کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
مدارک من 17 می به دست KCC رسید و من ایمیل زدم و خواستم برای ادامه مراحل تایید کامل بودن مدارک رو اعلام کنند.
29 می جواب دادند که به علت حجم بالای مدارک واصله بین دو تا 4 هفته آینده خبر خواهند داد. ولی هنوز هم هیچ خبری نیست. به نظرتون چه کار کنم؟
تلفن بزنم؟
ایمیل مجدد بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2012-06-28 ساعت 19:33)rezaengine نوشته:  مدارک من 17 می به دست KCC رسید و من ایمیل زدم و خواستم برای ادامه مراحل تایید کامل بودن مدارک رو اعلام کنند.
29 می جواب دادند که به علت حجم بالای مدارک واصله بین دو تا 4 هفته آینده خبر خواهند داد. ولی هنوز هم هیچ خبری نیست. به نظرتون چه کار کنم؟
تلفن بزنم؟
ایمیل مجدد بزنم؟
همون ایمیل قبلی را دوباره ایمیل کنید براشون
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، zina s
(2012-06-28 ساعت 03:31)el333 نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 02:40)rose_2000 نوشته:  
(2012-05-29 ساعت 13:30)rahmani.usa نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.

man form-hamo ba komake kasi ke salhast Amrica zendegi mikone por kardam , va in ghesmato (ghesmate 39 az forme DS230 partII) ro moshakhasate khodam ke barande hastam ro por kardam, yani bayad N/A mizadam??? hala bayad che kar konam? Sad

دوست عزیز بهتون توصیه می کنم حتما تاپیکها را مطالعه بفرمایید. به شما به شدت در پر کردن فرمها کمک میکنه و دیگه اینکه با اطلاعاتی که بدست میارین میتوانین با خیال راحت و بدون استرس فرمهاتون را پر کنید..و میبینید که سوال شما بارها و بارها پرسیده شده و جوابش هم اینه که باید اسم و آدرس برنده ی اصلی را بنویسید.آن شخص درست راهنمایی کردن(به نظر من با خواندن یک پست هیچ وقت سریع تصمیم گیری نکنید و نگران نشوید و بیشتر جستجو کنید. )

vay merCccccccccc , manam taajob kardam chon say kardam ba deghat por konam , bazam mamnun ke khialamo rahat kardid dooste aziz Smile

(2012-06-28 ساعت 10:50)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-06-28 ساعت 02:40)rose_2000 نوشته:  
(2012-05-29 ساعت 13:30)rahmani.usa نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 10:26)mlo نوشته:  سلام دوستان . من تو کلیه فرمها قسمت petitioner رو N/A نوشتم. می خواستم ببینیم باید حتماً باید KCC مکاتبه کنم یا نه؟ نمونه مکاتبه چه جوری باید باشه؟ آیا مشکلی پیش می اد؟

اگر برنده لاتاری هستی کار درستی کردی باید N/A میزدی ( قسمت 39 از فرم شماره DS230 partII) که زدی .این قسمت مربوط به بچه های لاتاری نمیشه.

man form-hamo ba komake kasi ke salhast Amrica zendegi mikone por kardam , va in ghesmato (ghesmate 39 az forme DS230 partII) ro moshakhasate khodam ke barande hastam ro por kardam, yani bayad N/A mizadam??? hala bayad che kar konam? Sad

درست پر کردی مشکلی نیست !

mamnunam az pasokhetun dooste khoobamSmile

شماره کیس:2013AS00008xxx/کنسولگری:آنکارا/ارسال فرمهای سری اول: 20 MAY/افراد منظور در کیس :1/ تاریخ مصاحبه: 26 جون/آپدیت:26&27جون، 3جولای، 6&7&12&14 و آخریش هم 16 آگوست و کلیر :-)
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، armin1 ، RunnerNewAge
دوستان من تمام اطلاعات که مربوط به کیس نامبر و نام و نام خانوادگی بود اول ایمیلم وارد کردم چرا اینطور جواب دادن؟

Thank you for your inquiry.
When inquiring about the status of your case, you must provide your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information.

شماره کیس: 2013x8000|رویت قبولی: 1May|ارسال : 09JUNE By DHL |کارنت: 10 April |مصاحبه :آخر June ابوظبی |تعداد افراد:2 | به دلیل بعضی مشکلات نتوانستم بروم
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا.من یه درخواست داشتم ازتون.من سال گذشته وقتی ثبت نام کردم سنمو یه سال بزرگتر زدم یعنی به جای 82 زدم 81.من تو ماه اول میلادی به دنیا اومدم.الان نمیدونم چه نامه ای به کی سی سی بزنم با چه متنی.یه ذرم زبانم از صفر کمتره.از دوستان مهربون یه نفر میتونه یه کمک به من بکنه.با تشکر...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من قبول شدم و مدارک رو فرستادم
من پدرم با من زندگی میکنه و مادرم 2 سال پیش فوت کرده و حالا نمیدونم چکار کنم
آیا راهی هست بتونم اون رو هم با خودم ببرم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: zina s
سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا.من یه درخواست داشتم ازتون.من سال گذشته وقتی ثبت نام کردم سنمو یه سال بزرگتر زدم یعنی به جای 82 زدم 81.من تو ماه اول میلادی به دنیا اومدم.الان نمیدونم چه نامه ای به کی سی سی بزنم با چه متنی.یه ذرم زبانم از صفر کمتره.از دوستان مهربون یه نفر میتونه یه کمک به من بکنه.با تشکر...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، zina s
از دوستان کسی راهنماییم نمیکنه...

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s
از همین تایپیک استفاده کن اگه به جواب سوالت نرسیدی از مدیران سایت که با تجربه هستن استفاده کن بشون پیام خصوصی بده بهتر جواب میگیری
تشکر کنندگان: hamedhamed
(2012-06-29 ساعت 23:31)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا.من یه درخواست داشتم ازتون.من سال گذشته وقتی ثبت نام کردم سنمو یه سال بزرگتر زدم یعنی به جای 82 زدم 81.من تو ماه اول میلادی به دنیا اومدم.الان نمیدونم چه نامه ای به کی سی سی بزنم با چه متنی.یه ذرم زبانم از صفر کمتره.از دوستان مهربون یه نفر میتونه یه کمک به من بکنه.با تشکر...
دوست عزیز این پست و پست بعدیش رو بخون.
به نویسنده پست پیغام خصوصی بده و ازش بخواه که راهنماییت کنه.
موفق باشی.
تشکر کنندگان: mehdiii ، farmiz ، bardia9 ، hamedhamed ، zina s ، roeentan
(2012-06-30 ساعت 01:03)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-29 ساعت 23:31)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا.من یه درخواست داشتم ازتون.من سال گذشته وقتی ثبت نام کردم سنمو یه سال بزرگتر زدم یعنی به جای 82 زدم 81.من تو ماه اول میلادی به دنیا اومدم.الان نمیدونم چه نامه ای به کی سی سی بزنم با چه متنی.یه ذرم زبانم از صفر کمتره.از دوستان مهربون یه نفر میتونه یه کمک به من بکنه.با تشکر...
دوست عزیز این پست و پست بعدیش رو بخون.
به نویسنده پست پیغام خصوصی بده و ازش بخواه که راهنماییت کنه.
موفق باشی.

ممنون ازت من پیغام دادم به دوستمون اگه اونم مثله شما جوابمو خیلی عالیه...

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، hamedhamed ، zina s
سلام من می خواستم ببینم کسی نمونه ترجمه شده فرم 2013 رو داره؟
تشکر کنندگان:
سلام مجدد به دوستان مخصوصا خدمت امیر اقا که انقد کمکه همه میکنن.من دو پیغام بالاتر مشکلمو عرض کردم خدمتتون ولی جوابی از دوستمون که بهشون پیغام دادم دریافت نکردم.حالا نمیدونم چی کار کنم.اگه از دوستان بتونه یه راهنماییم کنه کامل راهنماییم کنه ممنون میشم...

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed ، zina s
(2012-07-02 ساعت 00:36)bardia9 نوشته:  سلام مجدد به دوستان مخصوصا خدمت امیر اقا که انقد کمکه همه میکنن.من دو پیغام بالاتر مشکلمو عرض کردم خدمتتون ولی جوابی از دوستمون که بهشون پیغام دادم دریافت نکردم.حالا نمیدونم چی کار کنم.اگه از دوستان بتونه یه راهنماییم کنه کامل راهنماییم کنه ممنون میشم...

دوست عزیز، متأسفانه تو پروفایل ایشون مشخصه که آخرین بازدیدشون از مهاجرسرا حدود ۱۰ ماه پیش بوده! در ضمن امکان ارسال ایمیل رو هم برداشتن. ممکنه به این زودیها یا شاید هم هرگز متوجه پیغام خصوصی شما نشن.
اما نگران نباشید. چون توضیحاتشون کامل بود.
اشتباه توی تاریخ تولد از این جهت حساسیت برانگیزه که بعضی با تاریخ تولدهای مختلف و شبیه به هم ثبت نام میکنند که شانس بردن خودشون رو چند برابر کنند و یکی از این اسمها که برنده لاتاری شد ادعا میکنند که در تاریخ تولدشون اشتباه کردند. به همین دلیل هم در این مورد خیلی سختگیری میشه!
اما به نظر بنده شما این کارها رو بکنید:
اولا یک ایمیل به کی سی سی بزنید با متنی شبیه به متن این دوستمون و توش سوگند بخورید که اشتباه کردید و قصد فریب دادن کی سی سی و سوء استفاده نداشتید و سوگند بخورید که فقط یکبار در لاتاری ثبت نام کرده اید. اگر پاسخ دادند که بهمراه پاسخ در غیر این صورت به تنهایی ازش دو نسخه پرینت بگیرید. یک نسخه رو برای روز مصاحبه پیش خودتون نگه دارید. یک ایمیل هم بعد از گرفتن شماره پرونده از سفارت به سفارت بزنید با همون متن. باز هم چه با جواب و چه بی جواب دو نسخه پرینت کنید و یکی رو نگه دارید. از هر دو نامه یک نسخه بهمراه مدارک به سفارت پست کنید. و روز مصاحبه نسخه های دیگر رو همراه داشته باشید. اگر در این مورد آفیسر به شما گیر داد مثل دوستمون عمل کنید و بحث سوگندنامه تون رو پیش بکشید و بگید مگه دریافت نکردن؟! و نمونه ها رو در صورت لزوم نشون بدید.
به امید خدا که بی مشکل ویزا رو میگیرید این دوستمون نمونه خوبیه. پس نگران نباشید.
تشکر کنندگان: hamedhamed ، mehdiii ، bardia9 ، lilistar ، zina s ، ali1234 ، rira1982 ، saeed2568 ، roeentan ، farshadsh
بازم ممنون از لطفتون سعی میکنم ببینم میتونم یه چیزی شبیه اون درست کنم بفرستم.خیلی ممنون که راهنماییم کردین...

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، zina s

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان