کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-24 ساعت 15:11)farzad-it نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 14:22)farzad-it نوشته:  سلام دوستان گل.
آقا يکي از دوستان من قبول شده ايشون پاسپورت همسر و فرزند 7 سالش يکي هست ، اين قضيه مشکلي به وجود نمياره ؟ يا بايد حتما جدا پاسپورت داشته باشند ؟

ممنون ميشم يک نفر جواب منا بده.
مرسي

تو سایت سفارت انکارا نوشته اشکالی نداره ولی به نظرم اگر جدا باشه بهتره.
تشکر کنندگان:
سلام

لطفا یکی از دوستان که به زبان انگلیسی وارده این متن رو برای من ترجمه کنه؟

The beneficiary’s passport must be valid for travel to the United States and must have at least eight months validity beyond the issuance date of the visa.
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-05-24 ساعت 20:04)rezagh نوشته:  سلام

لطفا یکی از دوستان که به زبان انگلیسی وارده این متن رو برای من ترجمه کنه؟

The beneficiary’s passport must be valid for travel to the United States and must have at least eight months validity beyond the issuance date of the visa.

گذرنامه شما جهت سفر به آمریکا معتبر باشه و حداقل 8 ماه اعتبار در زمان صدور ویزاتون داشته باشه.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، rezagh ، saeed2568

دوستانی که انکارا مصاحبه می شن اینو بخونند ... فکر کنم بدرد بخور باشه

اینو میگم !!!1

2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، aminmasrour ، achi686 ، babak 1234 ، Given ، lili lash
همه دوستان توجه کنند:
همه ما باید حداقل یه بار قوانین سایت رو خونده باشیم.
و سعی کنیم بهش عمل کنیم .
دارم پست هایی تو این تاپیک ها میبینم که واقعا تعجب میکنم
دوستان در راهنمایی دیگران بیشتر دقت کنید.
عزیزان دل :
میدونم الان تاپیک های سالهای گذشته(2011 و 2012 ) رو خوردید ولی یه بار دیگه هم بخونید .
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
سلام خدمت دوستان عزیز و پر حوصله مهاجر سرایی.......

یه سوال از خدمت با تجربه ها داشتم...بنده در حال تحصیل در مقطع لیسانس سال آخر هم هستم....

من توی هیچ کدوم از فرمهایی که فرستادم قید نکردم که دانشجوی فلان رشته هستم....چون برداشت من از فرم 230 قسمت 33 و فرم 122 قسمت 6 این بود که مدارکی که سندیت داشته باشند رو باید ارایه بدم و خوب من که مدرک لیسانس نداشتم که ارایه بدم واسه همین فقط مدرک دیپلم و پیش رو نوشتم...ولی در فرم 230 قسمت 12 قید کردم student
با توجه به اینکه دانشگاه من مدرک یا گواهی نمیده مبنی بر اینکه در حال تحصیل هستم... و فقط من به هر ترفندی بود کارنامه این چند سال رو گرفتم ولی هیچ مهری نداره ....جهت اثبات کردن این قضیه که من دانشجو هستم میشه نمرات رو ترجمه کرد و همراه ترجمه کارت دانشجویی ارایه داد

البته چند روز پیش به kcc میل دادم و ماجرا رو واسشون گفتم اونام خوشبختانه در جواب اینو گفتن:

Thank you for your inquiry. The information you provided will be included in your case file for review. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

حالا به نظر شما عزیزان لازمه که من اصلاحیه فرم رو واسشون بفرستم(یعنی تو هر 2 تا فرم قید کنم فلان دانشگاهو بقیه ماجرا) یا آقا یا خانوم آفیسره گیر میدن؟؟؟Big Grin

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
تشکر کنندگان: smith ، امیر مهاجر ، Farshid22
دوستان عزیز،
من مدارک واقعی CCNA و MCITP رو از قطر گرفتم ولی آمریکا ایرانی ها رو برای گرفتن این مدارک تحریم کرده و فکر می کنم که کسی که از من امتحان گرفت ، نباید این کارو می کرده. حالا سوالم این هست که به افسری که محاسبه کرده بگم که من این مدارک رو دارم؟؟
در ضمن من اصلا این ها رو در فرم ها به عنوان تحصیلات خودم ننوشتم چون براشون دوره ی خواصی ندیده بودم و خودم خونده بودم، به نظر شما آیا باید می نوشتم؟؟؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles
(2012-05-25 ساعت 13:05)nana2013 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 13:02)moon_rose نوشته:  سلام دوستان..من برای مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردم...
سلام دوست عزیز
شما باید محل مصاحبتون رو جایی بنویسید که توی فرم برنده شدنتون جلوی قسمت post نوشته شده بود. نباید تغییرش می دادید. یعنی بهتر بود که عوض نمی کردید
چرا نباید عوضش میکردن؟!!!
نه دوست من اصلا اینطور نیست! هیچ اشکالی هم پیش نمیاد!
در مورد تفاوت ابوظبی و آنکارا هم نگران نباشید. حتی یکی از دوستان مهاجر سرا که الان آمریکا هستند به من توصیه کردند که برم ابوظبی چون شنیده بودند آنکارا سختگیری میکنند و زیاد سؤال میپرسند. اما من بعد از اینکه سفرنامه ها رو خوندم دیدم هر کسی یه تجربه شخصی برای خودش داره. و این تجربه ها ملاکی برای سنجش و مقایسه آنکارا و ابوظبی نمیشه. پس همون آنکارا رو انتخاب کردم که حس بهتری نسبت بهش داشتم.
تشکر کنندگان: aminmasrour ، Championking ، Omidooo
Exclamation 
دوستان خواهش میکنم، تا به خودتون و اطلاعاتتون مطمئن نشدید کسی رو راهنمایی نکنید و تا تحقیق و تجربه کافی ندارید به اطلاعاتتون مطمئن نشوید.

این یک فروم پابلیکه و خواننده زیاد داره. راهنماییهای غلط ممکنه برای خیلیها خیلی گرون تموم بشه و شما در برابر مشکلاتی که برای دیگران بوجود میارید مسؤولید.
(2012-05-25 ساعت 15:13)Given نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 14:35)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 19:50)pedram_m3000 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 15:13)alvan نوشته:  با سلام. یکی از دوستان لطف میکنه بهم کمک کنه؟ من و همسرم قبول شدیم، توی فرم مخصوص خانممds-230 سوال 2 که پرسیده اسم مستعار دارین یا نه، من باید N/A بنویسم یا فامیلی خودمو؟
توی قسمت دوم فرم 230 اگر اسم مستعار دارید ذکر کنید ... در غیر این صورت N/A در ضمن نکته مهم این که : خانم ها توی این قسمت باید فامیلی شوهرشون رو قید کنن ..... دلیلش هم واضحه دیگه ... جلوش هم نوشته .... اگر زن شوهر دار هستید ...اسم همسر رو درج کنید .
نه دوست من، نگفته فامیل شوهرتون رو بزنید!! شما دیگه چرا؟
گفته اگر ازدواج کردید maiden name رو بزنید. ولی تو ایران کسی maiden name نداره. خیلی از کشورها خانمها بعد از ازدواج فامیلشون تو شناسنامه عوض میشه و بعد از اون از فامیل شوهرشون استفاده میکنند. که بهش میگن maiden name.
دوست عزیز اگر قبلا اسم یا اسامی داشته اید باید بنویسید. در غیر اینصورت بزنید N/A.
تشکر کنندگان: smith ، babak_LosAngeles ، lottory ، Given ، Championking ، alvan ، amir0_0amir ، Omidooo ، پرستو
(2012-05-25 ساعت 16:55)Championking نوشته:  سلام
برای سابقه کاری بیمه که لازم نمیشه ?

سلام
نه بیمه لازم نیست
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، babak_LosAngeles ، Championking
دوستان عزیز،
من مدارک واقعی CCNA و MCITP رو از قطر گرفتم ولی آمریکا ایرانی ها رو برای گرفتن این مدارک تحریم کرده و فکر می کنم که کسی که از من امتحان گرفت ، نباید این کارو می کرده. حالا سوالم این هست که به افسری که محاسبه کرده بگم که من این مدارک رو دارم؟؟
در ضمن من اصلا این ها رو در فرم ها به عنوان تحصیلات خودم ننوشتم چون براشون دوره ی خواصی ندیده بودم و خودم خونده بودم، به نظر شما آیا باید می نوشتم؟؟؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، aziking
(2012-05-25 ساعت 17:44)MoonGardian نوشته:  دوستان عزیز،

دوست عزیز اگر ننوشتی و نمیخواهی رو کنی مشکلی نیست اونها که علم غیب ندارن!
حالا این مدارک چی هست که اینقدر حساسه!
تشکر کنندگان: پرستو ، MoonGardian

درود به شما....
دوست عزیز این مدارکی که شما داری مدارک با ارزشی هستن مخصوصا واسه استکبار جهانی...
به نظر بنده شما هر مدرکی که میدونی با ارزشه رو باید ارایه بدی تا اونجایی که من میدمنم تاثیر بسزایی روی نظر افیسر داره....و اینکه گرفتن مدرک مربوط به شما نمیشه که خودتو ناراحت میکنی اگه اشتباهی رخ داده باشه از طرف جاییه که مدرکو واسه شما صادر کرده نه شما...و نکته بعد اینکه شما میتونی مدرکتو موقع مصاحبه ارایه بدی...

نظر بقیه دوستان هم جویا شو
کیس نامبر: 2013AS000016xx
دیدن قبولی: 2 می 2012، ساعت 9:35 شب
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 6 می 2012 با پست
کارنت شدن کیس: به زودی
مصاحبه:----
کلیرنس: شامل من میشه Big Grin
هزینه ها:7000 عکس+100250 هزینه پست+......
تشکر کنندگان: MoonGardian ، Omidooo
اقامت من در قطر 1 ماه بود و توی این مدت فقط امتحان می دادم. این مدارک نشان دهنده ی مدیر حرفه ای شبکه در ماکروسافت و متخصص شبکه های سیسکو هست ولی از نظر آکادمیک و دانشگاهی ارزش آنچنانی ندارند.

(2012-05-25 ساعت 18:21)پرستو نوشته:  

سلام
شما چه مدت در قطر بوده و به چه کاری مشغول بودید چون اگر مدرک شما از

لیسانس بالاتر هست مجبورید روز مصاحبه یک فرم مخصوص پر کنید

واگر در کشوری خارج از ایران زندگی کرده اید توضیح دهید

موفق باشید

(2012-05-25 ساعت 18:08)mgolchin13 نوشته:  

دوست عزیز اگر ننوشتی و نمیخواهی رو کنی مشکلی نیست اونها که علم غیب ندارن!
حالا این مدارک چی هست که اینقدر حساسه!

این مدارک مخصوص مدیریت شبکه ماکروسافت و مدیر شبکه سیسکو هست .
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان