کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
(2012-10-11 ساعت 16:59)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام بچه ها
صفحه مصاحبه سايت آنكارا آپديت شده و تاريخ امروز رو زدن!!!
ولي به نظر من هيچ تغييري نكرده
دوستاني كه بيشتر روش دقت كرده بودن ببينن تغييري داشته؟؟؟؟؟
اينم آدرسش

تنها فرقش به نظر میاد اینه که تاریخای قبل 11 اکتبرو برداشتن.!

راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: shani89 ، Tomas
دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟
تشکر کنندگان: Tomas
(2012-10-11 ساعت 18:08)libra_sky نوشته:  دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

آیا میشه کسانی که کارنت شدن و هنوز نامه و وقت مصاحبه نگرفتن ، دوباره در لاتاری 2014 ثبت نام کنن ؟

بــــــله میشه..کلا چه کارنت شده باشید چه نشده باشید میتوانید دوباره ثبت نام کنید..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: soheila_chem ، Last chance ، hamedhamed ، Tomas ، roeentan
نقل قول:بــــــله میشه..کلا چه کارنت شده باشید چه نشده باشید میتوانید دوباره ثبت نام کنید..

به نظر شما در روند پرونده فعلی تاثیری نداره ؟

مثلا امسال دیگه وقت مصاحبه ندن و کیس رو به حالت تعلیق در بیارن ؟

خلاف به حساب نمیاد ؟
(2012-10-11 ساعت 18:28)libra_sky نوشته:  
نقل قول:بــــــله میشه..کلا چه کارنت شده باشید چه نشده باشید میتوانید دوباره ثبت نام کنید..

به نظر شما در روند پرونده فعلی تاثیری نداره ؟

مثلا امسال دیگه وقت مصاحبه ندن و کیس رو به حالت تعلیق در بیارن ؟

خلاف به حساب نمیاد ؟
خیر دوست عزیز هیچ قانونی وجود ندارد که به شما بگه اگر برنده شدین نمیتوانید دیگر در لاتاری ثبت نام کنید. اگر باز هم شک دارید میتوانیدبا کی سی سی تماس بگیرید و ازشون بپرسید.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas
بچه ها اينا آخرش ما رو سكته ميدن Sad
الان رفتم سايت DV كه ببينم نامه دومم اومده يا نه با صحنه اي مواجه شدم كه خدا نصيب گرگ بيابون نكنه!!!!!!!
نامه قبوليم پريده بود و جمله معروف HAS NOT BEEN SELECTED جانشينش شده بود!!!!!!!!!!!!
باورتون نميشه 5 دقيقه فقط داشتم به مانيتور نگاه ميكردم و نصف بدنم بي حس شده بود!!!Sad
دوباره امتحان كردم ديدم اومده سر جاش
يعني ديگه واقعا" گندشو در اُوردن
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
با سلام
دوستانی که در ایروان مصاحبه دارند و نامه قبولی شان جایگزین نامه تاریخ مصاحبه شان شده است.اطلاع جدیدی از چگونگی برطرف شدن این مشکل ندارند؟؟؟؟
لطفا اگر کسی ایمیل و یا تماس جدیدی با KCC داشته ویا مشکلش برطرف شده و هر اطلاع دیگری دارید لطفا اطلاع رسانی نمایید.
با تشکر
[quote='libra_sky' pid='224252' dateline='1349962708']
دوستان آگاه و وارد تر ، دوباره اینو میپرسم

[/quote
همون ظور که دوستان گفتن اشکالی نداره ولی موضوع اینه که چرا باید کسی که قبول شده بخواد که دوباره ثبت نام کنه؟ هر اشکالی هم که باشه احتمالا قابل جبرانه که، اینطور نیست؟
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
بچه ها چرا سرعت سایت مهاجرسرا اینقدر پایین اومده؟
5 دقیقه طول می کشه تا یه صفحه رو عوض کنم. تازه اینترنتم هم پرسرعته ( 256)
از مدیران درخواست می کنم به مشکل رسیدگی کنن. سرعت بارگذاری سایت به شدت پایین اومده
شماره کیس : 2012AS00052XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه:june 26
تاریخ دریافت ویزا: 29 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 18desember 2012
تعداد نفرات کیس:1
ساکن: کایفرنیا_ارواین
(2012-10-11 ساعت 18:49)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها اينا آخرش ما رو سكته ميدن Sad
الان رفتم سايت DV كه ببينم نامه دومم اومده يا نه با صحنه اي مواجه شدم كه خدا نصيب گرگ بيابون نكنه!!!!!!!
نامه قبوليم پريده بود و جمله معروف HAS NOT BEEN SELECTED جانشينش شده بود!!!!!!!!!!!!
باورتون نميشه 5 دقيقه فقط داشتم به مانيتور نگاه ميكردم و نصف بدنم بي حس شده بود!!!Sad

اگه این اتفاق واسه من میفتاد حتما یه بلایی سرم میومد.Coolتصورشم حال منو خراب کرد چه برسه واقعیت
CN:2013AS2XXX
سفارت:ایروان
افراد این کیس:1
مصاحبه:w3dec
دریافت ویزا:یکضربCool
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، barmak ، rezagh ، alirezass ، Tomas ، ani_sheiton ، nooshin nasiri
سلام به بچههای ۲۰۱۳ اگه برنده شدید دیگه چه نیازی به ثبتنامه ۲۰۱۴ دارد چون ۲۰۱۳ صد در صد اگه مشکلی نداشته باشد قبول میشد و اگه مورده ایم باشه حتا راد بشید میتونید ولکiil بگیرید دوباره به جریان بندازید پس نیازی به ثبتنامه دوباره نیست به نظاره من این قادرم نترسید همه میرید .نگران نباشد .اصلان نیازی به ثبتنامه دوباره nadarid
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، mani.iht ، Tomas ، roeentan
(2012-10-12 ساعت 12:36)nagoo نوشته:  
(2012-10-11 ساعت 18:49)SOROUSHSOFT نوشته:  بچه ها اينا آخرش ما رو سكته ميدن Sad

اگه این اتفاق واسه من میفتاد حتما یه بلایی سرم میومد.Coolتصورشم حال منو خراب کرد چه برسه واقعیت

سلام برا من هم 2-3 مرتبه اتفاق افتاد.سيستم يه لحظه قاطي مي كنه دوباره وارد بشيد درست ميشه ............

سلام مجدد دوستان ......... من ديروز رفته بود طبق معمول دارالترجمه ............. مشتري پر و پا قرص شدم ........... Big Grin القصه .......... اونجا يه بنده خدائي بود كه اون هم داشت مي رفت اونجا ......... پيش پدربزرگش ..... واسه مصاحبه رفته بود ايروان ........ بسيار تعريف مي كرد ........... مي گفت سفير بسيار خوش برخورد بود .. فارسي هم بلد بود ............. دكتر ها هم خيلي مودب و خوش برخوردن .......... بر خلاف عمو اونگان ......... مي گفت جاي نگراني نيست .. از تركيه قطعا بهتره ............
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: mooj ، amir82 ، مهتاب - 2251 ، مانترا ، bayat_r ، nagoo ، rezagh ، Tomas ، roeentan ، byousefi_p
(2012-10-12 ساعت 00:56)loveusa نوشته:  بچه ها چرا سرعت سایت مهاجرسرا اینقدر پایین اومده؟
5 دقیقه طول می کشه تا یه صفحه رو عوض کنم. تازه اینترنتم هم پرسرعته ( 256)
از مدیران درخواست می کنم به مشکل رسیدگی کنن. سرعت بارگذاری سایت به شدت پایین اومده

من هم همین مشکلو دارم. خیلی اذیت کننده است. اینترنت من هم پرسرعته
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: Tomas ، sakar ، ani_sheiton
(2012-10-12 ساعت 12:52)taba60 نوشته:  سلام به بچههای ۲۰۱۳ اگه برنده شدید دیگه چه نیازی به ثبتنامه ۲۰۱۴ دارد چون ۲۰۱۳ صد در صد اگه مشکلی نداشته باشد قبول میشد و اگه مورده ایم باشه حتا راد بشید میتونید ولکiil بگیرید دوباره به جریان بندازید پس نیازی به ثبتنامه دوباره نیست به نظاره من این قادرم نترسید همه میرید .نگران نباشد .اصلان نیازی به ثبتنامه دوباره nadarid

سلام دوست عزیز
نمیدونم اشکال در کیبورد و صفحه کلید شماست یا هر چیز دیگر که نگارش شما کمی متفاوته. من منظور شما رو از گرفتن " ولکlii " متوجه نشدم. امکان داره که بفرمایید این چی هست؟

(2012-10-12 ساعت 12:52)taba60 نوشته:  سلام به بچههای ۲۰۱۳ اگه برنده شدید دیگه چه نیازی به ثبتنامه ۲۰۱۴ دارد چون ۲۰۱۳ صد در صد اگه مشکلی نداشته باشد قبول میشد و اگه مورده ایم باشه حتا راد بشید میتونید ولکiil بگیرید دوباره به جریان بندازید پس نیازی به ثبتنامه دوباره نیست به نظاره من این قادرم نترسید همه میرید .نگران نباشد .اصلان نیازی به ثبتنامه دوباره nadarid

سلام دوست عزیز
نمیدونم اشکال در کیبورد و صفحه کلید شماست یا هر چیز دیگر که نگارش شما کمی متفاوته. من منظور شما رو از گرفتن " ولکiil " متوجه نشدم. امکان داره که بفرمایید این چی هست؟
(2012-10-12 ساعت 14:56)Almond نوشته:  سلام دوست عزیز
نمیدونم اشکال در کیبورد و صفحه کلید شماست یا هر چیز دیگر که نگارش شما کمی متفاوته. من منظور شما رو از گرفتن " ولکiil " متوجه نشدم. امکان داره که بفرمایید این چی هست؟
احتمالا منظورشون "وکیل" اه.
بعضی وقتا که دوستان از سایتایی مثل بهنویس برای تبدیل فینگیلیش به فارسی استفاده میکنن این اتفاقا میفته. اگر قبل ارسال پست یه ذره حوصله به خرج بدن و پستشونو اول پیش نمایش و بعد از ویرایش ارسال کنن خوندن نوشته هاشون خیلی راحتتر میشه.
به هر حال ممنون از همه دوستانی که تو این سایت اطلاعات و نظراتشون رو به اشتراک میزارن. Smile
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، pooya.n ، hamedhamed ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان