کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
دوستان با توجه به مواردی که دوستان مطرح کردن و این که افسر خیلی به شغل و سربازی و اینا حساسه و سوال میکنه

در مورد یک فرد که خودش تنها برنده شده و سربازی هنوز نرفته و در حال حاظر دانشجو هست(شغلی نداره) با کامل بودن مدارک احتمال داره یه ضرب بگیره یا کلیرنس میخوره؟ کلا به افراد تنها سخت تر میگیرن یا نه؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-05 ساعت 19:58)beelzebub نوشته:  دوستان با توجه به مواردی که دوستان مطرح کردن و این که افسر خیلی به شغل و سربازی و اینا حساسه و سوال میکنه

در مورد یک فرد که خودش تنها برنده شده و سربازی هنوز نرفته و در حال حاظر دانشجو هست(شغلی نداره) با کامل بودن مدارک احتمال داره یه ضرب بگیره یا کلیرنس میخوره؟ کلا به افراد تنها سخت تر میگیرن یا نه؟

سلام
من فکر میکنم مجرد بودن زیاد تو کلیرنس خوردن تاثیری نداره. سربازی خیلی تاثیر بیشتری داره. به نظر من شانس کیس شما واسه یه ضرب ویزا گرفتن زیاده. چون نه سربازی رفتین و نه جای خاصی (دولتی) کار کردین.
تشکر کنندگان: beelzebub
منم منظورم همون سربازي نرفتن و كار دولتي نداشتن بود.

ممنون
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
سلام
تو contact information sheet که قراراه بفرستیم سفارت گفته هیچ جا رو خالی نذارید حتی آدرس آمریکا
خوب حالا اگه آدرسی نداشته باشیم چیکار باید بکنیم ؟
(2012-11-05 ساعت 20:53)sepid_a نوشته:  سلام
تو contact information sheet که قراراه بفرستیم سفارت گفته هیچ جا رو خالی نذارید حتی آدرس آمریکا

باید حتمن یه آدرس جفت و جور کنین. نمیشه خالی بزارین تا جایی که میدونم.
تشکر کنندگان: armin1 ، lilac ، Judy Abbott 13 ، rezagh ، mitme
(2012-11-05 ساعت 19:35)mahyar_sni نوشته:  سلام دوستان
چندین سئوال دارم. خواهشاً دوستان باحوصله جواب بدن.
من حدود 20 روز پیش از یکی از آژانس های هوایی بلیط(چارتری ماهان)+هتل(در واقع تور) گرفته بودم برای آخر همین هفته. ولی به دلایلی(پزشکی) برنده اصلی نمی تونه بیاد و بنابراین با آژانس که صحبت کردم گفتن 50% پول بلیطو باید بعنوان جریمه تغییر تاریخ بدی.
حالا سئوالا اینجاست:
1- با توجه به اینکه تا امروز که من با آژانس صحبت کردم نه بلیطی به من داده بودن نه چیز دیگه ای(فقط قرارداد) ممکنه آژانس اصلا بلیطو تا الان تهیه نکرده بوده و حالا میخواد 50% جریمه ازم بگیره؟(بلیط چارتری رو میشه تغییر تاریخ داد؟)(کلاهبرداری نباشه هرچند جای شکرش باقیه کل پول سوخت نمیشه!)
2- اگه الان با سفارت آنکارا مکاتبه کنم که ما در وقت تعیین شده نمیتونیم اونجا باشیم، خودمون باید وقت جدیدو بگیم یا خودشون یه وقت دیگه بهمون میدن؟ اگه خودشون میدن چه مدت دیگه میدن؟
3- وقت دکتر اونگانم باید با ایمیل کنسل کنم؟
4- دیگه لازم نیست مدارکو دوباره پست کنم، نه؟
پیش پیش ممنون بابت جوابای دلسوزانتون
سلام دوست عزيز ، ١- اژانس مطميناً داره بهتون دروغ ميگه چون چارتر ماهان به طور كامل سوخت ميشه قيمتش هم فكر كنم حدود ٤٤٠ هزار تومن بود . ٢- خودشون وقت ميدن و اصلاً هم نميشه حدس زد چه موقع باشه ٣- وقت اونگان رو با ايميل كنسل كن گرچه خيلي هم مهم نيست ٤- اين رو توي مكاتبه با سفارت سوال كن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: pooya.n ، armin1 ، ASALI ، Saeedv13 ، roeentan ، rezagh ، mahyar_sni
(2012-11-05 ساعت 21:15)pooya.n نوشته:  

مرسی
حتما همون ایالتی باید باشه که در نظر داریم بریم یا فرقی نمیکنه؟
(2012-11-05 ساعت 17:44)delbar نوشته:  بعد از نامه ى دوم فكر مى كنيد چقدر وقت داريم؟با كيس ٢٨٠٠ فك ميكنىد تا بهمن بشه يا بيشتر؟

معلوم نیست. بعضیا 2 3 هفته وقت داشتن. بعضیا 2 ماه وقت داشتن.
شما اگه مدارکتو زود فرستاده باشی احتمالاً مصاحبت تو ژانویه میشه.

(2012-11-05 ساعت 22:02)sepid_a نوشته:  مرسی

حتماً نیست. چون شما هم در زمان مصاحبه و هم در اولین ورودتون به امریکا در فرودگاه میتونین تغییرش بدین.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan
(2012-11-05 ساعت 22:02)sepid_a نوشته:  

مرسی

شما این امکان رو خواهید داشت در زمان مصاحبه و یا حتی در زمان ورود به آمریکا هم این آدرس رو تغییر بدین. پس فکر میکنم جای نگرانی نیست Shy
تشکر کنندگان: bayat_r ، roeentan
(2012-11-05 ساعت 22:09)pooya.n نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 22:02)sepid_a نوشته:  

مرسی

شما این امکان رو خواهید داشت در زمان مصاحبه و یا حتی در زمان ورود به آمریکا هم این آدرس رو تغییر بدین. پس فکر میکنم جای نگرانی نیست Shy
خیلیمهم نیست این آدرس، این اولین فرصتته برای اعلام آدرس. روز مصاحبه می تونی اعلام کنی(دومین فرصت) و تازه در فرودگاه زمان لندینگ میتونی دوباره عوض کنی(سومین فرصت)،حتی بعد از مستقر شدنت می تونی بری اداره مهاجرت عوض کنی(چهارمین فرصت).... کافیه؟
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، roeentan ، Judy Abbott 13 ، IN.USA@2013 ، pooya.n ، peyman1355 ، rezagh
(2012-11-05 ساعت 18:18)sayeh_m نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 17:59)saljoogh نوشته:  ساعت و يا حلقه ازدواج رو ميزارن دستمون باشه وقتي ميريم براي مصاحبه؟ (سفارت ابوظبي)
مگه مي خوايم راديولوژي بريم ؟ Wink

:-) اخه تو اكثر سفرنامه هاي سالهاي قبل همه ميگن هرچيز فلزي داشته باشي ميگيرن. مگه نخوندين اوني رو كه ميگه يكي تو جيبش ادامس داشته دستگاه بوق زده :-) تو سفارت ابوظبي بوده. خوب ديگه چيزي نمونده كه در موردش سوال بپرسيم زديم تو باقاليا.
تشکر کنندگان: bayat_r ، Saeedv13 ، roeentan ، pooya.n
(2012-11-05 ساعت 22:35)saljoogh نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 17:59)saljoogh نوشته:  ساعت و يا حلقه ازدواج رو ميزارن دستمون باشه وقتي ميريم براي مصاحبه؟ (سفارت ابوظبي)

:-) اخه تو اكثر سفرنامه هاي سالهاي قبل همه ميگن هرچيز فلزي داشته باشي ميگيرن. مگه نخوندين اوني رو كه ميگه يكي تو جيبش ادامس داشته دستگاه بوق زده :-) تو سفارت ابوظبي بوده. خوب ديگه چيزي نمونده كه در موردش سوال بپرسيم زديم تو باقاليا.
سلجوق جان
اینجا رو دیدی؟ ناراحت نشی یه وقت...

تشکر کنندگان: saljoogh ، pooya.n
دوستان چه جوری میشه font رادر acobat reader pro کوچک کرد ؟
بعد اشکالی داره آدرس همسر و خودمون فرق کنه ؟
شماره کیس:2013AS00002xxx،کنسولگری: ایروان،افرادکیس:2 نفر،مصاحبه:دسامبر-کلیرنس:14 مارچ،دریافت ویزا:28 مارچ
تشکر کنندگان: bayat_r ، pooya.n
(2012-11-05 ساعت 23:14)sharmin66 نوشته:  دوستان چه جوری میشه font رادر acobat reader pro کوچک کرد ؟
بعد اشکالی داره آدرس همسر و خودمون فرق کنه ؟

وقتی برای نوشتن در منو سومین گزینه رو (sign,add text) رو انتخاب میکنی سمت راست صفحه ای باز میشد که اولین گزینه آن (add text) است و با انتخاب آن نوار ابزاری برایتان ایجاد میشود که دومین و سومین گزینه برای کوچک و بزرگ کردن فونت است.

آدرس ایران اگر مختلف باشد مهم نیست اما آدرس مقصد که یکیست انشالله؟

تشکر کنندگان: armin1 ، Saeedv13 ، sayeh_m ، roeentan ، pooya.n ، صوفیا صوری ، rezagh
(2012-11-05 ساعت 22:35)bayat_r نوشته:  
(2012-11-05 ساعت 22:35)saljoogh نوشته:  

سلجوق جان
اینجا رو دیدی؟ ناراحت نشی یه وقت...

بي خيال ناراحت چرا،
من عاشق اين بحث هاي گوش و حلق و بينيتم اخه داداشي
تشکر کنندگان: pooya.n ، صوفیا صوری ، mitme

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان