کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
بچه ها من در فرم ها حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردم نظرتون چیه همه رو موقع مصاحبه درست کنم؟چرا الان الکی ایمیل بزنم و حساسشون کنم؟
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 02:03)ani_sheiton نوشته:  بچه ها من در فرم ها حداقل 10 تا رو اشتباه پر کردم نظرتون چیه همه رو موقع مصاحبه درست کنم؟چرا الان الکی ایمیل بزنم و حساسشون کنم؟

دوست عزیز منم خیلی اشتباه داشتم تو فرمام قبل از مصاحبه همراه مدارکم فرم های اصلاح شدم رو فرستادم اونا هم اون فرم جدیدم رو جایگزین کردند وفرمای قبلیم رو پس دادن پس نگران این موضوع نباش وبه خودتم استرس وارد نکن بهتره روز مصاحبه این کارو نکنی چون به اندازه کافی استرس داری اینم به استرسات اضافه میشه پس همراه مدارکی که میفرستی فرمای اپدیت شدت رو بفرست موفق باشی دوست عزیز.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ani_sheiton ، farshadsh
سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .
تشکر کنندگان:
(2012-11-22 ساعت 11:02)BEROLIN نوشته:  سلام من از برندگان امسالم کیس نامبرمم حدود 9000 هست من پس از پر کردن فرمهای اولیه وپست کردن اونها حدود4 هفته بعدش به kcc ایمیل زدم که مدارک من رسیده واینکه کامله اونها این جوابو دادند.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing.

Interviews for the DV 2013 program will begin in October 2012 and conclude on September 30, 2013. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. After August 15, 2012, you may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

به نظر شما من باید ایمیلی دیگه بزنم که بپرسم مدارک من کامل بوده یا نه .منتظر کارنت شدن کیس نامبرم باشم واگه لازمه متن ایمیل من چی باشه خواهش می کنم منو راهنمایی کنید .درضمن من ایمیلی که گفتم را توی مرداد ماه زدم .ممنون می شم منو راهنمایی وکمک کنید اگه مدارک من ناقصی داشته باشه تکلیف چیه؟ لطفا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنند .خیلی نگرانم .

دوست عزیز پیام خصوصیتون غیرفعاله و امکان ارسال پیام وجود نداره!
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان:
salam doostan man chand ta soal dashtam ke barashoon ham email zadam
1. marboot be family bood , ke chon 2 part hast, bayad beham chasbide mibood, vali joda bood
2. fekr mikonam esm va familam jabeja sabt shode, chon mogheye check kardan , ba esme koochik tunestam vared sham va check konam
3. marboot be mahale sabte nam mishe, dar oon zaman man Iran naboodam, valii chon khoonevade por kardan, neveshtan ke Iran hastesh, barashoon tozih dadam chon motmaen naboodam ke mikham bargardam ya na.

va yek soale dgee as shoma dashtam, inek ba email befrestiiim, ax haro ham scan mitoonim bokonim dge na?
va dar akahr man taze motevajeh shodam ke faghat zaheran bayad 2 ta form ro ba ax ha va bar code mifrestadiim,, bekhatere hamin montazer boodam ke tarjomeham amade she ke befrestaam va khob kheili tool keshiid,
midoonin alan dir shode ya na??
midoonam ziad be topic in barnemigardee
mamnoon misham behem begiin

سلام دوستان من چند تا سوال داشتم که براشون هم ایمیل زدم
۱. مربوط به فامیلی بود ، که چون ۲ پارت هست، باید بهم چسبیده می‌بود، ولی‌ جدا بود
۲. فکر می‌کنم اسم و فامیلم جابجا ثبت شده، چون موقهٔ چک کردن ، با اسم کوچیک تونستم وارد شم و چک کنم
۳. مربوط به محل ثبت نم می‌شه، در اون زمان من ایران نبودام، ولیی‌ چون خانواده پر کردن، نوشتن که ایران هستش، براشون توضیح دادم چون مطمئن نبودام که می‌خوام برگردم یا نه.

و یک سوال دیگه از شما داشتم، اینک با ایمیل بفرستیییم، عکس هارو هم اسکن میتونیم بکنیم دیگه نه؟
و در آخر من تازه متوجه شدم که فقط ظاهراً باید ۲ تا فرم رو با عکس‌ها و بر کد میفرستادیم،، بخاطر همین منتظر بودم که ترجمه ام آماده شه که بفرستم و خوب خیلی‌ طول کشیید،
میدونین الان دیر شده یا نه؟؟
میدونم زیاد به تاپیک این برنمیگردی
ممنون میشم بهم بگیین
دوست عزیز
طبق قوانین فروم نوشتن با حروف انگلیسی ممنوع است. من با سایت http://www.behnevis.com/ پست شما رو به فارسی برگردوندم. لطفاً دیگه این کار رو تکرار نکنید. سعید
case: 6600
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من یه سوال داشتم در ارتباط با پوست مدارک، می‌خواستم ببینم چطور می‌تونم که مدارک رو با ایمیل براشون بفرستم، منظور همون فرمها و عکس‌ها و فرم بارکد هستش،

آیا قبول می‌کنن عکس‌ها رو سکن کنم بفرستم؟

و راجع به عکس، آیا حتما باید گوش توی عکس پیدا باشه؟

ممنون میشم هرچه زودتر جواب بدییین.

مرسی‌
case: 6600
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

میخوام یه نامه به KCC بزنم با این مضمون که :

تاریخ مصاحبه من در روز .. ژانویه مشخص شده ، من به دلیل اینکه فعلا سرباز هستم، و تا پایان دوره سربازی نمیتونم از کشور خارج بشم ، میخوام تاریخ مصاحبه ام رو به تاریخ .... به تاخیر بندازم ، آیا اینکار شدنیه و اگر هست ، لطفا زمان جدید مصاحبه ام رو بگید لطفا ..

صورت رسمی این نامه چی میشه ؟؟
چرا من نمیتونم تاپیک جدید ایجاد کنم ؟Sad

بدلیل نداشتن پاسپورت و سرباز بودن نتونستم برم مصاحبه راهی وجود داره که بتونم دوبازه وقت بگیرم ؟ کمک کنید لطفا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من مدارکم و با ارامکس برای سفارت انکارا پست کردم وقتی trackمیکنم delivery istanbul میزند. مطمئن نیستم سفارت رسیده یا نه ؟
لطفا اگر متن تائیدیه سفارت را برای مدارک دارید اطلاع دهید هفته دیگر مصاحبه دارم.
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
با درود به تمام دوستان
من مدارک خودم و همسرم را به KCC ارسال کردم ولی یک فرزند تو راه دارم که به امید خداوند سال دیگه بدنیا می آید
سوال من این است کی به KCC این موضوع را اطلاع دهم و اگه زمان تولد با زمان مصاحبه یکی بشود آیا خودم میتوانم بروم و کارهای همسر و فرزندم را انجام بدهم
یا باید بعدا خود آنها را ببرم
با سپاس فراوان
ارادتمند همه پیام

CN : 2013AS00009XXX
2013AS94xx|هفتNov19| Nov|سه نفر|ابوظبی|6مردادماه|کلیر 11 سپتامبر|12میلیون|سفرنامه

خدا نگهدار تمامی دوستان و سروران خوبم باشد
تشکر کنندگان:
سلام
دوستانمن به KCC ایمیل زدمو درخواست کردم که رسیدن فرمهای سری اولم رو که یه 20 روز پیش فرستادم تایید کنند اما با گذشت 7 8 روز هنوز kcc به من جواب نداده. ایا این طبیعیه و آیا لازم هست کار دیگه ای بکنم؟
ممنونم
همسر یکی از اعضای نسبتا فعال...!!!
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-30 ساعت 20:38)hamid3330 نوشته:  سلام
دوستانمن به KCC ایمیل زدمو درخواست کردم که رسیدن فرمهای سری اولم رو که یه 20 روز پیش فرستادم تایید کنند اما با گذشت 7 8 روز هنوز kcc به من جواب نداده. ایا این طبیعیه و آیا لازم هست کار دیگه ای بکنم؟
ممنونم

سلام حمید عزیز
تجربه من میگه با تماس تلفنی پیگیری کن
پاسخ دادن به این ایمیل یه مقدار بگیر نگیر داره
تشکر کنندگان: mehdiii ، kavirr ، hamid3330 ، lilac
سلام من مي خواستم تاريخ مصاحبه ام رو كه در ژانويه هست به دليل اينكه در امتحانات پايان ترمم هست تغيير بدم و بگم از 24 مارس تا 4 مي وقت مصاحبه ي جديد رو برام تعيين كنند متن زير رو به ايروان ايميل زدم
Dear Ma'am / Sir
My interview date is in January 22nd at 9 am in Yerevan. Due to university finals may I respectfully change my interview date,please? It is worth mentioning that my schedule is free from March 24th to May 4th 2013.
Thanks in advance
Regards
آنها هم در جواب متن زير را براي من فرستادن و گفتند 25 روز قبل از روزي كه مي خواهم مصاحبه بشم باهاشون تماس بگيرم و گفته تضمين نمي كنند كه تو تاريخ هاي پيشنهادي من بتونن برام برنامه ريزي كنن و گفته كه بايد اين نكته رو هم در نظر بگيرم كه بعد از سپتامبر 2013 ويزا صادر نمي كنند
Please be advised that we will cancel your interview date in January.you need to contact us 25 days before the day that you want to be interviwed.please be advised that we can't quarantee that we would be able to schedule you on your desired date.
Important notice:no DV visa can be issued after September 30 2013
فقط نمي دونم منظورشون از اينكه گفتند 25 روز قبل از تاريخي كه مي خواهي مصاحبه بشي دقيقا چيه؟يعني 25 روز قبل از آن روزي كه خودم مدنظرم هست؟يا25 روز قبل از تاريخ مصاحبه ام كه آنها تعيين كرده بودند و 22 ژانويه هست و نمي تونم برم
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:
دوستان راهنمایی کنند :

من جزو برندگان مرحله دوم هستم و مدارکم را فرستادم و جهت تایید رسیدن مدارک ایمیل زدم که جواب دادند 4 تا 6 هفته بعد از ارسال پیگیری کنم .
آیا دیگه نیازی به ارسال ایمیل مجدد قبل از این تاریخ نیست ؟
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: payampars
(2012-12-07 ساعت 20:25)tajhizgaran نوشته:  دوستان راهنمایی کنند :

من جزو برندگان مرحله دوم هستم و مدارکم را فرستادم و جهت تایید رسیدن مدارک ایمیل زدم که جواب دادند 4 تا 6 هفته بعد از ارسال پیگیری کنم .
آیا دیگه نیازی به ارسال ایمیل مجدد قبل از این تاریخ نیست ؟

اگه مدارکتنو با پست فرستادید، توی همون تاریخی‌ که گفتند ( ۴-۶ هفته) تماس بگیرید و تائید دریافت مدارک رو بگیرید.
اگه با ایمیل فرستادید، ۳-۴ روز بعد از ارسال جهت تائید دریافت مدارک تماس بگیرید .

دوست عزیز و همراه لطفا سوال خود را در تاپیک های مریوطه مطرح کنید تا هم نظم ایجاد بشه و هم شما بهترین جواب رو بگیرید.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: mehdiii ، tajhizgaran ، bardia9 ، achi686
سلام دوستان كسى ميتونه متن انگليسى تغيير محل مصاحبه رو بذاره ممنون ميشم.
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان