کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-06 ساعت 13:04)beelzebub نوشته:  دوستان اگه موقع ثبت نام زده باشیم دیپلم اما الان دانشجو باشیم برای مصاحبه لازمه گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه رو ببریم یا همون دیپلم کافیه؟ کلا اگه با مدرک بالاتر بری تاثیری تو نتیجه داره یا نه؟

ممنون

بگو دیپلم تا دردسرت کمتر بشه (نظر شخصی)
تشکر کنندگان: beelzebub ، sayeh_m ، Saeedv13 ، bayat_r
دوستان گواهی حساب بانکی باید شامل گردش هم باشه؟
این که نوشتن گواهی حساب بانکی شامل سپرده ای که تو 12 ماه گذشته هست و میانگیل حساب در سال یعنی گردش هم می خوان؟

number and amount of deposits and withdrawal during the past 12 months and average balance during the year

اطلاع دارین بانک قوامین اینکارو میکنه یا نه؟ از الان گواهی بگیریم میشه؟ فکر کنم مصاحبه ی من اسفند باشه (حدود 4000 )
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-06 ساعت 13:39)sepid_a نوشته:  دوستان گواهی حساب بانکی باید شامل گردش هم باشه؟
این که نوشتن گواهی حساب بانکی شامل سپرده ای که تو 12 ماه گذشته هست و میانگیل حساب در سال یعنی گردش هم می خوان؟

number and amount of deposits and withdrawal during the past 12 months and average balance during the year

اطلاع دارین بانک قوامین اینکارو میکنه یا نه؟ از الان گواهی بگیریم میشه؟ فکر کنم مصاحبه ی من اسفند باشه (حدود 4000 )

گواهی بانکی نیاز به گردش نداره فکر کنم Sad
فقط موجودی لحظه ای
حالا اینی که نوشتین یکم آدم رو به شک میندازه
من فکر کنم با 24 ساعت خوابوندن پول تو حساب گواهی ردیف و قابل قبول باشه
تشکر کنندگان: bardia9 ، rezagh ، armin1 ، Judy Abbott 13
دوستي كه ديپلم داريد، همون بهتر كه ديپلم را بالاتر نبريد. چون در پروسه كليرنس هرچي مدرك بالاتر باشه، مشكل ايجاد مي كنه. ضمن اينكه آخرين مدرك را از شما مي خواهند.

درمورد حساب هم دو نكته را توجه داشته باشيد: 1- ضرورتي به ارائه گردش حساب نيست. براي خودتون و ديگران دردسر درست نكنيد. فقط موجودي. يعني به بانك بگيد كه گواهي تمكن مي خواهيد. 2- سعي كنيد زودتر از يك ماه به تاريخ مصاحبه نباشه. يعني گواهي جديد باشه.

موفق باشيد....
2012, Bay Area, CA
(2012-11-06 ساعت 13:57)hoseyn نوشته:  دوستي كه ديپلم داريد، همون بهتر كه ديپلم را بالاتر نبريد. چون در پروسه كليرنس هرچي مدرك بالاتر باشه، مشكل ايجاد مي كنه. ضمن اينكه آخرين مدرك را از شما مي خواهند.

درمورد حساب هم دو نكته را توجه داشته باشيد: 1- ضرورتي به ارائه گردش حساب نيست. [undefined=undefined]براي خودتون و ديگران دردسر درست نكنيد[/undefined]. فقط موجودي. يعني به بانك بگيد كه گواهي تمكن مي خواهيد. 2- سعي كنيد زودتر از يك ماه به تاريخ مصاحبه نباشه. يعني گواهي جديد باشه.

موفق باشيد....

بهترین حرف این قسمت بولد شده است. قبلا برای ویزای دانشجویی مدارک کمی میخواست اما دوستان هموطن انقدر مدرک های جورواجور بردند که ثابت کنند اره ما میخوایم حتما بریم که دیگه الان این مدرک ها هم لازم شده.

اگه تا چند سال دیگه همه این کارارو بکنند دیگه گردش حساب هم میخوان یا مثلا میگن سند خونه باید ارزش گذاری بشهBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: pooya.n ، sayeh_m ، saljoogh ، itsmasoud ، mahmoodi.h
(2012-11-06 ساعت 14:17)beelzebub نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 13:57)hoseyn نوشته:  دوستي كه ديپلم داريد، همون بهتر كه ديپلم را بالاتر نبريد. چون در پروسه كليرنس هرچي مدرك بالاتر باشه، مشكل ايجاد مي كنه. ضمن اينكه آخرين مدرك را از شما مي خواهند.

درمورد حساب هم دو نكته را توجه داشته باشيد: 1- ضرورتي به ارائه گردش حساب نيست. [undefined=undefined]براي خودتون و ديگران دردسر درست نكنيد[/undefined]. فقط موجودي. يعني به بانك بگيد كه گواهي تمكن مي خواهيد. 2- سعي كنيد زودتر از يك ماه به تاريخ مصاحبه نباشه. يعني گواهي جديد باشه.

موفق باشيد....

بهترین حرف این قسمت بولد شده است. قبلا برای ویزای دانشجویی مدارک کمی میخواست اما دوستان هموطن انقدر مدرک های جورواجور بردند که ثابت کنند اره ما میخوایم حتما بریم که دیگه الان این مدرک ها هم لازم شده.

اگه تا چند سال دیگه همه این کارارو بکنند دیگه گردش حساب هم میخوان یا مثلا میگن سند خونه باید ارزش گذاری بشهBig Grin

منم نمی خوام گردش ببرم از روی اون چیزی که نوشتن شک کردم و پرسیدم
البته اینو هم بگما من چند بار توریستی رفتم هیچی ازم نخواستن نه گواهی بانکی نه کار نه شغلBig GrinBig GrinTongue
تشکر کنندگان: pooya.n ، roeentan
این طور که دوستان گفتند و منم چند جا خوندم داخل خود سفارت به صورت نقد یا کارت اعتباری میتونید پرداخت کنید
تشکر کنندگان: Judy Abbott 13
سوالمو چرا حذف کردین ؟؟؟؟؟؟

دوستان ببخشید هی سواله که ایجاد میشه ببخشید به هر حال
من چند باری توریستی رفتم آمریکا پول سفارت رو قبل مصاحبه باید می ریختیم به یه بانک خاصی که مخصوص اینکاره و با رسیدی که دستمون بود میرفتیم داخل سفارت حالا باید برا این مورد هم همینکارو بکنیم یا قضیه اش چه جوریه؟ اون 819$ رو کجا باید واریز کنیم دوستان که مصاحبه شدند لطفا راهنمایی کنند

(2012-11-06 ساعت 14:59)beelzebub نوشته:  این طور که دوستان گفتند و منم چند جا خوندم داخل خود سفارت به صورت نقد یا کارت اعتباری میتونید پرداخت کنید

مرسی
سوالم حذف شد من دوباره تایپ کردم ممنون از جوابتون
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-06 ساعت 15:02)sepid_a نوشته:  سوالمو چرا حذف کردین ؟؟؟؟؟؟

من چند باری توریستی رفتم آمریکا پول سفارت رو قبل مصاحبه باید می ریختیم به یه بانک خاصی که مخصوص اینکاره و با رسیدی که دستمون بود میرفتیم داخل سفارت حالا باید برا این مورد هم همینکارو بکنیم یا قضیه اش چه جوریه؟ اون 819$ رو کجا باید واریز کنیم دوستان که مصاحبه شدند لطفا راهنمایی کنند

(2012-11-06 ساعت 14:59)beelzebub نوشته:  این طور که دوستان گفتند و منم چند جا خوندم داخل خود سفارت به صورت نقد یا کارت اعتباری میتونید پرداخت کنید

مرسی
819$ نیست نفری 330$ هست و به صورت دستی میتونی تو خود صفارت قبل مصاحبه پرداخت کنی.
شماره کیس: 2013AS2xx،کنسولگری: آنکارا،تاریخ کارنت شدن:13 August،تاریخ دریافت نامه دوم: 20 September،تاریخ مصاحبه :nov-w3 ،تاریخ کلیر: 26march ، تاریخ دریافت ویزا: 4April، مقصد:LA

تشکر کنندگان: peyman1355

مرسی

درود بر شما سپيد گرامي

الان مدتيه كه هزينه مصاحبه كيسهاي لاتاري از 819$ به 330$ كاهش يافته( تاريخ دقيقش رو نميدونم Wink )، اين رو براي دوستاني كه جديد اينجا عضو ميشن نوشتم كه در جريان باشند، ضمنا توي سايت خود سفارت در آنكارا هم به اين موضوع اشاره شده است.
اگر هم جديدا اين هزينه تغيير كرده دوستان پيشكسوت يا مديران گرامي بزرگواري كنند پست بنده رو تصحيح كنند.
براي همه دوستان ارزوي ويزاي يكضرب و بدون دردسر رو دارم.

شاد و تندرست باشيد
كيس نامبر 2013AS000006XX/نامه اول:MAY1 2012/سفارت:ANK/كارنت شدن كيس:OCT/نامه دوم:SEP/مصاحبه:NOV/كليرنس: 44 روز/دريافت ويزا:16 Jan/مقصد:سياتل/ تاريخ حدودي ورود به سياتل:May
تشکر کنندگان: armin1 ، reza6966 ، beelzebub ، kavirr ، amir82 ، itsmasoud ، Judy Abbott 13 ، lilac
یه سوالی هست خیلی ذهن من رو درگیر کرده
چرا کیس نامبر رو نباید کامل نوشت و همگان ببینند ؟؟؟؟
اگر به کیس نامبر , دسترسی داشته باشند چه اتفاقی ممکن هست بیافته ؟؟؟

ممنون دوستان
تشکر کنندگان: itsmasoud
(2012-11-06 ساعت 15:12)peyman1355 نوشته:  

مرسی

درود بر شما سپيد گرامي

الان مدتيه كه هزينه مصاحبه كيسهاي لاتاري از 819$ به 330$ كاهش يافته( تاريخ دقيقش رو نميدونم Wink )، اين رو براي دوستاني كه جديد اينجا عضو ميشن نوشتم كه در جريان باشند، ضمنا توي سايت خود سفارت در آنكارا هم به اين موضوع اشاره شده است.
اگر هم جديدا اين هزينه تغيير كرده دوستان پيشكسوت يا مديران گرامي بزرگواري كنند پست بنده رو تصحيح كنند.
براي همه دوستان ارزوي ويزاي يكضرب و بدون دردسر رو دارم.

شاد و تندرست باشيد

نه همون 330 تا هستش هنوز Big Grin
تشکر کنندگان: peyman1355
(2012-11-06 ساعت 15:16)reza6966 نوشته:  یه سوالی هست خیلی ذهن من رو درگیر کرده

ممنون دوستان

رضا جان زحمت بکش کد ملیت رو کامل اینجا بنویس تا جوابت رو بدم.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: reza6966 ، Szsanazsz ، امیر مهاجر ، itsmasoud ، lilac ، bayat_r ، roeentan
(2012-11-06 ساعت 17:33)afs نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 15:16)reza6966 نوشته:  یه سوالی هست خیلی ذهن من رو درگیر کرده

ممنون دوستان

رضا جان زحمت بکش کد ملیت رو کامل اینجا بنویس تا جوابت رو بدم.

افشین جان Big Grin مرسی داداش
یعنی دونستن کد ملی یا کیس نامبر , چه سوء استفاده میشه ازشون کرد
البته درست هم نیست آموزش خلاف اینجا گذاشته شه اما واسم سوال بود
تشکر کنندگان: roeentan
راستش منم نمی دونم
اما به همون دلیلی که شما شماره ملیت رو اینجا نمی گذاری کیس نامبر رو هم نمی گذاری
کیس نامبر روی ویزای مهاجرتی شما درج می شه و فکر می کنم کدشناسایی پرونده شما در اداره مهاجرت امریکا خواهد بود از این جهت یک کد یکتا و همیشگی برای شما است.
عقل حکم می کنه هیچ چیز یکتا و همیشگی رو به راحتی در اختیار بقیه قرار ندید.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: reza6966 ، armin1 ، Szsanazsz ، amir82 ، امیر مهاجر ، itsmasoud ، goody ، کیانا ، Saeedv13 ، lilac ، bayat_r ، roeentan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان