کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-08-31 ساعت 01:08)amirhr123 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم لطفا با تجربه های سالهای گذشته ومدیران محترم پاسخگو باشند.
بچه هایم توی پاس من هستند ایا پاس جدا برایشان بگیرم وگرنه ایادر اینده ممکن است به مشکل بخورند یاخیر؟اگر بله چه مشکلی؟

سلام دوست عزیز
من نه مدیرم ونه باتجربه، اما در راهنمای مهاجرت در یک قسمتیش تا اونجا که یادم میاد خونده بودم که بچه ها از یک سنی به بعد حتماً باید پاسپورت جداگانه داشته باشند. شما هم اگه وقت دارین و مشکلی هم نیست بهتره که اینکارو بکنین که خدای نکرده در موقع مصاحبه مسئله ای براتون پیش نیاد.
[/quote]
دوست عزیز اگر ادرس بدهی یا راهنمایی کنی سپاسگزارم چون جزو کارنتی ها هستم وکلی کاردارم که باید انجام بدهم الان هم ایران نیستم.
[/quote]

دوست عزیز هر چی گشتم اون لینک اصلی رو نتونستم پیدا کنم ، حالا هر کدام ازدوستان اگه چشمشون خورد به شرایط افراد داخل پاسپورت و دیدن که تاچه سنی رو اجازه دادند، لطفاً برای این دوستمون لینکش رو بفرسته.
اما من با توجه به فرمایش شما ، رفتم که اون چیزی رو که خونده بودم رو پیدا کنم و براتون بفرستم ، چشمم به مدارکی که سفارت قبل از اینکه بریم گفته برامون پست کنین افتاد که در مورد پاسپورت یه اشاره کوچکی کرده ، اما متاسفانه سقف سن افراد داخل پاسپورت رو ننوشته. فایل رو براتون اینجا میذارم ایشالله که بتونه کمکتون کنه آماده سازی برای مصاحبه
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 11:33)mrbonbon نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 01:37)maka2 نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 01:23)amirhr123 نوشته:  [خیر دوست من، سلیقه ای نیست. جواب بانک اول که گفته کمتر از ۱۰۰۰ و بیشتر از ۵۰۰۰ قبول نمی کند قانونی است. بیشتر از ۵۰۰۰ فقط در صورتی ممکن است بانکها اسکناس قبول کنند که شما رو بشناسند و بدونند سرو کارتون با دلار زیاد هست.
در غیر اینصورت هر وعده ای که بدن بعدا قادر به عمل کردن بهش ممکنه نباشن و پولتون تو بانک بلوکه بشه.
توصیه می کنم ارزتون رو اگه زیاد هست پیش خودتون نگهدارید و موجودیتون رو به ریال بگیرید و برای سفارت ببرید.

دوست عزیز یعنی ممکنه هر وقت دلارها را خواستیم ندهند.

نه دوست من ، بستگی به مقدار دلاری که می خوای برداشت کنی داره، بانک سامان برای 20000 دلار بمن گفت فقط قبلش داری میای بانک زنگ بزن که اماده کنیم. چون ارز زیادی رو تو بانک نگه نمیدارن. و هیچوقت هم مشکلی نبوده اینطور که مسئولش می گفت.

نه دوست عزیز، مگه میشه که پولمون رو ندن. شما هروقت ایشالله که ویزا رو گرفتی ، از یک ماه قبل از اینکه برنامه سفر داشته باشی به خاطر اینکه بانکها سقف پرداخت دلار دارن برای هرروزشون، شما به صورت خورد خورد ازشون طلب دلاریتون رو دریافت کن
[/quote]

این بلا سر من اومده....حالا از من گفتن بود....شما می تونید امتحان کنید....
من کلی پارتی بازی کردم تا 8000 دلاری که در بانک بود رو بهم بدن......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، سارا2013 ، mohamad_counter ، rezagh ، maka2 ، Saeedv13
(2012-08-31 ساعت 12:04)achi686 نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 01:23)amirhr123 نوشته:  [خیر دوست من، سلیقه ای نیست. جواب بانک اول که گفته کمتر از ۱۰۰۰ و بیشتر از ۵۰۰۰ قبول نمی کند قانونی است. بیشتر از ۵۰۰۰ فقط در صورتی ممکن است بانکها اسکناس قبول کنند که شما رو بشناسند و بدونند سرو کارتون با دلار زیاد هست.
در غیر اینصورت هر وعده ای که بدن بعدا قادر به عمل کردن بهش ممکنه نباشن و پولتون تو بانک بلوکه بشه.
توصیه می کنم ارزتون رو اگه زیاد هست پیش خودتون نگهدارید و موجودیتون رو به ریال بگیرید و برای سفارت ببرید.

نه دوست من ، بستگی به مقدار دلاری که می خوای برداشت کنی داره، بانک سامان برای 20000 دلار بمن گفت فقط قبلش داری میای بانک زنگ بزن که اماده کنیم. چون ارز زیادی رو تو بانک نگه نمیدارن. و هیچوقت هم مشکلی نبوده اینطور که مسئولش می گفت.

نه دوست عزیز، مگه میشه که پولمون رو ندن. شما هروقت ایشالله که ویزا رو گرفتی ، از یک ماه قبل از اینکه برنامه سفر داشته باشی به خاطر اینکه بانکها سقف پرداخت دلار دارن برای هرروزشون، شما به صورت خورد خورد ازشون طلب دلاریتون رو دریافت کن

[/quote]

دقیقا این گفته دوستمون درسته و بانک هیچ تضمینی در پرداخت ارز نداره و می تونه معادل ریالیش رو به نرخ بانکی بده. از دوستان درخواست می کنم که در این مورد خیلی احتیاط کنند. همین چند هفته پیش شاهد یک زوج بودم که ۷۰۰۰۰ دلارشون رو در بانک گذاشته بودند ولی وقتی اومده بودد پولشونو بگیرن بانک فقط ۵۰۰۰ دلار بهشون حاضر بود پرداخت کنه و بقیشو به صورت ریالی به نرخ بانکی می داد. مرده چیزی نمونده بود سکته کنه چون چیزی بالاتر از ۶۰ میلیون تومان به ضررش بود.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: achi686 ، amirhr123 ، Tomas ، shani89 ، Saeedv13
(2012-08-31 ساعت 11:49)mrbonbon نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 01:08)amirhr123 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم لطفا با تجربه های سالهای گذشته ومدیران محترم پاسخگو باشند.
بچه هایم توی پاس من هستند ایا پاس جدا برایشان بگیرم وگرنه ایادر اینده ممکن است به مشکل بخورند یاخیر؟اگر بله چه مشکلی؟

سلام دوست عزیز
من نه مدیرم ونه باتجربه، اما در راهنمای مهاجرت در یک قسمتیش تا اونجا که یادم میاد خونده بودم که بچه ها از یک سنی به بعد حتماً باید پاسپورت جداگانه داشته باشند. شما هم اگه وقت دارین و مشکلی هم نیست بهتره که اینکارو بکنین که خدای نکرده در موقع مصاحبه مسئله ای براتون پیش نیاد.
دوست عزیز اگر ادرس بدهی یا راهنمایی کنی سپاسگزارم چون جزو کارنتی ها هستم وکلی کاردارم که باید انجام بدهم الان هم ایران نیستم.
[/quote]

دوست عزیز هر چی گشتم اون لینک اصلی رو نتونستم پیدا کنم ، حالا هر کدام ازدوستان اگه چشمشون خورد به شرایط افراد داخل پاسپورت و دیدن که تاچه سنی رو اجازه دادند، لطفاً برای این دوستمون لینکش رو بفرسته.
اما من با توجه به فرمایش شما ، رفتم که اون چیزی رو که خونده بودم رو پیدا کنم و براتون بفرستم ، چشمم به مدارکی که سفارت قبل از اینکه بریم گفته برامون پست کنین افتاد که در مورد پاسپورت یه اشاره کوچکی کرده ، اما متاسفانه سقف سن افراد داخل پاسپورت رو ننوشته. فایل رو براتون اینجا میذارم ایشالله که بتونه کمکتون کنه آماده سازی برای مصاحبه
[/quote]

-----------------------------------
دوست عزیز دیگه اجازه خروج به بچه هایی که در پاس اولیاء خود باشند نمی دهند و همه بچه های بالای یک سال باید پاس جداگانه بگیرند. من خودم با ابنکه بچه ام در پاس خانمم بود و پاس اون هم هنوز یکسال دیگه اعتبار داشت با اداره گذرنامه تماس گرفتم و گفتند باید پاس جداگانه برای بچه ات بگیری.
تشکر کنندگان: amirhr123 ، Tomas
(2012-08-31 ساعت 12:15)mrr777 نوشته:  

دقیقا این گفته دوستمون درسته و بانک هیچ تضمینی در پرداخت ارز نداره و می تونه معادل ریالیش رو به نرخ بانکی بده. از دوستان درخواست می کنم که در این مورد خیلی احتیاط کنند. همین چند هفته پیش شاهد یک زوج بودم که ۷۰۰۰۰ دلارشون رو در بانک گذاشته بودند ولی وقتی اومده بودد پولشونو بگیرن بانک فقط ۵۰۰۰ دلار بهشون حاضر بود پرداخت کنه و بقیشو به صورت ریالی به نرخ بانکی می داد. مرده چیزی نمونده بود سکته کنه چون چیزی بالاتر از ۶۰ میلیون تومان به ضررش بود.
[/quote]

دقیقا همینطوره دوست عزیز...به من هم گفتن 2000 تا از 8000 دلار رو میدیم و بقیشو اگه بخوای به نرخ بانکی بهت ریال میدیم....و من خودم اون بند رو دیدم که نوشته اگه بانک مرکزی ارز نداشت و اعلام کرده باشه به بانکها، بانکها موظف هستند ریالی بدهند( بانکم که با نرخ دولتی حساب می کنه و به نرخ آزاد کاری نداره...)
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: amirhr123 ، roeentan ، rezagh ، Tomas ، aziking ، Saeedv13
(2012-08-31 ساعت 12:28)mohammad_r نوشته:  

سلام دوست عزیز

[/quote]
خیلی متشکرم از بچه های با معرفت مهاجرسرا
که در این سایت احساس تنهایی با وجود این همه مشکلاتی که در پیش .
داریم نمی کنیم

دوست عزیز دیگه اجازه خروج به بچه هایی که در پاس اولیاء خود باشند نمی دهند و همه بچه های بالای یک سال باید پاس جداگانه بگیرند. من خودم با ابنکه بچه ام در پاس خانمم بود و پاس اون هم هنوز یکسال دیگه اعتبار داشت با اداره گذرنامه تماس گرفتم و گفتند باید پاس جداگانه برای بچه ات بگیری.
[/quote]

سلام مگه میشه من تازه از ترکیه به اتفاق خانواده که بچه ها توی پاس خودمان هستند اومدیم منظور من زمانی است که اگر usاقامت کردیم وکارهایمان ردیف شد بعدها برایشان مشکلی پیش نیاید.البته شنیده ام برای ورود دبی مشکل پیش میاید.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 14:11)aminkhoshgeleh نوشته:  منکه برنده اصلی نیستم و خانمم برنده اصلیه ولی برای دولت کار می کنم آیا به من هم برگه آبی می دند و اگه اینطوری بشه چقدر دیگه طول می کشه ایا باز هم باید به یران لبرگردیم و بعد از چند ماه دوباره بریویم یا نه لطفا اگهکسی اطلاع موثقی داره راهنمایی بکنه لطفا.

دوست عزيز بهتر نبود سوالتون رو فقط در يك تابيك ميبرسيديد؟
كارمندان دولت طبق تجربه سالهاي كذشته بركه ابي دريافت ميكنند. دقيقا معلوم نيست كه فرايند كليرنس زمانش جقدره از هفته ها تا ماه ها طول كشيده. از كشور محل مصاحبه معمولا ميان ايران و بعد از كلير يكي از اعضاي كيس ميتونه بره و ويزاها را بكيره
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: Tomas

[/quote]

در تایید Achi عزیز باید بگم من یکی از دوستان معاون شعبه یکی از بانکهای پارسیانه و در این مورد گفت که باید موقع حساب ارزی باز کردن به بودن آیتم قرار دادی پست زیر دقت کنی و اگر نبود این کار رو نکنی.

لینک پست

البته من خودم نیازی به بررسی ندیدم چون در بهترین حالت حساب ارزی میخواد مثل ریالی بی دردسر باشه؟! خوب همون ریالی رو باز می کنم چه نیازی به بحث و بررسی درباره حساب ارزیه؟!Big Grin
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-08-31 ساعت 08:31)achi686 نوشته:  

دوستان عزیز به یه نکته ای هم توجه کنید.....
یک بندی به قوانین بانک ها اضافه شده که بانک ها اطلاع رسانی نمی کنند و ممکن وقتی که کار از کار گذشت ، خدای نکرده گیر اون بنده بیافتید و بانک بعدا بگه که شما با اطلاع از این بند اینجا رو امضا کرده اید....
این بند که مدت کمی هست اضافه شده، مبنی بر این است که اگه شما حساب ارزی داشته باشید و در زمانی که میخواهید ارز خود رو از بانک تحویل بگیرید بانک مرکزی ارز کم داشته باشد، می تواند به شما معادل ریالیشو بده....من این بند رو خودم خوندم و در واقع یه مبلغی حدود 8000 دلار که در بانک داشتیم رو می خواستیم بگیریم ، کلی به مشکل خوردیم و بعد از اون قضیه دیگه من یکی اصلا حساب ارزی و پول در این جور حساب ها نخواهم گذاشت. برای 8000 دلاری که ما در حساب داشتیم بانک میگفت 2000 تاشو دلار میدم بقیشم یا ریال بگیر اگر عجله داری و اگه نه برو هر وقت داشتیم میگیم بیا بازم خرد خرد بگیر......
[/quote]

کاملا درسته موقع بازپرداخت ممکنه معادل ریالی شو پرداخت کنند یکی از دوستان عزیزم این بلا سرش اومدSad
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-08-31 ساعت 13:56)amirhr123 نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 12:28)mohammad_r نوشته:  

سلام دوست عزیز

خیلی متشکرم از بچه های با معرفت مهاجرسرا
که در این سایت احساس تنهایی با وجود این همه مشکلاتی که در پیش .
داریم نمی کنیم

[/quote]

سلام مگه میشه من تازه از ترکیه به اتفاق خانواده که بچه ها توی پاس خودمان هستند اومدیم منظور من زمانی است که اگر usاقامت کردیم وکارهایمان ردیف شد بعدها برایشان مشکلی پیش نیاید.البته شنیده ام برای ورود دبی مشکل پیش میاید.
[/quote]

به من که اپلیس+10 و گذرنامه اینطوری گفتند و من هم ریسک نکردم. فوقش 60 هزار تومان هزینه پاس فرزندم بود که دادم.
در این مورد بیشتر اگه مشکلی بخواهد ایجاد شود در خروج از کشور است و برای ورود به امریکا و یا ویزا سفارت بعید می دونم ایرادی بگیرند.
تشکر کنندگان:
دوستان گرامی
از تکرار سوالات خودداری فرمایید.
سوالات تکراری عدم تایید میشوند.
موفق باشید.
یقیــن دارم که ما روزی پــروانه خواهیــم شد. بگذار روزگار هـــر چه میـــخواهد پیــله کنـــد.
[font=Tahoma]زندگی در شیکاگو[/font]
سلام به همه دوستان
من سوالی دارم می خواستم بدونم مثلا میشه سفارت آلمان رو به عنوان محل مصاحبه نوشت اگه اطلاعاتی در این خصوص دارید لطفا راهنمایی کنید البته دلیل برای این کارم دارم .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 20:46)shani89 نوشته:  سلام به همه دوستان
من سوالی دارم می خواستم بدونم مثلا میشه سفارت آلمان رو به عنوان محل مصاحبه نوشت اگه اطلاعاتی در این خصوص دارید لطفا راهنمایی کنید البته دلیل برای این کارم دارم .

منظورتون اینه که به جای سفارت آمریکا تو سفارت آلمان مصاحبه کنید ؟
اگر منظورتون این فکر کنم غیر ممکنه

چون شما نمیتونی از سفارت یه کشور یگه برای یه کشور دیگه ویزا بگیرید
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان:
سلام،
من توی امضای بعضی از برنده های ۲۰۱۳ دیدم که تاریخ کارنت شدن کیسشون رو زدن ولی توی visa bulletin هنوز از ۲۰۱۳ اسمی نبرده شده. داستان چیه؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 21:12)hodan نوشته:  سلام،
من توی امضای بعضی از برنده های ۲۰۱۳ دیدم که تاریخ کارنت شدن کیسشون رو زدن ولی توی visa bulletin هنوز از ۲۰۱۳ اسمی نبرده شده. داستان چیه؟

دوست عزیز تا کیس نامبر 1900 سال 2013 کارنت شدن

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5759.html

(2012-08-31 ساعت 21:12)maka2 نوشته:  دقیقتر ببین
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5759.html
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان