کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2012-09-30 ساعت 03:13)mori نوشته:  سلام... کی سی سی دیگه اتو ریپلای نداره؟ میل زدم ولی اتو ریپلای نداده 12 ساعته!!!

مدتیه دیگه AutoReply ش کار نمیکنه. نگران نباشین. مشکل ازاونهاست نه ارسال شما!
تشکر کنندگان: mori
سلام دوستان
E: نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان. من هفته پیش فرمها را ارسال کردم. اما متاسفانه 2 اشتباه داشتم:
1 - در فرم 122 با توجه به اینکه قسمت تحصیلات را پرکردم ، اشتباها" سوال 7 را No زدم ولی در جدول سابقه کار ، سابقه کاری 5 سال گذشته را نوشتم.
2- پرینت قبولی (barcode sheet) را فراموش کردم پست کنم .
3- برچسب آدرس را هم نذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی تو ایمیلم بزنم؟!!!!!!!!!!!!!
نیاز به نمونه نامه دارم.
ممنونم از لطفتون

من نامه را ارسال كردم و جواب kcc اين بود :

Thank you for your inquiry.
Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.
مي خوام نظرتون را بدونم. با توجه به اينكه گفته بودن كه فقط يك بار فرمها را ارسال كنيد ، به نظر شما چه كاري بهتره؟

سلام دوستان
E: نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان. من هفته پیش فرمها را ارسال کردم. اما متاسفانه 2 اشتباه داشتم:
1 - در فرم 122 با توجه به اینکه قسمت تحصیلات را پرکردم ، اشتباها" سوال 7 را No زدم ولی در جدول سابقه کار ، سابقه کاری 5 سال گذشته را نوشتم.
2- پرینت قبولی (barcode sheet) را فراموش کردم پست کنم .
3- برچسب آدرس را هم نذاشتم!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چی تو ایمیلم بزنم؟!!!!!!!!!!!!!
نیاز به نمونه نامه دارم.
ممنونم از لطفتون

من نامه را ارسال كردم و جواب kcc اين بود :

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow six to eight weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.
مي خوام نظرتون را بدونم. با توجه به اينكه گفته بودن كه فقط يك بار فرمها را ارسال كنيد ، به نظر شما چه كاري بهتره؟
تشکر کنندگان: pooya.n
بچه ها اگه بخوام یه ای میل بزنم به کی سی سی و تاریخ مصاحبم و پی گیری کنم (با کیس1400 هنوز تاریخ مصاحبم نیومده 27 جون رسیده مدارکم)
چه ای میلی بزنم ؟میشه اساتید زبان یکم کمک کنید؟؟؟
مرسسسسسسسسی...
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان:
(2012-10-04 ساعت 12:59)Emma_a432 نوشته:  بچه ها اگه بخوام یه ای میل بزنم به کی سی سی و تاریخ مصاحبم و پی گیری کنم (با کیس1400 هنوز تاریخ مصاحبم نیومده 27 جون رسیده مدارکم)
چه ای میلی بزنم ؟میشه اساتید زبان یکم کمک کنید؟؟؟
مرسسسسسسسسی...

Dear Sir / Madam,
I appreciate if you inform me, when my interview date is approximately?

Sincerely Yours
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: Emma_a432
سلام من محل مصاحبه ام ایروانه. نامه دوم را پرینت نگرفتم. به ایروان ایمیل زدم تاریخ مصاحبه رو تایید کردند. میخوام الان برای kcc نامه بزنم که پرینت نامه دوم را ندارم. ممنون میشم بگین چی بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-08 ساعت 23:06)SARA_USA نوشته:  سلام من محل مصاحبه ام ایروانه. نامه دوم را پرینت نگرفتم. به ایروان ایمیل زدم تاریخ مصاحبه رو تایید کردند. میخوام الان برای kcc نامه بزنم که پرینت نامه دوم را ندارم. ممنون میشم بگین چی بزنم؟

سارا جون من هم پرینت نگرفتم و هفته بعد هم مصاحبه دارم اما متاسفانه هیچ کدوم از دوستان کمکی نکردند. با کی سی سی تماس گرفتم گفتن با ارمنستان تماس بگیرید فعلا نتونستم چون دوشنبه سفارت تعطیل بود. فردا قراره تماس بگیرم نتیجه اشو حتما خبر میدم
توکل بخدا نگران نباش
تشکر کنندگان: SARA_USA
(2012-10-08 ساعت 23:18)سارا2013 نوشته:  
(2012-10-08 ساعت 23:06)SARA_USA نوشته:  سلام من محل مصاحبه ام ایروانه. نامه دوم را پرینت نگرفتم. به ایروان ایمیل زدم تاریخ مصاحبه رو تایید کردند. میخوام الان برای kcc نامه بزنم که پرینت نامه دوم را ندارم. ممنون میشم بگین چی بزنم؟

سارا جون من هم پرینت نگرفتم و هفته بعد هم مصاحبه دارم اما متاسفانه هیچ کدوم از دوستان کمکی نکردند. با کی سی سی تماس گرفتم گفتن با ارمنستان تماس بگیرید فعلا نتونستم چون دوشنبه سفارت تعطیل بود. فردا قراره تماس بگیرم نتیجه اشو حتما خبر میدم
توکل بخدا نگران نباش

مرسی عزیزم من منتظر جوابت هستم.Smile
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 07:30)SARA_USA نوشته:  

توکل بخدا نگران نباش

سلام عزیزم امروز چندبار تماس گرفتم اما هر دفعه جواب سربالا می دن. وهر بار یه ساعتی میگه تل کن و آخرش هم جوابی ندادن. اما من یه ایمیل زدم که تاریخ مصاحبه مو با زمانشو گفتم و اونا امروز جواب دادن با یک خط که زمان و تاریخ همان است. الان با این وضعیت فقط چشم به راه آقا افشین باید باشیم ازشون خواهش کردم حتما روز مصاحبه بپرسن تکلیف ما چی میشه. امیدوارم یادشون نره....
تشکر کنندگان:
(2012-10-09 ساعت 18:03)سارا2013 نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 07:30)SARA_USA نوشته:  

توکل بخدا نگران نباش

سلام عزیزم امروز چندبار تماس گرفتم اما هر دفعه جواب سربالا می دن. وهر بار یه ساعتی میگه تل کن و آخرش هم جوابی ندادن. اما من یه ایمیل زدم که تاریخ مصاحبه مو با زمانشو گفتم و اونا امروز جواب دادن با یک خط که زمان و تاریخ همان است. الان با این وضعیت فقط چشم به راه آقا افشین باید باشیم ازشون خواهش کردم حتما روز مصاحبه بپرسن تکلیف ما چی میشه. امیدوارم یادشون نره....

سلام سارا جان، این چیزی که پیش اومده که تقصیر ما نبوده، خودشون نامه رو برداشتند. امیدوارم یک راه حل ارائه کنند.Sad
تشکر کنندگان:
سلام من برای تغییر محل سفارت ایمیل زدم ولی این جواب اومد من هم میخوام از آنکارا به ایروان تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.
تشکر کنندگان:

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

سلام به دوستان من راجبه سنم بهشون گفتم بعده 3 ماه اينو گفتن متوجه نميشم چي كار بايد بكنم...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:
با سلام.دوستان من باید به KCCمتنی را بفرستم چون سوال سربازی را درست جواب ندادم.لطفا راهنمایی کنید.هنوز فرم های پست شده دستشان نرسیده
تشکر کنندگان:
(2012-10-30 ساعت 16:56)محسن46 نوشته:  با سلام.دوستان من باید به KCCمتنی را بفرستم چون سوال سربازی را درست جواب ندادم.لطفا راهنمایی کنید.هنوز فرم های پست شده دستشان نرسیده

دوست عزیز بنده تو تاپیک دیگری که سؤالتو مطرح کردی راهنماییت کردم.
راه درستش رو هم بهت گفتم. ولی نمیدونم پس چرا داری دنبال متن میگردی؟!!
تشکر کنندگان: ASALI ، AsemanAbee ، rezagh ، محسن46 ، roeentan
(2012-10-22 ساعت 16:18)bardia9 نوشته:  Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

سلام به دوستان من راجبه سنم بهشون گفتم بعده 3 ماه اينو گفتن متوجه نميشم چي كار بايد بكنم...

دوست عزیز میگه ما توانایی تغییر تاریخی که شما موقع ثبت نام وارد کردی رو نداریم. شما فرم رو درست ارسال کن موقع مصاحبه بگو اشتباه وارد کردم

(2012-10-12 ساعت 13:09)EElnaz نوشته:  سلام من برای تغییر محل سفارت ایمیل زدم ولی این جواب اومد من هم میخوام از آنکارا به ایروان تغییر بدم لطفا راهنمایی کنید

If you have relocated and wish to attend your interview at a different embassy, you must provide KCC with your former address and your new physical address (P O Boxes and In Care of Addresses do not justify a change of embassy) to prove your residency in that country. If your interview has already been scheduled, you must contact the embassy to determine if your case can be transferred to a different embassy.

دوست عزیز این متن میگه شما ادرس ججدیدتون رو بدید تا ما بدونیم که شما چرا میخواید عوض کنید محل رو؟ میگه شما ساکن اون کشور هستید. و همچنین اگه وقت مصاحبه داشته باشید باید بررسی کنن که میشه تغییر داد

موفق باشید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: bardia9

دوست عزیز میگه ما توانایی تغییر تاریخی که شما موقع ثبت نام وارد کردی رو نداریم. شما فرم رو درست ارسال کن موقع مصاحبه بگو اشتباه وارد کردم

ممنون ازراهنماييتون خوب اونجا موقع مصاحبه بگم بهم گير نميدن.نگن چند بار ثبت نام كردي داري دروغ ميگي.من از ترسم امسالم شركت نكردم كلا تو زندگيم يه بار ساله پيش شركت كردم يه بارم 10 سال پيش.البته فرمامو درست فرستادم فقط موقع ثبت نام يه سال دقيقا اشتباه زدم...
2013AS3XXX افراد كيس : تنها Rolleyes كنسولگري : انكارا تاريخ مصاحبه : هفته سوم فوريه

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان