کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-11-07 ساعت 01:58)m2m2m22 نوشته:  شما با ایمیل فرستادی ؟ من چندجا پرسیدم گفتن با ایمیل هم میشه ولی با پست بهتره

بله با ایمیل فرستادم. راهنمایی اشتباهی فرمودند.
با ایمیل صد در صد بهتر و مطمئن تره. هزینه هم نداره.
توی امضای من روی کلمه ایمیل کلیک کن. توضیحات کامله.
شک نکن. با ایمیل بفرست. بعد از چند روز که بهت جواب دادند که اطلاعاتی که فرستادی رو گذاشتن تو پرونده‌ات خیالت راحت میشه.
تشکر کنندگان: کیانا ، Saeedv13 ، گل نهال ، mrr777
(2012-11-07 ساعت 02:01)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 01:58)m2m2m22 نوشته:  شما با ایمیل فرستادی ؟ من چندجا پرسیدم گفتن با ایمیل هم میشه ولی با پست بهتره

بله با ایمیل فرستادم. راهنمایی اشتباهی فرمودند.
با ایمیل صد در صد بهتر و مطمئن تره. هزینه هم نداره.
توی امضای من روی کلمه ایمیل کلیک کن. توضیحات کامله.
شک نکن. با ایمیل بفرست. بعد از چند روز که بهت جواب دادند که اطلاعاتی که فرستادی رو گذاشتن تو پرونده‌ات خیالت راحت میشه.

من میتونم با شما بیشتر در ارتباط باشم ؟ من اهواز هستم هرجا رفتم نتونستم کسیو پیدا کنم که در این زمینه راهنماییم کنه همه میگن باید بری تهران
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:00)گل نهال نوشته:  یه سوال دیگه اگه توی فرمها زبانمونو فارسی + انگلیسی بزنیم امتیازی داره؟؟؟

دوست عزیز. شدیدا توصیه میکنم دو تاپیک مربوط به پر کردن فرمها رو چند صفحه اولش رو با دقت بخونید تا تمام موارد رو درست پر کنید.
اون قسمت زبان تحصیلاتتون رو باید مشخص کنید.
اگر در یک دانشگاه یا مدرسه‌ای به زبان انگلیسی درس خوندین بزنید انگلیسی. اگر مدارس و دانشگاه‌های فارسی زبان درس خوندید فقط فارسی رو بنویسید.
شما قرعه کشی لاتاری اسمتون دراومده. شرایطش داشتن دیپلم ۱۲ ساله دبیرستانه. همین و بس. هر چیزی هم ارائه بدید مورد استفاده نخواهد بود. چون ۹۰ درصد راه رو رفتید. فقط مونده یه مصاحبه فرمالیته. اون چیزی که مهمه اینه که دروغ نگید و اشتباهات بزرگی نداشته باشید تو فرمهاتون.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mohajer13
دوست عزیز سلام
در فرم 230 اشتباهاتی داشتم که به kcc گزارش کردم.(میل زدم و همان صفحه تصحیح شده را هم اسکن کردم )در پاسخ این جواب آمد.به نظرشما منظورش اینه که همه 230 را دوباره پست کنم؟ یا همه فرم هارا؟
Thank you for your inquiry]
[/align]
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:07)m2m2m22 نوشته:  من میتونم با شما بیشتر در ارتباط باشم ؟ من اهواز هستم هرجا رفتم نتونستم کسیو پیدا کنم که در این زمینه راهنماییم کنه همه میگن باید بری تهران

اصلا لازم نیست دنبال کسی بگردی.
با این فروم درست و حسابی آشنا که شدی میبینی ساختار منظم و قشنگی داره. هر سال برای لاتاری یه تالار درش درست میشه و تعدادی تاپیک مربوط به تمام مراحل لاتاری توش درست میشه.
بهت قول میدم چند صفحه اول هر تاپیکی رو بخونی توش خبره میشی و اصلا نیاز نداری با فرد خاصی در ارتباط باشی.
سؤالاتت رو همینجا مطرح کن. خیلی از اعضا اینجا راهنمایی میکنند و خوب هم وارد هستند. زودتر هم جواب میگیری.
کم کم با بچه‌ها هم آشنا میشی و میفهمی کی به کیه.
ما هم ۶ ماهه اومدیم اینجا و حسابی باهم صمیمی شدیم.
نگران هیچی نباش، فقط حوصله کن و با دقت تاپیکهای مرتبط رو بخون.
بالای همین صفحه روی برندگان لاتاری ۲۰۱۳ کلیک کن. تاپیکهای زیرمجموعه رو ببین. خودت متوجه میشی از کجا باید شروع کنی و کجا رو باید بخونی.

(2012-11-07 ساعت 02:12)محسن46 نوشته:  دوست عزیز سلام
در فرم 230 اشتباهاتی داشتم ...

کل فرمها رو با دقت چند بار چک کن. وقتی مطمئن شدی درسته دوباره کلشو بفرست و بگو جایگزین کنند.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، mohajer13
همه تاپیکارو خوندم تو این چند روزه فقط چندتا سوال هست که نمیتونم کل صفحات تاپیکو بخونم تا جوابمو بگیرم .............
توی فرم 230 قسمت شاخه سربازی اینو نوشتم : Police Force(Nirouye Entezami)
و قسمت درجه اینو : Chief warrant officer
سربازیم نیرو انتظامی بوده استوار یکم
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:22)m2m2m22 نوشته:  همه تاپیکارو خوندم تو این چند روزه فقط چندتا سوال هست که نمیتونم کل صفحات تاپیکو بخونم تا جوابمو بگیرم .............

از جستجو هم میتونید استفاده کنید که سریعتر به پاسخ برسید. مثلا سرچ کنید: استوار یکم.
خب حالا اولی رو که تو پرانتزشو بردارید. همون انگلیسی کافیه.
دومی هم به نظر درسته. ولی هم یه بار سرچ کن هم اینکه به یه دارالترجمه زنگ بزن و بپرس. و بعد هم کارت پایان خدمتتو به همونجا بده ترجمه کنند که مغایرت پیش نیاد.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs
چجوری میشه امضامونو کامل کنیم؟؟؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:28)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 02:22)m2m2m22 نوشته:  همه تاپیکارو خوندم تو این چند روزه فقط چندتا سوال هست که نمیتونم کل صفحات تاپیکو بخونم تا جوابمو بگیرم .............
از جستجو هم میتونید استفاده کنید که سریعتر به پاسخ برسید. مثلا سرچ کنید: استوار یکم.
خب حالا اولی رو که تو پرانتزشو بردارید. همون انگلیسی کافیه.
دومی هم به نظر درسته. ولی هم یه بار سرچ کن هم اینکه به یه دارالترجمه زنگ بزن و بپرس. و بعد هم کارت پایان خدمتتو به همونجا بده ترجمه کنند که مغایرت پیش نیاد.
فکر کنم استوار یکم این میشه
Command Sergeant Major
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من دیپلم کامپیوتر رشته کاردانش هستم در ضمن فرمهارو چند ماه پیش ارسال کردم به تازگی از یکی از دوستان شنیدم که دیپلم فنی به تنهایی کافی نیست باید مدرک پیش داشته باشم کاردانش پیش نداره بعضی دوستان در تاپیک های گذشته دیپلم رو کافی دونستن اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:43)ali heydari نوشته:  سلام دوستان من دیپلم کامپیوتر رشته کاردانش هستم در ضمن فرمهارو چند ماه پیش ارسال کردم به تازگی از یکی از دوستان شنیدم که دیپلم فنی به تنهایی کافی نیست باید مدرک پیش داشته باشم کاردانش پیش نداره بعضی دوستان در تاپیک های گذشته دیپلم رو کافی دونستن اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

منم دیپلمم کارودانشه میترسم که مشکل ساز بشه ... البته فوق دیپلم و لیسانسم دارم.... اگه دوستان راهنماییمون کنن ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 02:43)ali heydari نوشته:  سلام دوستان من دیپلم کامپیوتر رشته کاردانش هستم در ضمن فرمهارو چند ماه پیش ارسال کردم به تازگی از یکی از دوستان شنیدم که دیپلم فنی به تنهایی کافی نیست باید مدرک پیش داشته باشم کاردانش پیش نداره بعضی دوستان در تاپیک های گذشته دیپلم رو کافی دونستن اگه کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم

کافی نیست دوست من. تا وقت دارید دنبال مدرک پیش باشید. لازم نیست کلاس برید. امتحانها رو پشت سر هم بصورت فشرده از شما میگیرند و پیش دانشگاهی میگیرید. با MAHDI2012 از برنده‌های پارسال از طریق پیغام خصوصی ارتباط برقرار کنید تا راهنماییتون کنند. ایشون هم همین کارو کردند.

(2012-11-07 ساعت 02:30)گل نهال نوشته:  چجوری میشه امضامونو کامل کنیم؟؟؟

از اینجا.

(2012-11-07 ساعت 02:45)m2m2m22 نوشته:  منم دیپلمم کارودانشه میترسم که مشکل ساز بشه ... البته فوق دیپلم و لیسانسم دارم.... اگه دوستان راهنماییمون کنن ممنون میشم

مشکلی نیست. فقط ترجمه و اصل ریز نمرات فوق دیپلم و لیسانست حتما همراهت باشه.
ریز نمرات فوق دیپلم رو برای معادل سازی با پیش دانشگاهی کنترل میکنند.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، afs ، m2m2m22
در مورد من چطور اقا امیر .... دیپلم کارودانش برق ...فوق دیپلم برق صنعتی .... مهندسی برق قدرت
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-11-07 ساعت 02:30)گل نهال نوشته:  چجوری میشه امضامونو کامل کنیم؟؟؟
بالای همین صفحه، خط دوم برین به "کنترل پنل کاربر"، در زیر مجموعه ی "پروفایل شما" روی "تغییر امضا" کلیک کنید و در باکس مربوطه اطلاعات را نوشته و به روز رسانی امضاء را انجام بدین. لطف کنید مثل اکثر دوستان امضاتون افقی باشه تا جای کمتری بگیره.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، peyman1355
واسه پر کردن فرم ها و ارسال از طریق ایمیل , شما می تونید با استفاده از برنامه Adobe Acrobat Professional ME می تونید فرم ها را پر کنید و سپس ذخیره کنید
و از همین طریق عکس و امضا خود رو به فرم ها اضافه کنید

توضیحات افشین عزیز در این باره مطالعه کنید afs

(2012-11-07 ساعت 02:51)m2m2m22 نوشته:  در مورد من چطور اقا امیر .... دیپلم کارودانش برق ...فوق دیپلم برق صنعتی .... مهندسی برق قدرت

شما که ماشالله لیسانسی
مشکلی نیست دوست عزیز
تشکر کنندگان: m2m2m22 ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان