کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
با سلام
من تا بحال 5 بار به kcc ایمیل زدم ولی هر بار auto reply بود و تلفن کردم ولی روی پیغام گیر بود چظور می تونم با آنها تماس بگیرم می خواهم بدونم مدارکم به دستشون رسیده یا نه لطفا کمکم کنید
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2012-07-04 ساعت 09:54)sakar نوشته:  با سلام
من تا بحال 5 بار به kcc ایمیل زدم ولی هر بار auto reply بود و تلفن کردم ولی روی پیغام گیر بود چظور می تونم با آنها تماس بگیرم می خواهم بدونم مدارکم به دستشون رسیده یا نه لطفا کمکم کنید
با تشکر
سلام دوست عزیز. صحبتهای پیغامگیر رو گوش کنید، شما رو راهنمایی میکنه. اگر خارج از وقت اداری تماس بگیرید به شما میگه که چه روزهایی و چه ساعتهایی پاسخگو هستند. اگر هم در وقت اداری تماس گرفتید بعد از یک سری راهنمایی که برای 2012 ها هستش، دیگه صحبت نمیکنه و میرید پشت خط که به اپراتور وصل بشید.
برای دیدن ساعت کنتاکی این عبارت رو تو گوگل جستجو کنید:
Time in Kentucky
تشکر کنندگان: mehdiii ، zina s ، byousefi_p ، lilistar ، saeed2568 ، زری وحدتی
با سلام
از راهنمایی شما ممنون و سپاس گذارم امیر جان
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، zina s
برای تایید دریافت مدارکم با فرمتی که از صفحات اول گرفتم به کی سی سی ایمیل زدم که تایید کنند مدارکم رسیده
اینم فرمتش مرسی از بجه های باحال مهاجرسرا

Email: KCCDV@state.gov
Subject : Please acknowledge the receipt of my shipment

Case Number: 2013AS000xxxxx
Name: Last Name, First Name
Date of birth: mm/dd/yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN

Dear Sir / Madam
I have posted the forms, photographs and barcode sheet.
Please inform me, that have my documents been received and are they acceptable for the continuation of my visa processing?
Sincerely,
First Name Last Name
کیس:**2013AS17 ، ابوظبی، مصاحبه: هفته اول نوامبر ، کلیر: 17دسامبر 39 روزه
مقصد: TX or NY یک نفر ، هزینه ها:پروفایل سفرنامه
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، a123 ، zina s ، saeed2568 ، زری وحدتی
سلام به دوستان مهاجرسرا
من هفته پیش با کمک یکی از دوستان مهاجرسرا یه نامه به کی سی سی زدم که سنمو اشتباه در ثبت نام زده بودم الان هیچ جوابی به غیر از اتوماتیک چیزه دیگه ای نیومده.چقدر دیگه باید صبر کنم یا یه بار دیگه بفرستم.به ایمیلم جواب میدن دیگه درسته...؟
از دوستان ممنون میشم کسی که اطلاعات داره جواب دو تا سوال منو بده...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:
(2012-07-07 ساعت 11:55)bardia9 نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسرا
من هفته پیش با کمک یکی از دوستان مهاجرسرا یه نامه به کی سی سی زدم که سنمو اشتباه در ثبت نام زده بودم الان هیچ جوابی به غیر از اتوماتیک چیزه دیگه ای نیومده.چقدر دیگه باید صبر کنم یا یه بار دیگه بفرستم.به ایمیلم جواب میدن دیگه درسته...؟
سلام دوست عزیز
معمولا تا 2 هفته هم طول میکشه، حساب کن که امروز و فردا اونها تعطیل هستند، نگران نباش انشاءالله که زودتر بهت تایید بدن.
موفق باشید
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، bardia9 ، shahyad ، zina s
(2012-07-07 ساعت 12:38)mehdi.pazoki نوشته:  
سلام دوست عزیز
معمولا تا 2 هفته هم طول میکشه، حساب کن که امروز و فردا اونها تعطیل هستند، نگران نباش انشاءالله که زودتر بهت تایید بدن.
موفق باشید

ممنون از کمکت فقط به همون ایمیل خودم که فرستادم جوابمو میدن یا توی سایت خودشون...؟
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:
(2012-07-07 ساعت 12:52)bardia9 نوشته:  
(2012-07-07 ساعت 12:38)mehdi.pazoki نوشته:  
سلام دوست عزیز
موفق باشید

ممنون از کمکت فقط به همون ایمیل خودم که فرستادم جوابمو میدن یا توی سایت خودشون...؟
به همون ایمیل خودت.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shahyad ، zina s
سلام و خسته نباشید
من 23 می مدارکم را پست کردم و 6 جون میل زدم به kcc که جواب زیر برام امد

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner

منتظر موندم دیگه هیچ میلی بهم نشد ! چی کار کنم ؟ خواهش می کنم جوابم را بدید
تشکر کنندگان: mehdiii ، zina s ، pooya.n
(2012-07-10 ساعت 11:47)نیلوفر64 نوشته:  سلام و خسته نباشید

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner

شما یک ماه بعد از تاریخ 6 جون یعنی 6 جولای باید دوباره ایمیل می زدید با همون متن قبلی که جواب بدن. الان دوباره ایمیل بزنید ظرف یکی دوروز اینده جواب میدن . موفق باشید.

شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: mehdiii ، نیلوفر64 ، zina s
سلام دوستان گرامی ،
من مدارکم رو در 10 MAY ارسال کردم چطور می تونم از طریق سایت یا روش دیگر پیگیری کنم که پرونده ام در چه وضعیتی است . ممنون از راهنمایی شما .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: pooya.n
سلام دوستان
من وقتی مدارکمو ارسال کردم رشته تحصیلیمو که علوم کامپیوتر بود , اشتباه نوشتم مهندسی نرم افزار. حالا باید میل بزنم و بگم که اشتباه کردم ؟ متن میل باید چی باشه ؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، byousefi_p ، zina s
(2012-07-10 ساعت 12:13)soruosh نوشته:  سلام دوستان گرامی ،
من مدارکم رو در 10 MAY ارسال کردم چطور می تونم از طریق سایت یا روش دیگر پیگیری کنم که پرونده ام در چه وضعیتی است . ممنون از راهنمایی شما .

سلام

شما دو راه دارید

یا اینکه تلفن بزنید و پیگیر کیستون بشید
یا اینکه ایمیل بزنید و وضعیت کیس رو بپرسید

نمونه ایمیل ها مورد نظر داخل همین تاپیک به کررات وجود داره با این روش ممکنه تا یک هفته پاسخی نگیرید
اگر هم بتونید تماس بگیرید سریعتر به نتیجه می رسید
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، soruosh
(2012-07-10 ساعت 11:47)نیلوفر64 نوشته:  سلام و خسته نباشید

با سلام،دوست گرامی‌ اصلا نگران نباشید،اول اینکه شما خیلی‌ زود ایمیل فرستددی یعنی‌ بد از ۲ هفته که معمولا باید بد از ۴ هفته ایمیل بزنین ،من خودم بد از ۴ هفته ایمیل کردم که جواب مشابه شما رو دادن به علت حجم مدارک دریافتی‌ سرشون شلوغه،اگه خیلی‌ نگران هستید که ببنید مدارکتون رسیده یا نه تلفنی میتونید از kcc کانفرم بگرید،موفق باشید
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، lilistar ، نیلوفر64 ، zina s
سلام
ایمیل زدم به kcc ولی اون ایمیل اتوماتیک که همیشه میفرستن، واسم نمیاد؟
شاید ایمیل فرستاده شده یا مطمئنا ارسال نشده؟ یعنی میخوام بدونم صبر کنم یا ایمیل بزنم باز؟
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان