کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
(2015-06-13 ساعت 00:36)raminha22a نوشته:  قضاوت این رفتار زشت و سراسر توهین شما با بقیه دوستان. مدیریت برای شما معنی به غیر از تهمت و زورگویی نداره. ولی‌ بدونید بنده از طرف هیچ شرکت خاصی‌ نیستم که نگران باشم که شما چی‌ کار میخواهید بکنید.

این آقای کشاورز هم آدم جالبیه ها ، خودمونیم .

یعنی الان شب باشه این میگه روزه ، یا روز باشه میگه شبه ، بعد یه رفتار حق به

جانب هم میگیره که انگار ما بده کارم میشیم که یه عذر خواهی هم از ایشون بکنیم.

بگیم ببخشید قربان با این که الان عینک آفتابی زدیم ، چشامون داره از شدت آفتاب

کور میشه ، اما چون شما میگید شبه ، حتما شبه ؛ ما ها نمیفهمیم .

یعنی صد آفرین به این اعتماد به نفس .

دیگه من نمیدونم کم مونده فیلم آقای کشاورز در حال ورود به سایت مهاجر سرا

با آی دی های مختلف هم یکی بگیره بذاره تو یوتیوب ، این آقا راضی نمیشه بازم

پست میده که من تبلیغ نکردم و من آی دی نساختم و توهین میکنید .

جالبه پستم نقل قول میکنه ، اون آی پی ها رو هم میبینه ها ، پدرام و رامین و

کشاورز همه یکین ، باز میگه نه .

پدیده ی جالبی هستن ایشون خلاصه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
دوستان ...
من شهرستانم .از جاهایی مثل اینجا میتونم تحقیق کنم .الان قاتی کردم یعنی چی .کی کیه ..اینکار درسته یا نه
من زندگیم رو باید بزارم .چی شد راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: nassarzadeh
(2015-06-13 ساعت 02:15)parmis77 نوشته:  دوستان ...
من شهرستانم .از جاهایی مثل اینجا میتونم تحقیق کنم .الان قاتی کردم یعنی چی .کی کیه ..اینکار درسته یا نه
من زندگیم رو باید بزارم .چی شد راهنماییتون

من جواب شما رو در دو پست زیر دادم :

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid624065

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid624071

اگرم قاتی کردید که کی راست میگه ، کی دروغ میگه ، واضحه .

مدیر این بخش lordsaroman هست که خوب کسی که مدیر میشه شخص موثقی

هست . تمام پست های ایشون رو بخونید ، کاملا متوجه میشید که کی به کیه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 02:47)raminha22a نوشته:  .

اولا لینک عکستون فیلطر هست ، دوستان ایرانی نمیتونن از کشف و شهودات

خارق العاده تون درباره ی این جانب و ارتباط مخوف و اسرار آمیز بنده با مدیریت

این بخش ، یا احیانا تک کاربری بودن Paradox و lordsaroman مطلع شن .

دوما شده ساعت 30 نصف شبم بشینم که فقط پست های گمراه کننده ی شما رو

گزارش کنم ، این کارو میکنم . حتی اگر نیاز شد به صورت خوابیده هم این کارو انجام

میدم .

بدرووود
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله ایشون پدیده ی جالبی هستند. دیگه خود وزارت کار به من برگشته گفته بیا اسم اون شرکت های غیرقانونی رو به بخش Office of Inspector General گزارش بده بعد ایشون هنوز با اعتماد به نفس کامل می گه این روش قانونیه. یعنی الان ایشون از خود وزارت کار هم بالاتره که وزارت کار می گه این روش غیرقانونیه اما ایشون می گه قانونیه.
بنده راه جایگزین رو هم قبلا اعلام کرده ام. این که به هر روشی شما خودتون (بدون وکیل) باید یک کارفرما رو پیدا کنید که حاضر باشه اسپانسرتون بشه بدون اینکه به کارفرما پولی پرداخت بشه و بعد خودتون یه وکیل بگیرید و با زیر 6 هزار دلار کل پروسه رو انجام بدید. هر ساله هزاران نفر به طور قانونی ویزای EB می گیرند.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: Paradox ، Masbafa ، sanazdst ، مسافر تنها ، نسل سوخته ، mehre cyrus
ماشاالله به این همه انگیزه ی آقای کشاورز سابق (یا raminha فعلی)، به نظرم عضویت پیاپیِ این نمونه ی نادر می تونه یه رکورد تو این فروم محسوب بشه.
خواستم خدمت ایشون عارض بشم که تمامیِ اعضا از موضع شما مبنی بر قانونی بودن این روش آگاه شدند، و در جریان مدارک دال بر غیرقانونی بودن این روش هم قرار گرفتند.
لذا ادامه ی این بحثِ فرسایشی، نه به سود شماست و نه به باقیِ اعضا کمکی می کنه.
خدمت دوستان جدیدالورود هم عرض کنم که شدنی یا نشدنی بودن این روش (منظور قانونی یا غیرقانونی بودنِ اون نیست!) فقط زمانی بر همگان روشن خواهد شد که افرادِ در جریان این پروسه، سرانجام موفق به دریافت گرین کارت آمریکا بشن. پس اگر در این خصوص ریسک پذیر نیستید، یکی دو سال تأمل کنید تا در آینده، اگر این روش جواب داد، در صورت تداوم وجود پیشنهاد کاری، شما هم از این طریق اقدام به مهاجرت کنید. وگرنه صِرفِ اظهار نظر افراد نمی تونه تو این زمینه کمکی به شما بکنه. یه درخواستی هم که دارم این هست که در این تایپیک راجع به شرکتها و وکلای اونها پرس و جو نکنید چون هیچکس مجاز به همچین اظهارنظری نیست، شما میتونید با یه وبگردی ساده، از شرایط این شرکتها (که تفاوت چندانی با هم ندارن) آگاه بشید و با تماس تلفنی یا حضور در دفاترشون، بیشتر در جریان امور اونها قرار بگیرید.
با آرزوی موفقیت
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: Paradox ، sanazdst ، نسل سوخته ، ahmad134
(2015-06-13 ساعت 12:01)Masbafa نوشته:  خدمت دوستان جدیدالورود هم عرض کنم که شدنی یا نشدنی بودن این روش (منظور قانونی یا غیرقانونی بودنِ اون نیست!) فقط زمانی بر همگان روشن خواهد شد که افرادِ در جریان این پروسه، سرانجام موفق به دریافت گرین کارت آمریکا بشن. پس اگر در این خصوص ریسک پذیر نیستید، یکی دو سال تأمل کنید تا در آینده، اگر این روش جواب داد، در صورت تداوم وجود پیشنهاد کاری، شما هم از این طریق اقدام به مهاجرت کنید. وگرنه صِرفِ اظهار نظر افراد نمی تونه تو این زمینه کمکی به شما بکنه.

البته از ایران بودن کسانی که از این طریق رفتن و گرین کارت هم گرفتن و رسما اعلام

شده . ظاهرا سال پیش 4 نفر از داخل ایران ، از طریق نوع سوم EB3 ، گرین کارت

دریافت کردن . این پست رو ببینید :

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid619845

برای همین هم نیاز نیست تا 2 سال صبر بشه .

اما حالا اون 4 نفر که گرین کارت رو گرفتن عجیبه که هیچ کدومشون کارشون به

مهاجر سرا نیوفتاده تا حالا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa ، sanazdst
(2015-06-14 ساعت 00:33)Paradox نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 12:01)Masbafa نوشته:  خدمت دوستان جدیدالورود هم عرض کنم که شدنی یا نشدنی بودن این روش (منظور قانونی یا غیرقانونی بودنِ اون نیست!) فقط زمانی بر همگان روشن خواهد شد که افرادِ در جریان این پروسه، سرانجام موفق به دریافت گرین کارت آمریکا بشن. پس اگر در این خصوص ریسک پذیر نیستید، یکی دو سال تأمل کنید تا در آینده، اگر این روش جواب داد، در صورت تداوم وجود پیشنهاد کاری، شما هم از این طریق اقدام به مهاجرت کنید. وگرنه صِرفِ اظهار نظر افراد نمی تونه تو این زمینه کمکی به شما بکنه.

البته از ایران بودن کسانی که از این طریق رفتن و گرین کارت هم گرفتن و رسما اعلام

شده . ظاهرا سال پیش ۴ نفر از داخل ایران ، از طریق نوع سوم EB3 ، گرین کارت

دریافت کردن . این پست رو ببینید :

http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%88...#pid619845

برای همین هم نیاز نیست تا ۲ سال صبر بشه .

اما حالا اون ۴ نفر که گرین کارت رو گرفتن عجیبه که هیچ کدومشون کارشون به

مهاجر سرا نیوفتاده تا حالا.

بله، در جریان هستم.
اما منظور من در خصوص دوستانی بود که تردید دارند تا از طریق شرکت های مهاجرتی وارد این پروسه بشن یا نه.
شرکت هایی که چند ماهی میشه این روش رو بصورت هماهنگ پیگیری کردند و طبیعتا میزان كارآمدىِ این شرکت ها در تحقق وعده هاشون هست.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
پاسخ
تشکر کنندگان: Paradox
(2015-06-11 ساعت 19:37)lordsaroman نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 18:56)mbazjoo نوشته:  با سلام
من می خواستم از کسانی که در فرایندEB3 جلوتر هستند اطلاعات کسب کنم بعنوان مثال آیا به انجام روش موجود که شرکتهای مهاجرتی ایرانی ارائه می کنند اعتماد می توان کرد(با توجه به مبلغ بالایی که می گیرند)؟ کدام شرکت یا شرکتها( یا وکیل )مهاجرتی قابل اطمینان تر است؟

سلام. موضع رسمی مهاجرسرا اون روش رو غیرقانونی می دونه. اما خود پروسه ی EB3 قانونی هست و سالانه هزاران نفر این ویزا رو از روش قانونی می گیرند. اگر کل تاپیک را یک دور بخونید متوجه می شوید.
ضمنا قوانین مهاجرسرا کاربران را از اشاعه روش های غیر قانونی مهاجرت منع می کند. این مثل این می مونه که یک نفر بیاد اینجا بگه چه کسی رو برای معرفی ازدواج س*و*ر*ی در آمریکا سراغ دارید.
با سلام خدمت مدیر عزیز جناب lordsaroman،،
قبل از هر چیز خودم رو معرفی میکنم، من محسن هستم از پرسنل یکی از شرکتهای مهاجرتی کانادایی با بیش از یک دهه فعالیت. پس از تحقیقات بسیار عمیق و گسترده درباره تمام جزییات انجام پرونده EB3 به روش پیشنهادی این شرکت فراهم کننده پیشنهادهای کاری توسط تیم حقوقی شرکت که شامل وکلای کانادایی و آمریکایی می شوند از قانونی بودن و عملی بودن این روش اطمینان حاصل شد.
حال به شما پیشنهاد میکنم اگر واقعا رسالت تان مانند ما راهنمایی صادقانه است، اولا سطح تحصیلات، تخصص یا تجربه خود را در زمینه حقوق مهاجرت بخصوص حقوق مهاجرت به آمریکا به ما و خوانندگان عزیز اعلام فرمایید تا همه کمی از پیش زمینه حقوقی و صاحب نظری شما مطلع شویم (اگر قبلا در این سایت این مورد را عنوان کردید پوزش مرا پذیرا باشد و دوباره تکرار کنید یا لینک صفحه مربوطه را ارسال کنید)
و دوم افتخار و اجازه (من را محروم از استفاده این نکنید!) این را به من اعطا کنید تا در فرمت مناظره، پرسش و پاسخ، مصاحبه، گپ دوستانه یا هر فرمت دیگری که در نظر شماست مساله مهاجرت EB3 در حال انجام به روش کنونی در ایران را مورد بررسی قرار دهیم تا علاقه مندان را از سردرگمی و متقاضیان را از نگرانی برهانیم.
به شما اطمینان میدهم تنها هدف من انتقال اطلاعاتی است که ما در پروسه تحقیق درباره روش EB3 و شرکت ارایه دهنده پیشنهادهای کاری جمع آوری کرده که در نهایت قانونی و عملی بودن این روش را به اثبات کرد.
منتظر پاسخ شما به پیشنهادم هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Masbafa
(2015-06-14 ساعت 15:10)MohsenCH نوشته:  
من می خواستم از کسانی که در فرایندEB3 جلوتر هستند اطلاعات کسب کنم بعنوان مثال آیا به انجام روش موجود که شرکتهای مهاجرتی ایرانی ارائه می کنند اعتماد می توان کرد(با توجه به مبلغ بالایی که می گیرند)؟ کدام شرکت یا شرکتها( یا وکیل )مهاجرتی قابل اطمینان تر است؟

سلام. موضع رسمی مهاجرسرا اون روش رو غیرقانونی می دونه. اما خود پروسه ی EB3 قانونی هست و سالانه هزاران نفر این ویزا رو از روش قانونی می گیرند. اگر کل تاپیک را یک دور بخونید متوجه می شوید.
ضمنا قوانین مهاجرسرا کاربران را از اشاعه روش های غیر قانونی مهاجرت منع می کند. این مثل این می مونه که یک نفر بیاد اینجا بگه چه کسی رو برای معرفی ازدواج س*و*ر*ی در آمریکا سراغ دارید.
با سلام خدمت مدیر عزیز جناب lordsaroman،
قبل از هر چیز خودم رو معرفی میکنم، من محسن هستم از پرسنل یکی از شرکتهای مهاجرتی کانادایی با بیش از یک دهه فعالیت. پس از تحقیقات بسیار عمیق و گسترده درباره تمام جزییات انجام پرونده EB3 به روش پیشنهادی این شرکت فراهم کننده پیشنهادهای کاری توسط تیم حقوقی شرکت که شامل وکلای کانادایی و آمریکایی می شوند از قانونی بودن و عملی بودن این روش اطمینان حاصل شد.
حال به شما پیشنهاد میکنم اگر واقعا رسالت تان مانند ما راهنمایی صادقانه است، اولا سطح تحصیلات، تخصص یا تجربه خود را در زمینه حقوق مهاجرت بخصوص حقوق مهاجرت به آمریکا به ما و خوانندگان عزیز اعلام فرمایید تا همه کمی از پیش زمینه حقوقی و صاحب نظری شما مطلع شویم (اگر قبلا در این سایت این مورد را عنوان کردید پوزش مرا پذیرا باشد و دوباره تکرار کنید یا لینک صفحه مربوطه را ارسال کنید)
و دوم افتخار و اجازه (من را محروم از استفاده این نکنید!) این را به من اعطا کنید تا در فرمت مناظره، پرسش و پاسخ، مصاحبه، گپ دوستانه یا هر فرمت دیگری که در نظر شماست مساله مهاجرت EB3 در حال انجام به روش کنونی در ایران را مورد بررسی قرار دهیم تا علاقه مندان را از سردرگمی و متقاضیان را از نگرانی برهانیم.
به شما اطمینان میدهم تنها هدف من انتقال اطلاعاتی است که ما در پروسه تحقیق درباره روش EB3 و شرکت ارایه دهنده پیشنهادهای کاری جمع آوری کرده که در نهایت قانونی و عملی بودن این روش را به اثبات کرد.

اولین سؤال من از lordsaroman: اینکه شما میفرمایید "موضع رسمی مهاجرسرا اون روش رو غیرقانونی می دونه. اما خود پروسه ی EB3 قانونی هست" دقیقا یعنی چی؟ دقیقا چه چیزی غیر قانونی است که شما ظاهر از DOL هم غیر قانونی بودنش را پرسیده و ظاهر آنها هم تایید کردند؟ اگر قبلا به این موضوع اشاره کردید لینکش را ارسال کنید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: VAHIDEH1362
(2015-06-14 ساعت 15:19)MohsenCH نوشته:  

با سلام خدمت مدیر عزیز جناب lordsaroman،

اولین سؤال من از lordsaroman: اینکه شما میفرمایید "موضع رسمی مهاجرسرا اون روش رو غیرقانونی می دونه. اما خود پروسه ی EB3 قانونی هست" دقیقا یعنی چی؟ دقیقا چه چیزی غیر قانونی است که شما ظاهر از DOL هم غیر قانونی بودنش را پرسیده و ظاهر آنها هم تایید کردند؟ اگر قبلا به این موضوع اشاره کردید لینکش را ارسال کنید. ممنون

اقا محسن خيلي ممنون از شيوايي بيانتون ما هم منتظر هستيم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 15:10)MohsenCH نوشته:  با سلام خدمت مدیر عزیز جناب lordsaroman،،

سلام دوست عزیز. بنده فارق التحصیل یکی از سه دانشگاه تاپ امریکا و الان مشغول به کار در یکی از کمپانی های FORTUNE100 امریکا هستم و به طور روزمره در کارم با مرور بسیاری از قراردادهای پیچیده ی حقوقی سر و کار دارم.

بنده ازاین که شما برای روشن شدن حقیقت مایل به کمک هستید استقبال می کنم. من از شما تقاضا می کنم که برای روشن شدن حقیقت به طور خصوصی سه قرارداد زیر را برای من بفرستید:

1- قرارداد امضا شده (Executed Version) بین شرکت مهاجرتی ایرانی کانادایی شما و شرکت واسط کانادایی
2- قرارداد امضا شده (Executed Version) بین شرکت واسط کانادایی و شرکت های کارفرما
3- پیش نویس قرارداد بین مشتری و شرکت مهاجرتی ایرانی کانادایی

توجه داشته باشید که بنده جای هیچ بحث و مناظره و گفتگویی نمی بینم مگر اینکه اول مدارک بالا را مرور کنم. چون هر حرفی که زده بشه Unsubstantiated Claim هست. تنها و تنها چیزی که می تونه بنده را قانع کند دیدن مدارک بالاست و لاغیر.

وقتی شما این رو برای بنده بفرستید و مرور کردم، در صورتی که ابهامات من رفع شد اون وقت اینجا به طور علنی اعلام می کنم که این قضیه قانونی هست.

همچنین چون پیام خصوصی شما فعال نیست بنده یک پیام خصوصی برای شما ارسال کردم که آدرس ایمیل من توش هست تا شما بتونید مدارک بالا را برای من بفرستید.

با تشکر
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، Masbafa ، Paradox ، sanazdst ، مسافر تنها

با سلام خدمت مدیر عزیز جناب lordsaroman،،

جناب آقای محسن. با سلام و سپاس از مشارکت شما در این تاپیک. بنده هم به آگاهی میرسانم که از همکاران شما هستم و به هیچ عنوان هم قصد تبلیغ و ... را ندارم. فکر میکنم که اگر بنا به راستی آزمایی باشه طرفین باید در یک شرایط برابر بحس نمایند.

مدیر محترم این تاپیک میفرمایند که:

نقل قول:بنده فارق التحصیل یکی از سه دانشگاه تاپ آمریکا و الان مشغول به کار در یکی از کمپانی های FORTUNE100 آمریکا هستم و به طور روزمره در کارم با مرور بسیاری از قراردادهای پیچیده ی حقوقی سر و کار دارم.
بنده نه به عنوان کسی که سالها در این حرفه بودم, بلکه به عنوان یک فرد عادی سوالات زیر برایم مطرح است:

۱- سایر دوستان چرا و به چه عنوان باید به ادعای شفاهی شما اعتماد کنند؟ مگر نه اینکه هر کسی تو اینترنت میتونه بیاد و حرفی بزنه؟ سند درستی این حرف کجاست؟
۲-به فرض درستی ادعای شما, داشتن مدرک از یکی از ۳ دانشگاه برتر امریکا چه ربطی به کار مهاجرت داره؟ شما ممکن است اصلان از دانشمندان ناسا باشید, آیا این دلیل به اشراف شما با مسائل مهاجرت است؟
۳-هر قرارداد نکات خاص خود را داره. طبیعتا حتا در صورت اشراف شما به قراردادهای سنگین, دلیلی برای آگاهی شما از امر مهاجرت نیست.

بنده این جا اعلام میکنم که در صورتی که مدیر محترم ابهامات ذکر شده را برطرف نمایند, بنده سریعا موارد درخواست شده از طرف ایشان را ارسال میکنم. والی تا پیش از ان و به سبب محرمانه بودن و عدم شناخت قادر به ارائه نیستم.

امیدوارم که مدیر محترم بنده را نیز حذف نکنند و اجازه بدهند با ادامه این بحس به روشن شدن مطلب کمک کنند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-13 ساعت 00:21)lordsaroman نوشته:  متاسفانه فرد معلوم الحال که از افراد شرکت ایرانی کانادایی که در زمینه روش غیر قانونی شرکت واسط فعال است تاحالا با بیش از 20 اکانت مختلف تا به امروز سعی در پست گذاشتن و خرابکاری در این تاپیک کرده است.
[عکس: c9Lsm.jpg]
[عکس: ticE3.jpg]

آخرین اکانت این فرد به طور دائمی مسدود شد. اما این پست به عنوان آخرین اخطار به ایشان:

بنده مستقیما با وزارت کار تماس گرفتم بدون ذکر شرکت خاص ازشون درمورد روش شرکت واسط سوال کردم. اون ها گفتند این کار غیر قانونی است و به من گفتند در وزارت کار یک بخشی وجود دارد به نام Office of Inspector General یا OIG که مخصوص رسیدگی و تحقیق و پیدا کردن کلاه برداری های مرتبط با قوانین وزارت کار هست:

https://www.oig.dol.gov/hotlinemain.htm

اون ها گفتند که اسم شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند رو از طریق آدرس زیر براشون بفرستم:

https://www.oig.dol.gov/hotlineform2015.htm

حالا من فعلا از گزارش شرکت خاصی خودداری کرده ام. به عنوان آخرین اخظار به شما. بنده اسم شرکتی که شما با آن مرتبط هستید و وکلای آن را می دانم. درصورتی که دوباره بخواید اینجا خرابکاری کنید شرکت شما و وکلای آن را با مدارک موجود به این دفتر گزارش می دهم. حداقل اتفاقی که برای شرکت شما خواهد افتاد این است که تمامی پرونده های زیر دست DOL که اسم وکلای شرکت شما روشون هست وارد پروسه ی audit می شه و حداقل ۲ سال طول خواهد کشید تا وزارت تحقیقاتش رو تکمیل کنه و نتیجه گیری کنه آیا کلاه برداری ای شده یا نه.
البته همیشه گفتند که واسه این که یک مار رو بکشی باید سرش رو بزنی و نه دمش رو. همه ی شرکت های ایرانی کانادایی دم قضیه هستند چون سررشتشون یک شرکت کانادایی هست که با همه ی این ها کار می کنه. من به علت اینکه بعضی از دوستان از این روش اقدام کردند و کارشون خراب نشه اون سر مار رو گزارش نمی دهم.
بابا تو رو خدا اين مقوله رو تمومش كنيد كلاهبرداريه كه هست قانونيه كه باشه چرا برنامه زندگي ديگران رو خراب ميكنيد با اين بحث هاي صد تا يك غاز. ضمنا جناب مدير متشكرم از سعه صبر شما و تحملتان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-14 ساعت 23:28)bazoft210 نوشته:  
(2015-06-13 ساعت 00:21)lordsaroman نوشته:  متاسفانه فرد معلوم الحال که از افراد شرکت ایرانی کانادایی که در زمینه روش غیر قانونی شرکت واسط فعال است تاحالا با بیش از 20 اکانت مختلف تا به امروز سعی در پست گذاشتن و خرابکاری در این تاپیک کرده است.
[عکس: c9Lsm.jpg]
[عکس: ticE3.jpg]

آخرین اکانت این فرد به طور دائمی مسدود شد. اما این پست به عنوان آخرین اخطار به ایشان:

بنده مستقیما با وزارت کار تماس گرفتم بدون ذکر شرکت خاص ازشون درمورد روش شرکت واسط سوال کردم. اون ها گفتند این کار غیر قانونی است و به من گفتند در وزارت کار یک بخشی وجود دارد به نام Office of Inspector General یا OIG که مخصوص رسیدگی و تحقیق و پیدا کردن کلاه برداری های مرتبط با قوانین وزارت کار هست:

https://www.oig.dol.gov/hotlinemain.htm

اون ها گفتند که اسم شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند رو از طریق آدرس زیر براشون بفرستم:

https://www.oig.dol.gov/hotlineform2015.htm

حالا من فعلا از گزارش شرکت خاصی خودداری کرده ام. به عنوان آخرین اخظار به شما. بنده اسم شرکتی که شما با آن مرتبط هستید و وکلای آن را می دانم. درصورتی که دوباره بخواید اینجا خرابکاری کنید شرکت شما و وکلای آن را با مدارک موجود به این دفتر گزارش می دهم. حداقل اتفاقی که برای شرکت شما خواهد افتاد این است که تمامی پرونده های زیر دست DOL که اسم وکلای شرکت شما روشون هست وارد پروسه ی audit می شه و حداقل ۲ سال طول خواهد کشید تا وزارت تحقیقاتش رو تکمیل کنه و نتیجه گیری کنه آیا کلاه برداری ای شده یا نه.
البته همیشه گفتند که واسه این که یک مار رو بکشی باید سرش رو بزنی و نه دمش رو. همه ی شرکت های ایرانی کانادایی دم قضیه هستند چون سررشتشون یک شرکت کانادایی هست که با همه ی این ها کار می کنه. من به علت اینکه بعضی از دوستان از این روش اقدام کردند و کارشون خراب نشه اون سر مار رو گزارش نمی دهم.
بابا تو رو خدا اين مقوله رو تمومش كنيد كلاهبرداريه كه هست قانونيه كه باشه چرا برنامه زندگي ديگران رو خراب ميكنيد با اين بحث هاي صد تا يك غاز. ضمنا جناب مدير متشكرم از سعه صبر شما و تحملتان
با سلام چرا اینجا همه معادله چند مجهولی طرح می کنن و یه دفعه درست و حسابی( ببخشید مثل بچه ... ) خودشون رو معرفی نمی کنن و با اسم یا اسم فامیل واقعی شون معرفی نمی شن می ترسن اونارو بخورن؟ اینجا اصلا معلوم نیست کی به کیه. و همه از جناب مدیر خواهش می کنن که اونارو حذف نکنه. البته صراحت منو می بخشین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان