انتخاب کنیم یا آنکارا بهتره؟؟؟کدومش آسانگیرتر هستن؟؟

گلنهال جان يك سري سوالات هست كه هيچ كس جوابي براش نداره.چون انتخاب شخصي هست.هر كس با توجه به شرايطي كه داره تصميم ميگيره.ولي از نظر آسانگيري فرقي نداره . به نظر من اگر مسايل مادي براتون مطرح هست ارمنستان ارزونتر در مياد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: sayeh_m ، roeentan ، امیر مهاجر ، گل نهال ، Saeedv13 ، kavirr
(2012-11-05 ساعت 12:37)erfanslash نوشته:  سلام
کسایی بودن که با شرایط شما و ارائه گواهی اشتغال به تحصیل بدون مشکل ویزا گرفتن. مواردی هم داشتیم که با همین شرایط مشکل براشون پیش اومده و مجبور شدن پیش دانشگاهی رو اورژانسی بگذرونن و مدرک بگیرن. ولی اگه مدرک کاردانی داشته باشی کارت حاشیه امنیت بالاتری داره. امیدوارم برنده بشید و دست و پنچه نرم کردن با این استرس ها رو تجربه کنید.
شماره کیس: 2013AS000082XX - کنسولگری: ابوظبی - مصاحبه : 10 June - کلیر شدن: 14 August -مقصد: Seattle
تشکر کنندگان: erfanslash ، Szsanazsz ، armin1 ، امیر مهاجر ، ASALI ، sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان