کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
سلام به دوستان عزیز

واسه قسمتی از فرم ها سابقه کاری رو خواسته
حالا سوالی که مطرح میشه , فردی که واسه یکی از دانشگاه ها اپلای کرده و بخاطر رزومه بهتر یک سابقه شغلی (صوری) از یکی از شرکت ها گرفته باشه و به دانشگاه مورد نظر ارسال کرده باشه , در صورتی که 1 ثانیه هم کار نکرده باشه
آیا سفارت با توجه به تبادل اطلاعات بین سفارت های دیگر , متوجه این سابقه شغلی خواهد شد ؟؟؟

این فرد قسمت سابقه شغلی فرم ها رو چی کار باید کنه ؟؟؟!!!!

کسی همچین شرایطی داشته ... !!!!!
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 16:44)byousefi_p نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 16:14)amiro0008 نوشته:  سلام دوستان
مدرک من لیسانس فیزیک هست آیا باید ریز نمرات هم داشته باشم چون شنیدم از بعضی دوستان تو مصاحبه خواسته بودن یا آخرین مدرک کافیه؟
ممنون

نیاز به ریز نمرات نیست. در زمینه مدارک تحصیلی به مدارک زیر نیاز می باشد:
1- اصل مدارک از دیپلم تا آخرین مدرک تحصیلی.
2- ترجمه مدارک.
3-کپی از ترجمه.
4-کپی از ترجمه.
اشتباه نکنید لطفاً! من کسی رو میشناسم که به خاطر نداشتن ریز نمره فوق دیپلم و نداشتن پیش دانشگاهی ویزا نگرفته. آفیسر اگه ریز نمره بخواد باید ارائه بدی و اگه نداشته باشی یک سفر مجدد به کشور مصاحبه افتادی (حداقل 2 میلیون) و یکی 2 ماهی هم معطل میشید.

Applicants in DV interviews are required to demonstrate that they had met the educational or employment qualifications for the DV program when they applied for the DV. Bringing original transcripts and mark sheets from your university or high school (SLC and intermediate or plus two) education will help to demonstrate educational history

منبع : وبسایت رسمی سفارت امریکا
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، امیر مهاجر ، armin1 ، Judy Abbott 13 ، AsemanAbee ، Saeedv13 ، bayat_r ، peyman1355 ، afs ، Given ، byousefi_p
(2012-11-07 ساعت 19:32)reza6966 نوشته:  سلام به دوستان عزیز

واسه قسمتی از فرم ها سابقه کاری رو خواسته
حالا سوالی که مطرح میشه , فردی که واسه یکی از دانشگاه ها اپلای کرده و بخاطر رزومه بهتر یک سابقه شغلی (صوری) از یکی از شرکت ها گرفته باشه و به دانشگاه مورد نظر ارسال کرده باشه , در صورتی که 1 ثانیه هم کار نکرده باشه
آیا سفارت با توجه به تبادل اطلاعات بین سفارت های دیگر , متوجه این سابقه شغلی خواهد شد ؟؟؟

این فرد قسمت سابقه شغلی فرم ها رو چی کار باید کنه ؟؟؟!!!!

کسی همچین شرایطی داشته ... !!!!!

۱۰۰٪ اطلاعات طرف رو تو دیتابیس مرکزیشون دارند و از همه سفارتها بهش دسترسی هست.
وقتی مدرک داری اون قسمت اصلا مهم نیست. خیلی خلاصه بنویس. مغایرت نداشته باشه با اونی که قبلا گفتی. ولی هایلایت هم نکن کاراتو. خیلی عادی و بی آب و تاب عنوان کن.
وقتی مدرک تحصیلیت کافی باشه اصلا سوابق کاریتو نمیخوان ازت.
تشکر کنندگان: enchantress_boy ، reza6966 ، bayat_r
سلام ...اقا امیر همین الان زنگ زدم kcc در مورد فرستادن مدارک با ایمیل گفت مشکلی نیست.گفت فقط فرم هاتو اسکن کن بعد pdf کن بفرست برامون و عکس هم بفرست با هر رزولوشنی باشه مهم نیست فقط واضح باشه. عکسم اگر روی فرمها نزدی خودمون این کارو میکنیم....... در مورد دوست دخترمم پرسیدم گفت نمیشه هیچ کاری کرد
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، kage.omid
سلام دوستان لطفا کمک کنند:
در مورد سربازی (فرم 122)

branch >> sepah
rank/position >>> secondary lieutenant/ Conscript
military speciality/occupation>>>.........
نکته همین جاست که برای من تو کارت پایان خدمت رسته خدمتی(guild) رو زده پیاده (infantry) بر اساس متن دارالترجمه.
حالا باتوجه به اینکه من سربازی مو امریه بودم ،من اون جا خالی رو چی بنویسم بزنم همون infantry یا براشون توضیح بدم که امریه بودم؟!

ممنو نم

ضمنا تو بخش مربوطه مطرح شده هنوز جواب نگرفتم
تشکر کنندگان:
بچه ها من نیاز به کمک شدید دارم .همسرم که برنده اصلی هست بعد از دانشگاه رفت سربازی .دانشگاه غیرانتفاعی رفسنجان خونده حالا که میریم دنبال مدرکش میگن نمیدیم چون کاردانی به کارشناسی معادل سازی کردی 8 واحد رو!!! کی اجازه داده؟میگی وا دانشگاه دیگه میگن نه نمیدیم برین توی روزنامه شکایت کنین حالا موقتش بدون تاییده دانشگاه دستش هست اما فاقد ارزش برای ترجمه هست.تروخدا یکی کمکم کنهSad
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 01:32)ani_sheiton نوشته:  بچه ها من نیاز به کمک شدید دارم .همسرم که برنده اصلی هست بعد از دانشگاه رفت سربازی .دانشگاه غیرانتفاعی رفسنجان خونده حالا که میریم دنبال مدرکش میگن نمیدیم چون کاردانی به کارشناسی معادل سازی کردی 8 واحد رو!!! کی اجازه داده؟میگی وا دانشگاه دیگه میگن نه نمیدیم برین توی روزنامه شکایت کنین حالا موقتش بدون تاییده دانشگاه دستش هست اما فاقد ارزش برای ترجمه هست.تروخدا یکی کمکم کنهSad

مدرک موقت رو می تونید ترجمه کنید
من کسی رو میشناسم که با اینکه نوشته فاقد ارزش ترجمه با دارالترجمه صحبت کرده حتی این جمله رو ترجمه نکنن واسش

برید با دارالترجمه ها صحبت کنید
تشکر کنندگان: ani_sheiton
بچه ها خبر خوب دارم براتون تا 3400 کارنت کردن مبارکتون باشه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: amir82 ، armin1 ، studpk ، amiz.abdollah ، tatoole ، Omid-Aria ، امیر مهاجر ، itsmasoud ، bayat_r ، nimo80 ، afs
باسلام به دوستان میخاستم بدونم اگه کسی کارنت شده باشه ندونسته باشه ومصاحبه هم نرفته باشه میتونه درخواست مصاحبه مجدد کنه اصلا چه زمان وقت داره تا بعد از کارنت شدن پیگیری کنه؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
انشالا همه دوستان مهاجرسرایی موفق باشند
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
تشکر کنندگان:
(2012-11-07 ساعت 22:54)enchantress_boy نوشته:  
مدرک من لیسانس فیزیک هست آیا باید ریز نمرات هم داشته باشم چون شنیدم از بعضی دوستان تو مصاحبه خواسته بودن یا آخرین مدرک کافیه؟
ممنون

2- ترجمه مدارک.
3-کپی از ترجمه.
4-کپی از ترجمه.
اشتباه نکنید لطفاً! من کسی رو میشناسم که به خاطر نداشتن ریز نمره فوق دیپلم و نداشتن پیش دانشگاهی ویزا نگرفته. آفیسر اگه ریز نمره بخواد باید ارائه بدی و اگه نداشته باشی یک سفر مجدد به کشور مصاحبه افتادی (حداقل 2 میلیون) و یکی 2 ماهی هم معطل میشید.

Applicants in DV interviews are required to demonstrate that they had met the educational or employment qualifications for the DV program when they applied for the DV. Bringing original transcripts and mark sheets from your university or high school (SLC and intermediate or plus two) education will help to demonstrate educational history

منبع : وبسایت رسمی سفارت آمریکا
من دیپلم دوازده ساله دارم و در حال تحصیلم
ایا ریز نمرات را باید دانشگاه به انگلیسی بده
یا خودم از سایتم پرینت بگیرم بدم ترجمه
ایا ترجمه دیپلم پسر و شوهرم هم لازمه یا فقط برنده اصلی
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2012-11-08 ساعت 00:32)m2m2m22 نوشته:  سلام ...اقا امیر همین الان زنگ زدم kcc در مورد فرستادن مدارک با ایمیل گفت مشکلی نیست.گفت فقط فرم هاتو اسکن کن بعد pdf کن بفرست برامون و عکس هم بفرست با هر رزولوشنی باشه مهم نیست فقط واضح باشه. عکسم اگر روی فرمها نزدی خودمون این کارو میکنیم....... در مورد دوست دخترمم پرسیدم گفت نمیشه هیچ کاری کرد

توی امضای من روی ایمیل هم کلیک کن. همینا رو میبینی.
در مورد دوست دخترت مطمئن نیستم! یعنی خلافشو شنیدم و خوندم اینجا.
به نظرم میتونی با خودت ببریش. باید باهاش ازدواج کنی. راهش اینه. چی پرسیدی و چی جواب دادن؟

(2012-11-08 ساعت 03:21)شهلا 1346 نوشته:  من دیپلم دوازده ساله دارم و در حال تحصیلم
ممنونم

ریز نمرات رو دانشگاه فارسی میده. شما میبرید ترجمه رسمی.
ریز نمرات که از سایت گرفتید قابل ترجمه نیست.
فقط برنده اصلی.

(2012-11-08 ساعت 03:00)ali heydari نوشته:  باسلام به دوستان میخاستم بدونم اگه کسی کارنت شده باشه ندونسته باشه ومصاحبه هم نرفته باشه میتونه درخواست مصاحبه مجدد کنه اصلا چه زمان وقت داره تا بعد از کارنت شدن پیگیری کنه؟
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
انشالا همه دوستان مهاجرسرایی موفق باشند

شما اگر ۴۰۰۰ هستی هنوز کارنت نشدی. امشب تازه تا ۳۴۰۰ اعلام شد.
ولی اگر مصاحبه رو از دست بدی دیگه کار تمومه! مگر اینکه مکاتبه کنی و بگی که من خبر نداشتم و قسم و آیه که شاید دلشون به رحم بیاد. این جور مواقع که قانونی براش وجود نداره خودشون میگن negotiable است.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، m2m2m22 ، enchantress_boy ، lilac ، ali heydari
(2012-11-08 ساعت 03:21)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-11-07 ساعت 22:54)enchantress_boy نوشته:  
ممنون

2- ترجمه مدارک.
3-کپی از ترجمه.
4-کپی از ترجمه.

منبع : وبسایت رسمی سفارت آمریکا
من دیپلم دوازده ساله دارم و در حال تحصیلم
ممنونم

تا جایی که بنده اطلاع دارم ترجمه دیپلم مابقی افراد به جز برنده اصلی رو برای مصاحبه نمی خوان.ریز نمراتم باید از دانشگاه بگیرید و بدید ترجمه کنند.البته چون دیپلم دوازده ساله هم دارید شاید نیازی به ریز نمرات هم نداشته باشید.دوستان با تجربه تر اصلاح کنند اگه اشکالی هست
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
تشکر کنندگان:
بهشون گفتم ممکنه تا یه مدت دیگه ازدواج کنم میتونم تا قبل از مصاحبه مدارکه ازدواجو بفرستم گفتن نمیشه چون تو وقتی فرم هارو میفرستی توش نوشته مجرد...به نظرم زیاد وارد نبوده چون اینجا من خوندم حتی بعد از فرستادن مدارک اگر ازدواج کنی تا قبل از مصاحبه میتونی همسر هم توی کیس بیاری...........
یه سوال دیگه . فرم قبولی که واسه من اومده توش اهوازو به این صورت نوشته ahwaz ولی توی گذرنامم نوشته ahvaz حالا من توی فرم های ارسالی چصوری بنویسم ؟
قبلا اهوازو با w مینوشتن یعنی تو گوگل هم میزدی با w واست میومد ولی جدیدا با v مینویسن......حالا چیکار کنم ؟
الانم اگر بری توی گوگل بنویسی ahwaz واسه مشخصاتو میاره ولی تو map نوشته ahvaz
F2A•ارسال مدارک :28October,2014•رسید مدارک: 31October,2014•اپرو:5March,2015 •دریافت کیس و اینویس نامبر: 10Jun,2015 • فرم6Jul,2015 :ds261 • پرداخت 120$: 22Jul,2015 • تحویل مدارک AOS به 5Aug,2015 :NVC • پرداخت 325$: 7Aug,2015 • فرم16AUG,2015 :ds260 • تحویل مدارک Civil به 21AUG,2015: NVC
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
سلام دوستان
کسی میدونه دقیقا از چه مواردی آزمایش خون میگیرن؟ یعنی در آزمایش خون دقیقا از چه بیماری هایی آزمایش میشه؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.خسته نباشید.
مدارک ترجمه شده را باید 15 روز قبل از مصاحبه به .k.c.c و محل مصاحبه بفرستیم؛ درسته؟؟؟
یه نفر بهم گفته باید مدارک ترجمه شده را با فرم ها می فرستادم kcc!!!! من اصلا بجز فرم ها و عکس و برگ قبولی چیزی نفرستادم بار اول.
کدومش درسته؟؟لطفا بهم راهنمایی کنید تا راه درستو بدونم.
سپاسگزارم از دوستان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان