کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-06 ساعت 12:13)pooya.n نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 11:06)bayat_r نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 10:53)pooya.n نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 10:49)bayat_r نوشته:  پویا چرا عکس رادیو لوژی دستت رو کردی آوتارت؟ اون بقلیش چیه؟

من چپ دستم
اون هم L هستش. یا همون Left.
ضمن اینکه هفته ی جهانی ام اسه.
ما هم سهیم هستیم. Cool

آره خبر دارم.... انشالله که به بهبودی کامل برسید...من همیشه شما رو به خاطر روحیه و منشتون تحسین کرده ام....Smile

شما و سایر دوستان همیشه به من لطف داشتین
ازتون سپاسگزارم خفن! Big Grin

سلام پویا جان
من هم به نوبه خودم واست آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم. به امید آن روزی که هیج بیماری وجود نداشته نباشه.
< در روزگاری که خنده مردم از زمین خوردن توست، برخیز تا بگریند - کوروش کبیر>
آفرین به اراده پولادی و عزم راسخت.
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، itsmasoud ، sayeh_m ، amir82 ، armin1 ، Saeedv13 ، lilac ، bayat_r ، sh_aytak ، roeentan
خب پس انشالله سال دیگه اگه خدا خواست و قبول شدم احتمال زیاد ویزا رو یک ضرب میگیرم.

دوستان این موسسات مالی(که عموما منتصب به مراکز خاصی هستند که...) از این ها هم میشه گواهی تمکن گرفت یا حتما باید بانک باشه؟ اصلا همین مورد که این ها خودشون منتصب به اون مراکز هستند و تح×یم هستند منع نداره؟

حساب مربوط به پدر و مادر رو هم میشه به خودمون انتقال بدیم یا حساب اون ها رو باید باطل کنیم و حساب جدید باز کنیم؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، itsmasoud
(2012-11-06 ساعت 08:41)Gole baba نوشته:  سلام به همه دوستانم
مطلبي هست كه مدتهاست (منظورم از وقتيست كه بعنوان مهمان سايت مهاجرسرا رو چك مي كردم) ذهنم رو مشغول كرده،بنابراين در اينجا مطرحش مي كنم دوست دارم آقاي "امير مهاجر" هم جزئ پاسخ دهندگان باشه.
مدتها پيش كه بچه هاي 2013 هنوز بعنوان مدير انتخاب نشده بودند من يك جريان زيباي فكري وخلاق در مكاتبات في ما بين دوستان ميديدم و دليلش اين بود كه تعدادي عضو خلاق سوژه هاي جذابي رو مطرح مي كردند و ديگران خواسته يا ناخواسته وارد بحث مي شدند. اين موضوع نشاط خاص و ويژه اي در اين فضاي مجازي ايجاد مي كرد كه فكر مي كنم از استرس ها نيز كاسته مي شد.
سوژه هائي كه امير مهاجر مطرح مي كرد و مامان سايه و بابا سعيد وحتي مريم خانم و آقا مهدي رو وارد بحث مي كرد.
به نظر من پست مديريت شايسته اين اساتيد زحمت كش هست ولي باعث ميشه ديگه اين فضا وجود نداشته باشه.
ممنون ميشم نظر ديگران را بعنوان يك ميهمان با تجربه بدونم.

سلام دوست عزیز، گل بابا Smile
اتفاقا مهمترین دلیل من برای استعفا از مدیریت همینی هست که شما اشاره کردید. یعنی اینکه دیگه نتونم مثل قبل فعال باشم و یک جور دیگه باید فعال باشم. این دلیلم رو به وضوح در جواب یکی از سؤالات صندلی داغ عنوان کردم.
اما یه جیزی رو نمیشه در نظر نگرفت. اون اوایل که ۲۰۱۳ها مدیر نشده بودند چیزهای دیگری هم متفاوت بود با الان. مثلا اون موقع تعداد کمی از کاربران فروم فعال بودند. تعداد کمتری آگاهی لازم برای راهنمایی دیگران رو کسب کرده بودند و تعداد خیلی کمتری شناخته شده و محبوب بودند و این چیزی که شما میگید تحقق پیدا میکرد. اما الان بیشتر کاربران بعد از این همه مدت خودشون یه پا اوستا شدن. آگاهی زیادی دارند و به بقیه کمک میکنند. الان هر کی برای خودش یه سوژه میده و سلیقه‌ها هم متفاوته. بنابر این مسلمه که دیگه انسجام و یکپارچگی قبل رو بین بچه‌ها نمیبینید. تنوع زیاد شده. دسته دسته شدند کاربرا و همینطور بحثهایی که توش مشارکت میشه. خلاصه این روندیه که من تصور میکنم هر سال تکرار میشه. ۶ ماه دیگه بعد از اعلام نتایج ۲۰۱۴ها مطمئنا همون ابتدای کار یکی دو نفر بیش فعال پیدا میشن و زمام امور رو بدست میگیرن. باز هم با گذر زمان اعضای جدید میان و قدیمی‌ترها و با تجربه‌ترها راهنماییشون میکنند و تو فرومی که باهاش آشنا شدند و ریز و درشت قوانین و وقایعش رو میدونند، برای خودشون بحث راه میندازند و جولان میدن. این طبیعت هر اجتماعیه.
در ضمن از لطف شما ممنونم.

(2012-11-06 ساعت 10:53)pooya.n نوشته:  من چپ دستم
اون هم L هستش. یا همون Left.
ضمن اینکه هفته ی جهانی ام اسه.
ما هم سهیم هستیم. Cool

چه جالب! منم چپ دستم. سلام هم چپ دستی! خوبی؟
شاد و تندرست باشی.
تشکر کنندگان: itsmasoud ، پروا ، beelzebub ، armin1 ، Saeedv13 ، lilac ، bayat_r ، roeentan ، mitme
دوستان این معاینه کلی که دکتر ها برای سفارت انجام میدن چیه؟ اگه کسی مشکلی داشته باشه نمیتونه ویزا بگیره؟ مثلا چشمش ضعیف باشه؟ یا فشار خون داشته باشه و....
تشکر کنندگان: goody
(2012-11-06 ساعت 20:43)beelzebub نوشته:  دوستان این معاینه کلی که دکتر ها برای سفارت انجام میدن چیه؟ اگه کسی مشکلی داشته باشه نمیتونه ویزا بگیره؟ مثلا چشمش ضعیف باشه؟ یا فشار خون داشته باشه و....

سلام دوست عزیز
این معاینات فقط جنبه تکمیل پرونده داره درست مثل حالتی که شما میخواین در شرکتی استخدام بشید، همین!!! البته یک سری بیماری خاص یا مشکلات روانی شدید ممکنه باعث رد کیس بشه. این بیماری ها تعدادش خیلی کمه و ما ها همه سالمیم. مشکلاتی مثل ضعیفی چشم ، فشار خون و ... موارد خاصی نیست که بخوای نگرانش باشی.
پیروز باشید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، beelzebub ، roeentan
(2012-11-06 ساعت 20:52)mohammad fazli نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 20:43)beelzebub نوشته:  دوستان این معاینه کلی که دکتر ها برای سفارت انجام میدن چیه؟ اگه کسی مشکلی داشته باشه نمیتونه ویزا بگیره؟ مثلا چشمش ضعیف باشه؟ یا فشار خون داشته باشه و....

سلام دوست عزیز
این معاینات فقط جنبه تکمیل پرونده داره درست مثل حالتی که شما میخواین در شرکتی استخدام بشید، همین!!! البته یک سری بیماری خاص یا مشکلات روانی شدید ممکنه باعث رد کیس بشه. این بیماری ها تعدادش خیلی کمه و ما ها همه سالمیم. مشکلاتی مثل ضعیفی چشم ، فشار خون و ... موارد خاصی نیست که بخوای نگرانش باشی.
پیروز باشید

لیستی از اون بیماری ها وجود داره؟ مثل hiv اینا دیگه؟
تشکر کنندگان:
(2012-11-06 ساعت 20:57)beelzebub نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 20:52)mohammad fazli نوشته:  

سلام دوست عزیز
پیروز باشید

لیستی از اون بیماری ها وجود داره؟ مثل hiv اینا دیگه؟

دوست عزیز
من تا حالا همچین لیستی را ندیدم ولی مطمئن باشید همانطور که عرض کردم این بیماری بایستی بسیار نادر و خطرناک باشند که مطمئنا هیچ کدوم از بچه های گل مهاجرسرا اونارو ندارن. همین قدر بدونید که ما در بین خودمون دوستان عزیزی را داریم که به بیماری MS دچارند اما بسیار امیدوار در حال پیگیری روند کارهاشون هستند. پس اصلا دلیلی نداره بخوای دنبال این چیزا باشی
< دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا میکنند - کوروش کبیر>
تشکر کنندگان: beelzebub ، امیر مهاجر ، roeentan ، pooya.n
بچه ها اگه تو معاینه پزشکی چشمامون ضعیف بود چی میشه؟ میگن چشمات ضعیفه؟ همین؟Smile
2013AS000026xx
ارسال مدارک با ایمیل 30 May، کارنت: اکتبر، ایروان،
مصاحبه: Dec 10، کلیرنس: Jan 14، دریافت ویزا jan 24
College station,Texas
تشکر کنندگان:
دوستان الان تو پر کردن فرم ها بعضی از دوستان میگن ابتدایی و راهنمایی رو هم بنویسید بعضی ها هم میگن فقط دبیرستان و بالاتر.

الان دیپلم رو تو قسمت highschool نوشت یا pre-university? تو کدومش بهمون دیپلم میدن

(2012-11-06 ساعت 21:24)goody نوشته:  بچه ها اگه تو معاینه پزشکی چشمامون ضعیف بود چی میشه؟ میگن چشمات ضعیفه؟ همین؟Smile

این طور که دوستمون گفت فقط برای اینه که اگه تو امریکا رفتی پیش یه دکتر بدونه چشمات ضعیفه. فقط برای سوابق استفاده میکننBig Grin
تشکر کنندگان: goody
(2012-11-06 ساعت 21:24)goody نوشته:  بچه ها اگه تو معاینه پزشکی چشمامون ضعیف بود چی میشه؟ میگن چشمات ضعیفه؟ همین؟Smile

اره قربون چشمات برم منSmile
پ ن پ میگن برو شما ردی چون ما تو ا.م.ر.ی.ک.ا ادم عینکی نداریم!!!!
عزیز دل برادر بهتره الان فکرتو مشغول چیزای مهمتری بکنی، ما همه قبولیم و ویزا میگیریم پس بهتره یک ذره دورتر را نگاه کنیم!! شاید بد نباشه یخرده در مورد کارهایی که در بدو ورود بایستی انجام بدیم تحقیق کنیم. اگه فایلی داره دانلود کنیم و آمادشون کنیم و موارد دیگه . . .
به افتخار قبولی همه بچه های مهاجر سرا
هورررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: jazirehh ، صوفیا صوری ، IN.USA@2013 ، armin1 ، امیر مهاجر ، پروا ، lilac ، Saeedv13 ، afs
دوستان سلام من ادرس برای گرین کارت ارایه نداده بودم بهمین علت میل به انکارا وkcc زدم که kcc در جواب این میل زده لطفا راهنمایی بفرمایید منظورش چیه وچیکار باید بکنم سپاسگزارم

Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

Staci

Diversity Visa Unit

Support Contractor-Serco NA

CA/VO/KCC

Williamsburg, KY

Phone: (606) 526-7500

Fax: (606) 526-7501

Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 00:39)samankhan1 نوشته:  دوستان سلام من ادرس برای گرین کارت ارایه نداده بودم بهمین علت میل به انکارا وkcc زدم که kcc در جواب این میل زده لطفا راهنمایی بفرمایید منظورش چیه وچیکار باید بکنم سپاسگزارم

Thank you for your inquiry.

When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

دوست عزیز اون طوری که من متوجه شدم شما زمانی که بهشون ایمیل زدید تمامی مشخصات را ننوشتید ، شما باید تمام مشخصاتتون مثل کیس نامبر ، اسم و فامیلتون و تاریخ تولد همون طوری که گفتن را بنویسید تا دقیقا متوجه بشن شما پروندتون کدومه تاقبل از اون نمیتونن کمکی کنند .
2012
ورود به آمریکا:Sep 15th
San Jose,CA
تشکر کنندگان: samankhan1 ، پروا ، lilac
ببخشید کیانا جان شما که واسه 2012 بودید و مصاحبه تون اینقدر دیر بوده و تازه یه نفرتونم کایر بعد از 42روز خورده خیلی استرس نداشتین؟؟؟تازه کیس نامبرتونم 6700 بوده...من کیس نامبرم 2013as00009800هست...منم احتمالا جولای یا آگوست میشه مصاحبه ام...اگه بخواد 50-60 روز کلیرنسم طول بکشه که به آخر سپتامبر نمیرسه....اونوقت چی میشه؟؟باطل؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: کیانا
(2012-11-07 ساعت 01:04)گل نهال نوشته:  ببخشید کیانا جان شما که واسه 2012 بودید و مصاحبه تون اینقدر دیر بوده و تازه یه نفرتونم کایر بعد از 42روز خورده خیلی استرس نداشتین؟؟؟تازه کیس نامبرتونم 6700 بوده...من کیس نامبرم 2013as00009800هست...منم احتمالا جولای یا آگوست میشه مصاحبه ام...اگه بخواد 50-60 روز کلیرنسم طول بکشه که به آخر سپتامبر نمیرسه....اونوقت چی میشه؟؟باطل؟؟

دوست عزيز
لطفا از نوشتن كامل كيس نامبرتون خودداري كنيد..
كته ديگه اينكه سري دوم اعلام لاتاري همه كيس نامبرها بالا تر از ١٠٠٠٠ هستند پس اگر قرار باشه كه اونا رو هم قبول نكنند و كليرنس طولاني داشته باشند پس چرا اصلا اعلام كردند؟؟. پس نگران نباشيد
تشکر کنندگان: armin1 ، lilac
سلام...من تازه تو دور دوم قبول شدم و فرم های 122و230 رو تازه میخام بفرستم.من قراره با دوست دخترم اگر کارها درست پیش بره موقع رفتن یعنی وقتی که ویزا دستم بود عقد کنم بعد وقتی که رفتم از اونجا اقدام کنم برای بردنش میخاستم ببینم به چه صورت هست ..اگه راهنماییم کنید ممنون میشم...میدونم که اگر الان عقد کنم امکانش هست که با خودم ببرمش ولی بخاطر یه سری از مسائل نمیتونم.
تشکر کنندگان: armin1 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان