کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
نگران نباش موقع مصاحبه بگو که سال رو اشتباه وارد کردم تو فرم ها درست هست. حتما ازت قبول میکنن.

موفق باشید برای ماهم دعا کنید
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: bardia9 ، achi686 ، farshadsh
سلام
من هم منتظر کارنت شدن شماره و تاریخ مصاحبه آنکارا هستم

میخواستم بدونم اگه بخوام با کی سی سی تماس بگیرم چی باید بگم و اصلا مت مکالمه چه جور باید باشه

ممنون اگه منو راهنمایی کنید
مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-07-20 ساعت 00:59)hamidtest نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 15:27)hamidtest نوشته:  سلام بر دوستان عزيز
به kcc ايميل زدم و در پاسخ نوشته اند ::: (مشكل چيه؟؟) ( راهنمايي كنيد)

(نام و نام خانوادگي رو با حروف كوچك در ايميل نوشتم.ولي در ثبت نام اوليه با حروف بزرگ نوشتم ..اين كه مشكل نيست؟)

Thank you for your inquiry.

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

الان يادم نيست كه تو ثبت نام اوليه چه تاريخي رو ثبت كردم.راهي هست كه بفهمم كه با چه تاريخي ثبت شده ؟؟(اخه يه نفر ديگه برام ثبت نام اوليه كرده بود و الان يادش نيست) الان كه به kcc ايميل زدم گفت اطلاعات منطبق نيست ..شايد تاريخ تولد اشتباه وارد كرده//

راهنمايي كنيد
مرسي
سلام منم همین مشکلو دارم کمکم کنید
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز همانطور که در این تاپیک بارها عنوان شده برای مکاتبه و یا مکالمه با KCC در مورد کیستون باید اطلاعات زیر را مطابق با ثبت نام اولیه تان در اول مکالمه و یا ابتدای ایمیل به آنها بدهید؛
حتما دقت کنید که فرمت تاریخ تولد به این منوال باشد mm dd yyyy

Case number: 2013AS000XXXXX
Name: XXXXXX XXX
Birth date: mm dd yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign state chargeability: IRAN
تشکر کنندگان:
(2012-11-02 ساعت 13:50)elhamin نوشته:  
(2012-07-20 ساعت 00:59)hamidtest نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 15:27)hamidtest نوشته:  سلام بر دوستان عزيز

(نام و نام خانوادگي رو با حروف كوچك در ايميل نوشتم.ولي در ثبت نام اوليه با حروف بزرگ نوشتم ..اين كه مشكل نيست؟)

The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you.

الان يادم نيست كه تو ثبت نام اوليه چه تاريخي رو ثبت كردم.راهي هست كه بفهمم كه با چه تاريخي ثبت شده ؟؟(اخه يه نفر ديگه برام ثبت نام اوليه كرده بود و الان يادش نيست) الان كه به kcc ايميل زدم گفت اطلاعات منطبق نيست ..شايد تاريخ تولد اشتباه وارد كرده//

راهنمايي كنيد
مرسي
سلام من هم دقیقا همین مشکل را داشتم و مرتب همین پاسخ برام میامد من مطمئن بودم هیچ اشتباهی نکردم و یکی از دوستان در همین سایت اشاره به این کرد که اگر از روی تقویم رومیزی تاریخ تولدتون را نوشتید امسال سال کبیسه و با پارسال یکروز فرق میکنه بله پارسال تولدم 20 و امسال 21 بود
تلفن زدم دوبار 21 را گفتم مچ نبود و دوباره زنگ زدم اینبار 20 را گفتم و پاسخ دادن
جالب اینجا بود که من از روی پاسپورتم مشخصاتم را نوشته بودم و یقیق داشتم درست نوشتم و پاسپورتهایم را نگاه کردم دیدم دو تا پاسپورتم یکی تاریخ تولدم 20 و یکی دیگه 21 ثبت شده بود . و من با تاریخ 20 ثبت نام کرده بودم و با 21 نامه مینوشتم
مطمئن باشید تاریخ تولد را اشتباه میگید چون بقیه مشخصات در فرم قبولیتون هست و میتونید از اون استفاده کنید و
اگر نمیدونید چه تاریخی زدید نامه نگاری نکنید و اعصابتون را خورد نکنید چون فقط همین جواب را بهتون میدن منتظر کارنت شدن و نامه دوم باشید
موفق باشید
تشکر کنندگان: ASALI ، AsemanAbee ، farshadsh
(2012-11-02 ساعت 21:17)lilac نوشته:  دوستان عزیز همانطور که در این تاپیک بارها عنوان شده برای مکاتبه و یا مکالمه با KCC در مورد کیستون باید اطلاعات زیر را مطابق با ثبت نام اولیه تان در اول مکالمه و یا ابتدای ایمیل به آنها بدهید؛
حتما دقت کنید که فرمت تاریخ تولد به این منوال باشد mm dd yyyy

Case number: 2013AS000XXXXX
Name: XXXXXX XXX
Birth date: mm dd yyyy
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign state chargeability: IRAN

جهت کامل کردن متن شما :

yyyy – Four-digit year, e.g. 1996
yy – Two-digit year, e.g. 96
mm – Two-digit month, e.g. 04
m – one-digit month for months below 10, e.g. 4
mmm - three-letter abbreviation for month
mmmm - month spelled out in full
dd – two-digit day, e.g. 02
d – one-digit day for days below 10, e.g. 2

http://en.wikipedia.org/wiki/Date_format_by_country
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: lilac ، AsemanAbee
(2012-06-29 ساعت 23:31)bardia9 نوشته:  سلام به همه دوستان خوب مهاجرسرا.من یه درخواست داشتم ازتون.من سال گذشته وقتی ثبت نام کردم سنمو یه سال بزرگتر زدم یعنی به جای 82 زدم 81.من تو ماه اول میلادی به دنیا اومدم.الان نمیدونم چه نامه ای به کی سی سی بزنم با چه متنی.یه ذرم زبانم از صفر کمتره.از دوستان مهربون یه نفر میتونه یه کمک به من بکنه.با تشکر...

سلام من هم تاریخ تولدم را در فرم اولیه اشتباه زدم ازتون خواهش میکنم متن ایمیل را برای من هم بفرستید

(2012-11-02 ساعت 22:12)شهلا 1346 نوشته:  
(2012-11-02 ساعت 13:50)elhamin نوشته:  
(2012-07-20 ساعت 00:59)hamidtest نوشته:  [quote='hamidtest' pid='193267' dateline='1342695472']
سلام بر دوستان عزيز

راهنمايي كنيد
مرسي

سلام من هم دقیقا همین مشکل را داشتم و مرتب همین پاسخ برام میامد من مطمئن بودم هیچ اشتباهی نکردم و یکی از دوستان در همین سایت اشاره به این کرد که اگر از روی تقویم رومیزی تاریخ تولدتون را نوشتید امسال سال کبیسه و با پارسال یکروز فرق میکنه بله پارسال تولدم 20 و امسال 21 بود
تلفن زدم دوبار 21 را گفتم مچ نبود و دوباره زنگ زدم اینبار 20 را گفتم و پاسخ دادن
جالب اینجا بود که من از روی پاسپورتم مشخصاتم را نوشته بودم و یقیق داشتم درست نوشتم و پاسپورتهایم را نگاه کردم دیدم دو تا پاسپورتم یکی تاریخ تولدم 20 و یکی دیگه 21 ثبت شده بود . و من با تاریخ 20 ثبت نام کرده بودم و با 21 نامه مینوشتم
مطمئن باشید تاریخ تولد را اشتباه میگید چون بقیه مشخصات در فرم قبولیتون هست و میتونید از اون استفاده کنید و
اگر نمیدونید چه تاریخی زدید نامه نگاری نکنید و اعصابتون را خورد نکنید چون فقط همین جواب را بهتون میدن منتظر کارنت شدن و نامه دوم باشید
موفق باشید

درسته شهلا جان من در ثبت نام اولیه تاریخ تولدم رو اشتباه زدم حالا باید چیکار کنم چه ایمیلی بزنم؟
تشکر کنندگان: pooya.n ، farshadsh ، omid05
امیر عزیز.همانطور که راهنمایی کردی من همان متن را به kccمیل زدم و اشتباهان را گفتم و همان صفحه فرم230 صفخه 2را هم اسکن کردم وفرستادم و بعد از 3 روز این میل برام اومد. نظرت چیه؟ ایا باید اصل فرم ها را دوباره پست کنم؟ همه را یا فقط همان 230 خودم را؟
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-07 ساعت 23:11)محسن46 نوشته:  امیر عزیز.همانطور که راهنمایی کردی من همان متن را به kccمیل زدم و اشتباهان را گفتم و همان صفحه فرم230 صفخه 2را هم اسکن کردم وفرستادم و بعد از 3 روز این میل برام اومد. نظرت چیه؟ ایا باید اصل فرم ها را دوباره پست کنم؟ همه را یا فقط همان 230 خودم را؟
It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from

این جمله دلیل تایید دریافت مدارک شما نیست، متوجه نشده که فرمها رو پیوست کردید.
چون اونا خیلی سریع ایمیل رو نگاه میکنن.
به نظرم همین ایمیل رو ریپلای کن و دیگه نمیخواد توضیح بدی فقط بگو که فرم ها با اطلاعات صحیح پیوست شد.
وقتی جواب تایید که اکثرا به شکل زیر است را دریافت کردید. از کل ایمیل پرینت بگیرید و روز مصاحبه همراهتون باشه.

The information you provided will be included in your case file for review.
2013AS4# / یک نفر / مصاحبه : March / آنکارا / ویزا یکضرب / سربازی : نزاجا / تاربخ ورود به آمریکا : March / دریافت سوشیال : March / محل سکونت : Orange County
تشکر کنندگان: محسن46 ، pooya.n
سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. من متاسفانه نميدونم باركد شيت جيه و فرمها رو بدون اينكه بالاشون كيس نامبر و كد رو بنويسم بست كردم. به جاي 2قطعه عكس 5*5 هم يك عكس 3*4 رو فرم جسبوندم. راهنماييم كنيد لطفا. مشكلي بيش نمياد؟ جه كاري ميتونم انجام بدم؟
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-11-10 ساعت 21:37)kopenhak84 نوشته:  :سلام به همه دوستان
من در زمان ثبت نام اولیه تاریخ تولد م را اشتباه ثبت کردم حالا هم واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . توسط یکی از دوستانم در آمریکا تماس تلفنی گرفتم دوستم گفت "تلفن بطور خودکار ابتدا شماره کیس نامبر وتاریخ تولد رو که میپرسه بعد از شنیدن تارخ تولد پیام میده اطلاعاتتون غلطه واجازه ادامه مکالمه وتصحیح تاریخ تولد را نمیده ".
چندتا ایمیل هم زدم و تاریخ تولدم رو اصلاح کردم اما دو باره واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست جواب ایمیلم این اومده :

Thank you for your inquiry
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you..
لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید ونمونه ایمیل هم اگه دارید واسم بنویسید . یک دنیا تشکر .

سلام
اینجا به سوال شما پاسخ دادم دوست عزیز. لطفا فقط تو یه تاپیک سوالتون رو مطرح کنید. Rolleyes

(2012-11-12 ساعت 03:29)ساسان08 نوشته:  سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. من متاسفانه نميدونم باركد شيت جيه و فرمها رو بدون اينكه بالاشون كيس نامبر و كد رو بنويسم بست كردم. به جاي 2قطعه عكس 5*5 هم يك عكس 3*4 رو فرم جسبوندم. راهنماييم كنيد لطفا. مشكلي بيش نمياد؟ جه كاري ميتونم انجام بدم؟

سلام
مشکل پیش میاد
فرمها رو مجددا پر کن و با ایمیل براشون ارسال کن
عکست رو حتما عوض کن. حتما
بالای همه ی صفحات کیس نامبرت رو ثبت کن
و
بارکد شیت همون صفحه ی قبولیته که توش بارکد داره و کیس نامبر
موفق باشید.
تشکر کنندگان: lilac ، ani_sheiton
(2012-11-12 ساعت 13:43)sepid_a نوشته:  بچه ها من یه ایمیل واسه تایید رسید مدارکم زده بودم گفته بودن ۶تا۸ هفته طول میکشه بررسی کنن حالا میتونم دوباره ایمیل بزنم بپرسم یا دیگه پیگیری نکنم؟

توصیه میشود که تلفنی پیگیری نمایید.
چون بارها اتفاق افتاده که به پیگیریهایی که با ایمیل انجام میشه پاسخ درستی نمیدن. هر چند اصلا این مرحله تائیدیه گرفتن رسمیتی نداره و شاید چندان هم لازم نباشه.
تشکر کنندگان: amir82 ، lilac ، ani_sheiton
(2012-11-12 ساعت 09:56)pooya.n نوشته:  
(2012-11-10 ساعت 21:37)kopenhak84 نوشته:  :سلام به همه دوستان
من در زمان ثبت نام اولیه تاریخ تولد م را اشتباه ثبت کردم حالا هم واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست . توسط یکی از دوستانم در آمریکا تماس تلفنی گرفتم دوستم گفت "تلفن بطور خودکار ابتدا شماره کیس نامبر وتاریخ تولد رو که میپرسه بعد از شنیدن تارخ تولد پیام میده اطلاعاتتون غلطه واجازه ادامه مکالمه وتصحیح تاریخ تولد را نمیده ".
چندتا ایمیل هم زدم و تاریخ تولدم رو اصلاح کردم اما دو باره واسم ایمیل اومده که اطلاعاتم مچ نیست جواب ایمیلم این اومده :

Thank you for your inquiry
The information you have provided does not match the case. Please resubmit your request with the correct information for KCC to properly assist you..
لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید ونمونه ایمیل هم اگه دارید واسم بنویسید . یک دنیا تشکر .

سلام
اینجا به سوال شما پاسخ دادم دوست عزیز. لطفا فقط تو یه تاپیک سوالتون رو مطرح کنید. Rolleyes

(2012-11-12 ساعت 03:29)ساسان08 نوشته:  سلام عرض ميكنم خدمت همه عزيزان. من متاسفانه نميدونم باركد شيت جيه و فرمها رو بدون اينكه بالاشون كيس نامبر و كد رو بنويسم بست كردم. به جاي 2قطعه عكس 5*5 هم يك عكس 3*4 رو فرم جسبوندم. راهنماييم كنيد لطفا. مشكلي بيش نمياد؟ جه كاري ميتونم انجام بدم؟

سلام
مشکل پیش میاد
فرمها رو مجددا پر کن و با ایمیل براشون ارسال کن
عکست رو حتما عوض کن. حتما
بالای همه ی صفحات کیس نامبرت رو ثبت کن
و
بارکد شیت همون صفحه ی قبولیته که توش بارکد داره و کیس نامبر
موفق باشید.
منظور از باركدشيت همون صفحه قبوليه؟ كل صفحه رو بايد ايميل كنم؟ 2تا عكس 5*5 هم بجسبونم و ميل كنم به kcc؟
تشکر کنندگان:
سلام. ممنونم که راهنماییم کردین.
من فرمها رو مجدد براشون ایمیل کردم و در جواب این رو برام فرستادن.
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540

نتونستم بفهمم چی میگن! خسته شدم دیگه. باید چیکار کنم؟
ممنون میشم جواب بدین.
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشي به همه ي اعضاء.
من ميخوام به كي سي سي ايميل بزنم و تاريخ مصاحبه ام رو تغيير بدهم دوستي نمونه مكاتبه با كي سي سي در خصوص تغيير زمان مصاحبه رو داره به من كمك كنه؟ممنون ميشم.
شماره کیس: 2013AS00003XXX
رویت قبولی: 12 جولاي 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها سری اول:29 جولاي 2012
کارنتي:15 نوامبر
مصاحبه:ژانويه
جمع هزینه: 51000 پست+23000 عکس+38000 ترجمه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان