کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-25 ساعت 20:52)steve نوشته:  دوستان تو روخدا منو راهنمایی کنید . دفعه ی دوم هست که به kcc ایمیل مزنم که ایا مدارکم رو دریافت کردید یا نه ول هی ای پیغام برام میاد ؟
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
باید بالای نامه سمت راست:
  • شماره کیس که با 2013AS شروع میشه و چند رقم در ادامه داره.
  • نام و نام خانوادگی برنده اصلی (همانطور که تو وبسایت موقع ثبت نام پر کردی)
  • تاریخ دقیق تولد برنده اصلی
را بنویسی.
اگر یکی از این موارد رو اشتباه بزنی یا با چیزی که موقع ثبت نام گفتی فرق داشته باشه، فکر میکنند خودت نیستی و جوابتو نمیدن.
تشکر کنندگان: melina0005 ، Championking ، babak_LosAngeles ، Mehrafarin
(2012-05-25 ساعت 20:59)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 20:52)steve نوشته:  دوستان تو روخدا منو راهنمایی کنید . دفعه ی دوم هست که به kcc ایمیل مزنم که ایا مدارکم رو دریافت کردید یا نه ول هی ای پیغام برام میاد ؟
Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.
باید بالای نامه سمت راست:
  • شماره کیس که با 2013AS شروع میشه و چند رقم در ادامه داره.
  • نام و نام خانوادگی برنده اصلی (همانطور که تو وبسایت موقع ثبت نام پر کردی)
  • تاریخ دقیق تولد برنده اصلی
را بنویسی.
اگر یکی از این موارد رو اشتباه بزنی یا با چیزی که موقع ثبت نام گفتی فرق داشته باشه، فکر میکنند خودت نیستی و جوابتو نمیدن.
تاریخ دقیق تولد : سال/روز/ماه
اگر فقط ساله تولد بنویسید جواب نمیدن

C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، babak_LosAngeles
(2012-05-25 ساعت 21:17)steve نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 21:12)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 21:11)asal1907 نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 20:59)امیر مهاجر نوشته:  [quote='steve' pid='176523' dateline='1337962973']
من همه ی اینها رو رعایت کردم در نامه ی قبولیم فامیلیم capital ایا مهمه ؟ حتما باید سمت راست باشه؟
بزرگ و کوچک مهم نیست. سمت راست هم خیلی مهم نیست.
ولی مطمئن باش یه جایی داری اشتباه میکنی. شاید اسم رو یه جور دیگه وارد کرده بودی موقع ثبت نام. یا تاریخ تولد رو چیز دیگه ای وارد کرده بودی. وگرنه اونا اشتباه نمیکنند. چون با دیتابیسشون مطابقت میدن.
تشکر کنندگان: funnybluesolea ، Championking ، babak_LosAngeles
بچه ها مدرک هنرستان دارم باید بزنم high school diploma یا vocational school؟
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، iman83
(2012-05-26 ساعت 01:29)marj88 نوشته:  بچه ها مدرک هنرستان دارم باید بزنم high school diploma یا vocational school؟
دوست من تا وقت دارید مدارکتون رو بدید ترجمه و مطابق با ترجمه ها بزنید. به هر حال مترجم ها سلیقه هاشون متفاوته و هر چیزی هم الان بزنید ممکنه بعدا با ترجمه مغایرت پیدا کنه و دوباره براتون ایجاد استرس و نگرانی کنه.

ضمنا اگر مدرکتون 11 ساله هست و مدرک بالاتری ندارید باید دو سال سابقه کاری در 5 سال گذشته ارائه بدید تا قبول بشید.
تشکر کنندگان: Championking ، smith ، babak_LosAngeles ، lottory
(2012-05-26 ساعت 14:19)پرستو نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 13:51)lilistar نوشته:  همگي سلام
بچه ها من حسابي گيج شده ام . نمي دونم ديپلم هنرستان رشته نقاشي را قبول مي كنند يا نه (‌ ديپلم نظام قديم هنرستان ) .
چون اين فاميل ما فقط ديپلم هنرستان داره . اينجا هم كه نظرات متفاوته . قاطي كرده ام ديگه . خواهش ميكنم هر كس ميدونه جوابمو بده . ( مخصوصا آقاي اسميت ) تورو خدا نگيد برو بخون هر چي مي خونم بيشتر گيج ميشم.
سلام
بله قبول میکنند فقط شما سعی کن برای محکم کاری یک مدرک فنی وحرفه ای مطابق با رشته تحصیلی که خوندی بگیری .
اگر هم الان نداری مهم نیست تا روزی بخوای بری مصاحبه ردیف کن وبا خودت ببر.
موفق باشید
سلام دوست عزيز
مرسي از پاسختون . منظورتون اينه كه بايد فني حرفه اي هم باهاش باشه . راستش تا اينجا كه ميخوندم بيشتر بچه ها مي گفتند كه مدرك فني حرفه اي را قبول ندارند . حالا نمي دونم كه هنرستان اون موقع 12 ساله بوده يا 11 ساله . تو ديپلمشان هم چيزي در مورد سالهاي تحصيل ننوشته . اين فاميل ما ميگه 12 ساله . يعني 4 سال دبيرستان بوده ولي چون مال قديمه زياد مطمئن نيستم . Sad

تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، batis2010
(2012-05-26 ساعت 14:41)lilistar نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 14:19)پرستو نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 13:51)lilistar نوشته:  همگي سلام
بچه ها من حسابي گيج شده ام . نمي دونم ديپلم هنرستان رشته نقاشي را قبول مي كنند يا نه (‌ ديپلم نظام قديم هنرستان ) .
چون اين فاميل ما فقط ديپلم هنرستان داره . اينجا هم كه نظرات متفاوته . قاطي كرده ام ديگه . خواهش ميكنم هر كس ميدونه جوابمو بده . ( مخصوصا آقاي اسميت ) تورو خدا نگيد برو بخون هر چي مي خونم بيشتر گيج ميشم.
سلام
بله قبول میکنند فقط شما سعی کن برای محکم کاری یک مدرک فنی وحرفه ای مطابق با رشته تحصیلی که خوندی بگیری .
اگر هم الان نداری مهم نیست تا روزی بخوای بری مصاحبه ردیف کن وبا خودت ببر.
موفق باشید
سلام دوست عزيز
مرسي از پاسختون . منظورتون اينه كه بايد فني حرفه اي هم باهاش باشه . راستش تا اينجا كه ميخوندم بيشتر بچه ها مي گفتند كه مدرك فني حرفه اي را قبول ندارند . حالا نمي دونم كه هنرستان اون موقع 12 ساله بوده يا 11 ساله . تو ديپلمشان هم چيزي در مورد سالهاي تحصيل ننوشته . اين فاميل ما ميگه 12 ساله . يعني 4 سال دبيرستان بوده ولي چون مال قديمه زياد مطمئن نيستم . Sad

دیپلم هنرستان نظام قدیم 12 ساله است و مورد قبوله.

از سال 74 -75 به بعد هر کس فارغ التحصیل شده نظام جدیده و 11 ساله است.

ازش بپرسید چه سالی فارغ التحصیل شده. اگه نظام قدیمه مشکلی نداره و قابل قبوله.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: lilistar ، babak_LosAngeles ، batis2010
از دوستان خواهشمندم سوال منو پاسخ بدن
آیا راهی هست که من ابتدا وارد امریکا بشم و مثلا یکسال بعد همسر ودخترم به امریکا بیان?
یا جور دیگه بگم ،اگر گزینه 31b رو در فرم انتخاب کنم خانواده من چقدر بعد از من باید به امریکا بیان?
اصلا این کار درستی هست یا نه ? منظورم اینه که اگه با هم ورود نکنیم ممکنه چه مشکلاتی پیش بیاد?
آیا بعدا در زمان مصاحبه میتونم این گزینه رو تغییر بدم?
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، batis2010
سلام یه سوال داشتم من ویزای اقامت کانادا تو پاسمه که تا مهر ماه اعتبارشه یعنی تا قبل از مصاحبه باید کانادا لند کنم ایا کسی اطلاع داره که این مساله تاثیر منفی روی ویزای امریکا داره یا نه؟و اینکه ایا از بچه های سالهای قبل کسی همچین موردی داشته؟
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: smith ، babak_LosAngeles
(2012-05-26 ساعت 17:29)farshad0o0 نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 16:57)farshad0o0 نوشته:  از دوستان خواهشمندم سوال منو پاسخ بدن
آیا راهی هست که من ابتدا وارد امریکا بشم و مثلا یکسال بعد همسر ودخترم به امریکا بیان?
یا جور دیگه بگم ،اگر گزینه 31b رو در فرم انتخاب کنم خانواده من چقدر بعد از من باید به امریکا بیان?
اصلا این کار درستی هست یا نه ? منظورم اینه که اگه با هم ورود نکنیم ممکنه چه مشکلاتی پیش بیاد?
آیا بعدا در زمان مصاحبه میتونم این گزینه رو تغییر بدم?

لطفا جواب بدید

با سلام
انشاا... بعد از گرفتن ویزا و ورود به آمریکا شما مراحل دریافت گرین کارت را انجام میدهید و سپس درخواست پاس سفید میکنید بعد از آن هم خودتان
وخانواده میتوانید به مدت 2سال بیرون از آمریکا بمانید.

تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، امیر مهاجر
(2012-05-26 ساعت 20:39)smith نوشته:  زنگ بزن به KCC بجای ایمیل همون موقع جوابت رو میدن
اگر پاسپورتت قبل از دو سه ماه دیگه تموم میشه پاسپورت جدیدت رو با تاریخی که توی ثبت نام زدی بگیر
اما اگه این پاسپورتت اعتبار داره حالا حالاها باید زنگ بزنی بهشون و اونا هم بهت میگن که تاریخ درست رو توی این فرم هات استفاده کن

سلام آقای اسمیت
من یچیزو نفهمیدم!!!من حتما باید زنگ بزنم؟یا اینکه منظورتون این بود که اگه من زنگ بزنم بهم میگن تاریخ درست رو توی این فرم هات استفاده کن

ممنون بابت همه زحماتتون
تشکر کنندگان: smith ، babak_LosAngeles
(2012-05-27 ساعت 12:02)byousefi_p نوشته:  
(2012-05-27 ساعت 11:41)marj88 نوشته:  بچه ها به نطرتون من از الان دانشگاه apply کنم؟

یکی از دوستام تو کالیفرنیاست، بهم گفت تا یک سال اول که تو هر ایالتی باشی هزینه ها خیلی بالاست ولی بعد از گذشت یکسال هزینه ها به 1/10 کاهش پیدا میکنه
اینم ظاهرا بخاطر اینه که تو یک ایالت تجمع جمعیتی نشه
با این اطلاعات تصمیم بگیر

دوست عزیز
شما در صورتی که گرین کارت داشته باشید پس از 1 سال اقامت در یک ایالت اصطلاحا in state می شوید که نسبت به اینتر نشنالها و همچنین سایر رزیدنتها که in state نیستند از امتیازهایی برخوردار می شوید. یکی از این امتیازها می تونه شهریه دانشگاه باشه که کمتر می شه (معمولا) که البته به دانشگاه هم ربط داره. بعضی از دانشگاهها شهریه شون تفاوت چندانی با دانشجویان اینترنشنال نداره. اما به هر حال 1/10 هم دیگه خیلی اغراقه... من تا حالا ندیدم... البته کار خاصی نداره شما با مراجعه به وبسایت دانشگاهها در قسمت tuition and fee (اگر پیدا نکردید این کلمه را سرچ کنید) می توانید ببنید. یکی دیگر از امتیازهایی که کسانی که گرین کارت دارند از اون برخوردارن deadline اپلای کردن هستش... اما به نظر من در صورتی که متقاضی دریافت فاند هستید بد نیست که با استادها مکاتبه رو شروع کنید.
موفق باشید

اسمیت عزیز اگه ممکنه این تاپیک تحصیلی که گفتی رو لینکش رو بزار که بریم و استفاده کنیم. مرسی
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، marj88 ، RunnerNewAge ، babak_LosAngeles
دوستان اگه در روز مصاحبه آفیسر همچین برگه ای بهتون داد نگرخین کاملا عادیه...:Big GrinBig Grin

http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1075

منبع:همین تاپیک دوست و همسایه بغلی

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid82203
کیس نامبر: 2013AS000016xx
دیدن قبولی: 2 می 2012، ساعت 9:35 شب
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 6 می 2012 با پست
کارنت شدن کیس: به زودی
مصاحبه:----
کلیرنس: شامل من میشه Big Grin
هزینه ها:7000 عکس+100250 هزینه پست+......
(2012-05-27 ساعت 22:38)Championking نوشته:  
(2012-05-27 ساعت 21:47)Championking نوشته:  سلام
۳ تا سوال
اگه همسر فرد برنده قبلا واسه ویزای تورستی اقدام کرده باشه و ویزا نداده باشن مشکلی پیش میاد?
اگر مثلا ۱۰ سال پیش به یک کشور خفن مثل بوسنی سفر کرده باشم مشکل ساز هست?
اگه چند سال پیش ۳ سال رو توی یک شرکت دولتی که الان خصوصی شده کارکرده باشی چی ? مشکل سازه
دوستان با تجربه مهاجر سرا میشه جواب منو بدن
در مورد سؤال اولت شک ندارم که مشکلی پیش نمیاد. مگر اینکه دلیل ویزا ندادن چیزی بوده که الان هم همون دلیل باعث ویزا ندادن بشه. که حتی در اینصورت هم ربطی به ویزا ندادن قبلی نداره، به اون دلیله ربط داره.
سؤال دوم: تو این سایت خوندم حتی دوستانی بودند که چند سفر به سوریه هم داشتند، اما ویزا گرفتند. بوسنی که جای خود داره! نگران نباش.
سؤال سوم: فقط ممکنه باعث بشه که کلیرنس بخوری و برگه آبی بهت بدن. ولی بعیده این کار باعث رد شدنت بشه. تصور من اینه که فقط کسانی رد میشن که کاشف بعمل بیاد کارای حساسی انجام میدادن.
بیخود نشین فکر کن. Cool
تشکر کنندگان: Championking ، babak_LosAngeles ، Omidooo
(2012-05-27 ساعت 23:27)Championking نوشته:  ممنون امیر جان
دلیل رد شدن ویزا چیز خاصی نب ده
افیسر گفته بود که چند تا سفر اروپا برو بعد دوباره بیا
پس ابداً جای نگرانی نیست. دوستان من برای ویزای تحصیلی کانادا اقدام کرده بودند. اما ویزا بهشون نداده بودند و بهشون گفته بودند شما دروغ میگید و دانشجویی بهانه است. بعد از دریافت مهاجرت کانادا درحالیکه حتی تو فرمها ازشون پرسیده بودند که تا حالا تقاضای ویزاتون برای کانادا رد شده یا نه و دلیلشو بگید، اونا هم کامل جواب داده بودند، ویزا رو گرفتند و سال دیگه ایشالا سیتیزن میشن. آمریکا هم مثل کانادا. نگران نباش. این دو مسأله هیچ ربطی بهم ندارند. (منظورم ویزای توریستی و ویزای مهاجرتیه)
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، Championking ، Omidooo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان