کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
امروز 19 امین روز مهر ماه 1391 هجری شمسی برابر 10 امین روز اکتبر 2012 میلادی و مصادف با
162 امین روز هجری لاتاری (اول هجری لاتاری= اولین روز اعلام اسامی مهاجرین از طریق لاتاری)

اولیــــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 58 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 1900) که از 9 روز پیش مصاحبشون شروع شده
دومیـــن دوره کارنتی ها دقیقــاً 28 روز پیش اعلام شده است (تا شماره پروندۀ 2350) که حداقل 22 روز دیگه مصاحبه دارند
سومیـن دوره کارنتی ها احتمالاً 5 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 3500) که حداقل 52 روز دیگه مصاحبه دارند (البته اگر مثل دو دوره قبل باشه پس فردا اعلام میشه)
چهارمین دوره کارنتی ها احتمالاً 36 روز دیگه اعلام خواهد شد (حدس میزنم تا 5000) که حداقل 92روز دیگه مصاحبه دارند

ضمناً سری دوم برندگان براساس اعلام سایت مربوطه 12 روز دیگه اعلام می شوند

این آمار صرفاً جهت آگاهی شما صادر گردیده و هیچگونه ارزش قانونی ندارد
دبیرخانه ستاد پذیرفته شدگان لاتاری 2013
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلام دوستان
من همین الان از جلو سفارت آمریکا در آنکارا برگشتم
راستش هیچ آثاری از تعمیرات رو ندیدم هر چند توی سفارت زیاد پیدا نبود ولی همینقدرشم که دیدم خبری از تعمیرات نبود
اتفاقا چند تا ایرانی که البته سناشون بالا بود و فکر کنم برای ویزای ویزیتوری اومده بودن هم دیدم
یه تابلو هایی هم زده بودن که به چند زبون که فارسی هم جزوش بود که عکسبرداری و فیلمبرداری اکیدا ممنوع
راستش وسوسه شدم برم جلو و بپرسم ولی گفتم حالا میگن این تروریسته و بگیرینش
یادم به اون آقای برنده سال پیش افتاد که توی سفرنامش نوشته بود که شب رفتم آدرس رو پیدا کنم که چند تا مامور گرفته بودنش
کیس: **AS38 ، رویت قبولی: 1 می ارسال فرم ها:20 می
کنسولگری: مونتریال کانادا مصاحبه:
مقصد : Maryland افراد كيس: 2نفر
(2012-10-10 ساعت 15:02)Championking نوشته:  سلام دوستان
من همین الان از جلو سفارت آمریکا در آنکارا برگشتم

از طرف ما هم نایب الزیاره باش..... Big Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: roeentan ، bmojtaba ، lilistar ، hamedhamed ، pooya.n ، Championking ، rezagh ، Tomas
سلام به همگی من تازه این سایت رو ثبت نام کردم اما از اردیبهشت مو به مو این سایت رو عین کتابهای کنکور خوردم
شوهر من برنده لاتاری 2013 با کیس نامبر **66 هست .بعد از ارسال فرم اولیه ازدواج کردیم
به تمام دوستانی که برنده شدن و برای مصاحبه رفتن تبریک میگم
تشکر کنندگان: armin1 ، bayat_r ، kasrafo ، pooyash ، نازنین 932 ، sharmin66 ، Emma_a432 ، Given ، rezagh ، Tomas
راستی چند نفر انگار ابوظبی رفتن ویزا گرفتن چرا ازشون هیچ خبری نیست؟
تشکر کنندگان: Tomas
سلام به تمامی دوستان
منم از برندگان 2013-ام با کیس نامبر 2رقمی
اما هنوز تاریخ مصاحبه ام مشخص نیست وقتی ایمیل زدم کی سی سی گفتن تو بولتن اکتبرم.
اما تو سایت انکارا کیس نامبرم نیست!
یخورده استرس دارم که تاریخ مصاحبه ام کیه!؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
با تشکر.
تشکر کنندگان: ani_sheiton ، pooyash ، pooya.n ، Tomas
آقا علیرضا خیلی تبریک میگم بهتون .به نظر اصلا و ابدا استرس نداشته باشید بذارید کارشون رو انجام بدن امروز تازه 10 اکتبر هست شاید مدارک رو دیر فرستادید
(2012-10-10 ساعت 23:44)t.alireza نوشته:  سلام به تمامی دوستان
اما هنوز تاریخ مصاحبه ام مشخص نیست وقتی ایمیل زدم کی سی سی گفتن تو بولتن اکتبرم.
با تشکر.
نگران نباشید واسه منم نیومده زنگ زدم گفتن 15 اکتبر میاد....
باید یه خورده دیگه صبر کنیم.
2013as14xx،آنکارا، مصاحبه: دسامبر، سفرنامه کلیرنس:12بهمن(57روز)Big Grin
ویزا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Tomas
کیس نامبر هایی که از سایت هر ماه اعلام میشه به ترتیبه یا رندوم هر ماه یه سری در هم اعلام میشه ؟

(2012-10-10 ساعت 23:44)t.alireza نوشته:  سلام به تمامی دوستان
با تشکر.

احتمال داره اول نوامبر لیست رو اعلام کنن .
تو اون باید باشی .
2013EU21XX
ورود 22 نوامبر 2013
نیویورک
تشکر کنندگان: pooya.n ، Tomas
(2012-10-11 ساعت 11:10)deineath نوشته:  کیس نامبر هایی که از سایت هر ماه اعلام میشه به ترتیبه یا رندوم هر ماه یه سری در هم اعلام میشه ؟
فكر نميكنم درهم باشه . احتمالاً كساني كه زودتر مدارك رو فرستادن زودتر هم وقت مصاحبه ميگيرن .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، loveusa ، lilistar ، pooya.n ، مانترا ، Tomas
با سلام به تمامی دوستان
چند تا سوال داشتم که فکر می کنم سوال خیلی از دوستان باشه ممنون می شم اگه دوستان به ترتیب راجع به اون نظر بدن
1-از بین دوستان کسی با شرایط ما هست که هنوز نامه دوم را نگرفته باشه؟
من همچنان با کیس نامبر 900 منتظر نامه دوم هستم.تاریخ ارسال فرمها 11 جولای و تایید توسط کی سی سی سفارت انتخابی انکارا
2-آیا کسی چیزی راجع به مصاحبه ایروان می دونه؟ ما یه بچه سه ساله داریم چند روز جلوتر واسه معاینات پزشکی باید بریم؟
3-به نظرتون email بزنم KCC و بگم مصاحبه رو بزارن ایروان چطوره؟

با تشکر و امتنان
(2012-10-11 ساعت 12:52)rayanmoli نوشته:  با سلام به تمامی دوستان
چند تا سوال داشتم که فکر می کنم سوال خیلی از دوستان باشه ممنون می شم اگه دوستان به ترتیب راجع به اون نظر بدن
1-از بین دوستان کسی با شرایط ما هست که هنوز نامه دوم را نگرفته باشه؟
من همچنان با کیس نامبر 900 منتظر نامه دوم هستم.تاریخ ارسال فرمها 11 جولای و تایید توسط کی سی سی سفارت انتخابی انکارا
2-آیا کسی چیزی راجع به مصاحبه ایروان می دونه؟ ما یه بچه سه ساله داریم چند روز جلوتر واسه معاینات پزشکی باید بریم؟
3-به نظرتون email بزنم KCC و بگم مصاحبه رو بزارن ایروان چطوره؟

با تشکر و امتنان
سلام دوست عزیز
دوستانی در اینجا هستند که کیس نامبر شون از شما هم کمتره و هنوز مصاحبه نرفتن و بعضی از کیس نامبر های بالاتر در ابوظبی مصاحبه شدن ،پس
اصلا نگران نباش چون کمی فر مها رو دیر فرستادی جواب هم دیرتر میاد
در سفارت آنکارا برای تست توبر کولین بچه ها 4 روز زقت میخواذ ولی مثل اینکه در ایروان این زمان کمتره ولی لطفا تمام بحث های مربوط به واکسیناسیون را مطا لعه کنید
موفق باشید
2013AS17xx/ آنکارا / چهارنفر/ کلیرنس بعد از 146 روز / ساکرامنتو کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hamedhamed ، shani89 ، Tomas
(2012-10-09 ساعت 15:03)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2012-10-09 ساعت 13:41)mitme نوشته:  یکی از دوستان که با KCC تماس گرفته بود یه تاریخی رو بهش در مورد زمان اومدن نامه مصاحبه ها اعلام کرده بودن من تو فورم سرچ کردم پیدا نکردم پستش رو. فکر کنم تاریخ 22 اکتبر بود شما یادتون هست کجا بود و آیا واقعا تا قبل از اون موقع نامه مصاحبه ما که سری دوم کارنت شدیم نمیاد؟؟!!

نه دوست عزيز 22 اكتبر نبود
15 اكتبر بود
من هم اون پست رو خوندم واگر واقعا" درست باشه اين هفته هم از نامه دوم خبري نيست!!Sad
من فكر كنم كيس نامبر هاي بين 1500 تا 2350 كه هنوز نامه دوم رو دريافت نكردن براي دسامبر تو ايروان تاريخ مصاحبه بگيرن
البته اميدوارم

یکی لطف کنه بگه این سفارت آمریکا تو ایروان جریانش چیه؟Wink

(2012-10-09 ساعت 20:54)afshin sadeghi 2 نوشته:  بچه ها واسه منم دعا کنین که کارنت بشم> Sadبا این کیس نامبر ...م

ما هم کم و بیش در حدود شماییم.
قسمتمون میشه ایشا الله.
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
سلام بچه ها
صفحه مصاحبه سايت آنكارا آپديت شده و تاريخ امروز رو زدن!!!
ولي به نظر من هيچ تغييري نكرده
دوستاني كه بيشتر روش دقت كرده بودن ببينن تغييري داشته؟؟؟؟؟
اينم آدرسش
کارنت:SEP 10 2012/مصاحبه: DEC 12 2012/کلیرنس:JAN 23 2013/ویزا:2013 31 JAN/گرین کارت:2013 23 MAR/سیتیزن شیپ: SEP 2018 ساکن:شیکاگو
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، armin1 ، rezagh ، Tomas
نه سروش جان به نظر منم تغييري نكرده
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: SOROUSHSOFT ، rezagh ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان