کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-09-02 ساعت 15:26)mlo نوشته:  دوستان عزیز سلام . چندتا سوال داشتم در رابطه با مدرک تحصیلی. همسر بنده که برنده اصلی است الان دوره پیش دانشگاهی رو به پایان رساند و گواهی موقت هم گرفت به همراه ریز نمرات. حالا لطفا اگر کسی میدونه سوالات بنده رو پاسخ بده :
1) آیا این تغییر وضعيت تحصیلی به kcc اعلام بشه(با توجه به اینکه فعلا گواهی موقت به دستمون رسیده)؟
2) گواهی دایم حداقل 6 ماه دیگه حاضر میشه! اگر مصاحبه قبل از این زمان باشه تکلیف چیه؟ گواهی موقت رو سفارت می پذیره؟ لطفا بنده رو راهنمایی بفرماييد/ با سپاس از تمام عزیزانی که بنده و دیگر افراد رو برای آگاه سازی کمک می کنند...
بله گواهی موقت رو سفارت قبول میکنه لطفا ریز نمراتم با خودتون ببرید و جفتش رو ترجمه کنید.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: mlo ، hamedhamed
(2012-09-02 ساعت 01:59)amirhr123 نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 20:15)hoseyn نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 11:14)mahdi/sh نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 08:24)hoseyn نوشته:  
(2012-09-01 ساعت 04:59)afshin4749 نوشته:  سلام دوست خوبم ، باید به شما بگم که شرمنده ، هرچه زودتر تا وقت دارید پاسپورت بچه ها رو جدا کنید . دلیل اونم اینه که اگر بخوان به بچه هاتون ویزای آمریکا بدن باید کجا الصاقش کنن ؟ در گذشته ویزای گردشکری بود که میتونست مشترک باشه . اما وقتی که من پیش از آمریکا برای مهاجرت به کشور دیگری اقدام کرده بودم ، به من گفتن باید جدا کنید چون ویزای فرزند رو در پاس خودش الصاق میکنن . از نظر منطقی هم همین درسته . موفق باشید .
ویزای آمریکا را برای بچه های همراه داخل پاس پدر یا مادر می زنند. دختر من با مادرش بود و ویزا صادر شد و هیچ مشکلی هم نیست.
بنابراین اگر از اعتبار پاستون چند سالی باقیست لازم نیست این کار را انجام بدهید.
ولی من تمام سفرنامه ها رو خوندم خیلی ها به مشکل خوردن فکر کنم حتی برای بچه 1 ساله هم گفتن باید پاس جدا باشه
یک بار دیگه کنترل کنید. حتما اشتباه می فرمایید. من الان با همین شرایط که خدمتتان گفتم در آمریکا هستم. و از طرف سفارت هیچ اصراری در خصوص جدا کردن پاسها وجود ندارد. شاید افرادی که می فرمایید به دلخواه خودشان و یا با راهنمایی دیگران شخصا اقدام به جدا کردن پاسها کرده اند.
بالاخره من متوجه نشدم عوض کنم یانه
بین دوستان اختلاف نظر است
من جزو کارنتی هستم ترجمه هام مونده کارت واکسن هامون رو نگرفته ام احتمالا چند تا واکسن هم باید بزنیم تمکن مالی نگرفته ام بغضی مدارکم اماده نیست ایران هم نیستم این هم اومد روش.
دوست عزیز چرا خودتون را اذیت می کنید؟ چرا متوجه نشدید. اختلافی نیست. سایر دوستان شنیده ها شون را گفتند من تجربه عملی خودم را خدمتتون عرض کردم. حال خود دانید......
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، aziking ، rezagh ، amirhr123 ، hamedhamed ، Given ، j1970
سلام دوستان
یه جا توی instruction_dv نوشته که نحوه خروج پولتون رو از کشورتون به امریکا باید بنویسید. ایا دوستانی که رفتن یا اطلاع دارن، چنین نامه ای رو نوشتن و با مدارکشون ارسال کردن؟
شماره کیس: 2013AS00007XXX
تاریخ رویت قبولی : May-05-2012
کنسولگری: آنکارا
تعداد افراد: سه نفر
تشکر کنندگان:
(2012-09-03 ساعت 00:29)nana2013 نوشته:  سلام دوستان
یه جا توی instruction_dv نوشته که نحوه خروج پولتون رو از کشورتون به آمریکا باید بنویسید. ایا دوستانی که رفتن یا اطلاع دارن، چنین نامه ای رو نوشتن و با مدارکشون ارسال کردن؟

دوست عزیز من مصاحبه رفتم ولی اصلا چنین چیزی رو ازم نخواستن پس نگران نباش لازم نیست.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، hamedhamed ، sayeh_m ، rezagh
(2012-09-02 ساعت 15:43)mrbonbon نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:12)kopenhak84 نوشته:  سلام من یک ایمیل برام اومده نگرانم کرده حالا چیکار کنم در ضمن کی باید برم انکارا تو رو خدا کمکم کنید خیلی اضطراب دارم بعضی ها میگند وقتش گذشته اینم شماره منه 2013AS000002XX

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

دوست من سلام ، میشه بگید متن نامه ای رو که نوشتید براشون در چه رابطه ای بوده که این جواب رو براتون ایمیل کردن؟؟؟؟ چون چند روز پیش من براشون یک میلی زدم که از اونجایی که من کارنت شدم و هنوز برای من ایمیلی نفرستادین که چک کنم محل مصاحبه و تاریخش رو ، خیلی خوشحال میشم به من کمک کنین و این اطلاعات رو به من بدهید.
بعد از 4 یا 5 روز برای من یه نامه ای حدوداً مثل شما فرستادن، و گفته بودند که شماره کیس شما ربطی به DV lottery نداره، و اساساً این شماره موجود نیست.. من وقتی که خوندم خشکم زد گفتم دیدی بیخودی دلم رو خوش کرده بودم به این لاتاری و .... خلاصه وقتی درست نگاه کردم به متنی که براشون فرستاده بودم دیدم در قسمت شماره کیسم که هست ***2013AS00001
من بعد از 2013 AS رو فراموش کرده بودم بنویسم. سر همین اون متصدی چک کردن ایمیل به خودش زحمت نداده بود که با در نظر گرفتن اون به من جواب بده ، سر همین نوشته بود که اصلا شماره شما ربطبی به لاتاری نداره....
خلاصه که دوباره براشون فرستادم، اما هنوز جوابی بهم ندادن. شما هم یه نگاه به متنی که فرستادی بنداز، ببین اشتباه من و نکرده باشی
از طرفی چرا اینقدر استرس داری، مطمئن باش اگه برای کسی نامه ای بیاد که معلوم شده باشه از 2013 ها دعوت به مصاحبه برای آنکارا شدن ، همه تو اینجا شیر میکنن و شما هم میفهمین
دوست عزیز سلام و تشکر بابت پاسختون . اینم ایمیلی که براشون دادم در ضمن میشه ساده بگید من از کجا باید بفهمم که چه تاریخی باید برم برای مصاحبه انکارا اینم شماره من 2013AS000002XX . چهار نفریمDear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing?
تشکر کنندگان:
باسلام خدمت همه دوستان عزیز.من این چندوقت سرم خیلی شلوغ بودونتونستم در گفتگوهاشرکت کنم.شرمنده.من به کمک دوستان عزیزآقای روزبهانی وآقاافشینAFSفرمامو8/25فرستادم وبعداز3روزاین ایمیل برام رسیدAny information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

خیالم راحت شد که مشکلی نداره.باسپاس ازهمه دوستان وبه امید پیروزی وموفقیت برای همه برندگان.
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-09-03 ساعت 09:48)kopenhak84 نوشته:  دوست عزیز سلام و تشکر بابت پاسختون . اینم ایمیلی که براشون دادم در ضمن میشه ساده بگید من از کجا باید بفهمم که چه تاریخی باید برم برای مصاحبه انکارا اینم شماره من 2013AS000002XX . چهار نفریمDear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing?

شما دقیقاً همین سوالو تو قسمت اشتباه در ثبت مشخصات کردی !!! جوابی که گرفتی پیچیده بود؟؟؟
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Saeedv13
تو ترجمهٔ پیش دانشگاهی باید چی‌ نوشته شده باشه؟ بس من زده pre univercity
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-03 ساعت 17:09)steve نوشته:  تو ترجمهٔ پیش دانشگاهی باید چی‌ نوشته شده باشه؟ بس من زده pre univercity

درسته یا به عبارتی قابل قبوله!
تشکر کنندگان:
(2012-09-03 ساعت 17:09)steve نوشته:  تو ترجمهٔ پیش دانشگاهی باید چی‌ نوشته شده باشه؟ بس من زده pre univercity

اگه واقعاً زده Pre UniverCity بگو بره در دارالترجمشو گِل بگیره
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: farmiz ، el333 ، aziking ، achi686 ، صوفیا صوری ، pooya.n ، payam62 ، Seattle2015 ، Gholy ، Saeedv13
(2012-09-03 ساعت 17:30)enchantress_boy نوشته:  

برای چی‌ ؟ لطفا اگه مطمئنید جواب بدید هرکی‌ اینجا یچیزی مقع‌ آخه لطفا پیشکسوتا بگن امیر جان کجایی؟
شماره کیس: **2013AS000015
تاریخ رویت قبولی:1 MAY
کنسولگری:KUALA LUMPUR MALAYSIA
ارسال فرمهای سری اول:10MAY DHL
تعداد نفرات: خود خودم Big Grin
کارنت شدن کیس:13AUG
مصاحبه:هفته سومoct
دریافت کلیرنس: نداشتم
دریافت ویزا:یک ضرب Big Grin
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
مقصد : LAX
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان عزیز سوالی که من داشتم اینه که بعد از فبولی و ورود به امریکا تا چه مدت زمانی بایست اونجا موند؟ آیا میشه بلافاصله به ایران برگشت؟
تشکر کنندگان:
(2012-09-03 ساعت 19:28)lotery2013 نوشته:  با سلام
دوستان عزیز سوالی که من داشتم اینه که بعد از فبولی و ورود به آمریکا تا چه مدت زمانی بایست اونجا موند؟ آیا میشه بلافاصله به ایران برگشت؟

البته در تاپیک های مختلف پاسختون را خواهید یافت.معمولا یک ماهی میمونند تا ssn بگیرند بعد میتونن پاس سفید بگیرند و برگردند که کامل در تاپیک پاس سفید اطلاعات هست.

(2012-09-03 ساعت 19:10)steve نوشته:  

برای چی‌ ؟ لطفا اگه مطمئنید جواب بدید هرکی‌ اینجا یچیزی مقع‌ آخه لطفا پیشکسوتا بگن امیر جان کجایی؟
استیو جان اصلا اتفاق بدی نیفتاده university با s هست همین
یکم خونسردی رواز مالاییها یاد بگیرSmile
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Ali DV-2013 ، mehdiii ، steve ، rezagh ، amir0_0amir ، Saeedv13
(2012-09-03 ساعت 19:10)steve نوشته:  

منظور اینچنترس بوی اینه که اسپلش اشتباهه: Pre-University درسته.
به نظر من که اهمیتی نداره. ترجمه ها پر از اشتباهای اینجوریه.
تشکر کنندگان: steve ، Szsanazsz ، enchantress_boy ، Ali DV-2013 ، mehdiii ، pooya.n ، amir0_0amir ، rezagh ، sayeh_m
(2012-09-03 ساعت 00:29)nana2013 نوشته:  سلام دوستان
یه جا توی instruction_dv نوشته که نحوه خروج پولتون رو از کشورتون به آمریکا باید بنویسید. ایا دوستانی که رفتن یا اطلاع دارن، چنین نامه ای رو نوشتن و با مدارکشون ارسال کردن؟

دوست گرامی ، پس از دریافت ویزا به شما فرمی داده میشود تا در صورت انتقال حجم بالای نقدینگی به شما کمک می کند تا فرم های لازمه را پر نمایید.
موفق باشین
اگر خدا را در تمام زندگی خود احساس کنید ، تمام آرزوهاتون رو می تونید باهاش مطرح کنید.
تاریخ ورود به آمریکا : July 2012
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 روز پس از ورود
شیکاگو
تشکر کنندگان: rezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان